(0:0)
SK
BENEŠOV

Příbram, 2. 8. 2014, 10.15 hod. - 24°C, polojasno
Utkání začalo ve svižném tempu a první navštívenku vyslal z hranice šestnáctky domácí útočník již ve 2. minutě. Náš golman Jakub Kondelík si s ní, i když s vypětím všech sil, poradil a vyrazil ji na rohový kop.
Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a nutno přiznat, že domácí byli nebezpečnější. Zvláště vysoké míče měli zcela ve své moci a hodně jim při tom pomáhala jejich fyzická převaha.
S koncem poločasu nás zatlačili na vlastní polovinu a ve 40. minutě se blýsknul reflexivním zákrokem náš golman, když zlikvidoval stoprocentní šanci "tváří v tvář" domácímu útočníkovi, takže skóre do konce 1. půle se neměnilo.
Druhá půle začala naším náporem a již ve 47. minutě vypracovali Míla Klauz s Vojtou Balatou skvělou příležitost pro výborně hrajícího Davida Peštu, ten ale bohužel nedokázal obhodit domácího brankáře.
Do naší branky nastoupil v 56. minutě do branky Denis Dvořák a hned dostal možnost vychytat, sice nadvakrát, velkou šanci domácích. O čtyři minuty později promarnil svoji velkou příležitost Míla Klauz, když jeho neslanou-nemastnou střelu v poklidu vychytal domácí golman.
Naše porážka se zrodila v 73. minutě, kdy domácí zahrávali trestný kop ze strany na hranici šestnáctky. Nijak prudká střela prolétla napříč přes celou branku a aniž by ji kdo tečoval a skončila v síti nešťastného D. Dvořáka.
Posledních 20 minut sice přibyly šance na obou stranách, ale žádná nebyla gólová a tak utkání skončilo pro nás tou nejtěsnější porážkou.
Domácí sice byli "o chloupek" lepší, přesto si myslím, že remíza by slušela utkání víc...

SESTAVA
Kondelík (56. Dvořák) - Pešta (70. Petrášek), Hašek, Vacek, Vosáhlo - Cettl, Balata - Přitasil (63. Zach), Vlasák, Klauz - Breburda (46. Brabenec)

Průběh utkání:
28. min. - 0:1 - Brabenec po pasu od Breburdy, ač v tísni se přesto dokonale trefil
29. min - velkou aktivitou hýřící Breburda ve velké šanci mířil pouze do boční sítě
30. min. - 0:2 - teď už to Breburdovi vyšlo po kolmé přihrávce Maršouna
31. min. - 1:2 - po hrubé chybě Konopiského byl golman Kondelík bezmocný
38. min. - 2:2 - opět nedůraznost při obranném zákroku Konopiského způsobila vyrovnání
63. min. - 2:3 - prakticky z poloviny hřiště nás plachtící střelou poslal znovu do vedení Cettl
84. min. - 2:4 - když nevíš co s míčem - vystřel!. To přesně provedl dnešní kapitán Cettl a z podobného místa (i když teď z mnohem menší vzdálenosti než před tím) stanovil nechytatelnou střelou konečné skóre
SESTAVA
Kondelík (46. Dvořák) - Kopecký, Konopiský, Petrášek (46. Zach), Hýbek - Cettl, Maršoun - Vavrek, Brabenec (46. Jamrich), Breburda - Janků

Branky:
Vlasák (as. Breburda), Straka (as. Vlasák)

SESTAVA
Dvořák - Přitasil, Hašek, Vacek, Vosáhlo - Cettl, Balata, Vlasák - Klauz, Pešta - Straka

Bystřice, 20. 7. 2014, 10.00 hod. - 28°C
57. min. - 1:0 - Klauz provedl rychlé vhazování autového hodu na Vlasáka, po jehož individuální akci skončil míč poprvé v síti hostů
63. min. - 2:0 - rohový kop, který zahrával Balata zúčtoval hlavou (jak jinak?) Straka
74. min. - 3:0 - únik Vlasáka po levé straně s následnou přesnou přihrávkou na Straku, který zakončoval do prázdné branky

SESTAVA
Šimáček - Kopecký (30. Kobler), Konopiský (60. Kopecký), Vacek, Jírů - Klauz, Maršoun (60. Jamrich) - Jamrich (30. Vavrek), Balata, Vlasák - Straka

Bystřice, 19. 7. 2014, 10.00 hod. - 22°C
14. min. - 0:1 - Přitasil ztrácí zbytečně míč a, hostující hráč únik proměnil
42. min. - 1:1 - rohový kop zahrávaný Vosáhlem zakončil Přitasil
50. min - 2:1 - průnik Breburdy po levé straně zakončoval z bezprostřední vzdálenosti před gólmanem Janků
69. min. - 3:1 - trestný kop po faulu na Peštu - Cettl vymetl levý horní roh branky hostí (po zápase si správce stěžoval, že mu Ondra odřel střelou břevno)

SESTAVA
Šimáček - Zach, Petrášek, Hašek, Vosáhlo - Hýbek (30. Breburda), Přitasil - Cettl, Brabenec, Pešta - Janků (69. Hýbek)

Bystřice, 13. 7. 2014, 10.00 hod. - 21°C
Velmi neortodoxním zpúsobem zahájil letní přípravu svého mužstva trenér Luděk Matoušek, když hráčům po zhruba měsíční pauze na úvod připravil utkání s účastníkem 1. A třídy, naším B-mužstvem mužů.
A výsledek byl víc než příjemný a i dosti překvapivý. V 1. poločase nastoupilo do zápasu mužstvo složené z loňského úspěšného teamu U-19 (ročník 1996), doplněného o golmana Denise Dvořáka a Miloslava Klauze s Vojtěchem Balatou. Všichni tři byli přínosem pro hru a hlavně oba dva hráči z pole si velice hlasitě řekli o místo v základní sestavě.
Již v 6. minutě naši mladíci udeřili. Právě debutant M. Klauz vybojoval na vlastní polovině zdánlivě ztracený míč, poslal kolmou přihrávkou do úniku D. Vlasáka, který po sprintu přesně nacentroval na hlavu Martina Straky a ten do puntíku splnil to, co od něj všichni očekáváme - nekompromisně zavěsil - 1:0.
A již o 4 minuty později se situace prakticky opakovala - Jakub Vosáhlo posadil svůj rohový kop znovu na hlavu M. Straky a rázem to bylo 2:0. To už byl pro svěřence trenéra Slepičky trochu šok, nicméně v 15. minutě tvrdou ranou k tyči snižoval loňský člen U19 Michal Rezek, který snížil na 2:1.
Na toto snížení jsme ale ihned v 17. minutě reagovali brankou Dominika Vlasáka, jemuž přihrával opět novic Míla Klauz. Opět jsme vedli o 2 branky a nutno pochválit brankáře Denise Dvořáka, že tomu tak vydrželo až do poločasu, protože v 33. minutě likvidoval tutovku jednoho z protihráčů. Celkově lze směle říct, že v 1. půli jsme byli lepším mužstvem a po zásluze jsme ho vyhráli.
Jinak tomu ale bylo v poločase druhém. Do hry totiž naskočili hráči ročníku 1997, posíleni naši golmanskou jedničkou Jakubem Kondelíkem a rychlíkem Pavlem Breburdou. Byl na nich vidět velký respekt z mnohem zkušenějších a starších hráčů, což se hned ve 47. minutě projevilo snížením stavu Keltnerem, který nikým neobtěžován tvrdou ranou k tyči překonal J. Kondelíka, který si tak ještě ani nesáhnul na míč a už ho lovil ze své sítě.
V 65. minutě se ale vyznamenal dvojím reflexivním zákrokem, takže skóre se neměnilo. Změna přišla až v 68. minutě, kdy se obranou prokličkoval Luboš Balata a bez problémů srovnal stav na 3:3. A to nebylo všechno. V 74. minutě, zřejmě po ofsajdu, se dostal do obrovské šance M. Voráček a blafákem překonal našeho brankáře a poprvé tak poslal svoje mužstvo do vedení.
Naštěstí velmi bojovný Pavel Breburda v 78. minutě, sice nadvakrát, ale přesto šťastně překonal brankáře Tlamichu a srovnal znovu stav na 4:4, který se už do konce zápasu nezměnil.
Závěrem musíme naše chlapce pochválit za předvedený výkon už kvůli tomu, že náš soupeř je již celý týden v tréninkové přípravě.
SESTAVA - 1. poločas:
Dvořák - Zach, Hašek, Vacek, Vosáhlo - Cettl, Balata - Klauz, Vacek, Jírů - Straka
SESTAVA - 2. poločas:
Kondelík - Kopecký, Konopiský, Petrášek, Hýbek (66. Jamrich) - Maršoun, Janků - Pešta, Brabenec, Vavrek - Breburda
BRANKY:
6. Straka (Vlasák, Klauz) - 1:0; 10. Straka (Vosáhlo) - 2:0; 15. Rezek/B - 2:1; 17. Vlasák (Klauz) - 3:1; 47. Keltner/B - 3:2; 68. Balata/B - 3:3; 74. Voráček/B- 3:4; 78. Breburda - 4:4