Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

FC MAS
TÁBORSKO

1:1
(0:1)
SK
BENEŠOV

Tábor / hřiště Viktoria Tábor, 10. 8. 2013 - 17.00 hod.
DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY
V 1. poločase bylo lepší naše mužstvo, které poslal do vedení v 18. minutě nádherným sólem přes půlku hřiště Luboš Balata, jehož střela byla nechytatelná.
Mohli jsme svůj náskok navýšit, ale co dnes dokázal zahodit Pavel Breburda (ale i jiní) bylo k neuvěření...
Ve druhé půli byli zase lepší domácí, kteří svoje úsilí korunovali vyrovnávacím gólem. Stoprocentní šanci jsme si vypracovali i my průnikem Dominika Vlasáka po levém křídle, ale Ondřej Cettl tuto nabídku odmítl a za asistence domácího brankáře mířila jeho střela nad branku.
Remíza asi vyjadřuje spravedlivý stav zápasu. V mistrovském zápase však bude všechno zřejmě trochu jinak, protože ani jeden z trenérů úplně nevyložil v tomto duelu svoje karty na stůl.

SESTAVA:
Kondelík - Kubálek (46. Korynta), Zach (46. Verner), Vacek (46. Zach), Vosáhlo - Vyhlídal (46. Vlasák), L. Balata (46.Cettl, 77. Vyhlídal), Jírů (65. Rezek) - Cettl (46. Kubálek), Přitasil (46. Rezek) - Breburda (77. Cettl)
BRANKY:
18. Luboš Balata (sólová akce) - 0:1; 63. TÁBOR - 1:1
Conny
Patrik Vyhlídal bojuje u čáry o to,
kdo bude vhazovat aut
Jaroslav Jírů dnes vydržel na hřišti
až do 65. minuty
Ondra Zach se blýsknul několika
výbornými obrannými zákroky
Ondřej Cettl měl ve 2. půli "loženku",
ale jeho pokus skončil nad brankou
Muž s ocelovými plícemi -
rychlík Michal Rezek
Karel Vacek je na postu
stopera prostě "doma"

SK
BENEŠOV

5:2
(4:0)
FC SLOVAN
HAVLÍČKŮV BROD

BENEŠOV / Hlavní stadion, 4. 8. 2013 - 10.30 hod.
STUDENÁ SPRCHA VE VELKÉM VEDRU PRO HOSTY
Ambiciozní a sebevědomí hráči Havlíčkova Brodu odcházeli z hřiště značně rozladěni, protože to, co dnes zažili, tak moc často nezažívají.

Naše mužstvo od začátku jelo "na plný plyn" ani jakoby neměli včerejší, poměrně náročný, zápas v nohou. Zúročení přišlo již v 10. minutě, kdy se krásně trefil z trestného kopu Michal Rezek, který tak otevřel dnešní gól-parádu. Za další 3 minuty přišel náš další gól (Patrik Vyhlídal) a hoši z Brodu znervózněli. Když pak ve 26. minutě z penalty za sražení Vojty Přitasila s jistotou skóroval Karel Vacek, byli už zralí na "vhození ručníku do ringu". Ve 34. minutě se hned při své premiéře v našem týmu trefil Chris Nwogu - a bylo vymalováno!
Ve druhé půli se již naši hráči soustředili na udržení svého náskoku, nádherně přidal ještě pátý gól Ondra Cettl, ale v obraně se objevily 2x menší trhlinky, které soupeř využil a alespoň snížil na jakž-takž přijatelnou prohru.
Trenér Luděk Matoušek:
"V první půli se už výkon a předvedná hra dost blížily mým představám. Ve druhém poločase to už takové nebylo, ale nesmíme zapomenout, že kluci mají během 24 hodin 2 zápasy ve velkém vedru v nohou a to není žádná lahůdka. Těší mě ale, že i ve druhé půli jsme si dokázali stále vytvářet šance."


SESTAVA:
Kondelík - Korynta (46. Zach), Verner, Vacek, Rezek - Vyhlídal (46. Cettl), Vlasák (70. Vyhlídal), L. Balata (74. Přitasil) - Nwogu (46. Kubálek), Breburda, Přitasil (46. Vosáhlo, 81. Korynta)

Branky:
10. Rezek (Breburda) - 1:0; 13. Vyhlídal (Přitasil) - 2:0; 26. Vacek (P - za sražení Přitasila) - 3:0; 34. Nwogu (Rezek) - 4:0; 57. HAVL - 4:1; 61. Cettl (Vosáhlo) - 5:1; 73. HAVL - 5:2
Conny
Takhle "řádí" Pavel Breburda
Faulovaný Oldřich Korynta
Důrazný přístup Dominika Vlasáka
Jakub Vosáhlo v závěru utkání
odstoupil pro bolest v koleně
Michal Rezek (12) kontroluje, zda má
Kuba Kondelík míč pod kontrolou
Michal Rezek v nerovném boji
proti dvěma hostujícím hráčům

TJ TATRAN
SEDLČANY

0:7
(0:4)
SK
BENEŠOV

Sedlčany / stadion Taverny, 31. 7. 2013 - 16.30 hod.
"SEDM KULÍ JAKO V SARAJEVU!"
Citát z Haškova Švejka jsem si půjčil proto, abych (vtipně - haha.) metaforou vyjádřil konečný výsledek utkání. Zdá se, že SEDMIČKA je naše oblíbené číslo, protože v poslední době dáváme soupeřům příděly s tímto číslem.
Jinak domácí byli mnohem fotbalovější než předcházející soupeř z Pelhřimova, ale bohužel, co jim chybělo ve fotbalovém umu, to nahrazovali až zbytečnou tvrdostí, hraničící se záludností. Kritickým bodem zápasu byla 40. minuta, kdy domácí obrovitý hráč s číslem 16 ostře zajel do našeho golmana Kuby Kondelíka. To se ale vůbec nelíbilo Oldovi Koryntovi a nastala všeobecná strkanice, kterou museli krotit až oba trenéři. Postaršího rozhodčího to vcelku nechávalo chladným, přesto první poločas raději ukončil o 3 minuty dřív.

V
e 2. poločase už se celkem hra zklidnila, stále jsme měli navrch a i když domácí občas pohrozili, nic dramatického se již nestalo, pouze my jsme přidali ke gólovému účtu další 3 branky! Hrálo se pouze 38 minut !?!
Trenér Luděk Matoušek:
"Přestože výsledkově se nám zápas podařil, s herním projevem nejsem vůbec spokojen, naštěstí stále máme ještě dost času vše do začátku ligových bojů sladit a napravit."


SESTAVA:
Kondelík - Korynta, Verner, Vacek, Rezek - Cettl, L. Balata, Vlasák, - Kubálek (46. Přitasil), Přitasil (46. Vosáhlo) - Strnad (46. Breburda)
Branky:
7. Přitasil (as. Strnad) - 1:0; 16. Rezek (L. Balata) - 2:0; 32 .Vacek (Kubálek) - 3:0; 43. Vacek (P) (faul na Přitasila) - 4:0; 63. Strnad (L. Balata) - 5:0; 74. Přitasil (Vosáhlo, Breburda) - 6:0; 78. Breburda (Přitasil) - 7:0
Conny
Další akci táhnou D. Vlasák s
L. Balatou, asistuje O. Cettl
Obranný zákrok Ondřeje Cettla
Osobní souboj, kde vyhrává
Dominik Vlasák
To je výskok!
Jan Kubálek jen zírá
Silně "ofenzivní" levý obránce
Michal Rezek
Nebezpečí po rohu zažehnal náš
golman J. Kondelík vyboxováním

SK
BENEŠOV

7:1
(4:0)
FK
PELHŘIMOV

JÍROVICE, 27. 7. 2013 - 10.00 hod.
ODEVZDANÝ SOUPEŘ
Naši hráči byli po všech stránkách fotbalově lepší, i když nějaké "mouchy" trenér Matoušek na jejich výkonu určitě našel. Hosté v 1. půli prakticky nepřešli přes půlící čáru a jejich jedinou (za to obrovskou) šanci v 7. minutě nový brankář (hostující z Bohemians 1905) Jakub Kondelík bravurně zlikvidoval. Potom se mohl soustředit na hledání čtyřlístků, protože žádné nebezpečí již nehrozilo.
V
e 2. poločase obměnil trenér celou jedenáctku a naši čerství hráči dál válcovali hosty, kteří byli zdeptán ijak fyzicky, tak psychicky. Alespoň čestný gól vsítili až za stavu 0:7.
U nás se střelecky dařilo hlavně Vojtěchu Přitasilovi a Aleši Strnadovi, kteří se do černého oba trefili dvakrát. Skvěle zahráli i Oldřich Korynta na postu pravého beka a neúnavný "všudybílek" Pavel Breburda. Ten snad má plechové plíce!


SESTAVA:
1. poločas:
Kondelík - Korynta, Verner, Vacek, Vosáhlo - Vyhlídal, Vlasák, L. Balata - Kubálek, Breburda, Přitasil
2. poločas:
Šach - Petrášek, Jírů, Zach, Boťa - V. Balata, Cettl, Jamrich - Vycpálek, Strnad, Straka
Branky:
4. Přitasil - 1:0; 8. Vlasák - 2:0; 31. Přitasil - 3:0; 36. Breburda - 4:0; 46.Vycpálek - 5:0; 68. Strnad 6:0; 74. Strnad - 7:0; 81. PELHM - 7:1
Conny
Patrik Vyhlídal obchází protihráče
Jistota v obraně - Olda Korynta
Dravý Pavel Breburda proti přesile
Nálada byla již v poločase výborná
Střelec 2 gólů - Aleš Strnad
U míče Martin Straka

 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©