SK
BENEŠOV

Tábor / hřiště Viktoria Tábor, 10. 8. 2013 - 17.00 hod.
DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY
V 1. poločase bylo lepší naše mužstvo, které poslal do vedení v 18. minutě nádherným sólem přes půlku hřiště Luboš Balata, jehož střela byla nechytatelná.
Mohli jsme svůj náskok navýšit, ale co dnes dokázal zahodit Pavel Breburda (ale i jiní) bylo k neuvěření...
Ve druhé půli byli zase lepší domácí, kteří svoje úsilí korunovali vyrovnávacím gólem. Stoprocentní šanci jsme si vypracovali i my průnikem Dominika Vlasáka po levém křídle, ale Ondřej Cettl tuto nabídku odmítl a za asistence domácího brankáře mířila jeho střela nad branku.
Remíza asi vyjadřuje spravedlivý stav zápasu. V mistrovském zápase však bude všechno zřejmě trochu jinak, protože ani jeden z trenérů úplně nevyložil v tomto duelu svoje karty na stůl.

SESTAVA:
Kondelík - Kubálek (46. Korynta), Zach (46. Verner), Vacek (46. Zach), Vosáhlo - Vyhlídal (46. Vlasák), L. Balata (46.Cettl, 77. Vyhlídal), Jírů (65. Rezek) - Cettl (46. Kubálek), Přitasil (46. Rezek) - Breburda (77. Cettl)

HAVLÍČKŮV BROD

BENEŠOV / Hlavní stadion, 4. 8. 2013 - 10.30 hod.
STUDENÁ SPRCHA VE VELKÉM VEDRU PRO HOSTY
Ambiciozní a sebevědomí hráči Havlíčkova Brodu odcházeli z hřiště značně rozladěni, protože to, co dnes zažili, tak moc často nezažívají.

Naše mužstvo od začátku jelo "na plný plyn" ani jakoby neměli včerejší, poměrně náročný, zápas v nohou. Zúročení přišlo již v 10. minutě, kdy se krásně trefil z trestného kopu Michal Rezek, který tak otevřel dnešní gól-parádu. Za další 3 minuty přišel náš další gól (Patrik Vyhlídal) a hoši z Brodu znervózněli. Když pak ve 26. minutě z penalty za sražení Vojty Přitasila s jistotou skóroval Karel Vacek, byli už zralí na "vhození ručníku do ringu". Ve 34. minutě se hned při své premiéře v našem týmu trefil Chris Nwogu - a bylo vymalováno!
Ve druhé půli se již naši hráči soustředili na udržení svého náskoku, nádherně přidal ještě pátý gól Ondra Cettl, ale v obraně se objevily 2x menší trhlinky, které soupeř využil a alespoň snížil na jakž-takž přijatelnou prohru.
Trenér Luděk Matoušek:
"V první půli se už výkon a předvedná hra dost blížily mým představám. Ve druhém poločase to už takové nebylo, ale nesmíme zapomenout, že kluci mají během 24 hodin 2 zápasy ve velkém vedru v nohou a to není žádná lahůdka. Těší mě ale, že i ve druhé půli jsme si dokázali stále vytvářet šance."

SESTAVA:
Kondelík - Korynta (46. Zach), Verner, Vacek, Rezek - Vyhlídal (46. Cettl), Vlasák (70. Vyhlídal), L. Balata (74. Přitasil) - Nwogu (46. Kubálek), Breburda, Přitasil (46. Vosáhlo, 81. Korynta)

Branky:
10. Rezek (Breburda) - 1:0; 13. Vyhlídal (Přitasil) - 2:0; 26. Vacek (P - za sražení Přitasila) - 3:0; 34. Nwogu (Rezek) - 4:0; 57. HAVL - 4:1; 61. Cettl (Vosáhlo) - 5:1; 73. HAVL - 5:2

BENEŠOV

Sedlčany / stadion Taverny, 31. 7. 2013 - 16.30 hod.
"SEDM KULÍ JAKO V SARAJEVU!"
Citát z Haškova Švejka jsem si půjčil proto, abych (vtipně - haha.) metaforou vyjádřil konečný výsledek utkání. Zdá se, že SEDMIČKA je naše oblíbené číslo, protože v poslední době dáváme soupeřům příděly s tímto číslem.
Jinak domácí byli mnohem fotbalovější než předcházející soupeř z Pelhřimova, ale bohužel, co jim chybělo ve fotbalovém umu, to nahrazovali až zbytečnou tvrdostí, hraničící se záludností. Kritickým bodem zápasu byla 40. minuta, kdy domácí obrovitý hráč s číslem 16 ostře zajel do našeho golmana Kuby Kondelíka. To se ale vůbec nelíbilo Oldovi Koryntovi a nastala všeobecná strkanice, kterou museli krotit až oba trenéři. Postaršího rozhodčího to vcelku nechávalo chladným, přesto první poločas raději ukončil o 3 minuty dřív.

V
e 2. poločase už se celkem hra zklidnila, stále jsme měli navrch a i když domácí občas pohrozili, nic dramatického se již nestalo, pouze my jsme přidali ke gólovému účtu další 3 branky! Hrálo se pouze 38 minut !?!
"Přestože výsledkově se nám zápas podařil, s herním projevem nejsem vůbec spokojen, naštěstí stále máme ještě dost času vše do začátku ligových bojů sladit a napravit."

SESTAVA:
Kondelík - Korynta, Verner, Vacek, Rezek - Cettl, L. Balata, Vlasák, - Kubálek (46. Přitasil), Přitasil (46. Vosáhlo) - Strnad (46. Breburda)
Branky:
7. Přitasil (as. Strnad) - 1:0; 16. Rezek (L. Balata) - 2:0; 32 .Vacek (Kubálek) - 3:0; 43. Vacek (P) (faul na Přitasila) - 4:0; 63. Strnad (L. Balata) - 5:0; 74. Přitasil (Vosáhlo, Breburda) - 6:0; 78. Breburda (Přitasil) - 7:0