Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

280616 TAK PŘECE JENOM!HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 12. června, oslaví svoje 19. narozeniny další hráč našeho mužstva, který patřil mezi nejlepší hráče týmu - MILOSLAV KLAUZ .
Míla je hráčem malé postavy ale velkého výkonu. Připravil suveréně nejvíc gólových příležitostí pro své spoluhráče (po zásluze se stal nejlepším nahrávačem - 22 asistencí) a to nemluvím o tom, kolik "loženek" ještě připravil navíc a které nebyly využity!
Uměl ale i góly dávat - celkem 17 (proti Náchodu jich vsítil dokonce 4) a v celkové střelecké tabulce ligy 1. ČL U19 skončil na skvělém 14. místě.
Přejeme tomuto "Čerčanskému rychlíkovi", aby jeho kariéra pokračovala v tomto stylu i nadále a rovněž přejeme vše "NEJ" i v osobním životě.
Conny

HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 17. května, oslaví svoje 19. narozeniny další hráč našeho mužstva, který patří mezi opory týmu - JAKUB MELICHAR.
Kuba má ideální fotbalovou postavu obránce a rovněž má výbornou kopací techniku. Spolu se Zděnkem Haškem tvoří nerozlučnou a skvělou stoperskou dvojici. Má výborné chování na hřišti i mimo něj. Je to výborný hlavičkář a z toho pramení i 5 gólů, které většinou vstřelil hlavou po standardních situacích. V současnosti marodí a bere antibiotika.
Přejeme mu, aby se brzo uzdravil a stihnul ještě závěr sezóny. V osobním životě mu rovněž přejeme jen a jen to nejlepší.
Conny

HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 2. května, oslaví svoje 18. narozeniny jeden z nejlepších hráčů našeho mužstva DAVID FILIP.
David je veliký bojovník, pro kterého není žádný míč ztracený. Vykonává v mužstvu tzv. "černou práci" a snad i proto se mu nepodařilo, jako jedinému ze základu, na podzim skórovat.
Toto tvrzení však je ale minulostí, protože na jaře už dokázal rozvlnit síť soupeřovy branky třikrát, naposledy doma proti Mostu. Má užasnou "fyzičku", která mu umožňuje hrát celý zápas na plné obrátky.
Přejeme mu, aby mu jeho výkonnost vydržela co nejdéle a zároveň mu přejeme všechno nejlepší i v osobním životě.
Conny

HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 14. dubna, oslaví svoje 19. narozeniny jeden z hráčů základní sestavy našeho mužstva DAVID PEŠTA .
David je pravým obráncem našeho týmu. Má obdivuhodnou "fyzičku" a když má den, tak stačí uběhat sprintem po lajně neskutečný počet kilometrů. Je ostrý jako "břitva", nebojí se chodit do soubojů a co si u něho obzvláště ceníme je to, že přestože nepatří mezi naše nejvyšší hráče, jeho výskok při hlavičkových soubojích je neskutečný. Je nepostradatelným hráčem základní sestavy.
Přejeme mu, aby mu to vydrželo co nejdéle a zároveň mu přejeme všechno nejlepší i v osobním životě.
Conny


09/04/2016
TÉŽKÁ PRÁCE SPORTOVNÍHO REDAKTORA
Na snímku vpravo si můžete prohlédnout s jakým soustředěním a zaujetím píše referáty náš sportovní redaktor MILOSLAV KLAUZ ST. Je to opravdu tvrdá práce!
A to dnes měl "k ruce" přísného asistenta JOSEFA DVOŘÁKA. Takže výsledku se možná dočkáme dříve, než jako obvykle až v pondělí!
Conny


Vedoucí mužstva Karel Králíček
informuje, radí, žádá, přikazuje.....

06/04/2016
Hráčské příspěvky  - jaro  2016
Platba za měsíce:  leden až květen 2016 – á 500,- Kč  celkem : 2500,- Kč
Úhradu provést do 29.4.2016 na účet : 670100-2207147295/6210
Ve výjimečných případech po předchozím dohovoru je možno uhradit hotově, avšak nejpozději do 29.4.2016.
Částka se uhradí celá.
Kontakty:
Vedoucí mužstva: Králíček Karel - 724 030 476
Trenér: Matoušek Luděk - 731 440 306
Karel Králíček, vedoucí mužstva

HAPPY BIRTHDAY !!!
V pátek, t. j. 18. března, oslaví svoji plnoletost a tím pádem i svoje 18. narozeniny jeden z nejlepších hráčů našeho mužstva KAMIL KULHAVÝ.
Kamil je vůdčí osobností našeho mužstva, tzv. "špílmachr", zároveň nejlepší střelec (15 vstřelených branek, což i v ČL U19 znamená celkové dělené 4. místo), hráč se špičkovou kopací technikou a já nevím s čím ještě....
Přejeme mu, aby mu to vydrželo co nejdéle a zároveň mu přejeme všechno nejlepší i v osobním životě.
Conny

HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 21. února, proběhne oslava 46. narozenin našeho trenéra Bc. LUĎKA MATOUŠKA.
Luďka známe jako autoritativního trenéra, který bez jakýchkoliv problémů dokáže udržet kázeň ve svém mužstvu, ale zároveň jeho lidský a humorný přístup z něj dělá trenéra velice oblíbeného mezi hráči.
U mužstva U19 je třetí sezónu a za tu dobu se mu podařilo podařilo vytvořit kvalitní tým, který se vždy pohybuje v horních patrech tabulky a v sezóně 2014 / 2015 se dokonce stal podzimním Mistrem ligy.
Do dalších let mu přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v trenérské pozici, ale i v soukromém životě.
Conny


HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 19. února, bude slavit svoje 19. narozeniny náš hráč VOJTĚCH PŘITASIL.
Vojta je jednoznačně tahounem mužstva a jen těžko si lze představit základní sestavu bez něj. Čeho si ale u něj nejvíce vážím je to, že i když se mu nedaří, tak zápas nevypustí a bojuje stále naplno a nadoraz. Může si to taky dovolit, protože s" fyzičkou" je na tom asi nejlépe z mužstva.
Dokáže si nádherně naběhnout a dostat se do šance, ale - s finálním zakončením to velmi často není to "pravé ořechové". Ale to ví nejlíp on sám a určitě se pokusí to nějak vylepšit.
Samozřejmě mu přejeme všechno nejlepší i v osobním životě, ve škole a vůbec celkovou spokojenost.
Conny


HAPPY BIRTHDAY !!!
Zítra, t. j. 9. února, bude oslavovat svoje 19. narozeniny náš hráč ZDENĚK HAŠEK.
Zdenda je zároveň kapitánem mužstva. Jedná se o inteligentního sympaťáka, který je tím pravým mužem na svém místě. Spolu s Kubou Melicharem tvoři výbornou stoperskou dvojici a navíc umí dávat góly - i když letos na podzim vsítil pouhé dva. V paměti ale máme jeho hattrick ze sezóny 2014 / 2015, který docílil na domácím hřišti proti Ústí. V téže sezóně skončil ve střelecké tabulce týmu na skvělém 5. místě se 6-ti zásahy!
Samozřejmě mu přejeme všechno nejlepší i v osobním životě, ve škole a vůbec celkovou spokojenost.
ConnyZimní přípravné zápasy
25/11/2015
Pro zimní přípravu se podařilo realizačnímu týmu zajistit velice kvalitní soupeře, se kterými budeme moci v zápasech ladit svoji formu před "vypuknutím" jarní ligové sezóny.
Zápasy v přiložené tabulce jsou již potvrzeny a je možné, že ještě ve volných termínech přibudou další. Jarní část ligy pak začíná o víkendu 19. února 2016.
Conny
Sobota
9.1.2016
11.00 hod.
Bohemians
Praha 1905
Neděle
10.1.2016
11.00 hod.
FC
Písek
Sobota
16.1.2016
11.00 hod.
FK Viktoria
Žižkov
Benešov
UMT
Sobota
23.1.2016
11.00 hod.
FC MAS
Táborsko
Benešov
UMT
Sobota
30.1.2016
10.00 hod.
FK Dukla
Praha
Neděle
7.2.2016
12.00 hod.
FK Meteor
Praha VIII
Neděle
14.2.2016
11.00 hod.
FK Slavoj
Vyšehrad
Benešov
UMT
Ostatní aktuality najdete v >>>ARCHIVU<<<

 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©