Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

PF 2016****
***PF 2016***
****PF 2016
30/12/2015
To všechno přeje hráčům, trenérům, rodičům, funkcionářům klubu a všem čtenářům našich stránek


Vedoucí mužstva Karel Králíček
informuje, radí, žádá, přikazuje.....


Karel Králíček, vedoucí mužstva


ANKETA
BEST PHOTOS AUTUMN 2015
VÝSLEDKY
05/12/2015
Pro zájemce předkládám výsledky ankety "Nejlepší fotky podzimu 2015". Trochu mě zklamala nízká účast hlasujících - celkem pouhých 26 (zřejmě jsem toho chtěl na vás moc - slibuji, že příště již vás nebudu otravovat ) nicméně výsledek na prvních 4 místech je celkem jednoznačný. Jaké pořadí jednotlivé fotografie získaly zjistíte klepnutím na čísla v následující tabulce.
Conny

KOMPLETNÍ
FOTODOKUMENTACE
PODZIM 2015
29/11/2015
Vážení přátelé,
je k dispozici kompletní fotodokumentace, kterou jsem nafotil v době od července 2015 do listopadu 2015. Jedná se o celkem cca 2880 záběrů , které jsou většinou neupravované a jsou v originálním rozlišení 3648x2736. Z tohoto rozlišení lze bez jakýchkoliv problému vyrobit např. kvalitní plakát 1,5 m x 1 m.
Vše je vypáleno na 4 kusech DVD. Kdo má zájem ať se ozve!
P. S. Stále mi chybí od hodně hráčů hodnocení TOP TEN PHOTOS. Tak se polepšete - uzávěrka je 30.11.2015
Conny

MŮJ POHLED NA LIGU
aneb
JAK JSEM VIDĚL PODZIM 2015

25/11/2015
Podzimní část soutěže nám právě skončila a tradice mi velí předložit vám můj "pohled zvenčí i trochu zevnitř " na právě skončenou podzimní  část 1. České dorostenecké ligy U-19.
Na úvod je třeba předznamenat, že do nové soutěže začalo nastupovat zcela nové mužstvo, které mělo nahradit své skvělé předchůdce z ročníku 1996. To byl dosti tvrdý oříšek, ale dá se říct, že se to trenéru Luďkovi Matouškovi podařilo na výbornou a po rozpacích v přípravě je tady tým, který je možná ještě lepší a hlavně fotbalovější než byla mužstva z let předešlých.
Znovu upozorňuji všechny čtenáře, že se v tomto hodnocení jedná pouze jen a jen o můj subjektivní názor (který se ale snaží být objektivní) a každý z vás má právo s ním souhlasit, či nesouhlasit.
Vaše jakékoliv názory a reakce na článek můžete prezentovat v knize návštěv, kde se každý může svobodně a demokraticky vyjádřit "jak to viděl on".
Conny

PŘÍPRAVA PŘED SEZÓNOU:
Přípravu na podzimní sezónu zahájil trenér Luděk Matoušek v prvním týdnu měsíce července a 11. 7. už tu byl první přípravný zápas s extraligovými Bohemians 1905. Trenér začal pracovat s 35-ti členným kádrem, který se během přípravy zúžil na konečný počet 22 hráčů. Hned v prvním utkání se ukázalo, že někteří hráči zatím opravdu na ligu nemají a odešli jsme s obrovským debaklem.
I v dalších utkáních (Slavoj Vyšehrad, Viktoria Žižkov, Dukla Praha) jsme rovněž tahali za kratší konec, ale naše hra se neustále, díky zužování kádru, zlepšovala a v posledním utkání s tradičním soupeřem (Slovan Havlíčkův Brod)  už konečně přišlo i těsné vítězství.
Celkem jsme sehráli 5 zápasů, z toho 1x vyhráli,  1x jsme remizovali a 3x prohráli. Skóre bylo vysoce pasivní 8:20.

Přehled výsledků:
U19 - Bohemians Praha 1905 (extraliga) 0:8 (krok se soupeřem  jsme dokázali držet pouze 1. poločas, který jsme prohráli 0:1, druhá polovina – to byl už jen zmar a „vraždění neviňátek)
U19 – FK Slavoj Vyšehrad 2:6 (existovali jsme znovu pouze v 1. půli – 2. poločas lze charakterizovat takto: V útoku bezzubí, v záloze neexistující a v obraně bezradní“.)
Branky:
1 – Novák, Maršoun
U19 - FK Viktoria Žižkov 2:2 (vcelku již slušný výkon odměněný po zásluze remízou)
Branky:
1 – Klauz a Kulhavý
U19 - FK Dukla Praha 2:3 (vyrovnané utkání, které jsme prohráli brankou obdrženou 12 minut před koncem. Poprvé nastoupil v přípravě Vojta Přitasil a bylo to znát!)
Branky:
1 – Novák a Přitasil
FC Slovan Havlíčkův Brod - U19 1:2 (na závěr přípravy přišlo konečně, po vcelku dobré hře, zasloužené těsné vítězství
Branky:
1 – Novák a V. Pešta
Nejproduktivnějším  hráčem v přípravě byl Ondřej Novák (3 branky + 1 asistence); 2. místo obsadil Kamil Kulhavý (1 + 2) a s 2 body je následovali Miloslav Klauz a Lukáš Maršoun (1 + 1) a Vojta Balata (0 + 2).
Poznámka: Do užšího kádru se ale Ondřej Novák ani Lukáš Maršoun nakonec nedostali
VÝSLEDKOVĚ TEDY NIC MOC!
Bohemians 1905 - 0:9
FK Slavoj Vyšehrad - 2:6
FK Viktoria Žižkov - 2:2
Dukla Praha - 2:3

1. ČESKÁ DOROSTENECKÁ LIGA - PODZIM 2015:
Po rozpačitých výkonech v přípravě jsme odjížděli k prvnímu utkání do Písku  a vůbec jsme netušili s jak silným soupeřem se utkáme. Všechna mužstva pochopitelně rovněž po skončené sezóně obměnila své kádry, avšak další průběh sezóny nám naznačil jedno: Kdo byl loni silný, je silný i letos (Slavia, Chrudim, Dukla, Žižkov + nově Meteor a Most….) a kdo byl loni slabší, je slabý i v tomto roce (Kolín, Varnsdorf, Doubravka, Admira + nově Vyšehrad  akupodivu ale  i Ústí….).
V Písku jsme nakonec po prohraném 1. poločase dokázali srovnat   Vojtou Balatou a vítězný gól visel po našem velkém tlaku ve vzduchu. Nepodařilo se, ale zvítězili jsme nakonec alespoň v penaltovém rozstřelu a domů vezli 2 prémiové body, což na úvod zase nebylo tak špatné.
První domácí utkání jsme sehráli s FK Viktorií Žižkov, které jsme vyhráli po velmi dobrém výkonu bez jakýchkoli potíží 2:0. Velkou zásluhu na tom měla trojice hráčů, kteří přišli do našeho mužstva z 1. FK Příbram, kde absolvovali předsezónní přípravu. Jednalo se o Lukáše Rozsypala, Miroslava Obdržala a Jakuba Melichara, kteří byli a jsou velkým přínosem pro náš tým. Vítězství tehdy pečetil v 70. minutě po úniku a krásném zakončení Filip Linhart.
Ani ve svém třetím mistrovském utkání jsme nepoznali hořkost porážky a po výborném výkonu se SK Slavií Praha jsme dokázali remizovat  v Horních Počernicích 1:1 a znovu jsme  zvítězili v penaltovém rozstřelu. V utkání jsme sice prohrávali, ale poprvé zde předvedl svoji excelentní kopací techniku  Kamil Kulhavý, jehož trestný kop byl pro slávistického brankáře naprosto nechytatelný. Bylo to opravdu krásné a dramatické utkání.
FK Ústí n./Labem letos není zdaleka tak silným týmem, jako bylo loni a i když jsme prohrávali 0:1, dokázali jsme mu nakonec uštědřit pěkný „třapec“ 6:2 a bez jakýchkoliv problémů zvítězit.
Další „půltucet“ si hned v následujícím utkání na domácí půdě odneslo FC MAS Táborsko, které nám ani nedokázalo vsítit branku  a prohrálo vysoko 6:0. Hattrickem se v tomto utkání blýsknul Vojtěch Balata.
V našem šestém utkání přišla  první prohra. Stalo se tak na bývalém prvoligovém stadionu SK Kladna, kde jsme prohráli 0:1. Byli jsme lepším mužstvem, měli spoustu šancí, které se ale rozplynuly do ztracena. Navíc, podle mě, regulérní gól V. Přitasila nám nebyl uznán pro domnělý ofsajd. Na taková utkání raději zapomenout.
Další „divné“ utkání jsme sehráli ve vloženém utkání ve Zbuzanech, kde jsme nastoupili proti mužstvu SK Motorlet Praha. Utkání skončilo bez branek 0:0 a smolařem utkání zde byl Lukáš Rozsypal, který neproměnil 2 penalty (veledůležitou v normální hrací době a poté při rozstřelech, které jsme prohráli.) V tabulce klesáme na 6. místo…
V následujícím utkání na domácí půdě proti FK Náchodu jsme si spravili chuť, když jsme ho rozstříleli 7:1. Hrdinou utkání se stal Míla Klauz, který se strefil do černého 4x (!!!) a ještě na jeden gól přihrál. Hattrick stihnul zkompletovat v 1. půli za 21. minut!
Utkání venku a znovu problémy s proměňováním šancí. S Olympiíí Hradec Králové jsme dokázali pouze remizovat 1:1, když bod zachránil až v 87. minutě bombou David Pešta. Penaltový rozstřel jsme znovu nezvládli a domů jsme tak přivezli pouze jediný bod. Pravdou ovšem je, že nám nebyly uznány 2 (!!!) branky.
Další utkání na hřišti soupeře. Tentokrát proti Baníku Most. Znovu stejná písnička: dobrý výkon, ale neproměňování šancí, z čehož pramenila porážka 3:4. Stále zůstáváme  venku bez vítězství.
Doma to prostě umíme, navíc SK SENCO Doubravka byla naprosto neškodná a odevzdaná. Naše vítězství 2:0 ale mohlo být nejméně o pět branek vyšší, kdybychom dokázali proměňovat svoje obrovské šance.
Agresivní FK Slavoj Vyšehrad byl kupodivu dosti tvrdým oříškem, jenomže naše mužstvo doma jednoduše neprohrává a zvítězilo i tentokrát, i když těsně 2:1.
V utkání proti FK Meteor Praha VIII jsme na jeho hřišti sehráli výborný zápas, přesto jsme zde prohráli 2:3. Utkání bylo naprosto vyrovnané, musíme vyzvednout super-výkon našeho gólmana Denise Dvořáka, který dokázal nejméně 5 tutovek soupeře bravurně zlikvidovat.
Domácí utkání s FK Admirou Praha jsme měli jednoznačně ve své režii a jasně jsme zvítězili 5:2. Rozhodnuto bylo už v poločase, který jsme vyhráli 3:0. Dvakrát se trefil stoper Kuba Melichar. Splnili jsme si tak svoji „pětigólovou normu“, protože zatím v každém vzájemném  ligovém duelu jsme dokázali Admiře uštědřit nepopulárního „bůra“.
Na příšerném terénu v Košířích proti Dukle Praha jsme si zápas prohráli už v první půli, kterou jsme prohráli 0:3. Rapidní zlepšení v poločase druhém znamenalo už jen pouhé snížení stavu na 2:3. Víc jsme už nestačili.
Přesným opakem byl náš další zápas na domácí půdě proti FK Baníku Sokolov. Tady jsme kralovali v první půli, kterou jsme vyhráli 2:0, ale nepochopitelný výpadek ve 2. poločase způsobil, že jsme se museli o vítězství strachovat. Přesto jsme zvítězili 2:1.
První vítězství na půdě soupeře a zřejmě nejlepší výkon v sezóně. Stalo se tak na půdě, tehdy druhého mužstva v tabulce, MFK Chrudim, kde jsme po vyrovnaném poločase 2:2 dokázali ve 2. půli přidat 2 góly a vcelku překvapivě zvítězit 4:2.
Poslední dvě utkání už byly jasně v naší režii. Nejprve jsme v posledním  domácím porazili FK Kolín 2:1 a zachovali jsme si tak domácí neporazitelnost – PARÁDA!
Ve Varnsdorfu jsme sice  loni prohráli ale historie se nyní neopakovala a my jsme nad FK Varnsdorf dokázali zvítězit 2:0.

Myslím si, že celkově můžeme naše vystoupení v podzimní části hodnotit KLADNĚ. Obsadili jsme, jak již bylo řečeno, velmi slušné 5. místo, přičemž ztrácíme na případný postup resp. baráž pro účast v extralize pouhé 2 body. A smazat tento rozdíl rozhodně v silách tohoto mužstva je!

Conny

FC Písek 1:1
FK Viktoria Žižkov 2:0
FK Slavia Praha 1:1
FK Ústí nad Labem 6:2
FC MAS Táborsko 6:0
SK Kladno 0:1
FK Motorlet Praha 0:0
FK Náchod 7:1
FK Baník Most 3:4
FK SENCO Doubravka 2:0
FK Slavoj Vyšehrad 2:1
FK Meteor Praha VIII 2:3
FK Admira Praha 5:1
FK Dukla Praha 2:3
FK Baník Sokolov 2:1
PODZIM 2015

FK Kolín 2:1
FK Varnsdorf 2:0
Utkání VENKU
Utkání DOMA

LIGOVÉ STATISTIKY

NEUVĚŘITELNÉ !!!
379 DNÍ JSME DOMA PŘI "MISTRÁKU" NEPROHRÁLI !
(19 zápasů v řadě = 1.710 minut !!!)

25/11/2015
Informace z titulku se zdá, že je z oblasti "SCI-FI" - ale je tomu opravdu tak! Náš tým podlehl v mistrovském utkání hraném na našem stadionu naposledy v sezóně 2014 / 2015 s Pískem. Nevím které mužstvo v České republice se může podobným úspěchem pochlubit, ale asi žádné. Doufám, že tuto neporazitelnost ještě prodloužíme i v jarní sezóně!
Ale zpět k dalším číslům. Podzimní část ligy nám skončila a tak je čas podívat se na to, jak činnost mužstva i jednotlivců probíhala v číslech. Tady předkládám přehled:
TABULKY:

Všichni dobře víme, že v celkové tabulce jsme skončili na 5. místě s 39 body, s vysoce aktivním skórem 50:24, 11x jsme zvítězili a 4x prohráli a 4x jsme remizovali (v následném penaltovém rozstřelu 2x zvítězili a 2x podlehli)
50 branek, které jsme nastříleli, nás řadí na 6. místo (lepší jsou pouze Sokolov - 62, Chrudim a Dukla – 56, a Most se  Slavií s 51 vstřelenými brankami).
V obranné činnosti je to ještě o 2 stupínky lepší, protože pouze Slavia, Žižkov a Dukla obdrželi méně branek než naše mužstvo (20, resp. 22 a 23). My jsme se 24-mi obdrženými góly skončili na místě čtvrtém.
Na hřištích soupeře jsme na podzim skončili na 7. místě, když jsme nasbírali 12 bodů, skóre 16:16 a bilancí 2V-2VP-2PP-4P.
Doma to ale byla podstatně jiné – tady jsme byli jasně nejlepší, když jsme získali v 9 zápasech plný počet  27 bodů a nic jiného než vítězství za 3 body jsme nebrali! Skóre bylo rovněž famózní 34:8
DOMÁCÍ UTKÁNÍ
UTKÁNÍ NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘE

HRÁČI

ODEHRANÉ MINUTY:
Úplně ve všech zápasech nastoupili hráči: Kulhavý, D. Pešta a Přitasil (i když i oni byli v průběhu zápasu střídáni)  Co se týká odehraných minut, mají  všichni  tito hráči pochopitelně i nejvíce minut strávených na hrací ploše. Nejdéle byl na hřišti Kamil Kulhavý, který odehrál 1696 minut. Druhý skončil Míloslav Klauz (1616) a 3. místo obsadil Miroslav Obdržal (1603).
Všichni následující hráči si pobyli na hřišti více než 1500 minut (a to je už řádná porce): D. Pešta, V. Přitasil, D. Filip a V. Balata.
Nejméně si naopak zelenou plochu v mistrovských zápasech užili O. Novák (45), A. Konopiský (51), M. Zamrzla (74), V. Pešta (81) a J. Janků (84)
KARTY:
Celkem jsme obdrželi 11 žlutých karet.
Nejvíce jich suveréně obdržel Kamil Kulhavý, který inkasoval za podzimní sezónu téměř celou polovinu dohromady 5 žlutých karet. Druhým největším hříšníkem je David Filip, který obdržel karty 2.
S jednou kartou se pak mohou „pochlubit“ M. Obdržal, V. Balata, J. Melichar a T. Říha.
BRANKÁŘI:
Oba dva brankáři odchytali přibližně stejně minut. Denis Dvořák – 810 minut / 9 zápasů (průměr 1,44 gólu/zápas, 2x čisté konto) a Pavel Šimáček900 minut / 10 zápasů (průměr 1,10 gólu/zápas, 3x čisté konto).
STŘELCI a ASISTENTI
Celkem jsme nastříleli 50 branek, a podělilo se o ně12 hráčů, což činí průměr 2,63 na zápas.
Králem se stal Kamil Kulhavý, který se do černého trefil 13x (průměr 0,68/záp.) na 2. místě ho následuje Miloslav Klauz s 11 (průměr 0,61/záp.) zásahy. Na 3. místě pak skončil Vojtěch Balata který vstřelil 5 branek (průměr 0,29/záp.).
Oba první dva nejlepší střelci dosáhli i výborného umístění v tabulce střelců celé ligy, když Kamil Kulhavý se u místil na velmi pěkném děleném 4. - 5. místě a Miloslav Klauz na rovněž pěkném, děleném 6. – 7. místě.
Za celou podzimní sezónu se nepodařilo skórovat  pouze: D. Filipovi. (jediný  z hráčů, kteří odehráli min. 1000 minut). To ale vůbec nevadí, protože David na dost branek přihrál, navíc jeho neúnavná práce v zápase je nenahraditelná.
Nejlépe přihrávajícími fotbalisty jsou Vojtěch Přitasil s Miloslavem Klauzem (oba 9 asistencí). Následují David Pešta (8 asistencí) a Lukáš Rozsypal (6 asistencí).
PRODUKTIVITA:
Nejproduktivnějším hráčem podzimní sezóny 2015 se tak stává Miloslav Klauz, který nasbíral velmi slušných 20 bodů. Stříbrnou příčku obsadil Kamil Kulhavý (18) a bronzovou Vojtěch Přitasil (14).
CELKOVÁ TABULKA STŘELCŮ - PODZIM 2015

NÁVŠTĚVNOST
Musíme objektivně přiznat, že výkony mužstva byly mnohem lepší než „výkony“ našich fanoušků, protože jsme se v návštěvnosti umístili až na 10. místě, kdy všech našich 19 zápasů shlédlo 991 diváků (průměr na zápas 52 div.).
V domácí návštěvnosti jsme skončili dokonce ve druhé polovině tabulky až na 12. místě (456 diváků). Je to škoda, protože doma jsme většinou předváděli velmi dobrý fotbal a navíc jsme neokusili ani jednou hořkost porážky.
Venku byl o nás větší zájem, skončili jsme na  8. místě (535 diváků).
Našimi největšími, tzv. skalními fandy byli jednoznačně pánové Josef Hašek st, Miloslav Klauz st., Josef Dvořák, Miroslav Obdržal st., rodina Kulhavých; na domácím stadionu byli také zahlédnuti v ochozech: klan Balatových s dědou Šedivým, rodina Přitasilových , Josef Hašek ml., Pavel Šimáček s manželkou a mnozí další… Ostatní nejmenovaní ať mi prominou.
Nicméně by to na jaře chtělo zlepšit!

Conny


ZÁVĚR LIGY SE HRÁL JIŽ NA SNĚHU
FK VARNSDORF - SK BENEŠOV 0 : 2 (0:2)
Mistrovský zápas - Varnsdorf / UMT, 22. 11. 2015, 11:00 hod., 1 °C - zataženo

22/11/2015
KANONÁDA SLEPÝMI NÁBOJI
Poslední mistrovské utkání jsme dnes sehráli již na zasněžené hrací ploše ve Varnsdorfu. Po celý zápas jsme měli velkou herní a územní převahu, kterou jsme však dokázali přetavit v pouhé 2 branky. Mohlo to být ještě o jeden gól víc, ale to by musel Míla Klauz proměnit v 16. minutě penaltu za sražení V. Přitasila.
Ke cti domácích je třeba poznamenat, že se celé utkání snažili "hrát fotbal" a nezabetonovali se ve vlastní "šestnáctce" jako týden před tím hráči Kolína. Jejich snaha však byla vždy ukončena před naším pokutovým územím, takže pro golmana Pavla Šimáčka nebylo vůbec žádným problémem zachovat si potřetí v lize čisté konto.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Takhle dopadla penalta
prováděná Mílou Klauzem...
Střelec první branky Kamil Kulhavý
kontroluje kapitána Lehoczkiho
Vojta Přitasil přidal druhou branku
(na snímku v souboji s Kramerem)
Běžecký souboj
Lukáš Rozsypal - David Holubek
Míla klauz při odvážném pokusu
o hlavičkový souboj s Novákem (21)
Míra Obdržal se
s J. Novákem příliš nemazlil

5
RÉBUS VYŘEŠEN:
Nejlépe 5. místo
5
21/11/2015
Všechny moje propočty na to, za jakých okolností získat konečné 3. místo bohužel vzaly za své: Chrudim podlehla Meteoru 1:2 a Dukla suveréně zvítězila v Mostě 4:0.
V celkovém součtu to znamená, že naše mužstvo obsadí v podzimní části ligy "až" 5. místo. Ale ani toto umístění nemusí být definitivní! Ve Varnsdorfu prostě musíme zvítězit, v nejhorším případě na penalty. Snad se nám to podaří - v opačném případě skončíme na místě šestém.
Conny

ANKETA
TOP TEN PHOTOS - AUTUMN 2015

VYBERTE NEJLEPŠÍ ZACHYCENÝ FOTBALOVÝ MOMENT PODZIMU
19/11/2015
Vážení a milí přátelé,
blíží se nám konec roku a s ním přicházejí různá hodnocení, statistiky a také ankety. A právě jednu takovou anketu jsem připravil.
Z velkého množství fotografiií, které jsme udělal, jsem vybral, podle mě 20 nejlepších a chtěl bych vás požádat-poprosit o spolupráci. Naším úkolem bude vybrat opravdu tu nejlepší. Hlasovat mohou všichni příznivci našeho mužstva (t. j. současní hráči, bývalí hráči, trenéři, asistenti, vedoucí, fumkcionáři, rodiče, sourozenci, babičky a dědové - prostě všichni, kdo budou mít zájem).
Hodnotit se bude následujícím způsobem:
V následující tabulce je 20 fotek označených písmeny A až T. Kliknutím na náhled se vám otevře fotka v normálním rozlišení. Po shlédnutí vás chci požádat, abyste vybrali minimálně 10 fotek (můžete ale všech 20) a zadali jim pořadová čísla podle toho, jak se vám líbí.
Např. Nejvíce se mi líbí foto F - tak napíšu F-1, jako druhé se mi líbí K - zapíšu K-2 atd. až do např. L-10 (resp.např. do T-20). Tuto tabulku mi prosím pošlete (nejlépe do "Knihy návštěv, nebo na můj mail info@conny.cz, nebo i do chatu, ale tam máte nejméně prostoru) a podepište se, prosím.
Opravdu dbejte na to, jaký zachycený moment se vám opravdu líbí (náboj, dynamika, emoce, kvalita) a ne podle toho kdo je na obrázku vyfocen. Říkám to proto, že na obrazcích nejsou všichni hráči a někteří zase měli to "štěstí", že jsou zachyceni vícekrát. Znovu opakuji, že anketa je o tom - vybrat nejpodařenější fotku - a kdo na ní bude je úplně jedno. V případě nejasností mi volejte na 602 75 27 27.
Moc děkuji za spolupráci a těším se na vaše tipy!

Conny

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ZAZVONIL ZVONEC A PODZIMNÍ LIGY JE KONEC
18/11/2015
Ano, je tomu opravdu tak. Ve změněném termínu (místo v sobotu hrajeme v neděli) odjíždíme ke svému letošnímu poslednímu mistrovskému utkání, kde nám bude soupeřem severočeský FK VARNSDORF.
Toto mužstva se od začátku soutěže pohybuje v těch nejspodnějších patrech tabulky a v zápase bychom měli být jednoznačným favoritem. Nesmíme ale zapomenout na minulou sezónu, kdy při naší "spanilé jízdě" to byl právě Varnsdorf, který nám přerušil naši, myslím tehdy 10-ti kolovou, šňůru vítězstvích.
Doufám, že letos tomu tak nebude. Varnsdorf sídlí na předposledním, 19. místě tabulky, s pouhými 5 body za 1 vítězství (Táborsko) a 2 remízy (které ovšem prohráli po penaltových rozstřelech - Admira a Kolín). Skóre mají vysoce pasivní 11:54.
Motivačním nábojem pro toto utkání je pro nás stále ve hře teoretický zisk konečného 3. místa (viz. "Úvaha..."). Proto nic nepodceníme a budeme bojovat!
PROTOŽE JAK PRAVÍ KLASIK: "LEPŠÍ JE BÝT ZDRAVÝ A BOHATÝ, NEŽ CHUDÝ A NEMOCNÝ" A STEJNĚ TAK PLATÍ, ŽE: "LEPŠÍ JE BÝT TŘETÍ NEŽ PÁTÝ" NE?
Conny


Úvaha před posledním kolem
15/11/2015
V SÁZCE JE DOKONCE 3. MÍSTO V TABULCE!!!
Situace se vyvinula tak, že bude-li nám fotbalový Pánbůh nakloněn, můžeme skončit v tabulce dokonce na 3. místě! O všem rozhodnou utkání Most - Dukla, Chrudim - Meteor a hlavně naše utkání ve Varnsdorfu.
Samozřejmě. že hlavním předpokladem pro tuto úvahu je jednoznačně naše vítězství ve Varnsdorfu. Pořadí na prvních dvou místech tabulky jsou již jasná: 1. Slavia, 2. Chrudim (i v případě porážky).
Pro naše mužstvo je tady ještě možnost poskočit na zmiňované 3. místo v případě, že Meteor i Dukla prohrají své zápasy v normální hrací době, nebo po penaltách (tzn. že budou mít 38 nebo 37 bodů, resp. 39 a 38 bodů).
Výsledky zápasů nám budou známy už v sobotu, takže budeme mít jasno a do Varnsdorfu budeme odjíždět s jasným cílem - bezpodmínečný zisk 3 bodů.
A TEN JE, PEVNĚ DOUFÁM, DOCELA REÁLNÝ - VĚŘÍME VÁM!
Conny


POVINNÝ ZISK 3 BODŮ ALE NIC VÍC
SK BENEŠOV - FK KOLÍN 2 : 1 (2:0)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 14. 11. 2015, 10:00 hod., 9 °C - polojasno

14/11/2015
PODZIMNÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST JSME POTVRDILI
Ačkoliv jsme dnes většinu hracího času strávili na polovině ustrašeného Kolína, docílili jsme jen velmi hubené vítězství.
Stačil jediný podařený brejk soupeře po pravé straně v 85. minutě, kdy vysunutého Davida Peštu nikdo nezastoupil a velmi nedůrazné bránění kolínského útočníka Nováka Mirkem Obdržalem způsobilo, že jsme se málem o vítězství museli strachovat.
Pět minut obav jsme naštěstí vydrželi a tím pádem potvrdili svoji domácí neporazitelnost na vlastním hřišti, která trvá od 4. 11. 2014 (!!!). Navíc jsme tímto vítězstvím poskočili v tabulce na 5. místo.
Ale jinak chlapci - dneska tedy NIC MOC!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Základní jedenáctka
v obvyklém složení
Náš nejproduktivnější hráč
Míla Klauz dnes otvíral skóre
Druhý,, veledůležitý gól vsítil
s přehledem kapitán Zdeněk Hašek
Výskok Davida Pešty na ramena
Kamila Kulhavého
Vojta Přitasil rugbyovým způsobem
"skládá" kolínského Ludvíčka
Vojta Balata standardně
"pracoval jak ďas!"

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NAPOSLEDY DOMA
11/11/2015
Podzimní část ligy se neodvratně blíží ke svému konci a naše mužstvo čekají už pouhé dva zápasy, které bychom si opravdu měli užít. Střetneme se totiž se dvěma nejslabšími týmy, které neochvějně drží poslední dvě místa v tabulce. Prvním z nich bude středočeský FK KOLÍN.
Kolínští jsou v tabulce na posledním, 20. místě, získali 5 bodů a skóre mají doslova propastné 6:49. Dokázali suveréně nastřílet nejméně branek v lize a nejvíce jich dostat. Zvítězili pouze 1x s Doubravkou 2:1 a se svým souputníkem Varnsdorfem dokázali zvítězit v penaltovém rozstřelu, když utkání v normální hrací době skončilo bez branek.
V utkání jsme obrovským favoritem, ale dobře víme, že proti soupeři, který brání v deseti hráčích se hraje velmi špatně. (Viz naše poslední utkání, kdy jsme zvítězili pouze na penalty). Přesto klukům věřím a doufám, že předvedou galaparádu. A hlavně - přece si nenecháme vzít primát nejlepšího a neporazitelného mužstva na vlastním hřišti!
PŘIJĎTE NAPOSLEDY V TÉTO SEZÓNĚ PODPOŘIT SVÉ HOCHY - MOŽNÁ BUDE K VIDĚNÍ NĚJAKÝ TEN "BRANKOSTROJ!"
Conny
P.S. Při příznivé "konstalaci hvězd" a při předpokládaném zisku 6 bodů můžeme ještě dosáhnout na 4. místo v podzimní tabulce!


SENZACE!!! - PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ VENKU A HNED V CHRUDIMI!
MFK CHRUDIM - SK BENEŠOV 2 : 4 (2:2)
Mistrovský zápas - Chrudim, V Průhonech / tráva, 7. 11. 15, 10:00 hod., 13 °C - zataženo, mírný déšť

07/11/2015
ZBOURALI JSME DOPOSUD NEPOKOŘENÉ HRADBY CHRUDIMI !!!
To, co se zdálo nemožným, se stalo skutkem! Jako první mužstvo v soutěži jsme po skvělém výkonu dokázali zbořit "chrudimskou pevnost" a uloupit jí tak všechny 3 body.
V krásném a kvalitním zápase jsme nejprve prohrávali, ale již v 1. půli jsme výsledek otočili na 2:1 v náš prospěch, nicméně domácí stačili gólem do šatny znovu srovnat stav.
Ve druhé půli jsme ale dávali góly pouze my a tím pádem si vezeme domů zasloužené vítězství 4:2!!!
KLUCI - OHROMNÝ DÍK!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Conny
P.S. Asi s vámi nebudu jezdit ven - to pak budete určitě vyhrávat! (Ale ten Varnsdorf si ujít nenechám!)

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘEDPOSLEDNÍ UTKÁNÍ VENKU
04/11/2015
Neúprosný los tomu tak chtěl, že poslední zápas v podzimní sezóně na hřišti soupeře sehrajeme doslova "v jámě lvové". Našim hostitelem bude prozatím 2. nejlepší klub soutěže MFK CHRUDIM.
S tímto soupeřem jsme se vloni setkali dvakrát - v Chrudimi jsme prohráli tím nejtěsnějším výsledkem 0:1 a doma jsme pak po tuhém boji zvítězili 2:1. Dá se předpokládat, že i tentokrát půjde o souboj "na ostří nože".
Jak již bylo řečeno, jedná se o mužstvo z absolutní špičky, které do předposledního kola vedlo tabulku, ale nečekaná a vysoká prohra v Hradci Králové v posledním kole 1:4 způsobila jeho pokles na 2. místo tabulky za vedoucí Slávii.
Hráči Chrudimi získali doposud 38 bodů, skóre mají 49:19, prohráli pouze 3x (Písek, Slavia a již zmiňovaný Hradec) a 1x remizovali s Motorletem při vítězném penaltovém rozstřelu. Navíc mají ve svém středu nejlepšího ligového střelce Patrika Tlapáka, který se dokázal již 17x trefit do černého.
V nastávajícím duelu jsou domácí jednoznačným favoritem, ale vůbec nemusíme propadat nějaké panice. Stačí si vzpomenout na náš zápas s pražskou Slaviií, který jsme dokázali vyhrát, i když "jenom" na penalty.
KDYŽ DOKÁŽEME ZABOJOVAT TAK NEBUDE VŮBEC NIC PŘEDEM ZTRACENO. TAK DO TOHO!
Conny


HRÁLI JSME JEN PRVNÍ POLOČAS
SK BENEŠOV - FK BANÍK SOKOLOV 2 : 1 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 31. 10. 2015, 10:00 hod., 12 °C - jasno

31/10/2015
ANI SOKOLOV NAŠI DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST NEPŘERUŠIL
Přestože dnes byla k dispozici kvalitní travnatá plocha na hlavním stadionu, hosté trvali na tom, že se bude hrát dle rozpisu na umělce. Myslím si, že to bylo ke škodě fotbalu, nicméně ani trvání na tomto nesmyslném požadavku jim vítězství nepřineslo.
První poločas byl zcela jasně v naší režii, hosté ze Sokolova byli neškodní, ale bohužel jsme svoji velkou převahu dokázali vyjádřit pouze jediným gólem, který vsítil Vojtěch Přitasil.
Ve 2. poločase ale kupodivu Baníkovci převzali iniciativu a velkým štěstím pro nás bylo, že náš nejlepší střelec Kamil Kulhavý z penalty za faul na V. Přitasila navyšoval na 2:0. Sokolov poté dokázal snížit stav na jednogólový rozdíl, ale dál jsme jim už nic víc nedovolili a tak ani tentokráte jsme na svém hřišti neokusili hořkost porážky.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Základní jedenáctka
při nástupu
První náš gól vstřelil parádně
střelou z dálky Vojta Přitasil
Kamil Kulhavý potvrdil svoji pověst
střelce perfektně provedenou penaltou
Vojta Balata podal
velmi dobrý výkon
Opora zadních řad
stoper Kuba Melichar v akci
Proti penaltě Kamila Kulhavého byl
hostující gólman Štrunc bez nároku

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ODOLÁ NAŠE "NEDOBYTNÁ TVRZ" I PROTI SOKOLOVU?
28/10/2015
Předposlední domácí utkání sehrajeme na našem stadionu v tuto sobotu, kam za námi přijede kvalitní celek ze severu Čech. Jedná se o - FK BANÍK SOKOLOV.
S tímto soupeřem většinou sehráváme dramatické souboje na "ostří nože" a nejinak tomu bude zřejmě i teď. Baník je v současnosti na 9. místě tabulky a má o pouhé 2 body méně než náš tým (t. j. 25 bodů). Skóre má vysoce aktivní 44:27 a jeho bilance je 8V - 0VP - 1PP - 6 P. V případě, že by hosté zvítězili (což se doufám nestane) tak nás v tabulce o 1 bod přeskočí. Každopádně se bude jednat o boj dvou vyrovnaných mužstev.
BUDE NAŠE "NEDOBYTNÁ TVRZ" I NADÁLE NEDOBYTNÁ? - O TOM SE PŘESVĚDČÍTE JENOM KDYŽ SE PŘIJDETE PODÍVAT A PODPOŘIT TAK NAŠE MUŽSTVO!
Conny


STALO SE JIŽ TRADICÍ, ŽE VENKU PROSTĚ NEVYHRÁVÁME
FK DUKLA PRAHA - SK BENEŠOV 3 : 2 (3:0)
Mistrovský zápas - Praha-Fabiánova / tráva, 24. 10. 2015, 14:30 hod., 14 °C - polojasno

24/10/2015
ANI ZLEPŠENOU HROU VE 2. POLOČASE JSME NA BODY NEDOSÁHLI
Celý 1. poločas hrála domácí Dukla na příšerném terénu naprosto jasně prim, který dokázala vyjádřit třemi brankami. Naše mužstvo bylo zcela v útlumu, naprosto neškodné a tak se dal ve 2. půli očekávat další brankový příděl v naší síti.
Nevím co o přestávce řekl svému mužstvu trenér Matoušek, ale jedno bylo jisté, že na hřišti se ve 2. poločase najednou objevilo zcela jiné, odhodlané mužstvo, které moc chtělo zvrátit nepříznivý stav.
Žel podařilo se pouze snížit stav na přijatelný, ale na zisk bodů to stejně nestačilo. Je to již jakási TRADICE, protože v dosavadních osmi utkáních na hřišti soupeře jsme nedokázali ani jednou zvítězit v normální hrací době. PARADOXEM je naopak to, že doma jsme neztratili jediný bod!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Naše mužstvo nastoupilo
v netradičních modrých dresech

Míla Klauz svým gólem zažehl
plamínek naděje pro své mužstvo
Druhý gól přidal Kamil Kulhavý
parádní střelou z trestného kopu
David Pešta byl dnes výborný a jeho výskok je opravdu famózní
Lukáš Rozsypal toho
naběhal opravdu hodně
Miroslav Obdržal v souboji
s domácím Burgetem

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ČTVRTÝ PRAŽSKÝ TEAM V ŘADĚ - TEN NEJTĚŽŠÍ!
21/10/2015
Zase ti PRAŽÁCI! Už počtvrté v řadě se tento týden znovu setkáváme s pražským klubem. Tentokrát to bude soupeř, který aspiruje na nejvyšší příčky v tabulce - FK DUKLA PRAHA.
Jedná se o velmi kvalitní mužstvo, které v současnosti figuruje v tabulce na 4. místě s 30 body. Skóre mají 44:16 (2. nejlepší útok i obrana v lize), 10x vyhráli a pouze 4x odešli poraženi (Chrudim, Slávia, Sokolov a v posledním kole prohráli v Hradci 1:2).
S Duklou se velmi často setkáváme i v přípravných zápasech, takže se dost známe, ale vůbec nevíme s jakým mužstvem nastoupí. Pozor si musíme dávat na Edise Šahiniho, který je se vstřelenými 12-ti brankami na 2. místě ve střelecké tabulce.
Ale když bude naše obrana pozorná, tak to bude mít chlapec těžké - uvidíme, moudřejší budeme v sobotu kolem 17. hodiny. Jedna věc je jistá - Dukla je v tomto utkání papírovým favoritem!
DO PRAHY TO JE KOUSEK - URČITĚ PŘIJEĎTE, BUDE TO BITVA!
Conny


VYSOKÁ VÝHRA S DRAMATICKOU ZÁPLETKOU
SK BENEŠOV - FK ADMIRA PRAHA 5 : 2 (3:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / UMT, 17. 10. 2015, 10:00 hod., 8 °C - zataženo

17/102015
ADMIŘE JSME POTŘETÍ V ŘADĚ UŠTĚDŘILI V MISTROVSKÝCH ZÁPASECH "BŮRA"
Všechna mistrovská utkání, která jsme doposud hráli s Admirou, skončila pětigólovým přídělem v soupeřově síti (v loňské sezóně 5:1 a 5:2).
Nejinak tomu bylo i letos a po poločasovém vedení 3:0 se zdálo, že je rozhodnuto. Jenomže pražští hráči se ve 2. půli vzchopili, najednou jich bylo všude plno a 2 prapodivnými góly se dokázali dotáhnout na jednobrankový rozdíl.
Naštěstí měl svůj den náš stoper Jakub Melichar, který 2 brankami během šesti minut rozhodl definitivně o našem vítězství.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
STŘELECKÁ TABULKA 1. ČL U-19
4. - 5. místo = Kamil Kulhavý - 10 branek
7. místo = Miloslav Klauz - 8 branek
Vzhledem k tomu, že se o titul krále střelců uchází cca 360 hráčů jsou tato umístění více než lichotivá!

Conny

Dnešní základní jedenáctka
a nástup obou mužstev
Dnešní hrdina utkání
Jakub Melichar
První gól vsítil
důrazný Vojtěch Přitasil
Skóroval i čtvrtý nejlepší střelec
ligy Kamil Kulhavý
Své pověsti vynikajícího střelce
nezůstal dlužen ani Míla Klauz

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DO TŘETICE SOUPEŘ Z PRAHY
14/10/2015
Tuto sobotu budeme v naší, zatím neporazitelné, baště hostit třetí pražský tým v řadě - Tentokrát to bude FK ADMIRA PRAHA.
Postavení v dosavadní tabulce napovídá, že bychom měli být v tomto utkání papírovými favority. Posuďte sami: Admira okupuje 14. místo se 17-ti body a skórem 18:24. Bilance jejich zápasů je 5 vítězství, 7 porážek a 1 výhra na penalty.
Dokázali porazit Ústí, Kolín, Sokolov, Náchod a Hradec, naopak prohráli těsně s Chrudimí a Táborskem a vysoko, mimo jiné s Motorletem a Slávií.
Jak jsem již psal - jsme papírovými favority, doma jsme ještě neprohráli, takže všechno nám hraje do karet - ALE ZNÁTE TO....
PŘIJĎTE SE PODÍVAT A FANDIT - MĚLI BYYCHOM TY NÁVŠTĚVY VYLEPŠIT: ZATÍMCO VÝKONOVĚ JSME V POPŘEDÍ TABULKY, TAK V NÁVŠTĚVNOSTI OKUPUJEME DOLNÍ PATRA
Conny


BITVU O 5. MÍSTO JSME PROHRÁLI
FK METEOR PRAHA VIII - SK BENEŠOV 3 : 2 (2:1)
Mistrovský zápas - Praha-Bedřichovská / tráva, 10. 10. 2015, 10:00 hod., 10 °C - zataženo

10/10/2015
SKVĚLÝ DENIS DVOŘÁK
Bez dvou nemocných opor J. Melichara a M. Obdržala jsme dnes nastoupili proti velice houževnatému a tvrdému soupeři. Bylo k vidění dramatické utkání, kdy se útoky v rychlém tempu přelévaly z jedné strany na druhou.
Během zápasu jsme sice dokázali srovnat nepříznivý stav 0:2, ale branka domácích v 83. minutě nakonec definitivně rozhodla.
Musíme ovšem poznamenat, že nemít v brance Denise Dvořáka, mohla být naše prohra daleko vyšší. Co ten dnes dokázal zlikvidovat bylo až k neuvěření!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Silně obměněná
základní sestava
Po dlouhé době se trefil
do černého Lukáš Rozsypal
Premiérovou branku dokázal KONEČNĚ vsítit i Vojta Přitasil
Akci zakládá
Kamil Kulhavý
Výborný výkon podal
kapitán Zdeněk Hašek
Jeden z fantastických zákroků
Denise Dvořáka - 42. minuta

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

TO ZAS BUDE "NĚCO"!
07/10/2015
Po velice těžkém sobotním soupeři nás tento týden čekají další "Pražáci". Tentokrát budeme v přímém souboji bojovat o 5. místo v tabulce a půjde o loni extraligový FK METEOR PRAHA VIII.
Meteor je v tabulce o jedno místo pod námi, získali pouze o jediný bod méně než my (23) při bilanci 7V - 1VP - 0PP - 4 P a jejich skóre činí 23:14.
Bude to tedy určitě boj "na ostří nože" a protože oba dva týmy mají kvalitní kádr, můžeme očekávat parádní zápas. Tři body by nám ale moc slušely!
DO PRAHY TO JE "CO BY KAMENEM DOHODIL" - TAK DOUFÁM, ŽE PŘIJEDETE! (O SKALNÍCH SAMOZŘEJMĚ VŮBEC NEPOCHYBUJI)
Conny


ÚKOL SPLNĚN - 6 BODŮ ZE 2 ZÁPASŮ!
SK BENEŠOV - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 2 : 1 (1:1)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 3. 10. 2015, 10:00 hod., 18 °C - jasno

03/102015
TĚŽCE VYBOJOVANÁ VÝHRA NAD VYROVNANÝM A HOUŽEVNATÝM SOUPEŘEM
Dnes bylo na našem stadionu k vidění vcelku kvalitní utkání dvou velice vyrovnaných soupeřů. Vyšehradští "Šemíci" byli hodně nekompromisním a tvrdým soupeřem, kteří na rozdíl od našeho středečního protivníka z Doubravky měli velké ambince uhrát slušný výsledek, což se jim podařilo i když nakonec odjíždějí do Prahy s nulovým bodovým ziskem.
Nám se prostě podařilo vsítit o jeden gól navíc, ale ruku na srdce, opět jich mohlo být mnohem více....
Co je ale důležité, že jsme si splnili svůj úkol, získali plný bodový zisk a v tabulce stoupáme vzhůru. Zatím sice JEN na 5. místo, ale to určitě ještě není konec!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Tito hráči dnes nastoupil
v základní sestavě

Jakub Melichar dnes vsítil parádní úvodní branku hlavou a premiérově se tak zapasal do tabulky střelců. Radost jeho spoluhráčů byla obrovská

Starý-dobrý Vojta Přitasil je zpátky!
Dnes sehrál parádní zápas
Vojta Balata dokáže na sebe
natáhnout až tři hráče!
Takhle vsítil náš rozhodující gól
ve 2. půli Míla Klauz

HUBENÉ VÍTĚZSTVÍ NAD BEZZUBÝM SOUPEŘEM
SK BENEŠOV - SK SENCO DOUBRAVKA 2 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 30. 9. 2015, 16:00 hod., 13 °C - zataženo

30/09/2015
OBROVSKÁ PŘEVAHA VYJÁDŘENÁ POUHÝMI DVĚMA GÓLY
Byl to takový divný zápas. Sice jsme hned ve 2. minutě vsítili vedoucí branku, ale na pojištění výsledku jsme museli čekat bez dvou minut hodinu. Mezitím jsme"bušili" celou dobu do soupeře bez jakéhokoliv gólového efektu, i když šancí jsme měli habaděj.
Hosté, s vyjímkou 10-ti minut v úvodu 2. poločasu, působili zcela odevzdaným dojmem a v 1. půli se nepřiblížili ani na dohled Dvořákovy branky. Takzvané "povinné body" jsme ale získali a oba dva dnešní střelci Kulhavý a Klauz si polepší ve střelecké tabulce ligy. To je ale malá náplast na poměr šancí ku vstřeleným gólům...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii nenajdete....můj OLYMPUS při tomto světlu bohužel nestíháááááá
Conny

Základní sestava
Nástup mužstev
Vojta Balata
Střelec 2. gólu Míla Klauz
Vojta Přitasil se stále hledá...
David Filip hlavičkuje

Naši hráči
ve střelecké tabulce 1. ligy U-19
K. Kulhavý
V. Balata
M. Klauz

28/09/2015
Po deseti odehraných kolech 1. České ligy dorostenců U-19 se v popředí střelecké tabulky objevují i naši hráči (i když v sobotu jim ten "dynamit" na kopačkách tak trochu zvlhnul, že)
Celkovému pořadí stále vcelku suveréně vévodí PATRIK TLAPÁK - MFK CHRUDIM - 14 branek
ALE
2. - 3. Edis Šahini - Dukla Praha a Jakub Lattisch - Baník Sokolov - oba
9 branek
4. Kamil Kulhavý - SK Benešov - 8 branek
5. Daniel Vild - Baník Most - 7 branek
6. Vladimír Stibora - Meteor Praha - oba
6 branek
7. - 17. Vojtěch Balata a Miloslav Klauz - SK Benešov - 5 branek

Takže pánové - teď máte velkou příležitost své postavení si ještě vylepšit - TAK SE UKAŽTE!
Conny


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

TŘETÍ A ZÁVĚREČNÝ "ANGLICKÝ TÝDEN"
28/09/2015
Po sobotní bitvě v Mostě je na pořadu poslední "Anglický týden" podzimní sezóny. Čekají na nás dva soupeři, kteří by měli být o poznání hratelnější než byl sobotní soupeř, Prvním z nich bude už ve středu SK SENCO DOUBRAVKA.
Doubravka figuruje v dosavadním průběhu ligy na 13. místě s 13-ti body a skórem 15:25. Má na svém kontě 4 výhry (Varnsdorf, Vyšehrad, Admira a Sokolov) a 6 porážek (Chrudim, Kolín, Náchod, Meteor, Dukla a na penalty s Hradcem).
Sobotním soupeřem bude mužstvo, které je v soutěži nováčkem a se kterým jsme v letní přípravě prohráli překvapivě vysoko 2:6. To ale tehdy byla úplně jiná mužstva - v sobotu to snad bude úplně o něčem jiném. Jedná se o pražský tým FK SLAVOJ VYŠEHRAD.
Vyšehradští jsou po 10-ti odehraných kolech na 17. místě s 9 body a skórem 19:25. dokázali 3x zvítězit (Varnsdorf, Kladno a Hradec), zbývajících 7 utkání prohráli.
Nebudeme zastírat, že v obou utkáních jsme PAPÍROVÝMI FAVORITY. To ale vůbec nic neznamená a teprve až po skončení sobotního zápasu, (zhruba ve 12 hodin) budeme-li mít na své kontě o 6 bodů víc, můžeme tvrdit, že jsme byli úspěšní!
PO DLOUHÉ DOBĚ HRAJEME DOMA, KDE JSME ZATÍM NEPORAZITELNÍ - PŘIJDETE FANDIT?
Conny


TŘIKRÁT JSME VEDLI A PŘESTO PROHRÁLI...
FK BANÍK MOST 1909 - SK BENEŠOV 4 : 3 (2:2)
Mistrovský zápas - Most / tráva, 26. 9. 2015, 11:00 hod., 14 °C - zataženo

26/09/2015
OBOUSTRANNĚ VYNIKAJÍCÍ FOTBAL
Každý divák, který dnes sledoval utkání pod Hněvínem, musel být s předvedenou hrou obou mužstev naprosto spokojen. Hra se přelévala ve vysokém tempu "nahoru-dolů", nebyla nouze o šance a celý zápas byl navíc okořeněn 7-mi góly.
Z konečného výsledku je vidět, že spokojenější byli nakonec více domácí diváci než hrstka našich příznivců.
Pravdou ovšem také je, že norma nevyužitých 100% šancí z naší strany byla dnes silně překročena (Klauz 3x (!!!), Rozsypal, Balata a Linhart). Takže - jak by to vlastně dopadlo, KDYBY...?
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Kapitán Zdeněk Hašek nás v 1. min. posílá hlavou do vedení v zápase

Kamil Kulhavý skóroval 2x, přičemž
první gól byl opravdu kuriozní

Dva góly do naší sítě padly
po zaváháních Mirka Obdržala
Perfektní partii sehrál
Filip Linhart
Míla Klauz - jak se mu dařilo proti Náchodu, tak se mu dnes nedařilo
Lukáš Rozsypal právě
zalehnul mosteckého hráče

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

SOUPEŘ JAKO "ŘEMEN"
23/09/2015
Tuto sobotu na nás v hornickém městě na severu Čech čeká velice silný soupeř kterému se na jaře mimořádně daří. Jedná se o FK BANÍK MOST 1909.
Domácí jsou letos ve velkém "laufu" a dokázali z devíti odehraných zápasech 7x vyhrát (z toho jednou na penalty) a pouze 2x odešli poraženi (Chrudim, Slavia).
V tabulce jsou na 4. místě s 20-ti body a skórem 25:14. V tomto zápase zároveň půjde o takový miniboj o 4. místo v tabulce na které bychom se, v případě vítězství, mohli dostat.
URČITĚ TO BUDE BITVA - PŘIJEDETE?
Conny
P. S.Když bude volné místo, tak s vámi rád pojedu, abych na vás dohlédnul!


ZTRÁTA DVOU BODŮ MRZÍ...
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL. - SK BENEŠOV 1 : 1 (0:0), penalty 4:2
Mistrovský zápas - Hradec Králové / tráva, 20. 9. 2015, 16:30 hod., 15 °C - zataženo

20/09/2015
PROMARNĚNÁ PŘÍLEŽITOST
Při zaváhání našich dvou velkých rivalů (Chrudim prohrála v Písku a Meteor na Kladně) jsme promarnili příležitost ke snížení bodového náskoku a postup na 3. místo v tabulce. Proto je ztráta 2 bodů tak mrzutá.
Takže jste mě moc nepotěšili, pánové...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Conny


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

"OKOLO HRADCE V MALÉ ZAHRÁDCE ČEKAJ´ TAM TŘI BODY"
15/09/2015
V upoutávce na další utkání jsem použil parafrázi známé písničky, ale jestli tam na nás budou opravdu čekat 3 body, to je velký otazník. Budeme hosty velmi dobrého mužstva - čeká na nás FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ.
Domácí mužstvo je v letošní sezóně podle výsledků mnohem silnější než loni: 3x vyhrálo (Žižkov, Kladno Náchod), 2x prohrálo (Motorlet, Slavia) a 2x remizovalo (Doubravka, Most). V tabulce okupuje 10. místo s 12-ti body a skórem 12:17.
Vůbec opět nevíme, co náš v Hradci čeká za martyrium, ale snad to dopadne dobře. Necháme se překvapit.
MOŽNÁ BUDOU V AUTOBUSE VOLNÁ MÍSTA - POJEDETE?
Conny
P. S. Poprvé s vámi nepojedu, tak to nepokažte a udělejte mi radost!


BRANKOSTROJ SE OPĚT ROZJEL!
SK BENEŠOV- FK NÁCHOD 7 : 1 (3:1)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 12. 9. 2015, 10:00 hod., 22 °C - polojasno

12/09/2015
ZÁPAS MÍLY KLAUZE
Dlouhých 205 minut jsme všichni čekali na to, kdy se našim hráčům opět podaří skórovat. A dnes nám gólovou absenci nahradili i s úrokem. Hrdinou dne byl jednoznačně Miloslav Klauz, který dokázal zkompletovat hattrick za pouhý poločas a to si ještě ve 2. poločase připsal další 1 gól a 1 asistenci. VELKÁ PARÁDA!!!
Utkání přitom pro nás nezačalo příznivě a už od 6. minuty jsme prohrávali. S přibývajícím časem ale začínali mít naši hráči herní převahu, kterou dokázali přetavovat v góly. A tak si, fyzicky zcela "utavený" Náchod odváží domů možná až příliš drtivou porážku!
NĚCO PODOBNÉHO, I KDYŽ BY TĚCH GÓLŮ NEMUSELO BÝT SEDM (STAČILO BY PĚT) BYSTE MOHLI PŘEDVÉST ZA TÝDEN V HRADCI !
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Takhle zářil o přestávce Míla Klauz.
Aby ne, když si stihl připsat hattrick!
Také kapitán Kamil Kulhavý se
dnes opět trefil do černého
Petr Poborský byl na hřišti 25 min. a
dokázal vstřelit svůj první gól!
Lukáš Rozsypal bojoval, rval se, ale
"deka" z Motorletu ještě nespadla

Hýřil aktivitou a ještě dokázal
skórovat - David Pešta

"Ale to ne!" si asi říkal náš stoper
Kuba Melichar po zkažené přihrávce

MIZÉRIE POKRAČOVALA I VE ZBUZANECH
FK MOTORLET PRAHA - SK BENEŠOV 0 : 0 (0:0), penalty 5:4
Mistrovský zápas - Zbuzany / tráva, 9. 9. 2015, 17:00 hod., 14 °C - zataženo

09/09/2015
NEVYDAŘENÁ OSLAVA LUKÁŠOVÝCH NAROZENIN
Bez 2 hráčů základní sestavy (V. Balata, Chorvatsko, Z. Hašek, zranění z minulého zápasu) se nám ve Zbuzanech opět nevedlo. V prvním poločase znovu naprosto vázla kombinace a nezískali jsme snad jediný odražený míč.
Ve 2. poločase se s příchodem Petra Pohorského (nahradil neviditelného V. Vavreka) naše hra oživila a byli jsme lepším mužstvem, bohužel ke vstřelení branky to stejně nevedlo.
Smutnou postavou v utkání byl dnešní oslavenec Lukáš Rozsypal, který neproměnil 2 penalty (!!!). Přitom zvláště ta první v 78. minutě za sražení K. Kulhavého mohla o výsledku rozhodnout...
Dnes jsme zklamali i v penaltovém rozstřelu, protože D. Filip a již zmiňovaný L. Rozsypal neproměnili, zatímco domácí se trefovali lépe a získali tak 2 body. My pouze jeden a znamená to další sestup v tabulce už na 6. místo.
NA VÍTĚZSTVÍ ČEKÁME UŽ DLOUHÝCH 180 MINUT - TAK SE SNAD DOČKÁME V SOBOTU !
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Obranná trojice ve složení Melichar,
Linhart a Obdržal v akci
Mílovi Klauzovi se dnešní zápas
vcelku podařil
Dnešní "Rytíř smutné postavy"
Lukáš Rozsypal při rozcvičce
Kamil Kulhavý odvážným průnikem zařídil pro své mužstvo penaltu
David Filip se snaží zastavit domácího
"špílmachra" M. Vltavského
Denis Dvořák dnes
zachytal spolehlivě

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DVA POKUSY O NAPRAVENÍ REPUTACE VE ZBUZANECH A DOMA
07/09/2015
Další "Anglický týden" je před námi a naši hoši si budou určitě chtít napravit svoji pošramocenou pověst z utkání na Kladně. První příležitost k tomu budou mít už ve středu na hřišti ve Zbuzanech u Prahy, kde na ně bude čekat mužstvo FK MOTORLET PRAHA.
Hráči z pražských Jinonic jsou v současnosti na 12. místě tabulky, když nasbírali 7 bodů za 2 vysoká vítězství (Hradec 4:0, Admira 5:0), 1 remízu (Chrudim 2:2) a 3x prohráli (Meteor, Dukla a Sokolov). Skóre mají 12:10.
Byl jsem se podívat na jejich utkání s vedoucí Chrudimí a mohu vám říct, že se jedná o velmi kvalitní mužstvo, které ještě v 87. minutě vedlo nad lídrem 2:1. Rozhodně nás ve Zbuzanech čeká pěkná fuška.
Po pouhých 2 dnech (tzn. v sobotu) už hrajeme znovu, tentokráte na vlastním hřišti, kam za námi přijede východočeský FK NÁCHOD.
Mužstvo hostí je na tom ještě o něco lépe než Motorlet - figurují na 8. místě tabulky s 11 body, jejich bilance je 3V (Doubravka, Táborsko, Kladno), 1VP (Slavia) a 2P (Hradec a Most). Jejich skóre je 11:10.
I ve druhém zápase nás tedy čeká velmi kvalitní soupeř a jde jen o to, v jakém rozpoložení se naši chlapci v ten den budou nacházet. Doufám , že v dobrém!
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - URČITĚ PŮJDE O ZAJÍMAVÝ A DRAMATICKÝ FOTBAL
Conny


NEJHORŠÍ VÝKON SEZÓNY PO ZÁSLUZE POTRESTÁN
SK KLADNO - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Kladno / tráva, 6. 9. 2015, 10:15 hod., 14 °C - zataženo

06/09/2015
POUZE ŠIMÁČEK A HAŠEK SI ZASLOUŽÍ ABSOLUTORIUM
Na kladenský Stadion Václava Kloze jsme přijížděli jako vysocí papíroví favorité, ovšem za hru, kterou dnes naši hráči předváděli, si opravdu žádné body nezasloužili.
Pouze branář Pavel Šimáček (zabránil dalším 2 gólům v naší síti) a stoper Zdeněk Hašek (neúnavně bojující a podporující útok) dnes snesou přísnější měřítko. Zbytek týmu byl v silném útlumu a nedařilo se mu vůbec nic.
Očekávaný atak na 2. místo se tak nekonal, naopak naše prohra (při předpokládaném vítězství Slávie a Sokolova) může znamenat propad v tabulce až na místo šesté...
HOŠI, CHCE TO CO NEJRYCHLEJI SE ZASE VRÁTIT NA ZEM!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Pouze tito dva hráči snesou dnes přísnější měřítko:
vlevo Pavel Šimáček a vpravo kapitán mužstva Zdeněk Hašek
Zklamáný výraz ve tváři VP#7
přesně odráží jeho současnou formu
Nejlepší střelec Vojta Balata svou
jedinou šanci v úvodu promarnil
Mílovi Klauzovi, hlavně v úvodu, rozhodčí stále pískal ofsajd
Mirek Obdržal měl v 84. min. na svých kopačkách vítězný gól - nedal...
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

JEDEME VYTĚŽIT KLADENSKÉ UHLÍ
02/09/2015
Naše, dobře promazaná a rozjetá, mašina nabírá stále větší otáčky. Kluci jsou naprosto v pohodě a dalším soupeřem, kterého by chtěli obrat o body, bude hornické SK KLADNO.
Kladenským se, na rozdíl od našeho mužstva, úvod příliš nepovedl a okupují dolní místa v tabulce. V současnosti jsou na 17. místě se 3-mi body za překvapivé vítězství nad Pískem. Ostatní 4 utkání prohráli (Táborsko, Náchod, Hradec a Most). Skóre mají pasivní 11:17.
Nebudeme si zastírat, že bychom v tomto utkání chtěli získat plný bodový zisk a v nastávajícím duelu jsme jednoznační favorité. Ale kolikrát už se stalo, že favorit zápas nedotáhnul do vítězného konce? Budeme teď všichni doufat, že v neděli k tomu nedojde!
ŽE TO BUDETE CHTÍT VIDĚT? Z BENEŠOVA DO KLADNA TO JE POUHÝCH 80 km!
Conny


VELKÁ PARÁDA !!!
Vojtěch Balata
Kamil Kulhavý
30/08/2015
Hned 2 naši "ostrostřelci" figurují společně po 5-ti odehraných kolech 1. České fotbalové ligy dorostenců U19 na průběžném 2. - 3. místě střelecké tabulky s 5-ti vstřelenými góly. Na 1. místo vedoucího střelce Patrika Tlapáka z Chrudimi ztrácejí 4 góly, což při formě našich hráčů nemusí být žádný tragický odstup.
Co je ale ještě důležitější, že v celkové průběžné tabulce jsme postoupili už na bronzovou příčku - a to určitě ještě není maximum našeho snažení !
Conny

JIHOČESKÝ RIVAL NA KOLENOU
SK BENEŠOV - FC MAS TÁBORSKO 6 : 0 (3:0)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 29. 8. 2015, 10:00 hod., 27 °C - jasno

29/08/2015
ÚSPĚŠNÝ REPARÁT VOJTY BALATY: DNES HATTRICK!
Střelecká impotence Vojty Balaty z minulého zápasu je zapomenuta! Reparát složil na výbornou a dokonce dosáhnul na hattrick!
Táborští byli neškodní. Dopředu k naší brance se snažili dostat pouze dlouhými nákopy a jejich první, trochu kloudná kombinanční akce, přišla až v 70. minutě....
Všechny tyto jejich pokusy řešila s přehledem naše obranná čtveřice, přičemž oba krajní obránci David Pešta a Mirek Obdržal dokázali navíc podnikat rychlé výpady po křídlech a připravovat tak svým spoluhráčům nadějné šance. Golman Pavel Šimáček musel vážně zasahovat pouze jednou (ale stálo to za to), jinak mohl v klidu hledat na našem trávníku čtyřlístky - byl prostě bez práce.
A tak jsme dokázali během tří dnů podruhé zasebou v pohodě nasázet soupeři půltucet gólů, což už o něčem svědčí. Dnes ještě skórovali Kamil Kulhavý (2x - zřejmě jeho současná norma) a Mirek Obdržal.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Autor hattricku
Vojtěch Balata
Současná střelecká norma Kamila Kulhavého činí 2 vstřelené branky
"Černou práci" na hřišti veleúspěšně
zastává skvělý bojovník David Filip
Dnes jednoznačný "Spalovač Nro. 1"
Miloslav Klauz
Míra Obdržal je prostě buď skvělý, nebo výborný. Dnes byl opět vynikající
V. Přitasil se sice snažil jako obvykle, ale zápas se mu dnes moc nevydařil

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

SOUPEŘ NEPŘÍLIŠ OBLÍBENÝ
28/08/2015
"Anglický týden" končí tuto sobotu se soupeřem, kterého zrovna nemusíme. Přijede mužstvo z husitského Tábora FC MAS TÁBORSKO.
S tímto týmem se hrají vždy velmi vypjatá a silně emoční utkání, stačí vzpomenout na náš poslední duel, kdy v Táborsku proti nám odpískal rozhodčí v 87. minutě penaltu (kterou tehdejší brankář J. Kondelík zneškodnil) a v penaltovém rozstřelu jsme pak dokázali zvítězit.
Doufám, že tentokrát naše mužstvo hrající v obrovské podobě něco podobného nepřipustí - a hlavně nehraje se v Táboře! Hosté jsou po 4 kolech s 6 body a skórem 9:8 na 8. místě, když dvakrát zvítězili (DOMA (!) Kladno a Hradec)a dvakrát prohráli (Náchod a Žižkov).
Rozhodně to opět bude velikánská bitva!
TO MUSÍTE VIDĚT! - URČITĚ SI TENTO ZÁPAS NENECHTE UJÍT!
Conny


PŮL TUCTU GÓLŮ PRO HOCHY Z POD STŘEKOVEM
SK BENEŠOV - FK ÚSTÍ NAD LABEM 6 : 2 (3:2)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 26. 8. 2015, 10:00 hod., 24 °C - jasno

27/08/2015
K. KULHAVÝ A M. OBDRŽEL SE TREFILI DVAKRÁT
Pouze v úvodu zápasu Úštečtí zlobili - ujali se vedení, které jsme sice během první poločasu otočili, ale hosté ještě dokázali stáhnout na rozdíl jednoho gólu.
Rovněž úvodní pětiminutovka 2. půle byla ve znamení velké snahy hostů srovnat stav, ale v dalším průběhu jsme získali obrovskou převahu, která se chvílemi měnila v exhibici našeho mužstva.
Gólově se dvakrát trefili Kamil Kulhavý a Mirek Obdržal; za největší "paliče šancí" můžeme dnes jednoznačně označit oba Vojty - Balatu a Přitasila. Co ti dokázali zahodit....
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Kanonýr Kamil Kulhavý se právě
chystá vstřelit vyrovnávací gól
Takhle se radoval Mirek Obdržal, když
vstřelil dnes svůj první gól
Centr Míly Klauze zapadl do branky
a znamenal vedení už 4:2
Dnešní dva "paliči"
vlevo Vojta Balata (ten alespoň jeden dal) a Vojta Přitasil
Krátké rozehrání rohového kopu
znamenalo vzápští vedení 5:2

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

JIŽ VE STŘEDU
24/08/2015
V nedělním zápase se Slávií jsme načali tzv. "Anglický týden" a to neodvratně znamená že našeho příštího soupeře FK ÚSTÍ nad LABEM přivítáme na našem stadionu již v tuto středu dopoledne.
Mužstvo Ústí je po 3 kolech soutěže na 16. místě tabulky se 2 body (vítězství na penalty proti Sokolovu) ostatní 2 utkání prohrálo (Admira Dukla), Skóre mají pasivní 5:6). Soutěž se ale teprve rozjíždí, takže vůbec netušíme s jakými hráči hosté přijedou. Podle dosavadních výsledků bychom ale měli být favority a zaopakujeme-li, nebo se alespoň hodně přiblížíme výkonu z této neděle, tak by to měli borci hrající pod Střekovem hodně těžké. Ale nepředbíhejme, protože stát se může cokoliv.
MOŽNÁ BY STÁLO ZA TO I SI VZÍT DOVOLENOU, PROTOŽE KLUCI OPRAVDU HRAJÍ SKVĚLE. TAK TO ZVAŽTE!
Conny


SLAVII JSME NECHALI JEN JEDEN BOD (ZE SLUŠNOSTI)
SK SLAVIA PRAHA "B" - SK BENEŠOV 1 : 1 (0:0), penalty 2:4
Mistrovský zápas - Horní Počernice / tráva, 23. 8. 2015, 17:00 hod., 23 °C - jasno

23/08/2015
SUPER ZÁPAS
Návštěvníci dnešního zápasu mohli dnes v Počernicích vidět velice kvalitní výkon od obou celků, kdy se akce rychle přelévaly z jedné strany na druhou a i když o dramatické chvilky nebyla nouze, utkání bylo vedeno v rytířském duchu s minimem faulů.
Naše mužstvo muselo srovnávat skóre protože jsme od 56.minuty prohrávali 0:1 gólem který vstřelil slávistický Kovařík. Za 7 minut už ale bylo srovnáno, když se nádherně trefil z trestného kopu dnešní kapitán Kamil Kulhavý, který převzal pásku od Zdeňka Haška, protože toho těsně před utkáním obdarovala žihadlem do chodidla vosa.
V normální hrací době skončilo tedy utkání nerozhodně a jelikož jsme byli v exekuci pokutových kopů úspěšnější než domácí, vezeme si ze Slavie zasloužené a velmi cenné dva body.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev
Kamil Kulhavý nádherně vyrovnal
z trestného kopu tzv. "Angličanem"
Absolutorium si dne zaslouží stopeři
Mirek Obdržal a Kuba Melichar
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

SOUPEŘ NEJTĚŽŠÍ
19/08/2015
Liga se začíná rozbíhat svým obvyklým a neúprosným rytmem a naše mužstvo sehraje v netypickém nedělním termínu svoje další utkání. Soupeřem nám bude mužstvo z kategorie nejtěžších - SK SLAVIA PRAHA.
Budeme tedy hrát s loňským vítězem soutěže a i když se bude jednat o mužstvo zcela jiné, než to vítězné, je navýsost jasné, že bude opět velice silné. My jsme ji sice v loňském památném finále o podzimního mistra doma deklasovali 3:0, na jaře jsme ale zcela jasně prohráli v Počernicích 0:2.
A i když se zatím úvod soutěže Slávii stoprocentně nepovedl (prohráli na penalty s Náchodem a jen těsně dokázali porazit Hradec) s přibývajícími zápasy se určitě bude její forma zvedat.
Musíme tedy doufat, že právě v nastávajícím nedělním zápase nebude jejich vzestup ještě tak razantní. Přesto si myslím, že Slavia je v následujícím duelu favoritem.
V PRAZE JSTE "CO BY DUP" - TAK NASEDNĚTE DO SVÝCH OŘŮ A PŘIJEĎTE SE NA BITVU PODÍVAT - BUDE TO URČITĚ NĚCO!
Conny


ZASLOUŽENĚ PLNÝ BODOVÝ ZISK
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 2 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 15. 8. 2015, 17:00 hod., 30 °C - jasno

15/08/2015
JEDNODUŠE: LEPŠÍ TÝM ZVÍTĚZIL
Po celý zápas jsme byli lepším a nebezpečnějším mužstvem a po právu jsme tak získali 3 body za vítězství, když první branku vstřelil z penalty Lukáš Rozsypal a vítězství pečetil nádherným gólem Filip Linhart, který vsítil po 5 minutách svého pobytu na hřišti. Na obou gólech měl lví podíl Míla Klauz.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Vedoucí branku vstřelil z penalty
suveréně Lukáš Rozsypal
Kamil Kulhavý vysokým výskokem
odvrací nebezpečí od své branky
David Pešta ve svém typickém
úniku po křídle
Nový muž na postu stopera Jakub
Melichar působil velmi dobře
Na postu levého obránce
nastoupil Miroslav Obdržal
Vojtěch Balata dnes hrál
na hrotu útoku

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POPRVÉ DOMA
12/08/2015
Po vcelku podařeném utkání na horké písecké půdě čeká naše mužstvo premiéra před domácím publikem, kde soupeřem mu bude náš věčný rival z Prahy FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
S tímto mužstvem to v minulosti vždy byly velké bitvy, ovšem nyní absolutně nevíme s jak "podařeným" ročníkem k nám Žižkovští přijedou. Každopádně to nebude mužstvo nějakých "otloukánků".
První kolo se jim výsledkově sice nepovedlo, protože doma prohráli s východočeským Hradcem 0:1, ale vůbec nevíme, jaký byl průběh utkání a taky, znovu opakuji, neznáme výkonnost ani jednoho mužstva.
V našem mužstvu už snad (???) nastoupí Míla Klauz, jehož poraněná žebra už snad budou v pořádku a to by znamenalo další velkou posilu pro náš tým.
Tak se necháme překvapit a doufám že Viktorku řádně potrápíme!
PŘIJĎTE SE NA PREMIÉRU NAŠEHO MUŽSTVA PODÍVAT A PODPOŘIT HO V JEHO SNAŽENÍ!
Conny


DVA BODY Z PÍSKU - PRO ZAČÁTEK "DOST DOBRÝ!l"
FC PÍSEK - SK BENEŠOV 1 : 1 (0:1), penalty 2:3
Mistrovský zápas - Písek / tráva, 8. 8. 2015, 10:15 hod., 30 °C - jasno

08/08/2015
VELMI DOBRÝ DRUHÝ POLOČAS
Premiérové vystoupení našeho celku na hřišti jihočeského Písku můžeme považovat za vcelku vydařené. Sice jsme po prvním poločase prohrávali, ale hodně zlepšený výkon v poločase druhém nám přinesl vyrovnání a opravdu nechybělo mnoho a odjížděli jsme s plným bodovým ziskem.
Za to, že si odvážíme alespoň body 2 můžeme poděkovat našemu golmanovi Pavlu Šimáčkovi, který ač v zápase nepůsobil příliš suverénním dojmem, v penaltovém rozstřelu se pochlapil a lapil 2 střely píseckým borcům, čímž vlastně zajistil zmiňovaný dvoubodový zisk.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Vojta Balata vstřelil premiérový
a vyrovnávací gól v tomto ročníku...
...který mu připravil po krásné
individuální akci David Pešta
Podle mne dnes nejlepší hráč
našeho týmu Kamil Kulhavý
Ondřej Novák byl po
první půli střídán
Míč si zpracovává na prsou
Vojta Přitasil
Zdeněk Hašek odvrací nebezpečí
před Bečvářem (11) a Machovským

Příprava v číslech

02/08/2015
Dnešním vítězným utkáním nám skončila příprava na podzimní část 1. České ligy dorostu - U19. Nebudeme si ale nalhávat, že se nám výsledkově a herně povedla - naopak NEPOVEDLA.
Podívejte se sami:
Celkem jsme sehráli 5 zápasů, z toho 1x vyhráli, 1x jsme remizovali a 3x jsme prohráli. Skóre je vysoce pasivní 8:20. Průměr obdržených branek na zápas je 4 (!!!), což je opravdu příšerné a průměr vstřelených branek 1,6 / zápas je rovněž tristní. S takovými výsledky bychom v lize zcela jednoznačně obsadili ty nejspodnější patra v tabulce. Musíme jen doufat, že "na ostro" to bude o něčem jiném.
Střelci: O 8 zásahů v síti soupeřů se postaralo celkem 6 hráčů. Jasně nejlepší byl Ondřej Novák, který vsítil 3 branky. Vojtěch Přitasil, Vladimír Pešta, Lukáš Maršoun, Míloslav Klauz a Kamil Kulhavý se trefili 1x.
Asistence: V této kategorii byli nejlepší 2 hráči - Kamil Kulhavý a Vojtěch Balata, kteří si připsali 2 gólové asistence. Jedenkrát při vstřelení branky asistovali: Míla Klauz, Vojta Vavrek, Lukáš Maršoun, Zdeněk Hašek a nejlepší střelec Ondřej Novák.Celkem tedy bylo v této kategorii bylo zapsáno 7 hráčů.
Produktivita: Sečtením těchto kritérií pak vychází celková produktivita. V tabulce evidujeme pouhých 9 hráčů, kteří získali alespoň 1 bod. vítězem se stává Ondřej Novák který získal celkem 4 body. Druhé místo obsadil Kamil Kulhavý, který získal 3 body, a následují M. Klauz, L. Maršoun a V. Balata se 2-ma body.
Trenéra Luďka Matouška teď čeká příští týden nelehký úkol vybrat ideální dvacítku hráčů (18 hráčů + 2 golmani) ze 27 hráčů, kteří se přípravy zúčastnili. Ve hře určitě bude ještě i zraněný Jaroslav Janků, který už má být brzy fit. Všichni věříme, že ho z přehledem zvládne a pro ligu vybere to nejlepší, co je v současnosti v Benešově k dispozici.
K tomu mu dopomáhej BŮH

ZÁPASY
BRANKÁŘI
STŘELCI
ASISTENCE
PRODUKTIVITA
Ondřej Novák
Kamil Kulhavý
Miloslav Klauz
Lukáš Maršoun
Vojtěch Balata
1. místo - 4 body
2. místo - 3 body
3. místo - 2 body

Conny


NA ZÁVĚR PŘÍPRAVY PŘECE JENOM VÍTĚZSTVÍ
FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD - SK BENEŠOV 1 : 2 (0:1)
Přípravný zápas - HAVLÍČKŮV BROD - 2. 8. 2015, 11:00 hod., 21 °C, POLOJASNO

02/08/2015
VEDLI JSME UŽ OD TŘETÍ MINUTY
V posledním, velmi vyrovnaném, přípravném zápase jsme konečně dokázali těsně zvítězit, když naše branky vsítili Ondřej Novák a Vladimír Pešta.
Co to takhle zopakovat i za týden v Písku, to by nebylo marné, co chlapci?
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
Conny


POZVÁNKA NA FOTBAL

29/07/2015
PŘÍPRAVA KONČÍ
Zahájení 1. ČL dorostu U19 se blíží mílovými kroky a naše mužstvo tak sehraje tuto neděli na Vysočině poslední přípravné utkání. Soupeř je rovněž tradiční a není to nikdo jiný než FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD.
Na toto mužstvo máme dobrou vzpomínku, protože stejně jako teď v neděli jsme s ním sehráli v březnu tohoto roku rovněž poslední zápas před ostrým startem do jarní části ligy a po skvělé hře jsme vysoko zvítězili.
Pro kluky by bylo samozřejmě dobré, kdyby se podařilo něco podobného a tím pádem by určitě vzrostlo i jejich sebevědomí. Výsledkově se nám přípravná utkání rozhodně příliš nepovedla a dosavadní bilance 0-vítězství, 1-remíza, 3-porážky, skóre hrozivě pasivní 6:19 (!!!) jim určitě sebevědomí nepřidá...
P. S
V sekci "ROZPIS" najdete program a rozlosování podzimní části ligy
.
Conny


STÁLE ČEKÁME NA VÍTĚZSTVÍ V PŘÍPRAVĚ
SK BENEŠOV - FK DUKLA PRAHA 2 : 3 (2:2)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 25. 7. 2015, 11:00 hod., 21 °C, oblačno

25/07/2015
V NAPROSTO VYROVNANÉM UTKÁNÍ JSME TĚSNĚ PROHRÁLI
S naším tradičním soupeřem v přípravě jsme ve vyrovnaném utkání utkání prohráli brankou, kterou jsme obdrželi 12 minut před koncem. Skóre se přitom v celém zápase měnilo jako na houpačce: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2 na konečných 2:3.
Tak třeba se nám podaří zvítězit za týden v Havlíčkově Brodě.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

U míče střelec našeho prvního
gólu Ondřej Novák
Vojta Přitasil nastoupil v přípravě
poprvé a hned skóroval
Kamil Kulhavý skvělým průnikem
připravil první gól pro O. Nováka
Podle mého názoru byl dnes naším
nejlepším hráčem Vojta Balata
Zděněk Hašek dlouhým odkopem
přihrával na naši druhou branku
Svůj podíl viny na našem prvním
obdrženém gólu nese Š. Petrášek

POZVÁNKA NA FOTBAL

22/07/2015
POSLEDNÍ DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
Tuto sobotu sehrajeme na našem oblíbeném hřišti v Bystřici poslední domácí přípravné utkání. Soupeřem nám bude pražský celek FK DUKLA PRAHA.
S tímto mužstvem máme dobré vztahy a pravidelně se v přípravě setkáváme. Vždy se jedná o vyrovnané duely a nejinak tomu bude určitě i tentokrát. Myslím si, že po posledním utkání s Viktorkou můžeme očekávat kvalitní a dramatický souboj.
TAK HURÁ DO BYSTŘICE - NAPOSLEDY TO BYLO DOCELA SLUŠNÉ!
Conny


REMÍZA JE SPRAVEDLIVÝM VYJÁDŘENÍM SIL
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 2 : 2 (0:1)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 19. 7. 2015, 10:00 hod., 28 °C, polojasno

19/07/2015
NEUVĚŘITELNÉ - VÝSLEDEK JSME SROVNAILI VE 2. POLOČASE
Ve vcelku vyrovnaném utkání jsme dokázali srovnat dvougólové manko ve druhém poločase, což se jeví vzhledem k dosavadním propadákům ve 2. půli jako něco neuvěřitelného!
Na našem mužstvu bylo vidět velké zlepšení v kombinaci i aktivitě a navíc jsme dnes měli s velkou chutí hrajícího Mílu Klauze, kterého se nebojím označit za našeho nejlepšího hráče. Jeden gól dal, na vyrovnávací skvěle nacentroval Kamilu Kulhavému a to ještě spousta jeho výborných přihrávek zůstala bohužel nevyužita - tak snad příště!
Tak co hošánci? Ono to nakonec půjde, že!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup tradičních soupeřů
v přípravě i v mistrácích
"Rychlík" Milan Zamrzla se jeví
jako velice houževnatý bojovník
Míla Klauz byl pro mne dnes
"Player Nr. One"
Vojta Balata málokdy zahraje špatně
- buď jen dobře nebo výborně
Rovněž Kamil Kulhavý zahrál dnes
dobře a ještě vyrovnával hlavou
Do třetice - vždy velmi dobrý
David Filip, který zahraje kdekoli

I VE DRUHÉM PŘÍPRAVNÉM ZÁPASE VYSOKÁ PORÁŽKA
SK BENEŠOV - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 2 : 6 (1:1)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 18. 7. 2015, 10:00 hod., 34 °C, jasno

18/07/2015
ZNOVU ŠPATNÝ DRUHÝ POLOČAS
Ani ve druhém přípravném utkání se nám nepodařilo zvítězit a opět jsme vydrželi soupeři vzdorovat pouze v 1. poločase. Za to, že jsme dokázali uhrát nerozhodný výsledek, můžeme poděkovat našemu golmanovi Janu Bártlovi, který 3x skvěle zasáhl a zabránil tak debaklu již v úvodní půli.
Ve druhém poločase jsme opět zcela propadli a za to, že jsme neobdrželi stejnou "dardu" jako v minulém týdnu proti Bohemce můžeme vděčit pouze střelecké laxnosti hostujících hráčů, přestože si svým výkonem připravili šance nejméně na tři zápasy dopředu.
Po dvou utkáních se už trenérovi Matouškovi začalo jasně ukázovat, kde je největší slabina našeho mužstva. Kamenem úrazu se zcela jasně jeví hra naší obrany, která je v podstatě velmi tragická a zranitelná.
Znovu ale připomínám - příprava je v úplném začátku a vše se určitě vylepší. Hlavně nepodléhat nějaké skepsi a depresím z dosavadních výsledků!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

David Čáp "stíhá"
vyšehradského útočníka
Proniknout se snaží
Jakub Toupal
Střelec našeho vedoucího
gólu Ondřej Novák
Akci zakládá
Vojtěch Balata
Brankář Jan Bártl
podal velmi dobrý výkon
Střelec našeho 2. gólu
Lukáš Maršoun v obležení třech hráčů

POZVÁNKA NA FOTBAL

15/07/2015
O VÍKENDU SEHRAJEME 2 PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY
Na tento víkend naplánoval trenér Luděk Matoušek hned 2 přípravné duely s pražskými celky. Oba zápasy se opět sehrají v nedaleké Bystřici od 10-ti hodin.
V sobotu přijede nový účastník letošní 1. ČL dorostu U19 FK SLAVOJ VYŠEHRAD. S tímto mužstvem jsme sehráli v minulosti několik zápasů - vždy vítězně. Tak snad budeme v této tradici pokračovat.
V neděli to ale bude soupeř, který se letos (i když neúspěšně) pokoušel v baráži probojovat do 1. extraligy. Soupeřem mu bylo mužstvo SK Teplice, se kterými prohrál 0:1 a 0:3. Jedná se o kvalitní tým FK VIKTORIA ŽIŽKOV. S tímto mužstvem jsme vždy hráli velice vyrovnané souboje a výsledek byl vždy na vážkách.
TAK PŘIJEĎTE DO BYSTŘICE - PŘECE MUSÍTE VIDĚT, JAK SE NÁM PODAŘÍ REPARÁT ZA PŘEDCHOZÍ UTKÁNÍ!
Conny

P. S.
Apeluji na všechny hráče, aby mně přinesli vyplněné dotazníky, které jsem vám rozdal a které potřebuji na zavedení, resp. upravení karet hráčů!

NA ÚVOD PŘÍPRAVY OBROVSKÝ DEBAKL
SK BENEŠOV - BOHEMIANS PRAHA 1905 0 : 8 (0:1)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 11. 7. 2015, 11:00 hod., 24 °C, jasno

11/07/2015
VYDRŽELI JSME VZDOROVAT JEN JEDEN POLOČAS
První přípravný zápas se nám, jemně řečeno "příliš nepovedl. S extraligovou Bohemkou jsme jakž-takž drželi krok pouze první poločas, a za to, že jsme obdrželi pouze jediný gól můžeme děkovat golmanovi P. Šimáčkovi, který 2x výborně zasáhnul.
Druhý poločas už byl zcela v režii hostů. Nasázeli nám 7 (!!!) branek, které musel ze své sítě lovit druhý brankář, novic J. Bártl, který za ně ale v podstatě ani nemohl. Omluvou nemůže být ani to, že nám chyběli dvě opory ze základní sestavy Přitasil a D. Pešta. Bohemka prostě byla někde jinde....
Nic se neděje, příprava začíná a příště může být všechno jinak!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny


POZVÁNKA NA FOTBAL

09/07/2015
PŘÍPRAVA NA LIGU ZAČÍNÁ!
Již ve čtvrtek svolal trenér Matoušek hráče k prvnímu tréninku na novou sezónu. Dostavilo se ale pouze 17 hráčů, protože ostatní ještě relaxují na dovolené. Nemohu a ani nechci vzniklou situaci hodnotit, ale já osobně, kdybych dostal pozvánku do ligového A-teamu U19, tak bych se asi přetrhnul....
V sobotu přivítáme v Bystřici (pozor změna!!!) našeho tradičního soupeře, 16. tým loňské extraligové tabulky BOHEMIANS PRAHA 1905. Zápas začíná v 11.00 hodin. S tímto mužstvem jsme letos v jarní přípravě dokázali překvapivě remizovat, i když soupeř měl po celý zápas jasnou převahu. .
TAK SE PŘIJEĎTE DO BYSTŘICE PODÍVAT - MÁTE TO KOUSEK OD BENEŠOVA. A MŮŽE TO BÝT DOCELA ZAJÍMAVÉ.
Conny


Nominace pro přípravu

22/06/2015
Dnešního dne mi trenér Luděk Matoušek oznámil jména 33 hráčů, kteří jsou zařazeni do širší nominace kádru mužstva U19 pro nastávající sezónu.

Jedná se o tyto hráče:
Denis Dvořák, Pavel Šimáček, Vojtěch Přitasil, Miloslav Klauz, Vojtěch Balata, Zdeněk Hašek, David Pešta, Jaroslav Janků, Lukáš Maršoun, Adam Konopiský, Vojtěch Vavrek, Kamil Kulhavý, David Filip, Filip Linhart, Šimon Petrášek, Vojtěch Brabenec, Patrik Kopecký, Radek Hýbek, Martin Kobler, Vojtěch Budil, David Čáp, Petr Pohorský, Ladislav Dvořák, Štěpán Korecký, Jakub Toupal, Milan Zamrzla, Petr Sirotek, Jan Sládek, Vladimír Pešta, Josef Maršík, Tomáš Říha, Ondřej Novák a Jaroslav Platil


Všichni výše jmenovaní hráči se dostaví ve čtvrtek, 9. 7. 2016 v 16.30 hod. na Městský stadion v Benešově k prvnímu seznamovacímu tréninku.
Conny

Nová sezóna klepe na dveře
20/06/2015
Možná se vám to zdá trochu předčasné, ale nová sezóna už opravdu klepe na dveře. Už za 3 týdny budete hrát první přípravné utkání a myslím si, že si vás trenér pozve k prvním tréninkům ještě o něco dřív...
A protože se začíná nová kapitola mužstva, udělal jsem pro vás i nový "facelift" stránek, odkud z titulu zmizeli bývalí "lídři" a nastoupili tahouni noví. Tak snad se vám budou líbit!
První zprávou pro vás je program již domluvených přípravných utkání. které máte v následující tabulce.
Conny

Sobota
11. 7. 2015

11.00 hod.
Bohemians Praha 1905
Bystřice
Sobota
18. 7. 2015
10.00 hod.
FK Slavoj Vyšehrad
Neděle
19. 7. 2015
10.00 hod.
FK Viktoria Žižkov
Bystřice
Sobota
25. 7. 2015
11.00 hod.
FK Dukla Praha
Bystřice
Neděle
2. 8. 2015
11.00 hod.
FC Slovan Havlíčkův Brod

 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©