Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

MŮJ POHLED NA LIGU
aneb
JAK JSEM VIDĚL PODZIM 2014
30/11/2014
Dovoluji si předložit vám můj "pohled zvenčí" na právě skončenou podzimní část 1. České dorostenecké ligy U-19, Upozorňuji všechny, že se jedná pouze jen a jen o můj subjektivní názor (který se snaží být objektivní) a každý z vás má právo s ním souhlasit, či nesouhlasit.
Vaše jakékoliv názory a reakce na článek můžete prezentovat v knize návštěv, kde se každý může svobodně a demokraticky vyjádřit "jak to viděl on".
Conny
PŘÍPRAVA PŘED SEZÓNOU:
Letošní přípravu zahájil trenér Luděk Matoušek velmi netradičně a bez jakéhokoliv tréninku sezval na 13. 7. 2014 celý širší kádr k prvnímu přípravnému zápasu do Bystřice. Teprve poté následovaly "ostré" tréninky silně okořeněné přípravnými zápasy. Jak později ukázal následující průběh ligy, tak se jednalo o model přípravy, který byl jednoznačně úspěšný!
Celkem jsme sehráli 6 zápasů, z toho 3 vyhráli a 2x jsme
remizovali a 1x prohráli. Skóre bylo 16:10. Jednalo se o mužstva s rozdílnou výkonností (3x soupeři z 1. ligy, 2x muži, 1x krajský přebor)
Přehled výsledků:
U19 - SK Benešov "B" (muži) 4:4 (utkání bohaté na branky, kdy každý poločas hrálo jiné mužstvo - A 3:1 a B 1:3)
Branky: 2 - Straka, 1 - Vlasák a Breburda
U19 - FK Kolín 3:1 (celé utkání jsme měli pod kontrolou a i když jsme prohrávali, tak skončilo naším jasným vítězstvím)
Branky:
1 - Přitasil, Janků, Cettl
U19 - FK Viktoria Žižkov 3:0 (naše mírná převaha byla dosti výrazně zúročena)
Branky:
2 - Straka, 1 - Vlasák
U19 - FC Slovan Havlíčkův Brod 2:2 (vyrovnané utkání skončilo po zásluze remízou)
Branky:
1 - Vlasák a Straka
SK Spartak Příbram - U19 2:4 (hrálo prakticky mužstvo B)
Branky:
2 - Cettl, 1 - Brabenec, Breburda
SK Spartak Příbram (muži) - U19 1:0 (vyrovnané utkání skončilo naší nejtěsnější porážkou)
Nejproduktivnějšími hráči v přípravě byli Martin Straka (zároveň nejlepší střelec - 4 branky) a Pavel Breburda (zároveň nejlepší asistent - 4 přihrávky), kteří získali 6 bodů. Následuje Dominik Vlasák, který získal bodů 5.
Mužstvo pro 1. poločas
BENEŠOV "B" - 4:4
Mužstvo pro 2. poločas
BENEŠOV "B" - 4:4
SPARTAK PŘÍBRAM - 4:2
SPARTAK PŘÍBRAM (MUŽI) - 0:1

1. ČESKÁ DOROSTENECKÁ LIGA - PODZIM 2014:
Když jsem před zahájením soutěže "z hecu" vyplnil křížovou tabulku a provedl prognózu, že náš tým skončí na 5. místě, tzv. odborníci si klepali na čelo a smáli se mi, že jsem blázen.
No a vidíte - podzimní část ligy skončila a naši borci mně svým výkonem vzkázali, že jsem byl ještě příliš velký pesimista, protože jsem jim předpoveděl AŽ 5.MÍSTO!
Ale od začátku: stejně jako loni jsme soutěž začínali na domácím hřišti. Dnes už ale tady nestáli ustrašení nováčkové, kteří dostali od Motorletu "bůra". Byl tady sebevědomý tým, jenž vletěl do soutěže jak tornádo a který, jak se později ukázalo, překročil svůj vlastní stín.
Jako první to "odskákalo" obávané SK Kladno, na které umíme zahrát a odvezlo si celkem
jasnou porážku 3:1. Tímto vítězstvím se naši hoši "naladili" na vítěznou vlnu OSMI zápasů v řadě bez porážky! Takovým vstupem do soutěže se asi nemohlo v té době chlubit žádné mužstvo v celé naší republice.
Druhý zápas jsme hráli na krásném stadionku v Náchodě, kde naším soupeřem byl pochopitelně domácí FK Náchod. Bylo to utkání nesmírně těžké a i když jsme vedli už 3:0, nakonec jsme horko-těžko nad mužstvem, freneticky podporovaném hned třemi (!!!) trenéry zvítězili těsně 4:3.
V utkání s obávanou Duklou Praha, na kterou jsme narazili doma ve 3. kole, rozhodl náš skvělý vstup do zápasu, kdy už ve 3. minutě jsme vedli góly našich dvou nejlepších střelců Straky a Vlasáka 2:0! Ve druhém poločase ještě skóroval Klauz a uzavřel tak gólový součet na 3:0. Bylo to oboustraně pohledné utkání.
Předehrávané 17. kolo soutěže jsme odehráli na hřišti, v té době posledního mužstva tabulky, FK Admira Praha, kterého jsme deklasovali 5:1 a tato výhra nás poprvé vynesla až na úplný vrchol tabulky!
V dalším kole jsme opět hráli venku na hřišti FC Olympia Hradec Králové. Na domácích bylo vidět, že mají z lídra soutěže velký respekt - a to bylo naše štěstí! Sehráli jsme výbornou úvodní dvacetiminutovku, ve které jsme vstřelili dva góly - ale to bylo všechno. Ve druhé půli se Olympia začala čím dál víc osmělovat a výsledkem bylo snížení stavu na rozdíl jednoho gólu. Vítězství 2:1 jsme ale uhájili.
Skóre jsme si v dalším kole pěkně vylepšili na domácím hřišti, kde nám byl soupeřem loňský účastník extraligy FK Baník Most, kterému jsme uštědřili krutou porážku 6:0, která byla naším rekordem. Tady nebylo co řešit.
Do Plzně jsme netradičně odjeli až v odpoledních hodinách, abychom si na podmáčené umělce (!) připsali další vítězství nad mužstvem FK Senco Doubravka, tentokrát 3:1. Hrálo se opět dle našeho scénáře: rychlý úder v úvodu zápasu, ze kterého se většinou soupeř nevzpamatuje. I tady jsme vedli o poločase 2:0 a to nám ještě rozhodčí jeden gól pro domnělý ofsajd neuznal.
Naše 8.. vítězství v řadě bylo nejuporacovanější. Soupeřem nám na domácí trávě bylo FC MAS Táborsko. Utkání plné emocí a faulů jsme nakonec "ubojovali" 2:1.
První porážka přišla až v našem 9. zápase, kdy jsme na soupeřově hřišti v naprosto vyrovnaném utkání prohráli s Baníkem Sokolov 0:1. V úvodu 2. půle jsme obdrželi gól a přesto že jsme domácí mužstvo "zle tlačili", nevedlo to ani k vyrovnání. V utkání jsme přitom ztratili kapitána Karla Vacka, který obdržel za ostrý faul červenou kartu a následnou "stopku" na 2 utkání.
S dalším silným soupeřem z absolutní špičky MFK Chrudim jsme ale už opět zvítězili a to 2:1, když soupeř mohl odejet s pěkným debaklem, kdybychom dokázali proměňovat vyložené šance. (Hlavním spalovačem byl Míla Klauz - 3x). Svou premiéru v brance si odbyl Denis Dvořák, který nahradil nemocného Jakuba Kondelíka. Celkově mě ale Chrudim svým výkonem velmi zklamala.
Další utkání na hřišti FK Varnsdorf jsme podle mě podcenili. Naše "hvězdy" začaly hrát až za stavu 1:3 a co je platné, že pak zvonila jedna tyčka nebo břevno za druhým (bylo jich asi 5!!!), když na tyče se nehraje. A když k tomu ještě připočteme velice nevýrazný výkon naší, jindy jistoty, Jakuba Kondelíka, byla naše druhá, myslím že dost překvapivá, porážka 2:3 na světě. Přesto, anebo proto, že i Slavia s Ústím zaváhali, si stále držíme výsadní místo v tabulce.
Na domácím hřišti se nám v dalším kole podařilo poprvé v mistrovských zápasech porazit FK Motorlet Praha 3:1. Tady golman Kuba Kondelík už svoje mužstvo opět podržel a skvělými zákroky zásadně přispěl k našemu vítězství. Potěšitelným se jevil návrat střelecké formy Martina Straky, který se trefil hned dvakrát.
V utkání proti poslednímu týmu tabulky FK Kolín jsme si v roli obrovského favorita chtěli opět trochu vylepšit skóre, což se nám ale vůbec nepodařilo. V brance opět nastoupil D. Dvořák, který sice na vedoucí brance Kolína ze 6. minuty neměl absolutně žádnou vinu, nicméně od té doby se všichni hráči domácího mužstva zabetonovali na vlastní polovině a pro nás bylo velkým problémem utkání otočit. Nakonec se to gólem Vojty Přitasila a proměněnou penaltou Kuby Vosáhla ze 75. minuty podařilo a my jsme tak vyhráli 2:1.
I v dalším utkání na domácí půdě, kdy nám soupeřem byl FC Písek, jsme byli vysokým favoritem, nicméně po nejslabším výkonu sezóny jsme prohráli 0:2. Nedařilo se nám vůbec nic, o vsítění nějaké branky ani nemluvě. Po porážce jsme po dlouhé době klesli na 2. místo v tabulce.
Jak bylo utkání s Pískem nepodařené, tak naopak utkání v Ústí nad Labem nám herně vyšlo, nicméně výsledkově nikoli. Prohráli jsme 0:1 po gólu z penalty v závěru utkání. Kapitolou sami pro sebe byli v tomto utkání rozhodčí, kteří byli opravdu tragičtí a nepřesní.
Do konce soutěže zbývala ještě 2 utkání na domácí půdě. Čekala na nás Viktorka Žižkov a konečně Slávia Praha. Dvě poslední prohry nás při vyrovnanosti čela tabulky srazily až na 3. místo a na řadu přišla celá řada variant, jak získat titul.
Nejjednodušší by bylo 2x vyhrát a titul by byl v kapse. Jenže to se lehce řekne, ale hůř už splní.
První komplikací byla remiza 2:2 s Viktorii Žižkov. Byla to naše 1. remíza po 18-ti měsíčním účinkování v soutěži! Naštěstí Kuba Kondelík jednu penaltu zneškodnil a tak jsme si připsali do tabulky alespoň 2 body. Tento zisk nakonec ukázal jako rozhodující fakt. Kdybychom totiž získali pouze 1 bod, tak by 1. místo bez ohledu na výsledek Ústí-Slavia zmizelo v nenávratnu. Nicméně získání titulu už jsme neměli ve svých rukou a mohli jsme dokonce skončit až na 4. místě!
Fotbalový Bůh nás ale asi má rád! Zařídil, že Ústí uzmulo remízou 1 bod Slávii a dal nám tak možnost vše rozhodnout v posledním vzájemném zápase. Pravdou ale bylo, že Slávii stačilo k zisku titulu remizovat (a i prohrát na penalty), zatímco pro náš tým existovala pouze jediná cesta - vítězství. V případě porážky nebo remízy a následné prohře na penalty bychom spadli dokonce na 4. místo; remíza a následné vítězství v PK by ním přineslo titul vicemistra.
O všem se rozhodlo v poslední hrací den - 23. listopadu 2014. Ve velmi kvalitním, rychlém a pohledném utkání došlo ke konfrontaci fotbalových individualit Slavie a týmového výkonu našeho mužstva. Konečný výsledek 3:0 je možná pro hosty až moc krutý, nicméně vůle a odhodlání našich kluků bylo prostě v ten den NEPORAZITELNÉ!
MISTREM PODZIMNÍ ČÁSTI 1. ČESKÉ LIGY DOROSTENCŮ U19 SE STÁVÁ PO ZÁSLUZE SK BENEŠOV !!!
Znovu musím zmínit fotbalového Pánaboha, který k nám byl milosrdný i v tom, že se nám po celou sezónu prakticky vyhýbala nějaká vážná zranění a nemoci. I proto mohl tvůrce úspěchu, pan trenér Luděk Matoušek stavět v 95% následující shodnou základní sestavu:
Jakub Kondelík - David Pešta, Zdeněk Hašek, Karel Vacek ©, Jakub Vosáhlo - Ondřej Cettl, Dominik Vlasák, Vojtěch Balata - Vojtěch Přitasil, Miloslav Klauz - Martin Straka

12. hráčem, který nastupoval do zápasu prakticky vždy kolem 60. minuty za D. Peštu byl Pavel Breburda, který ale šel na post V. Přitasila a ten šel na post D. Pešty.
Dalšími hráči, kteří ještě odehráli počet minut stojících za zaznamenání byl Jaroslav Jírů, který dokonce zastupoval (a to velmi úspěšně) ve 2 celých zápasech distancovaného kapitána a posledním je golman Denis Dvořák. Nesmíme ovšem zapomenout na to, že 395 minut v prvních pěti zápasech za nás odehrál David Cvrček, který pak odešel na hostování do Dukly Praha.
Na hřišti se během podzimu na pár minut objevili i Šimon Petrášek, Vojtěch Brabenec, Adam Konopiský a Jaroslav Janků. Všichni tito hráči určitě dostanou více příležitostí v jarní části soutěže.
Závěrem bych chtěl moc poděkovat za služby a komfort, který všem hráčům poskytuje náš vedoucí Karel Králíček. Dokonce nám koupil i autobus
VELKÁ GRATULACE - ALE UŽ SE TĚŠTE NA JARO - TO BUDE JÍZDA! - UVIDÍTE JAK PO NÁS VŠICHNI PŮJDOU!

Conny
KLADNO 3:1
NÁCHOD 4:3
DUKLA 3:0
ADMIRA 5:1
HRADEC KRÁLOVÉ 2:1
MOST 6:0
DOUBRAVKA 3:1
TÁBORSKO 2:1
SOKOLOV 0:1
CHRUDIM 2:1
VARNSDORF 2:3
MOTORLET 3:1
KOLÍN 2:1
PÍSEK 0:2
ÚSTÍ 0:1
ŽIŽKOV 2:2 (PEN 5:3)
SLAVIA 3:0
DOMÁCÍ UTKÁNÍ
 
   
UTKÁNÍ NA HŘIŠTI SOUPEŘE

PODZIM V ČÍSLECH

29/11/2014
S velkou radostí můžeme konstatovat, že naše mužstvo skončilo po polovině sezóny na 1. místě tabulky a bude tedy přezimovat jako MISTR PODZIMNÍ ČÁSTI LIGY. Jak jsme si ale vedli v číslech? To nám napoví následující statistika. Detaily najdete v přiložených tabulkách dole.
TABULKY:
Jak všichni víte, v celkové tabulce jsme skončili na 1. místě s 38 body, s vysoce aktivním skórem 42:20, 12x jsme zvítězili (nejvíckrát ze všech týmů) a 4x prohráli, 1x jsme remizovali (ale zvítězili na penalty). V tabulce pravdy jsme získali +10 bodů.
42 branek, které jsme nastříleli nás řadí až na 5. místo (lepší jsou Ústí - 51, Sokolov a Slavia se 49 a Žižkov se 48 vstřelenými brankami). Daleko lépe si stojíme v obranné činnosti, kdy pouze Žižkov obdržel méně branek než naše mužstvo (18). My jsme s 20-ti obdrženými góly na místě druhém.
Při utkáních na domácím hřišti jsme skončili na 3. místě, když jsme 7x vyhráli, 1x prohráli a 1x remizovali s vítězným penaltovým rozstřelem. Skóre je 24:8. Získali jsme 23 bodů.
Na hřištích soupeře jsme ale kralovali, byli jsme nejlepší s 5-ti vítězstvími a 3-mi porážkámi, skórem 18:12 a získali jsme celkem 15 bodů.
HRÁČI
Odehrané minuty:
Úplně ve všech zápasech nastoupili tito hráči: Vosáhlo, Hašek, Vlasák, Straka, Klauz, Přitasil, Balata, Pešta a kupodivu i Breburda, který ale vždy přicházel na hřiště až kolem 60. minuty.   Co se týká odehraných minut, tak bez absence jediné minuty pobyl nejdéle na hřišti Jakub Vosáhlo, který odehrál 17 x 90 = 1530 minut. O pouhých 8 minut méně odehrál Zdeněk Hašek (1522) a 3. místo obsadil Dominik Vlasák (1508).
Naopak nejméně si zelenou plochu v mistrovských zápasech užili Jaroslav Janků (30), Adam Konopiský (33), Vojtěch Brabenec (37) a Šimon Petrášek (41).
Karty:
Celkem jsme obdrželi 18 žlutých a 1 červenou kartu.
Nejvíce jich obdržel Dominik Vlasák, který inkasoval za sezónu celkem 5 žlutých karet. Těsně ho následuje Jakub Vosáhlo (4 ŽK), dále Vojta Přitasil (3 ŽK), Martin Straka s Mílou Klauzem obdrželi každý (2 ŽK). 1x žlutou kartu pak dostali Vojtěch Balata a David Pešta.
Obdrželi jsme i 1 červenou kartu. Hříšníkem byl náš kapitán Karel Vacek, který ji dostal v zápase proti Sokolovu. Dostal za ní STOP na 2 zápasy. Docela kuriozitou je, že náš loňský "zlý muž" Ondra Cettl za celý dosavadní průběh zápasů nebyl kartou potrestán a je tak zcela čistý!
Brankáři:
V brance stál s drtivou pravidelností Jakub Kondelík (průměr 1,2 obdržených gólů / zápas) který odchytal 85% zápasů a pouze při jeho nemoci proti Chrudimi a pak proti poslednímu Kolínu ho zastoupil jeho kolega Denis Dvořák.
Střelci a asistenti:
Celkem jsme nastříleli 42 branek, o něž se podělilo 10 hráčů, což činí průměr 2,47 na zápas.
Prakticky 50% všech branek nastříleli 2 hráči: Králem se stal Dominik Vlasák, který se do černého trefil 10x a v těsném závěsu ho následuje Martin Straka s 9 zásahy. Na 3. místě pak skončil Míla Klauz (7).
Zatím se nepodařilo skórovat: O. Cettlovi, D. Peštovi a J. Jírů. (= hráči, kteří odehráli min. 400 minut)
I nejlépe přihrávajícím fotbalistou je Dominik Vlasák (9 asistencí). Následují Martin Straka (7 asistencí) a Vojtěch Přitasil (6 asistencí).
PRODUKTIVITA:
Je tedy naprosto jasné, že při sečtení gólů a přihrávek se stává nejproduktivnějším hráčem celé podzimní sezóny Dominik Vlasák, který nasbíral celkem vynikajících 19 bodů. Stříbrnou příčku obsadil Martin Straka (16) a bronzovou Miloslav Klauz (10).
Conny


DOBOJOVÁNO - JSME PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!
SK BENEŠOV - SK SLÁVIA PRAHA 3:0 (1:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / UMT, 23. 11. 2014, 10:00 hod., 4 °C - oblačno

23/11/2014
V BOJI O PODZIMNÍ TITUL JSME SLAVII DEKLASOVALI
Tomu, čemu nikdo před zahájením soutěže nevěřil, se stalo skutečností! Za účasti velmi hojného počtu diváků (cca 120 !!!), kteří se přišli na vyvrcholení celé ligy podívat, přidali naši hráči dnes, těsně po poledni, na pomyslný dort tu poslední třešničku, když dokázali svým týmovým přístupem zcela deklasovat slávistické hvězdy!
Každý, kdo dnes na náš stadion přišel, musel být spokojen, protože viděl rychlý, bojovný a dramatický zápas, které naše mužstvo dovedlo k vítěznému konci a zaslouženě se tak stalo podzimním mistrem 1. České ligy dorostenců U19!
Conny

Nástup obou mužstev
Kuba Kondelík svými skvělými zákroky v 1. půli své mužstvo opravdu podržel
Dominik Vlasák 2 góly zařídil
a 1 vsítil sám - hrál znovu SUPER!
Gól do šatny zařídil po spolupráci s Dominikem Vlasákem Míla Klauz
Kuba Vosáhlo vsítil z trestného
kopu veledůležitý druhý gól
Vojta Balata nechal dnes
na hřišti všechny svoje síly

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

VELKÉ FINÁLE JE TADY !
20/11/2014
To, o čem jsem od poloviny soutěže, kterou jsme tak skvěle rozehráli, v koutku duše snil (a věřím že i mnoho jiných našich příznivců) je tady. V neděli od 10.00 hodin sehrajeme duel, ve kterém se v přímém souboji rozhodne o tom, kdo se stane podzimním mistrem 1. ČL dorostenců U19. Soupeřem našich borců nebude nikdo jiný než - SK SLÁVIA PRAHA !!!
Celková situace před tímto zápasem se vyvinula tak, že v úvahu připadají následující varianty:
Mužstva Ústí nad Labem a Chrudimi jsou již v boji o titul mimo hru. Ústí totiž už žádné body nezíská, protože měli poslední zápas předehrán a i když budeme předpokládat, že Chrudim si velmi pravděpodobně poradí s mužstvem Mostu, které je na 16. místě, na zisk titulu jí to nebude stačit.
V úvahu tak přicházejí 4 varianty, které jsou seřazeny od nejhorší po nejlepší:
1) PORÁŽKA:
Případná porážka nás řadí na 4. místo - 1. Slavia 40, 2. Chrudim 37, 3. Ústí 36, 4. Benešov 35
2) REMÍZA, PROHRA NA PENALTY:
Ani tato varianta nic moc neřeší a pořadí by bylo následující: 1. Slávia 39, 2. Chrudim 37, 3. Ústí 36, 4. Benešov 36 (horší skóre než Ústí)
3) REMÍZA, VÝHRA NA PENALTY:
Při této variantě bychom získali titul VICEMISTRA: 1. Slávia 38, 2. Benešov 37, 3. Chrudim 37 (horší skóre než Benešov; museli by s Mostem vyhrát o 6 a více gólů, aby byli druzí), 4. Ústí 36
4) VÍTĚZSTVÍ:
Pouze a jedině jakékoliv vítězství nám zajistí TITUL: 1. Benešov 38, 2. Slávia 37, 3. Chrudim 37 (horší skóre než Slavia), 4. Ústí 36
Takže suma sumárum - "stačí" VYHRÁT!
No jo, to se lehce řekne, ale mnohem hůř se to bude provádět! Slavia za 16 odehraných kol získala celkem 37 bodů, což jí vyneslo na dosavadní 1. místo v tabulce. Její bilance je 9V - 4VP - 2PP - 1P a skóre 49:27. Pokořit ji dokázala v 10. kole pouze Chrudim 3:1. Remizovat už ale dokázalo celkem 6 mužstev: Žižkov, Sokolov, Motorlet, Ústí a Most s Pískem. Poslední dva týmy dokonce zvítězili i v penaltových rozstřelech.
My jsme se setkali se Slavií v lednu tohoto roku v přípravě a prohráli jsme 1:3. Zpočátku to vypadalo na debakl, protože už v 7. minutě jsme prohrávali 0:2, pak se hra vyrovnala a v druhém poločase jsme hráli už zcela vyrovnanou partii. Ale zase - bůhví s čím "sešívání" tehdy přijeli. Teď se ale můžeme spolehnout, že přijedou s tím nejlepším, co v současnosti mají. A nedivil bych se, kdyby nastoupila i nějaká ta "96" z extraligy... No a co? My jsme už dokázali porazit - a to pěkně vysoko i Spartu. Vzpomínáte na 4:1?
Na našich borcích už se trochu podepsala dlouhá a náročná sezóna. Je vidět, že už by chtěli mít všechno za sebou a taky je potřeba zregenerovat unavená a pochroumaná těla.
Takže kluci: naposledy v tomto roce ze sebe vymáčkněte to, co ve vás je. Podobná šance, jakou máte teď se už nemusí opakovat. No a když se to náhodou nepovede, tak se svět nezboří. Stejně už jste dokázali mnohem víc, než se od vás čekalo! Hlavně se ze "Sešívek nepo.... !" Já vám věřím a rozhodně nejsem sám!
A NA ZÁVĚR PRO DIVÁKY:
MYSLÍM, ŽE SI KLUCI OPRAVDU ZASLOUŽÍ ABY VÁS PŘIŠLO NA TRIBUNU CO NEJVÍC A ABYSTE TAK VYTVOŘILI TU NEJLEPŠÍ ATMOSFÉRU. PAK TO URČITĚ VYJDE!!!

Conny


PRVNÍ REMÍZA (VÍTĚZNÁ) PO ROCE A PŮL
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 2 : 2 (1:1) - penalty 5:3
Mistrovský zápas - MS Benešov, 15. 11. 2014, 10:00 hod., 8 °C - oblačno

15/11/2014
DOMINIK VLASÁK DAL OBA GÓLY, KUBA KONDELÍK CHYTIL PENALTU V ROZSTŘELU
Přestože jsme v utkání 2x vedli, (oba góly vsítil Dominik Vlasák), houževnatý soupeř dokázal vždy srovnat stav. Naposledy se mu to podařilo 13 minut před koncem normální hrací doby...
Tím pádem byla na světě naše 1. remíza za jeden a půl roku účinkování tohoto mužstva v 1. České lize dorostu U19. Při penaltovém rozstřelu všichni naši aktéři (Vacek, Vosáhlo, Vlasák, Přitasil a Pešta) uspěli; navíc náš golman Jakub Kondelík zneškodnil ve 4. sérii pokutový kop žižkovskému Lukičovi. V konečném zúčtování si tak odnášíme 2 body a zisk titulu už tak úplně nemáme ve svých rukách. Velice napoví zítřejší duel Slavia - Ústí.
Conny

Dominik Vlasák byl dnes naším
jasně nejlepším hráčem
Vojta Přitasil úporně bojuje
s žižkovským Tomášem Lukičem
Zdeněk Hašek při obranném zákroku
proti Vojtovi Karvánkovi
Martin Straka vytvořil akci, kdy padl
první gól z kopačky D. Vlasáka
Velká byla radost našich hráčů po
vstřelení první branky
Takto zlikvidoval v rozstřelu J. Kondelík
penaltu Tomáše Lukiče

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

BOJ O PODZIMNÍ TITUL VRCHOLÍ!
13/11/2014
Pouhá dvě kola zbývají do konce podzimní soutěže a stále jsou ve hře o titul čtyři mužstva! Jedná se o CHRUDIM, která sice je až na 4. místě, ale hraje s mužstvy, která okupují nejnižší příčky tabulky a tudíž se dá předpokládat její dvojnásobné vítězství a tím pádem by jejich celkový bodový zisk narostl na 37 bodů.
Náš poslední přemožitel ÚSTÍ má před sebou pouze jediné utkání - a to na Slávii. Když vyhrají, budou mít 38 bodů a i oni mají teoreticky možnost titul získat. Když vyhraje SLAVIA, stačí jí v posledním utkání s námi remízovat a stejně mají titul, protože by měli 39 bodů.
Naše mužstvo má vše ve svých rukách - když oba poslední zápasy vyhrajeme, tak bez ohledu na výsledky ostatních je titul náš se ziskem 41 bodů.
První velkou překážkou bude tuto sobotu silná - FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
S Viktorkou jsme sice sehráli v přípravě vítězné utkání, kdy jsme v červenci v Bystřici zvítězili 3:0. Ale to byl červenec před začátkem soutěže a s bůhvíjakým týmem tehdy Žižkov přijel.
V současnosti jsou žižkovští na 5. místě tabulky s 29 body, bilancí 8V - 1VP - 3PP - 3P a skórem 41:15. Viktorka má nejlepší obranu soutěže, což je trochu varující před vzájemným zápasem, protože naši borci už 180 minut neskórovali!
Musíme věřit, že toto "prokletí" zlomí už v sobotu a otevřou si tak cestu k titulu!
BYLI BYCHOM MOC RÁDI, KDYBY VÁS NA ZÁPAS PŘIŠLO CO NEJVÍCE A KDYBYSTE VYTVOŘILI TU PRAVOU DOMÁCÍ ATMOSFÉRU. BUDEME TO POTŘEBOVAT!!!
Conny


MUŽSTVO POD STŘEKOVSKÝM HRADEM JSME NEDOBYLI
FK ÚSTÍ NAD LABEM - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Ústí n./L. - Klíše, 8. 11. 2014, 10:00 hod., 8 °C - jasno

08/11/2014
ZŘEJMĚ NEJLEPŠÍ VÝKON V SEZÓNĚ - A PŘESTO PORÁŹKA (Z PENALTY)
Když spolu hrají dvě mužstva s absolutní špičky a nebojí se ukázat to, co umí - pak se většinou jedná o kvalitní sportovní prožitek.
Přesně toto bylo dnes k vidění na hřišti Klíši v Ústí. Hrál se velice pohledný, rychlý a dramatický fotbal vedený slušně a korektně z obou stran. Jediné, co utkání nepomohlo, bylo nepřesné řízení zápasu rozhodčími. I domácím hráčům se tato skutečnost příliš nezamlouvala a několikrát otočili rozhodnutí sudích v náš prospěch, když už to opravdu bilo do očí.
O výsledku zápasu, kterému by rozhodně víc slušela remíza, rozhodla 79. minuta, kdy Vojta Balata dosti nezodpovědně "zajel" do protihráče v pokutovém území a nařízenou penaltu bez problémů proměnil domácí kapitán Jakub Seidl.
Pravdou ale rovněž je, že deset minut před tímto zákrokem byl v šestnáctce domácích sražen brankářem Satkem Karel Vacek. Píšťalka rozhodčího ale zůstala v tu chvíli němá...
Conny

Míla Klauz, hlavně v 1. půli, dnes
podal vynikající výkon
Kapitán Karel Vacek v souboji
s domácím Ljuanem Baftijarem
Jakub Kondelík působil velice jistě a
předvedl několik skvělých zákroků
Hlavičkový soboj mezi D. Smítkou
a naším Zděnkem Haškem
Jaroslav Jírů dnes opět sehrál celý
zápas a nevedl si vůbec špatně
O míč zarputile bojuje
náš Vojtěch Balata

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NA SEVERU ČECH NÁS ČEKÁ MIMOŘÁDNĚ TĚŽKÝ ZÁPAS
06/11/2014
Do konce podzimní části ligy nás čekají poslední tři utkání. A budou stát opravdu za to! Dosavadní průběh soutěže a los tomu chtěl, že se v závěru utkáme s absolutní špičkou tabulky (tzv. TOP 5): Slavií, Viktorkou a tuto sobotu nás čeká na severu Čech první z nich - FK ÚSTÍ NAD LABEM.
Pouze mužstvo z Chrudimi už máme vítězně za sebou. Jedna věc už je jistá - můj tip, který jsem provedl před zahájením sezóny se téměř vyplnil, dokonce zřejmě bude ještě lepší. Pochybovačům, kteří se tomu smáli, jsem tak pěkně "zatrhl típec" a ukázal, kdo je tady ten expert!
Při velice nepříznivých skutečnostech (které se doufám nevyplní) můžeme po podzimní části skončit nejhůře na 6. místě - a to je mnohem lepší, než jsme všichni před začátkem čekali!
Ale zpátky k sobotnímu utkání. Mužstvo Ústí je v tabulce v těsném závěsu za naším celkem (rozdíl jednoho bodu) na 3. místě. Jeho bilance je 10V - 1VP - 0PP - 4P, vysoce aktivní skóre 47:19.
Prakticky ve stejném čase před rokem jsme si z Ústí odvezli z rozbahněného hřiště náš nejvyšší debakl 1:6 a na jaře jsme doma v utkání, kdy už o nic nešlo, znovu prohráli v úžasné gólové přestřelce 4:5. Máme tedy našemu soupeři co oplácet. Myslím si, že i bod, který bychom v tomto duelu případně získali, by měl cenu zlata.
Rovněž je jasné, že domácí jsou favoritem a když budeme hrát jako minulou neděli, tak jsme absolutně bez šance! Jenže my umíme hrát i mnohem líp a já jen doufám, že to v sobotu předvedeme!
UŽ SE TĚŠÍM NA SETKÁNÍ S NAŠIMI SKALNÍMI FANOUŠKY - NAVÍC KK POSKYTNE SVŮJ AUTOBUS, KTERÝ NÁM ZAKOUPIL - TAKŽE HURRRRRÁ NA NĚ!
Conny


HRAD Z PÍSKU JSME NEDOBYLI
SK BENEŠOV - FC PÍSEK 0 : 2 (0:2)
Mistrovský zápas - MS Benešov, 2. 11. 2014, 10:00 hod., 13 °C - jasno

02/11/2014
ČERNÝ BENEŠOVSKÝ VÍKEND JSME ZAVRŠILI PRVNÍ DOMÁCÍ PORÁŽKOU
Po sobotních prohrách A-mužstva, B-mužstva a U17 jsme po našem, zřejmě nejslabším, výkonu pokračovali i my v nastoleném trendu a prohráli s Jihočechy 0:2.
Všichni hráči zůstali daleko za hranicemi svých možností a připočteme-li k tomu, že náš "špílmachr" Vojta Přitasil nastoupil s 38°C horečkou a s obtížemi musel o poločase vystřídat, byla naše první domácí (a zároveň i nejvyšší) porážka na světě.
Vzhledem k tomu, že Slavia vyhrála vysoko doma s posledním Kolínem 7:0, porážka bude mít za následek sestup z nejvyšší příčky tabulky.
Conny

Karel Vacek (11) a Martin Straka
v závaru před píseckou brankou
Dominik Vlasák bojuje o míč
s kapitánem hostí Martinem Hájkem
Vojta Balata se snaží dostihnout
píseckého L. Machovského
Karel Vacek se snaží připravit
o míč hostujícího Rudolfa Květoně
Obranný zákrok Jakuba Vosáhla
proti Lubošovi Machovskému
Zdeněk Hašek se snaží zabránit
průniku píseckého Pavla Keclíka

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘIPÍŠEME SI DALŠÍ VÝHRU?
29/10/2014
Mělo by tomu tak být. Soupeřem nám bude mužstvo z nižších pater tabulky, jihočeský - FC PÍSEK. Budeme dnes ale hodně skromní a při zemi. Úplně stačí vzpomínka na naše trápení v minulém týdnu s posledním Kolínem.
Písečtí jsou v současnosti na 11. místě tabulky, získali 17 bodů, bilanci mají 4V - 2VP - 1PP - 6P a skóre 16:23. Ale pozor! Jak vyplývá z bilance, dokázali 4x zvítězit, z toho 2x se silnými celky Žižkovem a Duklou.
V loňské sezóně jsme na jejich hřišti prohráli v nepohledném utkání 1:3 a na jaře jsme porážku oplatili, sice jenom 1:0, ale převaha našeho mužstva byla tehdy obrovská.
Jak to bude vypadat letos, to je ve hvězdách. Sice jsme favoritem, ale minulou neděli jsme viděli, jak to vypadá, když soupeř vsítí náhodný gól a potom celý zápas brání v deseti.
PŘIJĎTE PROTO NAŠE HOCHY POVZBUDIT A BUĎTE DVANÁCTÝM HRÁČEM MUŽSTVA!
Conny


VÍTĚZSTVÍ SE RODILO V TĚŽKÝCH PORODNÍCH BOLESTECH
FK KOLÍN - SK BENEŠOV 1 : 2 (1:0)
Mistrovský zápas - Kolín/UMT, 26. 10. 2014, 10:00 hod., 9 °C - zataženo

26/10/2014
PRAKTICKY CELÝ ZÁPAS SE ODEHRÁL NA POLOVINĚ DOMÁCÍCH
Když celý zápas "bušíte" do zoufalého mužstva, které je komplet zataženo na vlastní polovině, ještě k tomu na malém hřišti, je jasné, že tentokrát se naše vítězství rodilo ve velkých bolestech.
Ještě ke všemu se domácím v 6. minutě z ojedinělého zahrávání trestného kopu podařilo hlavičkou skórovat, když Cettl neubránil domácího Martikána. Teprve po hodině hry se nám podařilo srovnat stav (Přitasil) a za dalších 10 minut ze správně nařízené penalty za sražení střelce našeho prvního gólu rozhodnul o našem vítězství neobvyklý exekutor J. Vosáhlo. Na obou brankách má tedy velkou zásluhu jasně nejlepší hráč utkání (a možná i celého podzimu) Vojtěch Přitasil.
Conny

Vojta Balata byl již po zranění
z minulého týdne v pořádku
Dominik Vlasák přihrával
V. Přitasilovi na první gól
"Černovlasý" Vojta Přitasil má
obří zásluhu na obou brankách
Ondra Cettl trochu zaspal při bránění
a umožnil tak soupeři skórovat
Zdeněk Hašek si na svém postě
stopera počínal spolehlivě
Martin Straka byl dnes jen
"stínem" Straky z minulé soboty

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

"KOLÍNE, KOLÍNE, SNAD TI GÓLY VSTŘELÍME!"
22/10/2014
V nadpisu jsem záměrně použil parafrázi známé lidové písničky o jednom středočeském městě, které stojí v rovině a kde také žil a působil skladatel František Kmoch. My ale nejedeme poslouchat dechovku, my jedeme vyhrát s místním fotbalovým klubem. Ano, jedná se o - FK KOLÍN.
Možná se bude někomu můj předchozí výrok zdát příliš sebevědomý až "namachrovaný", ale jedná se o pouhé konstatování skutečnosti. Kdo už by měl proboha s outsiderem soutěže a posledním týmem tabulky vyhrát, když ne lídr? Nebo si snad někdo vsadí na vítězství domácích? Asi těžko!
Teď ale vážně (samozřejmě jsem si dělal trochu legraci - stát se může vždy úplně cokoliv). Holá fakta nám však říkají, že Kolínští okupují nejnižší příčku tabulky na 18. místě. Získali 8 bodů, bilance je 2V - 1VP - 0PP - 9P, skóre 12:35. Dokázali vyhrát s Mostem ale i s Varnsdorfem, naším nedávným přemožitelem. Penaltový rozstřel po remíze vyhráli nad Doubravkou. Všech 9 zbývajících zápasů prohráli.
Naše mužstvo sice postihla velká marodka po utkání s Motorletem (Vacek, Přitasil, Balata), přesto jsme výrazným favoritem a i za případné účastí náhradníků (a absenci jmenovaných) bychom měli zvítězit - prostě nic jiného než 3 body nebereme!
KOLÍN = 70 KM. TO PRO OPRAVDOVÉ FANOUŠKY NENÍ ŽÁDNÁ VZDÁLENOST!
Conny


NETRADIČNÍ MODRÉ DRESY NÁM PŘINESLY ŠTĚSTÍ
SK BENEŠOV - FK MOTORLET PRAHA 3 : 1 (1:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / UMT, 18. 10. 2014, 10:00 hod., 15 °C - jasno

18/10/2014
PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ NAD MOTORLETEM V "MISTRÁKU" (...A DESÁTÉ CELKOVĚ)!!
S velmi obávaným a nepříjemným soupeřem jsme dnes sehráli utkání, kdy jsme byli po celou dobu lepším mužstvem. Gól, který jsme obdrželi byl z kategorie tzv. "smolných" a vlastně jedinou šanci hostí z trestného kopu bezpečně a efekně pro diváky vytěsnil náš golman Jakub Kondelík na rohový kop.
Navíc se zdá, že Martin Straka našel svoji ztracenou střeleckou formu protože se dnes trefil do černého hned dvakrát! Veležitý druhý gól, kterým nás znovu poslal do vedení, vsítil z nemožného úhlu "všudybyl" Pavel Breburda.
Takže vlastně: POHODA, KLÍDEK A TABÁČEK!
Conny

Martinovi Strakovi už znovu oschnul
střelecký prach na jeho kopačkách
Ondra Cettl v souboji
s jinonickým Martinem Čáchou
David Pešta uniká
N. Shpylchakovi z Motorletu
Vojta Přitasil byl až do svého
zranění opět vynikající
Kuba Vosáhlo z rohových kopů
dvakrát přihrál na gól
Ondřej Cettl suveréně
přehlavičkoval Shpylchaka

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘIJEDE SOUPEŘ, KTERÉMU MÁME CO OPLÁCET!
15/10/2014
Kolotoč ligových utkání se neustále rychle otáčí a před námi je na pořadu tuto sobotu již 12. kolo. A bude to něco! Z pražských Jinonic k nám přijede mužstvo, kterému máme oplácet 2 porážky, které nám loni uštědřil. První byla domácí, kdy jsme ještě platili nováčkovskou daň a byla drtivá - 0:5. Ta druhá byla dost nešťastná, nicméně ve vyrovnaném utkání jsme v Jinonicích podlehli 0:1. Tak snad na potřetí už to vyjde! Přijíždí - FK MOTORLET PRAHA.
Mužstvo hostí po slabším začátku chytilo druhý dech a v posledních 5-ti zápasech získalo 14 bodů, což se nepodařilo ani našim hráčům.
V současnosti se drží na 6. místě tabulky s 6-ti bodovým odstupem na naše mužstvo. Mají tedy 21 bodů, bilanci 5V - 3VP -0PP - 3P a skóre 23:20. S bilance vyplývá, že jsou i velmi úspěšní v penaltových rozstřelech, které vždy vyhráli. Prohráli pouze s s průměrnými mužstvy (Chrudim, Doubravka, Táborsko), ale dokázali se vytáhnout na ty lepší (Sokolov) a v posledním zápase dokonce smetli silné Ústí 3:0!
Je tedy nad slunce jasné, že nás v sobotu čeká obrovsky těžký zápas. Mám informace, že v kádru jsou na hostování i dva výborní hráči z pražské Bohemky (Charvát a Šetina). Nám už ale bude moci nastoupit kapitán Karel Vacek, takže i my budeme kompletní a připraveni se o vítězství porvat!
"BENEŠOV DO TOHO!!!" - DOUFÁM, ŽE TAKHLE BUDE V SOBOTU HŘMÍT NÁŠ STADION!
Conny


NEUVĚŘITELNÉ !!!
13/10/2014
Je to skoro až neuvěřitelné, jak se vyvíjí letošní soutěž. Po našem zaváhání ve Varnsdorfu mohla jít do čela tabulky mužstva Slavie Praha nebo Ústí nad Labem.
Fotbal ale opravdu nemá logiku a obě mužstva jakoby se vedení v tabulce zalekla. Nejprve v sobotu padla Slavia v Chrudimi 1:3 a dnes v poledne Motorlet dokonce smetl Ústí 3:0!
Znamená to, že i nadále vévodíme ligové tabulce. Každopádně ale je velkým varováním současná forma FK Motorletu Praha, se kterým hrajeme v příštím kole na domácím hřišti. Čeká nás tedy pěkná šichta!

VARNSDORF PRAHL PO VÍTĚZSTVÍ MNOHEM VÍC NEŽ NAŠI
FK VARNSDORF - SK BENEŠOV 3 : 2 (2:1)
Mistrovský zápas - Jiříkov, 11. 10. 2014, 11:00 hod., 15 °C - zataženo

11/10/2014
PŘI DOMÁCÍM MUŽSTVU NAVÍC STÁLO I ŠTĚSTÍ (4x MU POMOHLA NASTŘELENÁ TYČ!!!)
Od úvodního hvizdu mě překvapil chladný, až profesorský přístup našich hráčů k zápasu, který silně korespondoval s nadšeným a bojovným přístupem domácího mužstva. To se jim vymstilo už ve 3. minutě po rohovém kopu, kdy golman J. Kondelík nezasáhl centr (mimochodem - dnes své mužstvo příliš nepodržel) a rázem jsem prohrávali. Za čtvrthodinku jsme sice srovnali stav, ale naši hráči stále pokračovali ve svém, velice laxním, výkonu a jako by jenom čekali, že vítězství jim musí spadnout do klína samo.
Tento zázrak se pochopitelně nekonal a byli to opět domácí, kteří ze standardky udeřili, ještě do konce prvního poločasu, podruhé.
V 53. minutě Varnsdorf skvěle provedeným trestným kopem navýšil své vedení na 3:1 a začalo být zle. Teprve nyní se naši "profesoři" probrali z letargie a začali hrát svůj fotbal. Stačilo to ale pouze na skorigování výsledku. A to ještě v 86. minutě vytáhl náš golman, znovu po velmi dobře kopnutém trestném kopu, alespoň jeden výborný zákrok a zabránil tak 4. gólu ve své síti.
Nutno dodat, že nás dnes provázela i mimořádná smůla. Čtyřikrát při našich střeleckých pokusech zazvonila tyč domácí branky - v 1. půli to bylo jednou břevno (Breburda) a ve 2. poločase dokonce 3x tyč (Straka, Přitasil, Vlasák)! Ta Dominikova byla nastřelena v 86. minutě a znamenala, že si dnes, již podruhé během 14 dní, nezakřičíme náš vítězný pokřik.
Conny

3. minuta: J. Kondelík nezasáhnul
centr a prohráváme 0:1
Martin Straka dnes vybojoval nespočet
soubojů a vsítil i vyrovnávací gól
Druhá branka byla trochu nešťastná, nicméně prohráváme 1:2
Dominik Vlasák dnes svým
výkonem příliš nepřesvědčil
Míla Klauz (v souboji s hráčem č. 6 - kdo to je?? - v zápisu nefiguruje)
Ondra Cettl v hlavičkovém souboji
s domácím Vl. Chlanem (20)

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NEJVZDÁLENĚJŠÍ SOUPEŘ
08/10/2014
V sobotu podnikáme nejdelší výjezd za soupeřem, kdy možná budeme i překračovat hranice se SRN, abychom se opět vrátili do Šluknovského výběžku, kde sehrajeme v Jiříkově utkání s mužstvem - FK VARNSDORF.
Snad to nebudeš příliš namyšlené, ale do Varnsdorfa odjíždíme jako favorité. Aby taky ne, když jsme již od 4. kola na 1. místě v tabulce.
Varnsdorf je v současnosti na 13. místě tabulky a má o 17 bodů méně než naše mužstvo (tzn. 10 bodů), skóre 13:24 a bilanci 3V - 0VP - 1PP - 6P. Dokázali však vyhrát vždy s kvalitními celky: ať již to byl Písek, nebo Doubravka a dokonce porazili našeho jediného přemožitele Sokolov 2:1. Remízu uhráli s Mostem.
Takže si musíme dát pěkný pozor, aby něco podobného nepředvedli i s námi. Stále nám bude chybět distancovaný Karel Vacek, ale golman Jakub Kondelík už je zdráv a může nastoupit.
JE TO SICE HODNĚ DALEKO, ALE JÁ PŘESTO VĚŘÍM, ŽE "SKALNÍ PŘÍZNIVCI" DORAZÍ!
Conny


CHRUDIM BYLA "BEZZUBÁ"
SK BENEŠOV - MFK CHRUDIM 2 : 1 (2:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov, 4. 10. 2014, 10:00 hod., 12 °C - zataženo

04/10/2014
VÍTĚZSTVÍ MOHLO BÝT MNOHEM VYŠŠÍ
To by ovšem dnešní "spalovač mrtvol šancí" Míla Klauz musel proměnit svoje 3 tutovky v 1. půli a kdyby svoje šance proměnili i Z. Hašek s M. Strakou mohlo to klidně o poločase být 7:0...
Chrudim naopak působila velmi "bezzubě" a paradoxem je to, že jejich první a vlastně i jediná šance skončila za zády Denise Dvořáka, který dnes nahradil nemocného Jakuba Kondelíka. Její výkon se trochu zvednul po kontaktní brance, ale následné vyloučení Rabase opět jejich snahu přibrzdilo a my jsme si, vlastně už v úplném klidu, mohli připsat 9. vítězství v sezóně. Pochopitelně i dál vedeme ligovou tabulku!
Conny

Dominik Vlasák vsítil v úvodu utkání
veledůležitý první gól
Vojta Přitasil byl, jako tomu bývá
obvykle, opět vynikající
Martin Straka sice vsítil branku, ale jeho výkon vůbec nebyl oslňující
Vojtěch Balata v souboji
s chrudimským Adamem Burešem
David Pešta připravil skluzem
o míč hostujícího Pavla Rabase
Ondra Cettl vymýšlí jak uzmout
míč svému soupeři

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DALŠÍ SOUPEŘ Z "TOP FIVE"
01/10/2014
V sobotu přivítáme na domácím hřišti dalšího supeře z absolutní špičky tabulky. Jedná se o východočeské mužstvo - MFK CHRUDIM.
Chrudimští hráči si od začátku soutěže vedou velice dobře a po celou dobu figurují na těch nejvyšších patrech tabulky. V současnosti drží 4. místo s 19 body a skórem 21:14. Jejich bilance je 5V - 2VP - 0PP - 2P. Dokázali porazit tak silná mužstva jako je např. Táborsko a Motorlet nad nimiž shodně zvítězili 4:1. Prohráli pouze 2x ale poměrně vysoko s Ústím 0:3 a se Sokolovem 1:4.
Trenér Luděk Matoušek se bude muset obejít v tomto utkání bez kapitána Karla Vacka, který bude stát kvůli obdržené červené kartě. Nabízí se mu tak dát příležitost někomu z lavičky, který se pokusí Karla, na postě stopera, nahradit (Konopiský, Petrášek Jírů?). Všichni tito hráči čekají na svoji příležitost a tak ji snad řádně "uchopí za pačesy" a předvedou se v tom nejlepší světle.
UTKÁNÍ NEMÁ FAVORITA A BUDE SE URČITĚ JEDNAT O ŠPIČKOVÝ FOTBAL. TAK SE DOSTAVTE V HOJNÉM POČTU A KLUKY POODPOŘTE!
Conny


VÍTĚZNÁ ŠŇŮRA SKONČILA
FK BANÍK SOKOLOV - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Sokolov, 28. 9. 2014, 16:30 hod., 18 °C - polojasno

28/09/2014
NAVÍC MINIMÁLNĚ PŘÍŠTÍ ZÁPAS HRAJEME BEZ SVÉHO KAPITÁNA
Až teprve v 9. kole se zadrhlo do této doby skvěle pracující soustrojí našeho mužstva a našel se náš přemožitel. Stal se jím domácí Baník Sokolov, který vyhrál nejtěsnějším poměrem 1:0 brankou, která navíc silně zaváněla ofsajdem.
Co je ale možná horší než tato prohra, je to, že příští zápas nebude hrát náš kapitán Karel Vacek, který obdržel červenou kartu za naprosto identický faul, jaký byl pár minut před tímto incidentem spáchán na našem O. Cettlovi a který byl oceněn pouze kartou žlutou.
Paradoxně po vyloučení náš tým vytočil svoje obrátky do maxima, ale alespoň vyrovnání se bohužel nekonalo. Na druhou stranu musíme objektivně pžiznat, že dnes jsme hráli se zatím nejsilnějším mužstvem, které možná bylo o maličko lepším týmem, než jsme byli my.
ALE KLUCI VŮBEC NEMÁTE DŮVOD KE SVĚŠENÝM HLAVÁM - BYLO DOBŘE VIDĚT JAK MOC JSTE CHTĚLI A ŽE JSTE NA HŘIŠTI NECHALI VŠECHNY SVOJE SÍLY. ŽE SE TO NEPOVEDLO JE VĚC JINÁ...
NO A CO? STEJNĚ JSME POŘÁD PRVNÍ!
Conny

Vojta Balata už byl v pořádku
a odehrál celý zápas
Tady Karel Vacek ještě hlavičkuje...
Takhle ho v příštím zápase neuvidíme
I Vojta Přitasil byl po ukončení
zápasu naprosto "vyšťavený"

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ČEKÁ NÁS "BITVA O SOKOLOV"
24/09/2014
I v 9. kole nás čeká soupeř, se kterým máme z loňska nevyrovnané účty, neboť jsme s ním oba zápasy prohráli. Nejprve na podzim na jeho hřišti v památné bitvě 4:5 a poté i na jaře doma 0:2. Uhádli jste správně. Jedná se o loňského vítěze naší skupiny v lize - FK BANÍK SOKOLOV.
Do extraligy se ale Sokolovští baníci nakonec nedostali, protože obě dvě barážové utkání prohráli jak doma, tak venku vysoko s Opavou vždy 0:4.
Po odehraných osmi kolech soutěže Sokolov okupuje velmi slušné 6. místo v tabulce se 14 body, skórem 22:10 a bilancí 4V - 0VP - 2PP - 2P . Dokázali porazit vysoko Kolín a Písek, dále Táborsko 2:0 a dokonce, jako zatím jediní vysoko i Chrudim 4:1. Naopak těsně prohráli se silným Ústí (2:3) a dost překvapivě i s Varnsdorfem.
Je navýsost jasné, že v neděli proběhne v Sokolově velká bitva. Jedná se opět o mužstvo z kategorie tzv. "silnějších", které se určitě bude snažit, aby bylo první, které získalo skalp doposud neporaženého Benešova. My zase máme velkou motivaci tomuto mužstvu oplatit porážky z loňska a i nadále tak prodloužit svoji vítěznou šňůru, což ale tentokráte bude nesmírně těžké.
JE TO SICE DOST DALEKO, ALE PŘEDPOKLÁDÁ SE OPRAVDU VELKÝ FOTBALOVÝ ZÁŽITEK. TAK PŘIJEDOU ALESPOŇ TI "SKALNÍ"?
Conny


"BĚŽÍ LIŠKA K TÁBORU, V KAŽDÉ KAPSE PO GÓLU!"
SK BENEŠOV - FC MAS TÁBORSKO 2 : 1 (0:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov, 20. 09. 2014, 10:30 hod., 21 °C - polojasno

20/09/2014
PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ NAD TÁBORSKEM V MISTROVSKÉ SOUTĚŽI
Parafráze známé lidové říkanky nám má "vtipnou formou" oznámit, že jsme poprvé ve vzájemném duelu v mistrovské soutěži dokázali zdolat svého rivala z Jižních Čech.
Nepříliš pohledné utkání, které začalo o půlhodinu později než mělo (zpoždění hlavního rozhodčího) mělo jako vždy silný emoční náboj, doplňovaný neustálým "fňukáním" z táborské střídačky na výkon sudího. Nelíbilo se jim uznání naší první vstřelené branky, nám zase odpískání kompenzační penalty v náš neprospěch.
Nakonec o našem, zatím nejupracovanějším, vítězství rozhodl v 85. minutě skvěle provedeným trestným kopem Jakub Vosáhlo, jehož střelu, která stejně směřovala do branky, ještě tečoval v pádu hlavou Martin Straka.
To znamenalo, že ani v osmém utkání jsme nepoznali hořkost porážky a naše spanilá jízda na čele tabulky i nadále pokračuje....Ještě si myslíte si, že to je náhoda?
Conny

Do vedení nás poslal parádním
"angličanem" kapitán Karel Vacek
Vítězství pečetil v 85. minutě
dorážkou Martin Straka
Miloslav Klauz předvedl v zápase několik parádních akcí
Vojtěch Balata musel v 33. minutě ze hřiště kvůli nataženému stehennímu svalu.(vlevo).Nahradil ho Jaroslav Jírů a počínal si opravdu náramně! (vpravo)
Trestný kop soupeře skončil bezpečně
v náruči golmana Jakuba Kondelíka

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

SMÁZNEME I JIHOČECHY?
17/09/2014
V 8. kole přivítáme na našem hřišti (doufám že na trávě) soupeře, kterého velmi dobře známe a kterému máme hodně co odvádět! Ano přijedou hoši z jihu Čech - FC MAS TÁBORSKO.
Všichni si dobře pamatujeme na jarní ostudný duel, kdy byly rozdány 2 červené karty a bezpočet žlutých a kdy jsme vyhraný zápas po vystřídání golmanů prohráli 3:4.
I když v současnosti Táborsko figuruje na 7. místě s 13 body, skórem 17:13 a bilancí 4V - 0VP - 1PP - 2P musíme konstatovat, že jde jednoznačně o soupeře z kategorie tzv. "silnějších" a který má ze soupeřů s kterými jsme se zatím utkali, nejlepší postavení v tabulce. Mimo jiné dokázali porazit Motorlet a v minulém kole dokonce i velmi silné Ústí nad Labem. Z toho vyplývá, že zřejmě mají velmi dobrou formu a bude to boj jak řemen.
Přesto našim klukům věřím. Už to zdaleka nejsou ti "otloukánkové" jako loni a každý soupeř, tedy i Táborsko z nich musí mít velký respekt!
PŘIJĎTE SE NA ZÁPAS PODÍVAT, PŘIJĎTE FANDIT A PŘIJĎTE DOUFAT, ŽE SI JEŠTĚ VÍTĚZNOU ŠŇŮRU PRODLOUŽÍME!
Conny


NESKUTEČNÉ: 7 zápasů = 21 bodů!
SK SENCO DOUBRAVKA - SK BENEŠOV 1 : 3 (0:2)
Mistrovský zápas - Plzeň-Doubravka, 14. 9. 2014, 17:00 hod., 18 °C - zataženo, déšť

14/09/2014
NADÁLE PLUJEME NA VÍTĚZNÉ VLNĚ (A UNIKÁME SOUPEŘŮM!)
Ani obávané mužstvo Doubravky nenašlo recept na to jak udolat současné suverény a lídry soutěže. Do přestávky jsme, jak bývá v poslední době dobrým zvykem, uštědřili soupeři 2 góly (M. Klauz a V. Balata) a těsně po přestávce přidal D. Vlasák krásným "angličanem" gól třetí a tím pádem bylo vymalováno!
Domácí sice 12 minut před koncem snížili z trestného kopu, nadechli se k velkému náporu, ale vymazat dvoubrankové manko proti takovému soupeři, jakým dnes je pro každého naše mužstvo v současné formě, je jednoduše nemožné.
Co mě ale daleko více těší je současný styl hry našeho týmu. Hráči si začali věřit a z tohoto důsledku hrají mnohem lepší a kombinační fotbal než na začátku sezóny. Už to není hra na náhodu a rychlé brejky, ale např. dnes padly všechny naše branky po krásných fotbalových akcích, při kterých srdce každého fanouška muselo zaplesat.
Takže chlapci - jen tak dál, ale stále zůstáváme na zemi!
Poznámka po čarou:
Moc by mě zajímalo, zda existuje, neobávám se říct, v celé České republice tým, který má po 7-mi kolech stejnou bilanci jako my. Myslím si , že jich moc nebude! PARÁDA KLUCI !
Conny

Po hattricku s Mostem vsítil
dnes Míla Klauz důležitý první gól
Střeleckou mušku dnes opět
potvrdil Vojta Balata - 2:0
Dominik Vlasák překrásným "angličanem" rozvlnil sít potřetí
V obraně dnes zcela jasně kraloval
kapitán mužstva Karel Vacek
Trojice našich hráčů odvrací nebezpečí
před domácím kapitánem Šroubkem
Vojta Přitasil nezadržitelně
uniká domácímu hráči

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

"NA PLZEŇ, VÁVRO, NA PLZEŇ!"
10/09/2014
V 7. kole nás na západě Čech očekává soupeř, při jehož vyslovení se pamětníci osypají, nebo jim alespoň naskočí husí kůže - SK SENCO DOUBRAVKA. Ano, ta Doubravka, kde jsme loni na jaře sice první poločas vyhráli 2:1, ale která nám během druhé půle nasázela 3 branky a zvítězila 4:2.
Jenže loni je loni a letos je letos! Zatímco v minulé sezóně jsme horko-těžko bojovali o udržení v elitní osmičce, letos zatím suveréně kralujeme celé soutěži.
Doubravka v dosavadním průběhu figuruje na 9. místě s 8-mi body, skórem 15:16 a bilancí 2 - 0 - 2 - 2 . Vyhrála s Motorletem a Pískem, prohrála s Varnsdorfem a vysoko s Ústím a dvakrát remizovala (Chrudim a Kolín), když v obou případech prohrála penaltový rozstřel.
V každém případě nás čeká velmi silné a fotbalové mužstvo, které určitě bude "zlobit". Jde jen o to, jak se s tím naši hráči vyrovnají a zda i nadále se povezou na vítězné vlně.
PLZEŇ NENÍ ZAS TAK DALEKO - BUDEME MOC RÁDI, KDYŽ NÁS PŘIJEDETE POVZBUDIT
Conny
P. S. Máte na webu NOVÉ karty hráčů


DALŠÍ ZÁŘEZ (UŽ ŠESTÝ !!!) DO PAŽBY
SK BENEŠOV - FK BANÍK MOST 6 : 0 (2:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov/UMT, 6. 9. 2014, 10:00 hod., 18 °C - jasno

06/09/2014
MÍLA KLAUZ DOSTAL HATTRICKEM MOST DO KOLEN
Zcela bez "bázně a hany" vstoupili hosté proti lídrovi soutěže do začátku utkání a skoro celý 1. poločas měli míč častěji na svých kopačkách, nicméně jedinou vážnější příležitost jim zlikvidoval náš golman Jakub Kondelík.
Potom ale začal úřadovat "muž zápasu" Miloslav Klauz, který dvěma brankami v závěru poločasu načal svůj hattrick, který dokončil hned v úvodu poločasu druhého. Hodně se mu v této úspěšnosti přiblížil "maličký ďábel" Pája Breburda, který, ač nastoupil do zápasu až v 66. minutě, dokázal skórovat dvakrát. Debakl hostí pak završil svým premiérovým gólem Vojta Balata.
Conny

Kapitání obou mužstev těsně před
zahájením - K. Vacek & J. Chábera
Muž zápasu Nro. 1 - autor hattricku
Miloslav Klauz
Dominik Vlasák vyskočil ještě
výš než Martin Straka (10)
Ondřej Cettl opět odvedl to, na co jsme
u něj zvyklí - pracovitý a poctivý výkon
Dominik Vlasák rozbíhá akci, po níž
Míla Klauz vstřelil svůj druhý gól
Jedinou vážnou příležitost hostí takto
likvidoval náš golman Jakub Kondelík

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ZADAŘÍ SE I POŠESTÉ ?
03/09/2014
Já osobně si myslím, že by mohlo. Jde jen o to, co nám povolí v sobotu náš příští soupeř, ještě loni extraligový FK BANÍK MOST.
Pravdou ovšem je, že letos všechny soutěže hrají minimálně z 50-ti procent jiná mužstva a situace Mostu v dosavadním průběhu soutěže není vůbec růžová.
Figurují totiž na předposledním 17. místě se ziskem 3 bodů. Ani jednou nedokázali zvítězit, jednou získali v penaltovém rozstřelu 2 body a jednou 1 bod. Třikrát prohráli. Skóre mají pasivní 5:13.
Nebudeme si zastírat, že při současné formě našich borců a jako lídr tabulky jsme jasní favorité. Ale znáte to...
Nicméně všechno jiné než zisk 3 bodů nemůžeme považovat za úspěch!
DOUFÁM, ŽE BUDETE VŠICHNI V SOBOTU CHTÍT VIDĚT, JAK HRAJE PRVNÍ TÝM TABULKY A PŘIJDETE V HOJNÉM POČTU!
Conny


NADÁLE KRALUJEME LIZE !
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ - SK BENEŠOV 1 : 2 (0:2)
Mistrovský zápas - Kukleny, 30. 8. 2014, 10:00 hod., 17 °C - zataženo, polojasno

30/08/2014
I V KUKLENÁCH SI DIVÁCI MOHLI VYSLECHNOUT NÁŠ VÍTĚZNÝ CHORÁL
Famózně sehraných prvních 25 minut zápasu mělo za následek naše dvougólové vedení. I když v úvodu 2. poločasu domácí snížili na rozdíl jednoho gólu a začali být velmi nebezpeční, tak naši hráči dokázali hubený náskok dovést k vítěznému konci.
Znamená to, že stále držíme, jako jediní bez ztráty bodu, 1. místo v tabulce. FANTAZIE KLUCI !
Conny

Vojtěch Přitasil dokázal
skórovat už v 10. minutě
David Cvrček dokázal ve svém
posledním utkání vsítit branku
Velmi netradiční obranný
zákrok v podání Kuby Vosáhla
Obrovská radost po druhém gólu,
který vsítil David Cvrček (první zleva)
Nejtvrdší jádro benešovských
ROWDIES znovu v plné parádě
Trenér Zákostelský zřejmě přemítá proč byla 2. půle tak obtížná

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POTVRDÍME SVOU POZICI LÍDRA ?
28/08/2014
Před dalším kolem je tady další rébus: Potvrdí naši hráči svoji skvělou formu a udrží si vedení v tabulce spolu s dosavadní neporazitelností? Na to budeme znát odpověd v sobotu kolem poledne, kdy skončí utkání s východočeským mužstvem FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ.
Mužstvo Východočechů v současnosti figuruje na 11. místě tabulky se 6 body, které získali v úvodních dvou kolech, kdy dokázali těsně porazit silné celky Kolína a Písku. Pak následoval obrovský debakl a propadák s Ústím (0:10) a ve středu těsná prohra s Motorletem.
Vůbec si nedovolím předpovídat, co nás v sobotu v Kuklenách (tam Olympia hraje) čeká. Zřejmě bude záležet na momentálním rozpoložení mužstva, které dokáže jak porazit silné celky, tak utkání zcela vypustit.
My samozřejmě chceme dál pokračovat ve stejném duchu jako doposud a uvidíme, co nám Olympia dovolí.
PŘIJEĎTE DO HRADCE, KLUCI BUDOU RÁDI A HLAVNĚ SI TO STRAŠNĚ MOC ZASLOUŽÍ! CO TO DNESKA JE 100 KM!
Conny


SENZACE - JSME NA ŠPICI LIGOVÉ TABULKY!
FK ADMIRA PRAHA - SK BENEŠOV 1 : 5 (1:2)
Mistrovský zápas - Praha-Kobylisy, 27. 8. 2014, 15:00 hod., 19 °C - polojasno

27/08/2014
DALŠÍ VÝHRA NÁS POSUNULA DO ČELA TABULKY!
Očekávaná výhra na Admiře spolu se zaváháním a porážce Ústí na Kladně znamená jediné: Po čtyřech odehraných kolech jako jediní bez ztráty bodu kraluje naše mužstvo 1. ČL dorostu !!! Kdo by to před začátkem soutěže očekával?
Dnešní utkání naši borci nepodcenili a proti zatím nejslabšímu týmu tabulky, jednoznačně vyhráli, když domácím dokázali nasázet nepopulárního "bůra".
Je to VELKÁ PARÁDA, kterou se pokusíme potvrdit v sobotu proti Olympii Hradec Králové
Conny

Naší gólovou hitparádu dnes
zahájil kapitán Karel Vacek

Dominik Vlasák měl lepší druhý poločas, kdy vstřelil i branku

Premiérově se trefil parádně
hlavou Zdeněk Hašek
2 Vojtové (Přitasil & Balata) dnes
opět předvedli svoje ocelové plíce

Takových zákroků, jako tento, mohl
Jakub Kondelík předvést nemnoho

M. Straka skóroval 2x, i když poprvé s velkou pomocí domácího obránce

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POVEZEME SE I DÁL NA VÍTĚZNÉ VLNĚ?
25/08/2014
To je asi otázka, kterou si kladou všichni naši příznivci před dalším zápasem našeho mužstva, které se hraje už tuto středu. Jedeme do Prahy za mužstvem - FK ADMIRA PRAHA.
Náš tým má sezónu skvěle rozjetou a tak určitě všichni věříme, že si vítěznou šňůru ještě trochu prodloužíme. Mužstvo Admiry je zatím na posledném místě, když ani jednou nedokázalo zvítězit, ba ani nedokázalo skórovat. To ale neznamená, že zápas podceníme. (Stačí si vzpomenout na loňskou sezónu a naše domácí trápení s tehdy beznadějně posledním mužstvem Litvínova).
Každopádně jsme v utkání favoritem a všichni doufáme, že na naše konto přibudou další 3 body.
TAK SE NA TO PŘÍJEĎTE PODÍVAT A MUŽSTVO PODPOŘIT - PRAHU MÁTE "ZA HUMNY"
Conny


ANI DUKLA NEDOKÁZALA PŘERUŠIT NAŠÍ VÍTĚZNOU ŠŇŮRU
SK BENEŠOV - FK DUKLA PRAHA 3 : 0 (2:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov, 23. 8. 2014, 10:00 hod., 19 °C - polojasno

23/08/2014
VE 4. MINUTĚ JSME VEDLI UŽ 2:0
Ideální počasí, pohledný a rychlý fotbal se spoustou dramatických okamžiků korunovaný navíc našim přesvědčivým vítězstvím! Co víc si dnes mohli benešovští diváci přát?
Snad jenom to, abychom na nastolené vítězné vlně pokračovali i dál ve středu v Praze na Admiře. A to rozhodně není nesplnitelné!
Conny

Vše začal ve 3. minutě svým druhým
gólovým zápisem sezóny Martin Straka
O minutu později ho pohotovým
lobem napodobil Dominik Vlasák
Vítězství pečetil v 64. minutě
Miloslav Klauz
Spolehlivý obránce Jakub Vosáhlo
zastavuje Jakuba Šímu z Dukly
Takhle zlikvidoval J. Kondelík brejk
pražského L. Stýbla v závěru utkání
Radost trenéra a vedoucího mužstva
z vítězství byla obrovská

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NA POŘADU "ANGLICKÝ TÝDEN"
19/08/2014
V sobotu začíná pro všechna mužstva 1. ČFL U-19 tzv. "Anglický týden". Znamená to, že během 1 týdne budou odehrána 3 mistrovská utkání. Naše mužstvo čekají 2 zápasy venku (ve středu 27. 8. Admira, v sobotu 30. 8. Hradec) a tuto sobotu přivítáme na našem hřišti tradičního rivala - FK DUKLU PRAHA.
S Duklou jsme v loňském ročníku sehráli dva velice dramatické zápasy. Na podzim jsme si odvezli 3 body ze Strahova, kde jsme vyhráli po gólové přestřelce 5:4, Pražané nám prohru vrátili, protože na jaře nás o 3 body pro změnu oloupili oni vítězstvím 2:1.
V úvodu letošní soutěže si vedeme mnohem lépe my, neboť jsme zatím získali maximální bodový zisk, což se o Dukle říci nedá, protože 2x prohrála, i když těsně (Písek 1:2, Ústí 1:3).
Kuriozitou sobotního duelu bude i to, že Dukle budou chybět oba dva střelci z loňského vítězného utkání. (Vachoušek - přestup Bohemians; Cvrček - hostování Benešov). Nejistý je i start "špílmachra" D. Farkaše, který nastupuje v juniorce.
Pražané mají ale velice kvalitní kádr a všechny jmenované tak určitě bez problémů nahradí. Každopádně se předpokládá velmi kvalitní utkání určitě okořeněné nějakou dramatickou zápletkou.
KLUKŮM TO ZATÍM ŠLAPE - TAK SE PŘIJĎTE PODÍVAT, ZDA SE JIM PODAŘÍ PRODLOUŽIT VÍTĚZNOU ŠŇŮRU !
Conny


SKVĚLÝ PRVNÍ POLOČAS
FK NÁCHOD - SK BENEŠOV 3 : 4 (1:3)
Mistrovský zápas - Náchod, 16. 8. 2014, 10:00 hod., 15 °C - zataženo

16/08/2014
TŘI GÓLOVÉ ÚDERY BĚHEM ČTVRTHODINKY
V bouřlivém prostředí velice pěkného fotbalového stánku v Náchodě jsme o svém dalším vítězství rozhodli v 1. poločase během čtvrthodinky (mezi 22. - 37. min.), kdy jsme fotbalově lepšímu soupeři zasadili 3 údery, které se nakonec ukázaly být "smrtící".
Domácí se z nich už nedokázali vzpamatovat a i když ve 2. půli zatlačili náš tým do defenzivy, dokázali pouze snížit na přijatelný výsledek. Další 3 body jsou tedy doma!
Conny

Dominik Vlasák dne skóroval dvakrát.
Na snímku ho "stíhá" domácí Rorbach
Vojta Balata při hlavičkovém souboji.
I dnes hrál velmi dobře
Kuba Kondelík se moc snažil
dosáhnout na TK soupeře, ale marně

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POPRVÉ VENKU
13/08/2014
Ve druhém kole nám los přidělil pro nás naprosto neznámého soupeře, východočeské mužstvo až z Broumovského výběžku - FK NÁCHOD.
Že Náchodští nebudou žádní "nazdárkové" je nasnadě. V B-skupině stejné soutěže jakou jsme hráli my skončili loni na výborném 4. místě, když získali 63 bodů, jejich bilance byla 20 - 3 - 7 a skóre 90:57.
Je tedy nad slunce jasné, že nás v sobotu čeká opět velmi těžký boj, zvláště když domácí určitě budou chtít napravit debakl 1:5 z úvodního kola proti mužstvu Ústí nad Labem
JE TO SICE DALEKO, ALE PŘESTO VÁS VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME !
Conny


PREMIÉROVÉ 3 BODY JSOU DOMA!
SK BENEŠOV - SK KLADNO 3 : 1 (2:1)
Mistrovský zápas - MS Benešov, 9. 8. 2014, 10:00 hod., 25 °C - jasno

09/08/2014
NA KLADNO TO PROSTĚ UMÍME
Ani ve třetím vzájemném ligovém utkání nenašli Kladenští recept, jak nás porazit. Tentokrát nám dokázali vsítit alespoň jeden gól (po špatném vyběhnutí našeho golmana), kterým srovnávali stav na 1:1. Jenomže naši hráči dokázali ještě do poločasu odpovědět a znovu se dostat do vedení.
Ve druhé polovině zápasu bylo Kladno možná o trochu lepší než náš celek, nicméně v 70. minutě jsme jim odskočili již o 2 góly. Hosté se snažili ze všech sil, ovšem výsledkem jejich snažení byla pouze vyslaná "bomba" v 85. minutě, která směřovala naštěstí na břevno naší branky. Vítězství jsme si pak již pohlídali
Conny

Kapitán Karel Vacek vstřelil náš
úvodní gól již ve 3. minutě
Do vedení nás znovu po vyrovnání
dostal Dominik Vlasák
Vítězství na konečných 3:1
pečetil Martin Straka

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

KONEČNĚ JE TO TADY !
04/08/2014
Nekonečné čekání skončilo a my se už můžeme těšit na úvodní zápas našeho mužstva na domácím stadionu kde naším soupeřem bude silné (a které v této soutěži není?) mužstvo SK KLADNO.
S mužstvem Kladna sice máme z loňska mimořádně lichotivou bilanci, protože jsme oba 2 zápasy vyhráli a navíc nám kladenští nedokázali vstřelit ani jeden gól, ale - loni bylo loni a letos je letos. Obě mužstva nastoupí v úplně jiných sestavách a výsledek je naprosto otevřený.
Myslím si, že zápas nemá favorita a utkání může skončit jakýmkoliv výsledkem. Lepší by ovšem bylo, kdyby se historie opakovala...
DOUFÁME, ŽE SI TUTO PREMIÉRU NENECHÁTE UJÍT A PŘIJDETE FANDIT V HOJNÉM POČTU!
Conny


INFO pro hráče
03/08/2014
POSLEDNÍ VÝZVA!!!
Žádám všechny hráče (tedy i mazáky) aby mně poslali na e-mail vyplněné (resp. upravené údaje) na tzv. "Kartu hráče". Kdo mi to nepošle do zahájení ligy, nebude tam mít nic - mně je to jedno!. (Jako např. pan Jírů, který mi to nosí už celý rok).
Poradit se můžete třeba s Lukášem Maršounem, který to poslal úplně vzorně a ještě jako první.
Conny

Několik čísel z přípravy

03/08/2014
Včerejším zápasem skončila příprava na podzimní část 1. České ligy dorostu - U19. Možná vás bude zajímat, jak vše vypadá řečí čísel.
Celkem jsme sehráli 6 zápasů, z toho 3x vyhráli, 2x remizovali a 1x jsme prohráli. Skóre je aktivní 16:10.
Střelci:
O 16 zasáhů v síti soupeřů se postaralo celkem 7 hráčů. Suveréně nejlepší byl náš "Koller number two" Martin Straka , který jich vsítil téměř jednu třetinu - celkem 5 branek.
Asistence:
V této kategorii byl nejúspěšnější, maličký a rychlonohý Pavel Breburda , který si připsal 4 gólové asistence. V této kategorii bylo registrováno 9 hráčů.
Produktivita:
Sečtením pak vychází celková produktivita. V tabulce evidujeme celkem 12 hráčů, kteří získali alespoň 1 bod. Vítěze máme hned dva a jsou to Martin Straka a Pavel Breburda kteří získali celkem 6 bodů. Následuje Dominik Vlasák , který získal 5 bodů, čtvrtý je Ondřej Cettl se 4-mi body.

ZÁPASY
STŘELCI
ASISTENCE
BRANKÁŘI
PRODUKTIVITA
Martin Straka
Pavel Breburda
Dominik Vlasák
Ondřej Cettl
1. - 2. místo - 6 bodů
3. místo - 5 bodů
4. místo - 4 bodů

Conny


NA ZÁVĚR PŘÍPRAVY NEJTĚSNĚJŠÍ PORÁŽKA
SK SPARTAK PŘÍBRAM (MUŽI) - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Přípravný zápas - PŘÍBRAM - 2. 8. 2014, 10:15 hod.

02/08/2014
FYZICKÁ DISPOZICE DOMÁCÍCH ROZHODLA
Po celý zápas měli domácí díky svým fyzickým dispozicím mírnou převahu, kterou vyjádřili 20 minut před koncem poměrně šťastným gólem. Přesto si myslím, že naši hráči vůbec nezklamali a podali velmi dobrý výkon. Remíza by asi byla spravedlnější...
Conny

Nástup obou mužstev
na hrací plochu
Vojta Balata podával po celou
přípravu velmi kvalitní výkony
Karel Vacek byl dnes v obraně
jednoznačně nhjlepší

POZVÁNKA NA FOTBAL

31/07/2014
GENERÁLKA NA LIGU
V krásném areálu v Příbrami odehraje naše mužstvo tuto sobotu od 10.15 hod. poslední přípravné utkání před ostrým startem do ligové soutěže. Soupeřem nám bude účastník Středočeského krajského přeboru - MUŽI SK SPARTAK PŘÍBRAM. Je naprosto jasné, že se jedná o velice kvalitního soupeře, který má mnohem více zkušeností než naše mužstvo. V loňském ročníku krajské soutěže skončila Příbram na slušném 9. místě.
Počítá se s tím, že trenér Luděk Matoušek vyšle na trávník to nejlepší, co v současnosti má k dispozici, takže určitě půjde o velice zajímavé srovnání.
TAK PŘIJEĎTE - UVIDÍTE KRÁSNÝ AREÁL A URČITĚ I ZAJÍMAVÉ STŘETNUTÍ!
Conny


BYLI JSME "O TROCHU" LEPŠÍ
SK SPARTAK PŘÍBRAM - SK BENEŠOV 2 : 4 (2:2)
Přípravný zápas - PŘÍBRAM - 29. 7. 2014, 16:30 hod.

29/07/2014
DVA GÓLY CETTLA ROZHODLY
V nepříliš pohledném a nepříliš kvalitním utkání dostali dnes příležitost hráči usilující o místo v základní sestavě. Byli doplněni golmanem J. Kondelíkem, P. Breburdou a O. Cettlem, který dvěma góly ve druhém poločase rozhodl o tom, že si odvážíme z hornické Příbrami vítězství
Conny

Dan Jamrich nastoupil
ve 2. poločase
Lukáš Maršoun se po jednom
souboji ocitl na zemi
Vojtěch Brabenec
v těsném souboji se soupeřem

DRUHÁ REMÍZA
SK BENEŠOV - FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD 2 : 2 (0:1)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 27. 7. 2014, 10:00 hod.

28/07/2014
S ÚČASTNÍKEM 1. MSFL NEROZHODNĚ
???
Conny


POZVÁNKA NA FOTBAL

24/07/2014
PŘÍPRAVA POKRAČUJE DALŠÍMI DVĚMA ZÁPASY
Trenér Luděk Matoušek nepolevuje a se svým mužstvem hodlá v sobotu a v neděli absolvovat další 2 přípravné zápasy. Tentokrát se jedná o mužstva která sice nehrají 1. ligu, ale svoji kvalitu určitě mají. V sobotu to bude v Příbrami SK SPARTAK PŘÍBRAM a v neděli v Bystřici FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD. Oba zápasy začínají opět vždy v 10.00 hod. dopoledne
TAK PŘIJĎTE - TŘEBA ZASE VYHRAJEME!
Conny


OPĚT VÍTĚZNĚ
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 3 : 0 (0:0)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 20. 7. 2014, 10:00 hod.

20/07/2014
MARTIN STRAKA SI PLNÍ SVOJE DVOUGÓLOVÉ PENZUM NA ZÁPAS
Hráči Viktorky se u nás zastavili cestou na soustředění a vystřídali celkem 11 hráčů. Martin Straka na sebe vzal úlohu ostrostřelce a opět se dvakrát trefil do černého.
Conny


ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ
SK BENEŠOV - FK KOLÍN 3 : 1 (1:1)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 19. 7. 2014, 10:00 hod.

19/07/2014
NAPODRUHÉ V PŘÍPRAVĚ UŽ VÍTĚZNĚ
Trenér Luděk Matoušek byl s předvedeným výkonem vcelku spokojen, i když vše nebylo úplně stoprocentní. (To snad ani nemůže po druhém zápase být). Hráči kteří dnes nastoupil příjemně překvapili.
Conny


POZVÁNKA NA FOTBAL

18/07/2014
DALŠÍ DVA PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY
I když podle počasí by měli být naši hráči spíše někde na plovárně než na hřišti, trenér Luděk Matoušek se řídí heslem generála Suvorova: "Těžko na cvičišti - lehko v boji!"
Proto na oba dva víkendové dny pozval do Bystřice 2 soupeře - a to ne ledajaké! S oběma týmy se totiž setkáme v nastávající ligové sezóně. Určitě bude zajímavé, v jakém stupni přípravy se právě teď nacházejí. Jedná se v sobotu o FK KOLÍN a v neděli o FK VIKTORII ŽIŽKOV. Oba zápasy začínají vždy v 10.00 hod. dopoledne
TAK SE PŘIJĎTE PODÍVAT - MŮŽE TO BÝT ZAJÍMAVÉ!
Conny


NA ZAČÁTEK - "DOBRÝ" !
SK BENEŠOV "B" - SK BENEŠOV-U19 4 : 4 (1:3)
Přípravný zápas - BYSTŘICE - 13. 7. 2014, 10:00 hod.

13/07/2014
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ NEMĚLO VÍTĚZE
Trenéru Luďkovi Matouškovi se dnes ráno do přípravy hlásilo 24 hráčů, kteří všichni (kromě V. Přitasila - nakopnutý stehenní sval) nastoupili do zápasu ve dvou, zcela odlišných sestavách.
V první půli hráli hráči ročníku 96 z loňského A-dorostu doplněné o golmana Denise Dvořáka a Vojtu Balatu s Mílou Klauzem, kteří si oba svým výkonem hlasitě řekli o místo v základní sestavě. Byli jsme jednoznačně lepší než náš soupeř a poločas jsme také vyhráli 3:1.
Do druhé půle nastoupili převážně hráči ročníku 97 z loňského mladšího dorostu, kteří měli v brance naši golmanskou jedničku Kubu Kondelíka a na hrotu útoku "jezdil jak motorová myš" Pavel Breburda. Zde se miska vah otočila a navrch měli muži z B-teamu. Přesto jsme dokázali alespoň udržet vyrovnané skóre.
Na to, že všichni naši hráči se objevili na hřišti vůbec poprvé po měsíční přestávce - tak to teda opravdu klobouk dolů!
Conny

Mužstvo z 1. poločasu
Mužstvo z 2. poločasu
SK Benešov "B" - muži
Martin Straka jednoznačně kraloval
ve vzduchu a ještě 2x skóroval
Jeden gól přidal i Dominik Vlasák
(na snímku v souboji s M. Rezkem)
Míla Klauz a Vojta Balata si svým výkonem jasně řekli o místo v základu

PROGNÓZY

08/07/2014
Před zahájením sezóny probíhají různé předpovědi, jak které mužstvo bude hrát a na jakém místě skončí. I já, jako jeden z mnoha "expertů" jsem vytvořil prognózu jak skončí podzimní část ligy.
Myslím si, že se to ani nemusí hrát, protože TAKHLE TO URČITĚ DOPADNE - NEBO TAKY NE....
Conny - a to jsem ještě hodně "při zemi"

TABULKA
POŘADÍ


Začíná letní příprava !
03/07/2014
Trochu netradičně začíná letošní letní příprava našeho mužstva na mistrovské zápasy. Trenér Luděk Matoušek se totiž rozhodl pro zahájení hned sehrát přípravný zápas.
Sraz VŠECH hráčů bude v neděli 13. 7. 2014 v 8.30 hod. v Benešově na stadiónu. Hrát se bude v Bystřici a soupeř je zatím neznámý. Tak se koukejte všichni dostavit - už se na vás těšíme!
Conny


01/07/2014
Toto jsou všichni naši soupeři v nastávajícím ligovém ročníku staršího dorostu U19. Předkládám vám je i s přidělenými čísly pro losování.
Conny
1
FK Baník Sokolov
10
FK Admira Praha
2
MFK Chrudim
11
SK Kladno
3
FK Varnsdorf
12
FK Náchod
4
FK Motorlet Praha
13
FK DUKLA Praha
5
FK Kolín
14
FC OLYMPIA
Hradec Králové
6
FC Písek
15
FK Baník Most
7
FK Ústí nad Labem
16
SK SENCO Doubravka
8
SK Benešov
17
FC MAS Táborsko
9
SK Slavia Praha
18
FK Viktoria Žižkov

HEZKÉ PRÁZDNINY !!!
01/07/2014
Dnes Vám začínají prázdniny. Přeji vám, abyste si těch pár dní bez fotbalu pořádně užili a koncem července se opět všichni sejdeme.
Zároveň jsem provedl lehký "facelift" stránek - snad se vám budou líbit i nadále!
Conny

 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©