Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz


MŮJ POHLED ZVENČÍ
aneb
JAK JSEM VIDĚL PODZIM 2013
22/11/2013
Dovoluji si předložit vám můj "pohled zvenčí" na právě skončenou podzimní část 1. České dorostenecké ligy U-19, Upozorňuji všechny, že se jedná pouze jen a jen o můj subjektivní názor (který se snaží být objektivní) a každý z vás má právo s ním souhlasit, či nesouhlasit.
Vaše jakékoliv názory a reakce na článek můžete prezentovat v knize návštěv, kde se každý může svobodně a demokraticky vyjádřit "jak to viděl on".
Conny
PŘÍPRAVA PŘED SEZÓNOU:
V polovině července povolali trenéři Luděk Matoušek a Ladislav Flek hráče k zahájení podzimní přípravy pro 1. Českou dorosteneckou ligu, kde se měli hráči předvést, jak jsou na tom a kdo si vybojuje místo v A-týmu.
Následovaly "ostré" tréninky okořeněné přípravnými zápasy.
Celkem jsme sehráli 6 zápasů, z toho 4 vyhráli a 2x jsme
remizovali. Porážka nebyla žádná, skóre vysoce aktivní 25:5. Jednalo se o mužstva s rozdílnou výkonností, nicméně naše výkony byly rozhodně příslibem pro nastávající ligová klání.
Přehled výsledků:
U19 - SK Benešov "B" (muži) 0:0 (vyrovnaný zápas, bohužel jsme nedokázali skórovat)
U19 - FK Pelhřimov 7:1 (odevzdaný soupeř dokázal vsítit čestný úspěch až za stavu 0:7)
Branky:
2 - Strnad, Přitasil, 1 - Vlasák, Breburda, Vycpálek
TJ Tatran Sedlčany - U19 0:7 (tvrdé utkání s vyspělejším soupeřem s jasným výsledkem)
Branky:
2 - Vacek, Přitasil, 1 - Rezek, Breburda,Strnad
Spartak Příbram - U19 1:5 (znovu zcela jasná záležitost)
Branky:
1 - Rezek, Breburda, L. Balata, Cettl, Vyhlídal
U19 - FC Slovan Havlíčkův Brod 5:2 (ambiciozní hosté si odvezli pěkný debakl - zatím nejsilnější celek)
Branky:
1 - Rezek, Vyhlídal, Vacek, Nwogu, vlastní
FC MAS Táborsko - U19 1:1 (vyrovnané utkání skončilo po zásluze nerozhodně)
Branka:
1 - L.Balata
Nejproduktivnějšími hráči v přípravě byli Vojtěch Přitasil (zároveň nejlepší střelec - 4 branky) a Pavel Breburda (zároveň nejlepší asistent - 5 přihrávek), kteří získali 8 bodů. Následují Luboš Balata a Patrik Vyhlídal, kteří získali bodů 5.
Tvrdá tréninková dřina
FK Pelhřimov - 7: 1
TJ Tatran Sedlčany - 7:0
FC Slovan Havlíčkův Brod - 5:2
FC MAS Táborsko - 1:1
1. ČESKÁ DOROSTENECKÁ LIGA - PODZIM 2013 :
Premiéra našeho týmu se odehrála 18. srpna 2013 na domácím stadionu v Benešově. Nutno podotknout, že jsme si zde zcela určitě vybrali "nováčkovskou daň"až do dna. Ještě ke všemu byl naším soupeřem, v té době velmi silný, SK Motorlet Praha (posílen několika hráči Sparty) a prakticky po poločase bylo rozhodnuto. Po zásluze jsme hned v úvodu soutěže obdrželi nepopulárního "bůra" a prohráli jasně 0:5. Jediným hráčem, který nepůsobil dojmem "ustrašené ovečky" byl Luboš Balata.
Úspěšný reparát se povedl našim hráčům hned ve 2. kole na umělce proti mužstvu, které nese hrdý název Český lev Beroun. Celé utkání jsme měli jasně pod kontrolou a přivezli jsme domů první 3 ligové body za vítězství 3:1, když gólové trefy zařídili samí obránci: David Verner, Karel Vacek a Olda Korynta.
Následovalo 3. kolo a nás čekal zápas na zcela rozmočeném trávníku, který byl na hranici regulérnosti za neustálého silného deště proti mužstvu FC MAS Táborsko, kde jsme obdrželi další debakl 1:5. Domácí na nás vlítli jak uragán a za 24 minut byl na ukazateli skóre hrozivý stav 0:4 v náš neprospěch. Brankou do šatny sice snížil z trestného kopu Michal Rezek, nicméně bylo po zápase. V druhém poločase se náš výkon značně zlepšil a obdrželi jsme již pouze jedinou branku.
Bez nemocného (jak se později ukázalo - dlouhodobě) kapitána Karla Vacka jsme nastoupili v dalším domácím utkání proti mužstvu SK SENCO Doubravka. Dlouho jsme se přetahovali o vedení, protože soupeř do stavu 2:2 neustále srovnával skóre. V tomto utkání začala zářit "střelecká hvězda" Standy Netolického, který nastartoval šňůru neskutečných osmi zápasů, kdy se dokázal, s výjímkou na Kladně, vždy zapsat do tabulky střelců. I proti Doubravce se dokázal 2x prosadit a stanovit tak konečný stav na 4:2. Branka z penalty v 11. kole proti Dukle byl ale jeho poslední gólový zápis a do konce soutěže už pak skórovat nedokázal. Neproměnil dokonce ani penaltu v posledním zápase proti Litvínovu. Pochopitelně se stal i stálým členem základní sestavy a my musíme doufat, že jeho střelecká hvězda na jaře opět začně zářit.
V zápase s Doubravkou začala naše série třech vítězství v řadě. Nejprve jsme dokázali venku zvítězit nad SKP České Budějovice 3:1. Ve vyrovnaném utkání rozhodly opět 2 góly Netolického (1 dokonce hlavou) a 1 gól Vojty Přitasila, kterému se vyplatilo pečlivé pozorování hry a míč, který domácímu brankáři vypadl po centru Kubálka, pak nebylo pro Vojtu problémem zasunout ho do sítě domácích.
Proti papírově slabšímu mužstvu FA Praha jsme měli jasně zvítězit. A dokonce to tak v úvodu zápasu i vypadalo: v 19. minutě vsítil S. Netolický vedoucí gól a při tlaku, který jsme předváděli se dalo čekat, že brzy přibudou další. Jenže nic takového se nedělo. Naši střelci se předváděli v zahazování šancí a nakonec mohli poděkovat svému golmanovi Jakubovi Kondelíkovi, že v 70. minutě dokázal bravurně zlikvidovat gólovou hlavičku pražského útočníka, dvoumetrového Šimrala. Zvítězil jsme tím nejtěsnějším výsledkem 1:0. V tomto zápase poprvé nastoupil Zdeněk Hašek (1997), který si svým výkonem razantně řekl o místo v základní sestavě, které pak do konce soutěže opravdu obsazoval.
Následovalo jedno z našich nejlepších vystoupení. Na svém hřišti (UMT) na nás čekal horkým kandidát na postup Baník Sokolov. V brance měl svůj ligový debut teprve patnáctiletý Pavel Šimáček, (nahradil zraněného Kubu) který přestože dostal 5 gólů, zachytal skvěle. V utkání plném zvratů jsme nejprve vedli brankou O. Cettla 1:0. Následovalo vyrovnání domácích ze sporné penalty, na což jsme odpověděli 2 góly (Balata, Hašek) a šli do dvoubrankového vedení 3:1. Domácí ale do přestávky stačili vyrovnat a hned v úvodu 2. poločasu šli poprvé v zápasu do vedení 4:3. My jsme ale nerezignovali a znovu jsme dokázali srovnat stav na 4:4, když se trefil Netolický. Závěrečné minuty byly ve znamení obrovského tlaku domácích, kterým se 3 minuty před koncem zápasu přece jenom podařilo protlačit (možná v rozporu s pravidly) míč do naší branky. Prohráváme tedy 4:5 - ale "klobouk dolů" před naším výkonem! Remíza by byla rozhodně spravedlnější.
FC Rokycany - to byl další soupeř, kterého jsme přivítali na domácím trávníku. Očekával se daleko dramatičtější zápas, než jaký doopravdy byl. Celý zápas jsme měli ve své moci Kuba v brance mohl ve 2. půli hledat v trávě čtyřlístky, protože nebezpečí od hostů bylo prakticky nulové. Vyhráli jsme vysoce 4:0, když o góly se podělili Netolický 2x, Vlasák a znovu Zdeněk Hašek (1997), který si pomalu začal budovat pozici nejlépe střílejícího obránce.
Excelentní výkon golmana Jakuba Kondelíka, branka Luboše Balaty, extrémně bojovný a zarputilý výkon celého mužstva a neutuchající vůle po vítězství - to byl důvod toho, že jsme dokázali porazit favorizované SK Kladno na jeho vlastním hřišti jako vůbec první mužstvo 1:0. A to ještě v závěru utkání nedokázal M. Rezek proměnit pokutový kop. Výborné utkání s vynikajícím koncem!
Nabuzeni skvělým výkonem z Kladna jsme se těšili, jak doma "přejedeme" VOŠ a SOŠ Roudnici. Jenže tento zápas byl ve znamení smolného dne Patrika Vyhlídala a vlastně celého mužstva. Patrik nejprve nechtěně tečoval střelu roudnického hráče do opačného rohu, než ji očekával brankář a rázem jsme prohrávali 0:1. Následovalo obrovské obléhání roudnické branky - bohužel dlouho bez efektu. Až v 77. minutě dokázal S. Netolický vyrovnat a při tlaku, jaký náš tým v tu dobu vyvíjel, se dalo očekávat, že každou chvílu musíme vstřelit vítězný gól. Když už jsme si všichni mysleli, že utkání skončí remízou (běžela už 93. minuta utkání) tak se hosté zmohli k ojedinělému brejku, který byl pro nás osudný. P. Vyhlídal při atakování útočícího hráče uklouznul a otevřel tak cestu k naší brance a následnému skórování. Opravdu smolně a dost nečekaně prohráváme 1:2....
Utkání proti Dukle Praha na Strahově bych označil za jasně nejdramatičtější a nejlepší utkání, které jsme v podzimní sezóně sehráli. V úvodu jsme sice působili značně zaraženě a ustrašeně, čehož soupeř ihned využil k zatlačení našeho mužstva do silné defenzivy, ze které již ve 4. minutě padl po podklouznutí našeho brankáře i první gól domácích. Tato situace však náš tým nikterak nerozhodila, ba naopak jej probudila a tím pádem jsme začali být nebezpeční i my. Kuriózním gólem, prakticky z nulového úhlu, Michala Rezka jsme vyrovnali a premiérový gól v soutěži Dominika Vlasáka znamenal, že do šaten jsme šli za vedení 2:1. Ve druhém dějství, hned v úvodu, zvyšoval na 3:1 Vojtěch Přitasil, ale zaspání našich stoperů způsobilo opětné snížení domácích na rozdíl jediné branky. Vzápětí Dominik Vlasák, svým dnes již druhým gólem, opět poslal naše mužstvo do dvoubrankového vedení. To mohlo být ještě vyšší, kdyby Zdeněk Hašek hlavou netrefil po rohovém kopu pouze břevno. Naše obrana byla v tu dobu zcela otevřená a tak podle hesla "nedáš-dostaneš" Dukla opět snížila. Blížil se konec utkání a nepříliš přesný rozhodčí odpískal penaltu za problematickou ruku domácích. Míč si postavil S. Netolický a vstřelil tak svoji poslední, desátou branku v soutěži. Vedli jsme 5:3, ale ani to nebyl konec. Tři minuty před koncem a při absenci našich obránců hosté naposledy snížili na rozdíl jediného gólu. Na víc už ale nestačili, takže jsme vyhráli 5:4. Nádherné utkání, při kterém jsem zestárnul asi tak o 5 let!
V dalším utkání, které jsme opět hráli mimo vlastní stadion, nás hostil FC Písek. Namlsáni skvělým výkonem na Strahově jsme opět chtěli získat nějaké body. Bohužel výkon, jaký jsme zde předvedli (dle trenéra Matouška vůbec nejhorší v celé sezóně) nám nic takového neumožnil a domácí, silně podporováni trojicí rozhodčí v pohodě zvítězili. Všichni hráči hráli v jakémsi "útlumu". nic se nám nedařilo, a byla to jen a jen velká nuda. V závěru utkání se alespoň podařilo L. Balatovi vstřelit čestný gól a snížit tak na celkových 1:3.
V tomto zápase jsem poprvé nabyl pocit, že naše vcelku dobrá forma z úvodu soutěže se vytrácí někam do ztracena. Hráči působí značně unaveným dojmem a byli by nejradši, kdyby už celá liga skončila. Je to ale můj osobní názor.
Tento můj postřeh potvrdilo hned další utkání na domácí půdě, kdy našim soupeřem bylo mužstvo FC Karlovy Vary. Dokázali jsme zvítězit 2:0, ale herní projev byl opět příšerný. Sice jsme hosty zatlačili na jejich vlastní polovinu, ale opět jsme se předháněli v tom, co se dá všechno zahodit a neproměnit. Naštěstí jsme ve 44. minutě zahrávalili trestný kop O. Cettlem, který k překvapení všech skončil v karlovarské síti.
V nesmírně tvrdém (někdy až záludném - ze strany hostů) utkání Karlovy Vary ve 2. půli pocítili, že jsme naprosto neškodní a začali se stále víc a víc osmělovat a ohražovat Kondelíkovu svatyni. Utkání nakonec rozhodl až v 89. minutě "žolík" Pavel Breburda, který po 2 minutách pobytu na hřišti dokázal skórovat a potvrdit tak toto "upatlané" vítězství.
V celé nahotě se ukázal rozdíl výkonnosti mezi naším mužstvem a mužstvem z absolutní špičky FC Ústí n./Labem, Na těžkém ústeckém terénu jsme neměli sebemenší šanci dosáhnout na nějaký slušný výsledek a i když tentokrát nelze našim hráčům upřít bojovnost a snahu, v herním projevu to byl rozdíl třídy. Všude jsme byli později, kombinace nefungovala, neboť nám to domácí prostě nepovolili a vytvoření nějakých šancí bylo minimální. V 75. minutě dokonce trenér Matoušek vystřídal silně frustrovaného golmana J. Kondelíka, který ač nezachytal vůbec špatně a spoustě gólů ještě dokázal zabránit, musel přesto 5x lovit míč ze své sítě. Nahradil ho Martin Šach, který si tak odbyl svoji ligovou premiéru a i on za 15 minut pobytu na hřišti obdržel 1 gól. Příležitost nakonec dostali i všichni zbývající hráči z lavičky, protože za stavu 5:0 už bylo všechno jasné. Náš čestný úspěch zaznamenal nejlépe střílející obránce Zdeněk Hašek. Prohráli jsme 1:6.
Milosrdný los nám nabídnul abychom si v posledním ligovém zápase napravili svoje pošramocené sebevědomí a jako soupeře nám určil v současnosti nejslabší ligový tým - FC Litvínov. Želbohu i s posledním mužstvem tabulky pokračovalo naše trápení a pokles formy se ukázal jako jednoznačný. V 8. minutě nás sice poslal do vedení Luboš Balata a v 26. minutě zvyšoval dnes jednoznačně nejlepší muž na hřišti Patrik Vyhlídal na 2:0. To ale bylo z naší strany naprosto vše. Litvínov vycítil svoji šanci a už v poslední minutě 1. půle mohl snížit, nebýt výborného zákroku golmana. který přesně umístěnou hlavičku k tyči stačil zlikvidovat. Litvínov ve 2. půli stále více "zlobil" , ale vše mohla ukončit nařízená penalta v náš prospěch. I náš nejlepší střelec Stanislav Netolický v tu chvíli "předvedl" pokles svojí formy a ledabyle kopnutý pokutový kop skončil v náruči litvínovského golmana. Vítězství 2:0 jsme ale nakonec uhájili.
Podzimní část ligy skončila. Přes všechnu moji kritiku lze průběžné umístění považovat za velký úspěch a jenom to dokládá, jak dobrou práci dokázal odvést trenér Luděk Matoušek. Před úvodním zápasem byly slyšet hlasy, že: "když skončíme osmí, bude to dobré". No vidíte - skončili jsme nakonec na velmi pěkném 5. místě. A nebýt nešťastného domácího zápasu s Roudnicí, mohli jsme být ještě o stupínek výš!
Ing. Jiří Kondelík, Conny
Motorlet 0:5
Beroun 3:1
Táborsko 1:5
Doubravka 4:2
České Budějovice 3:1
FA Praha 1:0
Sokolov 4:5
Rokycany 4:0
Kladno 1:0
Roudnice 1:2
Dukla 5:4
Písek 1:3
Karlovy Vary 2:0
Ústí n./L. 1:6
Litvínov 2:0
 
Utkání DOMA
   
Utkání VENKU

PODZIMNÍ ČÁST LIGY 2013
TENTOKRÁT
"ŘEČÍ ČÍSEL"

20/11/2013
Ke každému skončení soutěže přicházejí ke slovu různé STATISTIKY, které přesně a nesmlouvavě odkryjí různé skutečnosti, kterých si v průběhu ligových kláních ani nevšimnete. Předkládám některé nejdůležitější, které lecos napoví...
MUŽSTVO:
Když v červenci letošního roku skládal trenér Luděk Matoušek tento svůj tým, určitě nepomýšlel na to, že skončí v tabulce tak vysoko:
5. místo - 27 bodů - tabulka pravdy +6, 9 vítězství, 6 porážek - skóre 33:34
to si troufám tipovat, že nepředpokládal nikdo! A nebýt pokaženého domácího utkání s Roudnicí, kdy jsme prohráli až brankou v nastavení, mohli jsme být ještě o 1 stupínek v tabulce výš!

HRÁČI:
Odehrané minuty:
Bez jediné absence a plný počet minut odehrál podzimní část soutěže Michal Rezek (úctyhodných 1350 minut!). Další hráči rovněž nastoupili v každém zápase, ale byli střídáni. Jsou to: Luboš Balata (1336), Patrik Vyhlídal (1331), Dominik Vlasák (1316), Ondřej Cettl (1282), Vojtěch Přitasil (1168) a Stanislav Netolický (1006). Více jak 1100 minut ještě odehráli golman Jakub Kondelík (1245) a David Verner (1170).
Smůlu měl naopak kapitán mužstva Karel Vacek (270), který po třech úvodních odehraných zápasech vážně onemocněl a do konce sezóny byl mimo hru. Na jaře už ale určitě nastoupí.
Rezek - 1350
Balata
Vyhlídal
Vlasák
Cettl
Přitasil
Netolický
Brankáři:
Tady je hodnocení dosti složité, protože naše golmanská jednička Jakub Kondelík odchytal 14 zápasů - což je cca 93% - (průměr 2,02 obdržených branek na zápas, 4x vychytal "0"), Pavel Šimáček 1 zápas (průměr 5,00 / zápas) a Martin Šach 15 minut což odpovídá průměru 6,00 / zápas). Tato část statistiky je ale velmi zkreslená.
Kondelík
Šimáček
Šach
Střelci:
Přestože v základní sestavě začal Stanislav Netolický nastupovat až po 3. zápase v Berouně, zcela jasně mu patří pomyslná koruna krále střelců. Dokázal vsítit rovných 10 branek. V závěru mu ale nějak zvlhl "střelný prach" a branka pro něj byla pro poslední 3 zápasy zakletá. Dokonce nedokázal v posledním utkání proti Litvínovu proměnit penaltu.
Následuje ho Luboš Balata (7 branek) a pak ještě byli "třígoloví" Dominik Vlasák a Zdeněk Hašek, který se stal zároveň nejlépe střílejícím obráncem. Další pořadí najdete v tabulce dole.
Netolický - 10
L. Balata - 7
Vlasák - 3
Hašek - 3

Asistenti:
Nejlépe nahrávajícím hráčem se stal, celkem podle očekávání, Luboš Balata, který asistoval celkem 6x. Následuje 4 bodový Michal Rezek. Další tři hráči jsou tříbodoví: Ondřej Cettl, Stanislav Netolický a Dominik Vlasák.
Kuriozitou je i 1 bod, který získal náš golman Jakub Kondelík při domácím utkání s Doubravkou, když jeho dlouhý výkop si zpracoval L. Balata a skóroval.

Balata - 6
Rezek - 4
Cettl - 3
Netolický - 3
Vlasák - 3
Produktivita:
Jednoduchým sečtením počtu vstřelených branek a asistencí získáme nejproduktivnějšího hráče. Na podzim to jsou hned dva: Stanislav Netolický a Luboš Balata, kteří oba získali 13 bodů.
Třetí skončil Dominik Vlasák se 6 body a dále následují Michal Rezek s Ondřejem Cettlem, oba 5 bodů.
Stanislav Netolický - 13 bodů
Luboš Balata - 13 bodů

Žluté karty:
Celkem jsme "vyfasovali" 8 žlutých karet. Podělili se o ně 3 hříšníci: Luboš Balata s Dominikem Vlasákem obdrželi žlutou kartu 3x, Ondřej Cettl 2x.
Penalty:
Exekuce pokutových kopů byla opravdu mizerná (úspěšnost 25%!). Celkem jich rozhodčí nařídili v náš prospěch 4x a pouze Netolický ji proti Dukle dokázal proměnit. Zbývající 3 exekutoři (Přitasil, Rezek a znovu Netolický) penaltu neproměnili.


Conny
POVINNÁ VÝHRA NA ZÁVĚR
SK BENEŠOV - FK LITVÍNOV 2 : 0 (2:0)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 14. 11. 2013, 10:00 hod.

14/11/2013
PODZIMNÍ SEZÓNA SKONČILA - "ZAPLAŤPÁNBŮH"!
Nevím, jestli se to zdá jenom mně, ale připadá mi, že náš každý další výkon zápas od zápasu klesá. Dnes to sice ze začátku vypadalo, že vše proběhne hladce (26. min. - 2:0), ale postupem času začal náš herní projev upadat, až spadl opět do podprůměru. Jediný, kdo si dnes zaslouží absolutorium je Patrik Vyhlídal, kterému se ještě trochu blížil Ondra Cettl. Ostatní šeď, šeď, šeď.....
Conny

Nejtvrdší jádro
benešovských "rowdies"
Muž zápasu "Number One"
Patrik Vyhlídal
Naopak Míšovi Rezkovi se
zápas dnes příliš nevydařil
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

LIGA PRO NÁS KONČÍ UŽ VE ČTVRTEK
12/11/2013
A je to tady! Ani jsme se nenadáli a je tady poslední ligový zápas v podzimní sezóně. Ze severu Čech k nám již ve čtvrtek přijíždí FK LITVÍNOV.
Nebudeme zastírat, že v tomto utkání jsme jasným favoritem a nic jiného než 3 body nepřipadá v úvahu. Litvínov je suveréně na posledním místě tabulky s pouhými 3 body (za domácí vítězství 2:0 nad Berounem). Ostatních 13 utkání prohráli a skóre mají 12:41.
Nesmíme ovšem zapomenout na to, jak jsme se doma trápili např. s FA Praha (1:0), nebo dokonce s Roudnicí (1:2). Doufám, že podobná situace ve čtvrtek nenastane a že se kluci v posledním utkání sezóny budou chtít předvést v tom nejlepším světle slušným výkonem, který bude přiměřeně okořeněný góly (ale ne ve vlastní síti! )
VÍME, ŽE ČTVRTEK DOPOLEDNE NENÍ NEJLEPŠÍ TERMÍN KE SLEDOVÁNÍ FOTBALU, PŘESTO DOUFÁME, ŽE SI CESTU NA STADION NĚJAK ZAŔÍDÍTE A PŘIJDETE FANDIT! JE TO LETOS OPRAVDU NAPOSLEDY
Conny

JENOM SNAHA NESTAČÍ
FK ÚSTÍ NAD LABEM - SK BENEŠOV 6 : 1 (3:1)
Mistrovský zápas - Ústí n./Labem, 9. 11. 2013, 10:00 hod.

09/11/2013
ŠÉFKUCHAŘ RŮŽIČKA NÁM NASERVÍROVAL "ÚSTECKÝ NÁŘEZ"
Našemu mužstvu dnes rozhodně nelze upřít snahu bojovat. To ale proti rozjetému expresu z Ústí, které skvěle dirigoval Matěj Růžička (autor 4 gólů) bylo málo. Všude jsme byli později než náš dnešní soupeř, souhra vázla, koncovka prakticky nulová a jen chvilkovými záchvěvy v zápase jsme dokázali být alespoň trochu vyrovnaní soupeři. Takhle rozhodně neměl vypadat duel mezi 3. a 4. mužstvem v tabulce, které před zápasem dělily pouhé 4 body. Teď už ale je všechno trochu jinak...
Conny

Takhle těžké to má Luboš
Balata v každém zápase
Autor našeho čestného úspěchu
Zdeněk Hašek při přihrávce
Kuba Kondelík to měl hodně těžké, ale
za obdržené góly příliš nemohl
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

BOD Z ÚSTÍ BY MĚL CENU ZLATA A PŘÍCHUŤ JACKA DANIELSE
06/11/2013
Posledním utkáním v podzimní části soutěže, které sehrajeme na hřišti soupeře, bude sobotní duel, ve kterém nám bude protivníkem silný tým FK ÚSTÍ nad LABEM.
Utkání je pikantní v tom, že v případě našeho vítězství se dostáváme na "dostřel" jediného bodu na 3. místo - a to si, myslím, by byl úspěch takového rázu, s kterým nikdo před začátkem soutěže absolutně nepočítal. Ale bude to neskonale těžké.
Ústí má o 4 body více než my (28) a figuruje v tabulce na 3. místě se skórem 43:27 a bilancí 9V - 1R - 3P. Jako jediní (spolu s Kladnem) dokázali porazit současného lídra Sokolov, na druhé straně ale prohráli stejně jako my s Táborskem a Pískem a v posledním kole při rekordní gólové přestřelce s Duklou Praha 4:8.
Naši hráči mají velkou motivaci v tom, že se dotáhnou na 3. místo v tabulce, ale i 1 bod by pro ně měl velkou cenu, protože bychom se dostali na hranici kýžených 25-ti bodů, což má pro ně opravdu velký význam!
Jaký? - To ví jen oni a jejich trenér!
ASI VÁS DO ÚSTÍ MOC NEPOJEDE - TAK ALESPOŇ DRŽTE PALCE!
Conny

UPACHTĚNÉ VÍTĚZSTVÍ
SK BENEŠOV - 1. FC KARLOVY VARY 2 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov, 2. 11. 2013, 10:00 hod.

02/11/2013
SPOKOJENOST POUZE SE ZISKEM TŘECH BODŮ
Nepohledný a neurovnaný zápas plný nepřesností byl k vidění dnešní dopoledne na našem stadionu. Zbytečně tvrdé utkání odměnil rozhodčí po zásluze 2 ŽK pro naše mužstvo, 4 ŽK pro hosty, kteří nakonec zápas dohráli o 10 hráčích, když v 85. minutě obdržel ČK Pfreimer. Konečně se letos poprvé střelecky prosadil "žolík" Pavel Breburda, který po 2 minutách pobytu na hřišti vstřelil v 89. minutě náš pojišťovací 2. gól.
Conny

Naš střelecké trápení ukončil gólem
do šatny v 44. min. Ondra Cettl z TK
Patrik Vyhlídal sehrál dnešní
utkání v hlubokém útlumu
Stanislav Netolický se za celý zápas
nedokázal střelecky prosadit
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

KOLIKATÝ, ŽE UŽ TO JE REPARÁT?
30/10/2013
Naši hráči budou v sobotu dokazovat (po kolikáté už?) že fotbal hrát umějí a že "hrůza z Písku" už je zapomenuta. Soupeřem jim bude klub ze západočeského lázeňského města - 1. FC KARLOVY VARY.
Podle "teorie pravděbodobnosti" za poslední čtyři kola, kterou naše mužstvo s neochvějnou pravidelností předvádí (výhra-prohra-výhra-prohra) bychom měli doma zvítězit. Měli, ale taky nemusíme! Karlovarští figurují v tabulce na 9. místě se 16 body, skóre mají 22:26 a bilanci 5V - 1R - 6P. Dokázali zvítězit např. nad FA Praha i Duklou Praha a s Kladnem prohráli těsně 2:3.
Z toho vyplývá, že v sobotu opět budeme svědky vyrovnaného utkání a já doufám, že to bude náš tým, který po skončení zápasu bude ve středovém kruhu provádět svůj vítězný rituál!
POZOR - JEDNÁ SE O PŘEDPOSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS - TAK PŘIJĎTE V HOJNÉM POČTU!
Conny

DOSAVADNÍ NEJHORŠÍ VÝKON
FC PÍSEK - SK BENEŠOV 3 : 1 (2:0)
Mistrovský zápas - Písek, 26. 10. 2013, 10:15 hod.

26/10/2013
NUDA A BÍDA V PÍSKU
Při absenci (???) S. Netolického a indispozici golmana (poraněný kotník) J. Kondelíka byla ve velice pěkném areálu v Písku k vidění z naší strany jen velká nuda a chvílemi až beznaděj. Přitom Písečtí byli určitě hratelným mužstvem, ale když si prakticky za celý zápas nevytvoříte žádnou šanci a připočtete chyby hráčů (tentokrát i golmana) nemůžete počítat s nějakým dobrým výsledkem.
Dnes jsem tedy v Písku nezestárnul, jak jsem avizoval v pozvánce na utkání, jenom jsem se při "výkonu" našeho mužstva neskonale nudil a smutnil. Tak snad zase až někdy příště....
Conny

Střelec našeho čestného gólu
Luboš Balata v souboji se Šejvarem
Hlavičkový souboj mezi naším
D. Vernerem a M. Novotným
A opět souboj - tentokrát běžecký
M. Novotný vs. Ondra Cettl
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

Z PÍSKU CHCEME PŘIVÉZT MINIMÁLNĚ BOD!
23/10/2013
V minulém kole byla na Strahově k vidění nevídaná gólová přestřelka, kde divák mohl vidět 9 branek v sítích obou mužstev. Jsme zvědavi, jaké to bude tuto sobotu na jihu Čech, kde nás čeká - FC PÍSEK.
Náš příští soupeř je i naším sousedem v tabulce. Je totiž o jedno místo pod námi (6.) a má o 3 body méně než my (18), pasivní skóre 19:22 a bilanci 6V - 0R - 5P. Písečtí prohráli stejně jako my s Motorletem, Sokolovem a Táborskem, dále s Duklou a vysoko s Kladnem 0:6. Zvítězit dokázali proti Ústí (!!), Litvínovu, Berounu, Doubravce, Rokycanům a Roudnici.
Celková bilance je tedy velmi podobná s naším mužstvem, takže v sobotu v Písku asi opět o pár roků zestárnu!
ANI PÍSEK NENÍ DALEKO - TAK NÁS ZASE PŘIJEĎTE PODPOŘIT!
Conny

HOKEJOVÝ VYSLEDEK ZE STRAHOVA
DUKLA PRAHA - SK BENEŠOV 4 : 5 (1:2)
Mistrovský zápas - Praha / Strahov, 19. 10. 2013, 10:15 hod.

19/10/2013
ZÁPAS, KTERÝ SE MUSEL KAŽDÉMU LÍBIT (Hlavně ale Benešovským)
Zápas, kdy obě mužstva "jezdí nahoru - dolů", padne 9 gólů - ten se snad musí líbit opravdu každému. Nejprve jsme v úvodu prohrávali, do poločasu otočili výsledek, 3x jsme vedli o 2 góly, ale houževnatá Dukla se vždy dokázala přiblížit na kontaktní gól a změnit tak utkání ve stále trvající drama. Vyrovnat se jí už ale nepodařilo a tak si vezeme ze Strahova 3 velice cenné body.
Conny

Vojta Přitasil dnes zahrál výborně a dokonce i vstřelil důležitý gól
Dnes autor 2 gólů - Dominik Vlasák.
Zvláště jeho druhý "volej" by nádherný
Standa Netolický dnes skóroval "jen"
z penalty, kterou zavěsil suveréně
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

STŘELCI SI CHTĚJÍ NAPRAVIT POŠRAMOCENOU POVĚST !
16/10/2013
Po naprosto nevydařeném domácím utkání proti Roudnici odjíždí náš tým do hlavní metropole, kde nás na Strahově bude očekávat mužstvo s velkou tradicí - DUKLA PRAHA .
Tento tým okupuje v současnosti 8. místo, má o 3 body méně než my (tedy 15), skóre 20:19 a bilanci 4V - 3R - 3P. Dokázali zvítězit nad Doubravkou, FA Praha, Pískem, ale i nad Kladnem 2:0, remizovali s Táborskem, Budějovicemi a Rokycanami a prohráli s Motorletem, Sokolovem a Roudnicí.
Půjde tedy opět o vyrovnané utkání, které předem nezná vítěze. Budeme doufat, že našim střelcům už vyschnul střelecký prach a nějaký záznam si do střelecké tabulky připíší. Pak by to mohlo vyjít!
PRAHA NENÍ DALEKO - TAK NÁS PŘIJEĎTE PODPOŘIT!
Conny


13/10/2013
Dnešní den navštívilo náš web už 3.000 čtenářů, což je velmi slušný výsledek. Jen tak dál. Děkuji.
Conny
TENTOKRÁT NÁM ŠTĚSTÍ NEPŘÁLO
SK BENEŠOV - VOŠ a SOŠ ROUDNICE 1 : 2 (0:1)
Mistrovský zápas - Benešov, 12. 10. 2013, 16:00 hod.

12/10/2013
KDYŽ HOLT NEDÁŠ - TAK DOSTANEŠ!
Protože naše hráče dnes postihla naprostá "střelecká impotence", není divu, že Roudnici vlastně stačily 2 zdařilé střelecké pokusy, aby si odvezly domů plný počet bodů.
Náš tým si sice vytvořil minimálně 10 šancí, ovšem ujala se pouze jediná. Hlava mě dnes vůbec nebrala, co se dá spálit a zahodit. U některých hráčů jsme na to zvyklí (Breburda, Přitasil), horší bylo, že se dnes totéž "dařilo" i L. Balatovi, či takřka neomylnému S. Netolickému.
Tak teď rychle zapomenout a na Dukle to snad zase vyjde!
Conny

Dvojice Cettl (16) a Vlasák proti
nebezpečnému Ladislavu Horkému
Michal Rezek uniká střelci vítězného
gólu Lukáši Valtovi
Nový módní sestřih
Ondřeje Cettla
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

CHCEME DALŠÍ 3 BODY !
09/10/2013
Po skvěle sehrané vítězné partii na Kladně přijede do našeho svatostánku další mužstvo ze Středočeského kraje. Jedná se o mužstvo VOŠ a SOŠ ROUDNICE .
Tentokrát by se sice nemělo jednat úplně o soupeře z kategorie "TOP", ale když nic nepodceníme, soustředíme se plně na naši hru, a budeme plnit trenérovy příkazy - pak z toho zcela jasně vyplývají 3 body!
Teď vážně - Roudnice v současnosti figurují na 13. místě tabulky s 9 body, skóre mají pasivní 19:27 a bilanci 3V -0R - 6P. Zvítězit dokázali nad FA Praha, FC Rokycany a v posledním kole zcela deklasovali Duklu Praha 5:1 (!!!). Ostatních 6 zápasů prohráli.
Přesto a proto si musíme na "panáčky" dát pěkný pozor, ale já vám věřím, hoši!
DOUFÁM, ŽE NÁS PŘIJDETE PODPOŘIT V HOJNÉM POČTU!
Conny

KLADENSKÝ ZÁZRAK
SK KLADNO - SK BENEŠOV 0 : 1 (0:1)
Mistrovský zápas - Kladno, 5. 10. 2013, 10:15 hod.

05/10/2013
PŘIJELI JSME PRO BOD A ODVÁŽÍME SI TŘI !
Exligový Stadion Stanislava Kloze v Kladně byl dnes dopoledne svědkem toho, jak fotbalová zarputilost a hlad po vítězství dokáží porazit mužstvo, které je určitě fotbalovější než naše.
Výhru zařídil svým 5. gólem v soutěži Luboš Balata . Připočteme-li skvělý výkon golmana Jakuba Kondelíka (drží již 270 minut gólovou neprůstřelnost), odpovědný přístup obránců a vlastně celého mužstva, není divu, že si z hornického Kladna odvážíme plný počet bodů. A v tabulce stoupáme stále výš a výš...
Conny

Nenápadný pracovník a velký
dříč Ondra Cettl v akci
Standa Netolický v hlavičkovém
souboji vyskočil nejvýše
Jeden z dnešních famózních zákroků
gólmana Kuby Kondelíka
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

VZHŮRU NA KLADNO !
03/10/2013
Po vcelku snadném domácím vítězství vyjíždíme za mužstvem trochu jiné kategorie. Soupeřem nám bude středočeský rival SK KLADNO.
Mužstvo domácích je v současnosti v tabulce jen o jedno místo a jeden bod pod námi (7. místo - 14 bodů). Jeho bilance je 4V - 2R - 2P a skóre vysoce aktivní 31:14. Dokázali zvítězit (a vždy vysoko) nad FA Praha, Roudnicí, Pískem a dokonce roztříleli vynikající Sokolov 6:1 (!!!), remizovali s Budějovicemi a Doubravkou a prohráli pouze s Duklou a překvapivě s naším posledním soupeřem Rokycany. Navíc se jedná o mužstvo s nejlepším útokem, protože nastřílelo nejvíce branek ze všech účastníků ligy - 31!
Určitě nás čeká v sousedství Stadionu Františka Kloze pořádné peklo. My jsme ale už dokázali držet krok i s jinými mužstvy, takže se "nebudeme bát vlka nic" a svou kůži "stopro" neprodáme lacino. Každopádně případný bod dovezený z Kladna by měl cenu zlata!
PŘIJEĎTE SE URČITĚ PODÍVAT - KLADNO JE VE STŘEDOČESKÉM KRAJI!
Conny

VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ PO DOBRÉM VÝKONU
SK BENEŠOV - FC ROKYCANY 4 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov, 28. 9. 2013, 10:00 hod.

28/09/2013
JASNÁ ZÁLEŽITOST
Od začátku zápasu jsme měli celkem jasnou převahu, kterou jsme gólově naplnili hlavně ve 2. poločase. Standa Netolický si opět splnil svoji "střeleckou normu" a skóroval znovu dvakrát!
Conny

Patrik Vyhlídal v souboji
s rakovnickým Pfeiferem
Standa Netolický opět potvrdil pověst nejlepšího střelce mužstva: 2 góly
David Verner se po nemoci vrátil na svůj post do obrany a bylo to znát
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
CHCEME VYHRÁT! !
25/09/2013
V 8. ligovém kole k nám v sobotu zajíždí další, znovu těžký soupeř (ono vlastně moc "lehkých" soupeřů v lize není), západočeské mužstvo FC ROKYCANY.
Mužstvo Rokycan je na tom velmi podobně jako my - figuruje na 10. místě tabulky s 10-ti body, skórem 16:18 a bilancí 3V - 1R - 3P (vyhráli s Budějovicemi, FA Prahou a s Kladnem, remizovali s Duklou a prohráli se Sokolovem, Roudnicí a s Pískem). Půjde tedy opět o velmi vyrovnaný boj s úplně otevřeným koncem. Trenéra L. Matouška může těšit návrat nemocného stopera D. Vernera a zraněného golmana J. Kondelíka, naopak drobné šrámy si ze Sokolova přivezli L. Balata, O. Cettl a V. Přitasil. Snad ale všichni nastoupí. Vyloučen je start O. Korynty (antibiotika).
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - URČITĚ PŮJDE O ZAJÍMAVÝ ZÁPAS!
Conny
PORÁŽKA AŽ PO VELKÉM BOJI
FK BANÍK SOKOLOV - SK BENEŠOV 5 : 4 (3:3)
Mistrovský zápas - Sokolov/UMT, 22. 9. 2013, 16:30 hod.

22/09/2013
JAKO NA HOUPAČCE
Domácímu favoritovi jsme dnes rozhodně nic neusnadnili a všichni naši hráči podali vynikající výkon, při kterém se skóre měnilo jako na houpačce.
Vedli jsme 1:0, vzápětí soupeř z penalty srovnal, ale my jsme mu znovu dvěma góly odskočili na 1:3. Domácí do přestávky stačili vyrovnat a v úvodu 2. poločasu šli dokonce do vedení 4:3. My jsme ale znovu srovnali stav, bohužel 3 minuty před koncem utkání jsme dostali rozhodující 5. gól a tím přišli o zaslouženou remízu.
Conny

Honza Kubálek v hlavičkovém
souboji s Čuchraněm (4)
Luboš Balata byl dnes skvělý - 1 gól dal a na 1 překrásně přihrál
Vedeme 1:0 - míč skončil v síti po
výborné střele O. Cettla z TK
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
BOD BY BYL "DOST DOBREJ"!
19/09/2013
V 7. kole ligové soutěže čeká naše mužstvo "zkouška ohněm". Zajíždíme na západ republiky za asi nejvzdálenějším soupeřem (195 km) FK BANÍKEM SOKOLOV.
Toto mužstvo okupuje 2. příčku v tabulce s 15 body a skórem 19:11. Dokázalo 5x zvítězit a prohrálo pouze jediný zápas - a to dost překvapivě s Kladnem vysoko 1:6. V utkání jsou domácí jasným favoritem.
V Sokolově v neděli v podvečer to asi bude pěkná mela. Trenérovi L. Matouškovi bohužel přibyly vrásky na čele: Stále visí otazníky nad startem D. Vernera a nově i gólmanské jedničky J. Kondelíka, který si poranil v pondělí při tréninku pravé koleno a následně celý týden netrénoval. Musíme jen doufat, že vše dobře dopadne a do Sokolova oba pojedou. Bez účasti těchto hráčů by náš kurs byl dost pošramocen.
NA ZÁPAS VÁS SRDEČNĚ ZVEME, I KDYŽ VÍME, ŽE 195 KM JE PĚKNÁ PORCE!
Conny
KANONÁDA SE ROZHODNĚ NEKONALA
SK BENEŠOV - FA PRAHA 1 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov, 14. 9. 2013, 10:00 hod.

14/09/2013
V ZÁVĚRU JSME SE STRACHOVALI O VÍTĚZSTVÍ
Kdyby se hrálo na šance, vyhráli bychom asi 8:1... Na šance se ale samozřejmě nehraje a v závěru jsme měli velké štěstí, že náš golman Kuba Kondelík vychytal 100% šanci pražskému dvoumetrovému "obrovi" Šimralovi. Tím pádem jsme se mohli radovat z hubeného vítězství a postupu již na 5. místo v tabulce!
Conny

Patrik Vyhlídal byla na svém novém
postu stopera opět bezchybný
Jediný gól zápasu vstřelil opět náš nejlepší střelec Standa Netolivcký
Tento skvělý zákrok našeho golmana nakonec rozhodl o našem vítězství
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
VYHRAJEME POTŘETÍ V ŘADĚ?
11/09/2013
Naše mužstvo je v současnosti evidentně naladěno na vítěznou vlnu. Již v sobotu bude moci potvrdit svoje dosavadní dva úspěchy po sobě vítězstvím třetím a to proti mužstvu FOTBALOVÉ AKADEMIE PRAHA.
Nebudeme si zastírat, že jsme v tomto utkání favority a všechno jiné, kromě zisku 3 bodů, by bylo zklamáním. Mužstvo FA Praha (bývalí nepraví Bohemians ze Střížkova) se po pěti odehraných kolech krčí v tabulce na posledním místě bez bodového zisku s velice pasivním skórem 6:20.
Samozřejmě, že soupeře nepodceňujeme, ale s takovými mužstvy musíme prostě vyhrávat, chceme-li skončit v horní polovině tabulky. Taky nezapomeneme na okřídlená a tisíckrát omletá přísloví, že "Míč je kulatý" a že "Fotbal nemá logiku". Přesto já osobně jsem optimista a pevně věřím, že zvítězíme!
PŘIJĎTE SE V SOBOTU PODÍVAT - TŘEBA TO BUDE KANONÁDA! (A NEBO TAKY NE!)
Conny

Nepříjemná zpráva
09/09/2013
Jak jste si určitě všimli, od 4. ligového kola se přestal v základní sestavě objevovat kapitán mužstva Karel VACEK. Je to tím, že onemocněl mononukleózou. (= lidově nemoc z líbání). Příště si holt Carlos musíš dávat pozor na to, s kým se budeš líbat!
Taková legrace to ale není. Jak mi Karel volal, musí podstoupit ještě nějaké testy a v případě, že se nemoc opravdu prokáže, pro našeho kapitána bohužel podzimní sezóna skončila a to je pro mužstvo obrovské oslabení.
Nejdůležitější pro zdárné uzdravení je klid a dieta. Léčba trvá přibližně 6 měsíců, první měsíc musí být pacient doma, poté držet dietu několik měsíců (minimálně 2-3) a po vyléčení se ještě nějaký čas fyzicky šetřit. Vždy ale záleží na výsledcích testů a celkovém zdravotním stavu pacienta, takže některá období se mohou zkrátit nebo prodloužit.
Takže Vaci: Celé mužstvo i s trenéry ti drží palce a přejeme brzký návrat na hřiště!
Conny
Z BUDĚJOVIC VEZEME 3 BODY !
SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE - SK BENEŠOV 1 : 3 (1:1)
Mistrovský zápas - České Budějovice, 8. 9. 2013, 11:00 hod.

08/09/2013
STŘELECKY OPĚT ŘÁDIL STANDA NETOLICKÝ
Přestože jsme už od 11. minuty prohrávali po gólu z rohu, do konce 1. poločasu jsme dokázali srovnat stav a ve 2. půli dvěma brankami otočit stav utkání.
Střelecky (a nejen to) se opět velmi dařilo Stanislavu Netolickému, který ve druhém zápase po sobě dokázal vsítit 2 branky (první dokonce hlavou!). Že by to nyní byla jeho norma? No - vůbec bychom se nezlobili!
Conny

Standa Netolický se opět zapsal
do tabulky střelců - a hned dvakrát!
Díky svému důrazu dnes dokázal
skórovat i Vojta Přitasil
Ondřej Cettl celé utkání
dřel jako kůň
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
JEDEME NA JIH
05/09/2013
V neděli před obědem sehrajeme další mistrovské utkání. Tentokrát odjíždíme na jih naší republiky kde nás přivítají "policisté" z klubu SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE.
Mužstvo z Budějovic má podobně kolísavou formu jako naši kluci. V tabulce po 4 kolech jsou na 11. místě a mají o 1 bod méně než my a skóre 6:7. Dokázali doma zvítězit nad Roudnicí, ale v dalším domácím utkání pro změnu prohráli s Rokycany 2:5. Nejcenějšími výsledky určitě budou remízy na hřištích velmi silných soupeřů - na Kladně 1:1 a na Dukle 0:0.
Naši hráči jsou po vítězství s Doubravkou správně nabuzeni, ale musí opět počítat s absencí svého kapitána Karla Vacka a možná i Ondry Cettla.
My ale budeme věřit našemu trenérovi Luďkovi Matouškovi, protože ten ví určitě nejlíp, jak se s tím vypořádat a jak sestavu poskládat!
BUDĚJKY JSOU SICE DOST DALEKO, ALE DOUFÁME, ŽE "SKALNÍ FANDOVÉ" ZCELA JISTĚ DORAZÍ!
Conny
UPRACOVANÉ, ALE ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ
SK BENEŠOV - SK SENCO DOUBRAVKA 4 : 2 (1:1)
Mistrovský zápas - Benešov, 31. 8. 2013, 10:00 hod.

31/08/2013
O GÓLY SE PODĚLILI STANDA NETOLICKÝ A LUBOŠ BALATA
S fotbalově, zřejmě vyspělejším mužstvem, jsme sehráli rovnocenou partii, při níž jsme díky našemu obrovskému nasazení dokázali vydolovat velice cenné 3 body. Výborným tahem trenéra L. Matouška bylo nasazení Stanislava Netolického na hrot útoku. Ten se mu odměnil tím, že dokázal, stejně jako Luboš Balata, vsítit soupeři 2 branky.
Conny

Dominik Vlasák
při zpracování míče
Vojta Přenosil uniká
doubravskému Davidu Šádkovi
Střelci dnešních gólů
Luboš Balata a Stanislav Netolický
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
POKUS O REPARÁT č. 2
28/08/2013
Již v sobotu na domácím stadionu budou mít naši hráči možnost napravit poslední nevydařené utkání s Táborskem. Soupeřem jim bude západočeská SK SENCO DOUBRAVKA.
Doubravka je jakousi farmou Viktorie Plzeň a tam se hraje, jak všichni víme "sakra" dobrý fotbal. Proto to opět nebude žádná procházka růžovou zahradou.
Hosté sice mají jen o 1 bod více než my (hráli nerozhodně 4:4 doma s Kladnem, v divokém utkání prohráli rovněž doma s Duklou 4:5 a zvítězili na hřišti Roudnice 2:0), ale přesto jsou považovány za favority. Z toho všeho vyplývá, že Doubravka sice dává hodně gólů (10), ale - a v tom je naše šance - i hodně dostává (9). Čili, když se nám podaří využít více šancí (a že jich za zápas máme!) než doposud, nemusí být ale vůbec nic předem ztracené! V tabulce po 3. odehraném kole hosté figurují na 10. místě.
PŘIJĎTE NÁS V SOBOTU PODPOŘIT !
Conny

DALŠÍ DEBAKL NA NAŠEM KONTĚ
FC MAS TÁBORSKO - SK BENEŠOV 5 : 1 (4:1)
Mistrovský zápas - Tábor, 25. 8. 2013, 17:00 hod.

26/08/2013
ANONYMNÍ BOOKMAKER SE TREFIL DO ČERNÉHO
Když jsem se v neděli dopoledne díval do "Výsledků.com", nevěřil jsem svým očím! Nějaký anonymní "vtipálek" zapsal předem do naší kolonky s Táborskem výsledek 1:5.
Srdečně jsem se tomu zasmál a v duchu si řekl: "To jsi hochu trochu vedle!" V 19 hodin večer jsem se ale už moc nesmál, utkání skončilo a na výsledkové tabuli jasně svítilo: TÁBORSKO - BENEŠOV 5:1 ......
Conny

Patrik Vyhlídal bojuje s domácím
hráčem za asistence L. Balaty
1. gól - trestný kop golman J. Kondelík pouze vyráží na kopačky Bosnyaka
Nedobrovolná koupel P. Vyhlídala -
na takovém terénu se hrálo!
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
"HRRRR NA NĚ!"
22/08/2013
Za posledním soupeřem v tomto týdnu vyjíždíme opět mimo hranice našeho města i kraje. Nelehkým soupeřem nám tentokrát bude FC MAS TÁBORSKO..
Jihočechům se vstup do soutěže podařil o trochu lépe než nám: V úvodním kole dokázali na Strahově remizovat s těžkým soupeřem Duklou Praha 2:2 a ve středu doma zdolali Roudnici 4:2. V součtu to znamená 5. místo v tabulce, zatím bez porážky.
Pro nás to ale není žádná tragedie, liga se teprve rozjíždí a rozdíl jednoho bodu, který mezi námi je, se dá lehce smazat. Předpokládá to ale soustředěný a zodpovědný přístup k utkání, který svým hráčů trenér L. Matoušek určitě naordinuje.
Shodou okolností jsme se s Táborskem střetli v přípravě a remíza 1:1 odpovídala rozložení sil na hřišti. Je ovšem zcela možné (a i velice pravděpodobné), že v neděli proti sobě vyběhnou dvě úplně jiná mužstva, než ta, která se střetla v přáteláku. Tak uvidíme, co nás bude čekat. Rozhodně jde o hratelné mužstvo!
HUSITSKÉ "HRRR NA NĚ!" BYCHOM CHTĚLI NA TÁBORITY PŘED ZÁPASEM ZVOLAT MY - TO ALE MUSÍTE PŘIJET FANDIT!
Conny
REPARÁT SE PODAŘIL
ČESKÝ LEV UNION BEROUN - SK BENEŠOV 1 : 3 (0:2)
Mistrovský zápas - Beroun / Na Máchovně / UMT, 21. 8. 2013, 17:00 hod.

21/08/2013
Z BEROUNA VEZEME 3 BODY
Od 8. minuty, kdy po krásné akci a centru O. Cettla hlavičkoval D. Vlasák do rukou brankáře se začalo hrát na jednu branku, a to branku domácích. Tento tlak byl po zásluze a po standardních situacích korunován dvěma brankami.
Ve druhé půli jsme soupeře v úvodu opět zatlačili do defenzivy, ale zbytečná penalta vlila novou krev do žil domácím, kteří se začali čím dál víc osmělovat, ve snaze srovnat stav.
Naštěstí 10 minut před koncem provedl trenér Matoušek geniální tah, když do hry poslal "žolíka" Oldu Koryntu, který při svém druhém dotyku s míčem vsítil hlavou rozhodující třetí gól, čímž potvrdil naše vítězství.
Conny

Pavel Breburda sleduje, co s míčem
udělá jeho protivník
Luboš Balata uniká hned dvěma
berounským hráčům
Po 30 vteřinách na hřiští dává hlavou
Oldřich Korynta (15) rozhodující gól

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
REPARÁT V BEROUNĚ
19/08/2013
Po nepříliš úspěšném vstupu do soutěže se v rámci tzv. "Anglického týdne" utkáme již tuto středu s jedním ze Středočeských zástupců v lize. Soupeřem nám bude ČESKÝ LEV UNION BEROUN..
V tomto zápase se očekává daleko vyrovnanější průběh než byl ten nedělní u nás v Benešově. Beroun v 1. kole dostal od Karlových Varů rovněž 5 branek jako my, ale pozor - 3 dokázal na rozdíl od nás vsítit!
Zřejmě tedy půjde o duel dvou výkonostně přibližně stejných mužstev, což může vyústit ve velmi zajímavou podívanou. Pevně věřím, že naši hráči složí reparát úspěšně!
BEROUN NENÍ DALEKO - PŘIJEĎTE NÁS POVZBUDIT ! URČITĚ TO BUDE ZAJÍMAVÁ PODÍVANÁ
Conny

NÁVŠTĚVNOST
18/08/2013
Ani ne za 1 měsíc jsme docílili toho, že náš web zhlédlo přes 1.000 návštěvníků, což je opravdu velice dobrá sledovanost. (Průměr cca 40 návštěv denně)
Slibuji, že se i nadále budu starat o to, aby web byl aktuální, zajímavý a abyste zde našli vždy to, co zrovna potřebujete.
Conny

NA ÚVOD NEPOPULÁRNÍ "BŮRA"
SK BENEŠOV - FK MOTORLET PRAHA 0 : 5 (0:3)
Mistrovský zápas - Benešov, 18. 8. 2013, 10:00 hod.

18/08/2013
O POLOČASE BYLO ROZHODNUTO
S až příliš velkým respektem proti soupeři nastoupili naši hráči k prvnímu mistrovskému zápasu. Z toho zákonitě pramenily individuální chyby, které Motorlet nemilosrdně trestal. O poločase stav 0:3 a bylo rozhodnuto.
Ve 2. půli se už naši hráči osmělovali víc a víc, vytvořili si i jakési "šance", nicméně hosté přidali ještě 2 branky a zcela po zásluze vysoko zvítězili, když jejich hráč Adam Hájek docílil hattrick.
Conny

Dvojice Patrik Vyhlídal a Luboš Balata
si předávají míč před Mackem (8)
Luboš Balata při souboji
s Markem Donátem
Pavel Breburda
se dnes neprosadil
POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
UŽ JE TO TADY !!!
15/08/2013
Dlouhá ligová přestávka je konečně za námi a nás v neděli prověří na našem stadionu mimořádně těžký soupeř, jeden z favoritů soutěže SK MOTORLET PRAHA. Začíná 1. liga!
Jak jsme se dozvěděli, tak Jinoničtí přes přestávku značně posílili svoje mužstvo, takže duel to bude více než zajímavý. Navíc náš tým čeká tzv. "Anglický týden" (hrací cyklus neděle - středa - neděle), kdy sehrajeme během příštích 7 dnů hned 3 mistrovská utkání, která naše mužstvo dokonale prověří, jak jsme na tom nejen herně, ale hlavně jaká je fyzická kondice našich hráčů.
DOUFÁM, ŽE PŘIJDETE V HOJNÉ MÍŘE NAŠE MUŽSTVO PODPOŘIT!
Conny
Příprava řečí čísel

11/08/2013
Možná bude pro vás zajímavé, jak vypadá slovní prohlášení trenéra: "S přípravou jsem vcelku spokojen" řečí čísel. Podívejte se sami:
Celkem jsme sehráli 6 zápasů, z toho 4 vyhráli a 2x jsme remizovali. Porážka nebyla žádná, skóre vysoce aktivní 25:5.
Střelci: O 25 zasáhů v síti soupeřů se postaralo celkem 11 hráčů. Nejpřesnější mušku měl Vojta Přitasil který vsítil 4 branky. Následují ho hned 4 hráči Pavel Breburda, Aleš Strnad, Karel Vlasák a Michal Rezek se 3-mi zásahy do černého.
Asistence: V této kategorii byl nejlepší Pavel Breburda, který si připsal 5 gólových asistencí. Následuje Vojta Přitasil se 4-mi a Luboš Balata s Patrikem Vyhlídalem se 3-mi nahrávkami. Opět zde bylo zapsáno 11 hráčů.
Produktivita: Jednoduchým sečtením pak vychází celková produktivita. V tabulce evidujeme celkem 15 hráčů, kteří získali alespoň 1 bod. O první místo se děli vítězové střelecké kategori a asistencí Vojta Přitasil s Pavlem Breburdou kteří získali oba 8 bodů. Za nimi se o 3. - 4. místo dělí Luboš Balata s Patrikem Vyhlídalem, kteří nasbírali bodů 5. Následují Aleš Strnad a Michal Rezek se 4-mi body.
Conny

ZÁPASY
STŘELCI
ASISTENCE
PRODUKTIVITA
Vojtěch Přitasil
Pavel Breburda
Luboš Balata
Patrik Vyhlídal
1. místo - střelci - 4
1. místo - asistenti - 5
3. - 4. místo PRODUKTIVITA - 5
1. - 2. místo PRODUKTIVITA - 8Hlavní trenér Luděk MATOUŠEK:
"S přípravou jsem vcelku spokojen"
11/08/2013
Po utkání s Táborskem došlo k následujícímu rozhovoru:
Conny: "Trenére, dnešní utkání bylo posledním před ostrým startem v lize, kde do Benešova přijede velmi silný celek Motorletu. Jak jste byl spokojen s generálkou a vlastně i s celou přípravou?"
Trenér Matoušek: "Byl jsem velmi rád, že nám soupeř vyšel s tímto zápasem vstříc, přestože spolu hrajeme již ve 3. kole mistrovské soutěže. Myslím, že soupeř ani my jsme nepředvedli optimální sestavy, přesto vím, že utkání (alespoň pro nás, pro domácí nevím) naprosto splnilo účel, pro který jsme sem přijeli.
Co se týká dnešního zápasu: Myslím, že v prvním poločase jsme byli fotbalovější, ve druhém jsme se dostali pouze do 2 šancí, navíc tam byla i okénka v obraně, což v první půli nebylo.
Ohledně přípravy mohu říct, že jsem vcelku spokojen. Kromě pravidelných tréninků (3 - 4x týdně) jsme během 3 týdnů sehráli 6 přípravných zápasů, ani jednou jsme neprohráli, pouze 2x remizovali (s naším B-týmem mužů a dnes v Táboře) s vysoce aktivním skórem 25:5. Výsledky samozřejmě nepřeceňuji, protože jsme hráli se soupeři různých herních kvalit, kdy jsem vyzkoušel celkem 24 hráčů do pole a 2 golmany."
Conny: "Takže základní sestavu pro první mistrovské utkání s Motorletem máte vcelku jasnou?"
Trenér Matoušek: "Sestavu mám jasnou, až na jedno místo, kde ještě váhám, kterého ze dvou hráčů nasadím"
Conny: "Děkuji za rozhovor."


REMÍZA ASI SPRAVEDLIVÁ
FC MAS TÁBORSKO - SK BENEŠOV 1 : 1 (0:1)
Přípravný zápas - TÁBOR - 10. 8. 2013, 17:00 hod.

10/08/2013
PRVNÍ POLOČAS BYL LEPŠÍ
V posledním přípravném zápase před začátkem ligy jsme sehráli velice vyrovnanou partii na hřišti našeho soupeře z ligy v Táboře. My byli lepší v prvním poločase, soupeř ve druhém. Na šance bychom ale jasně vyhráli....
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Jan Kubálek na postu pravého beka
zahrál spolehlivě
Pavel Breburda se dnes střelecky neprosadil (ale mohl několikrát...)
Střelec našeho jediného, ale za to krásného gólu Luboš Balata

POZVÁNKA NA FOTBAL
08/08/2013
Jedno z posledních (ne-li vůbec poslední) přípravných utkání se uskuteční v sobotu v podvečer na horké půdě v Táboře, kam si nás pozval místní tým, shodou okolností i náš soupeř, se kterým budeme bojovat v lize o body - FC MAS TÁBORSKO.
Jednoznačně se jedná o nejsilnějšího soupeře, se kterým se v přípravě setkáváme a tato konfrontace zřejmě hodně napoví a osvětlí, s jakými ambicemi v ligové soutěži můžeme počítat.
PROTO VÁS VŠECHNY ZVEME - HRRRR NA TÁBOR!
Conny

HOŠI Z VYSOČINY SI VEZOU DOMŮ "BŮRA"!
SK BENEŠOV - FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD 5 : 2 (4:0)
Přípravný zápas - BENEŠOV / Hlavní stadion - 4. 8. 2013, 10:30 hod.

04/08/2013
"ÓDA NA RADOST"
Ludwig van Beethoven, kdyby byl ještě na živu, by mohl dnes vidět, jak vypadá jeho skladba ve fotbalovém pojetí. Výborná hra našeho týmu okořeněná čtyřmi (!!!) góly již v 1. poločase předznamenala jasné vítězství nad velice sebevědomým týmem z Vysočiny.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

To je jistota zadních řad -
stoper David Verner
Dnes poprvé nastoupila nová posila našeho mužstva - Chris Nwogu
Luděk Balata dnes opět předvedl několik svých ukázkových "kolmic"

DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO
SK SPARTAK PŘÍBRAM - SK BENEŠOV 1 : 5 (0:2)
Přípravný zápas - PŘÍBRAM - 3. 8. 2013, 10:00 hod.

03/08/2013
ZATÍM NEJSILNĚJŠÍ SOUPEŘ
I ve třetím zápase jsme dokázali jasně zvítězit, i když soupeř dost zlobil a byl jasně nejsilnější z dosavadních soupeřů, se kterými jsme hráli.
SESTAVA:
Šach - Kubálek (46. Korynta), Zach, Vacek (46. Verner), Rezek (46. Přitasil) - Cettl (46. Jírů), Jírů (40. Strnad), Vyhlídal - Vosáhlo, L. Balata (67. Cettl) - Breburda (65. Kubálek)
Branky:
12. Breburda (Vyhlídal) - 0:1; 35. Cettl (Vyhlídal) - 0:2; 57. L. Balata (Breburda) - 0:3; 66. Rezek (Vyhlídal) - 0:4; 82. PŘÍBRAM - 1:4; 88. Vyhlídal (Vosáhlo) - 1:5
Conny


VÝSLEDEK POTĚŠIL - HRA UŽ MÉNĚ
SK BENEŠOV "B" - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 1 : 2 (0:2)
Přípravný zápas - Nespeky - 3. 8. 2013, 11:30 hod.

03/08/2013
MOHLI JSME I REMIZOVAT!
V pravé poledne při teplotě hodně nad 30°C bojovalo naše "Béčko" proti ligovému Vyšehradu. Zpočátku to vypadalo na pěknou "dardu" - vždyť už v 17. minutě jsme prohrávali 0:2, pak ale přišly chvíle našeho golmana, který v 1. půli vychytal nejméně pět 100% šancí, kluci se chytli a výsledkem bylo snížení na 1:2. Vyšehrad najednou začal být bezradný, gólově už nehrozil a byli jsme to naopak my, kdo mohl měnit výsledek. Bohužel se to nepodařilo...
SESTAVA:
Kondelík - Kubásek, Maršík, Platil, Hýbek - Kohoutek, Samko, Netolický - Vycpálek, Janků - Straka
Branky:
11. VYŠ - 0:1; 17. VYŠ - 0:2; 63 Vycpálek (as. Janků) - 1:2
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny


POZVÁNKA NA FOTBAL
01/08/2013
Kolotoč přípravných zápasů se stále víc roztáčí a na víkend máme pro vás připravenu opravdu bohatou a kvalitní nabídku. Jak jste si mohli přečíst, naše mužstvo si doposud vede velmi úspěšně a nepoznalo zatím v přípravných utkáních hořkost porážky.
V sobotu zajíždíme do Příbrami, kde se již od 10.00 hodin utkáme s místním SK SPARTAKEM PŘÍBRAM, který je účastníkem Středočeského krajského přeboru (viz mapka)
Nedělním soupeřem, se kterým se utkáme doma na hlavním stadionu je FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD. A to už bude "jiná káva"! Havlíčkův Brod je totiž účastníkem 1. Moravsko-slezské ligy U19, která by měla být na úrovni ligy naší. Zřejmě se bude jednat o první "ostrý test" našeho mužstva s kvalitním soupeřem.
VŠECHNY PŘÍZNIVCE SRDEČNĚ ZVEME A DOUFÁME, ŽE NÁS PŘIJDETE PODPOŘIT !
Conny
OPĚT VYSOKÁ VÝHRA
TJ TATRAN SEDLČANY - SK BENEŠOV 0 : 7 (0:4)
Přípravný zápas - Sedlčany/Taverny - 31. 7. 2013, 16:30 hod.

01/08/2013
JEDNOZNAČNÁ ZÁLEŽITOST
I když hráči ze Sedlčan byli mnohem silnější a fotbalově vyspělejší než Pelhřimovští minulý týden, proti našemu týmu neměli "nejmenší nárok". Navíc se často uchylovali k nefér zákrokům, které byly daleko za hranou regulérnosti, což si naši hráči pochopitelně nechtěli nechat líbit. Svoji vinu možná na tomto vývoji utkání má i rozhodčí, který takto ostrou hru pouštěl, i když hrozila na obou stranách možná zranění.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Útok zakládá Ondra Cettl
Těsná osobní obrana v podání
Luboše Balaty
Tato situace značně rozbouřila
emoce na obou stranách

POZVÁNKA NA FOTBAL
29/07/2013
Utekly 3 dny a máme tady další přípravné utkání. Soupeřem nám bude účastník Středočeského Krajského přeboru TATRAN SEDLČANY a utkání sehrajeme na jejich hřišti v Sedlčanech (viz mapka)
VŠECHNY PŘÍZNIVCE SRDEČNĚ ZVEME - ZAS TAK DALEKO TO NENÍ !
Conny

DEBAKL PRO HOSTY
SK BENEŠOV - FK PELHŘIMOV 7 : 1 (4:0)
Přípravný zápas - Jírovice - 27. 7. 2013, 10:30 hod.

27/07/2013
VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ
Ve velkém horku sehráli dnes dopoledne naši hráči na hřišti v Jírovicích velmi slušnou partii proti hostujícím hráčům z Pelhřimova. Trenér Matoušek poslal na hřiště 2 kompletní jedenáctky, které budou v závěru přípravy rozděleny na mužstvo "A" a mužstvo "B".
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Dvojice obránců Vacek - Vosáhlo
Zpracování míče dle D. Vlasáka
Jan Kubálek v odebírá míč soupeři

POZVÁNKA NA FOTBAL
24/07/2013
Pomalu se nám začíná rozbíhat podzimní sezóna a to je vždy spojeno se spoustou přípravných utkáních. Jedním z nich bude i dopolední utkání našeho mužstva, které se bude hrát na hřišti v Jírovicích (viz mapa) od 10.00 hod. Soupeřem nám bude mužstvo FK Pelhřimova, které je účastníkem Moravsko-slezské dorostenecké ligy. Jiné informace nemáme, takže se uvidí až při zápase.
PŘIJEĎTE SE PODÍVAT - RÁNO JEŠTĚ TAKOVÉ VEDRO NEBUDE!
Conny

Nové stránky - U19
SLOVO ÚVODEM

22/07/2013
Vážení rodiče, přátelé, kamarádi a příznivci!
Protože dělám webové stránky, rozhodl jsem se, jelikož mě to navíc i baví a je zde na hostování můj syn, že vyrobím také stránky pro benešovskou U-19. Rodiče některých zdejších hráčů, kteří s námi byli v Bohemce to pamatují a myslím si, že se jim i líbily.
Stránky Bohemians 96, které jsou na světě od roku 2009 již shlédlo slušných cca 100.000 návštěvníků a stránky U19 za jediný rok více než 10.000 návštěvníků. Doufám tedy, že i vy zde naleznete něco, co jinde není a že se budete i slušně bavit !
Váš
Ing. Jiří Kondelík, CONNY
webmaster
 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©