Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

Trocha NOSTALGIE nikoho NEZABIJE
06/089/2016
V červnu, přesně 10. 6. 2016, došlo k závěrečnému posezení "tvrdého jádra" BENEŠOV FANS U19 ve Vlašimi, kde se popilo, pojedlo a zavzpomínalo na 3 sezóny, kdy mužstvo vedl jako hlavní trenér LUDĚK MATOUŠEK společně s vedoucím KARLEM KRÁLÍČKEM.
Poprvé zde rovněž zazněl SONG PRO LUĎKA, který jsem složil a interpretoval. Vše natočil pan redaktor Míla Klauz st.
Máte-li zájem, vidět to a poslechnout si, klikněte si na obrázek
Conny


VŠECHNO JEDNOU KONČÍ....
17/06/2016
Vážení a milí kamarádi, přátelé, příznivci tohoto mužstva a těchto stránek,
po napsání "Mého pohledu na ligu" Vám všem oznamuji, že jsem se po tříletém působení v Benešově rozhodnul tyto stránky ukončit a dále nepokračovat.
Mým velkým přáním vždy bylo, abyste se při jejich prohlížení a čtení hlavně bavili a snad se mi to (soudě dle návštěvnosti) i trochu podařilo. I v budoucnosti se sem, když budete chtít, můžete vracet a "se slzou v oku" si přečíst, jak ti naši hoši byli báječní a skvělí. Stránky totiž nechávám vystavené, i když už do nich nebudu (zřejmě) nic přidávat.
Závěrem se Vám chci svěřit, že mi budete moc chybět. Zrovna tak mi bude chybět tato práce a i když byla dost náročná, tak jsem ji vždy dělal velice rád a taky jsem byl moc rád, že se Vám stránky podle ohlasů líbily a že jste se bavili.
...ÁÁÁ VO TOM TO JE!!!
P.S.
Ještě přidám do profilů hráčů (Best of...) fotky z utkání proti Slávii, jak jste jim to málem nandali!
Váš


MŮJ POSLEDNÍ POHLED NA LIGU
aneb
JAK JSEM VIDĚL JARO 2016

14/061/2016
Skončila jarní část soutěže a tím vlastně i celá 1. Česká dorostenecké liga U-19. Proto Vám tedy, již naposledy, předkládám svůj "pohled zvenčí i trochu zevnitř " na její právě skončenou jarní část.
Úvodem bych chtěl předznamenat, že naše ambice po podzimu, kdy jsme na barážové umístění ztráceli pouhé 2 body, byly mnohem vyšší než konečné 5. místo, kterého jsme dosáhli. Nakonec ale po špatném vstupu do jarní části můžeme být ještě rádi. Přesto si myslím, že kvalita kádru měla na umístění lepší - minimálně o 2 místa.
Opět, jako vždy, upozorňuji všechny čtenáře, že se v tomto hodnocení jedná pouze jen a jen o můj subjektivní názor (který se ale, jako vždy, snaží být objektivní)a každý z vás má právo s ním souhlasit, či nesouhlasit.
Budu moc rád, když Vaše jakékoliv názory a reakce na článek budete prezentovat v knize návštěv, kde se každý může svobodně a demokraticky vyjádřit "jak to viděl on".
Conny

PŘÍPRAVA PŘED SEZÓNOU:
Příprava na jarní sezónu měla obsahovat 7 zápasů (nakonec se jich uskutečnilo pouze 6, protože zápas s Táborskem byl zrušen pro nezpůsobilý terén) a dopadla přímo TRAGICKY. Ještě nikdy, za dobu mého působení (3 sezóny), jsem něco podobného nezažil. Posuďte sami
Celkem jsme sehráli 6 zápasů, z toho jsme ani jednou nevyhráli,  ba ani remizovali, ale za to jsme všech 6 zápasů prohráli (!!!). Skóre bylo vysoce pasivní 6:20.
Byla to opravdu hrůza a beznaděj!
Přehled výsledků:
U19 - Bohemians Praha 1905 (extraliga) 1:2 (Snad jediné utkání, kdy jsme se soupeřem dokázali udržet krok, navíc s extraligovým teamem a prohráli jsme jen těsně)
Branka: 1 – Kulhavý
U19 – FC Písek 2:4 (1. poločas jsme zvládli dobře, o čemž svědčilo vedení 2:0. Ve druhé půli ale soupeř zcela otočil utkání a nastřílel nám 4 branky!)
Branky:
1 – Zamrzla, Korecký
U19 - FK Viktoria Žižkov 1:4 (Při absenci 5-ti klíčových hráčů proti soupeři v nejsilnější sestavě to opravdu líp nešlo)
Branka:
1 – Pohorský
U19 - FK Dukla Praha 0:4 (Tentokrát o vysoké porážce rozhodly naše individuální chyby. Přesto nebyl náš výkon tak bídný, jako v předešlých zápasech)
U19 - FK Meteor Praha VIII 1:3 (Ačkoliv jsme možná byli herně lepší, znovu jsme prohráli, tentokrát o 2 góly)
Branka:
1 – Vavrek
U19 - FK Slavoj Vyšehrad 1:3 (Na závěr přípravy jsme si pozvali soupeře z opačného konce tabulky, abychom zřejmě získali nějaký optimismus. To se ale vůbec nepovedlo a ani s tímto soupeřem jsme zvítězit nedokázali)
Branka:
1 – Přitasil
Nejproduktivnějšími  hráči (všichni pouhé 2 body) v přípravě byli Petr Poborský (1 branka + 1 asistence), Kamil Kulhavý (1 + 1) a Štěpán Korecký (1 + 1).
Bohemians Praha 1905 1:2
FK Viktoria Žižkov 1:4
FK Dukla Praha 0:4
FK Meteor Praha VIII 1:3
FK Slavoj Vyšehrad 1:3

1. ČESKÁ DOROSTENECKÁ LIGA - JARO 2016:
Po velké blamáži a fiasku v přípravě jsme s velkými obavami očekávali v předehrávce 33. kola na domácím hřišti příjezd podzimního lídra. Ano, bylo to právě dosavadní a jak se ukázalo později i v závěru nejlepší mužstvo - MFK Chrudim.  Na podzim jsme ho sice v našem asi nejlepším zápase dokázali na jeho hřišti porazit, ale nyní jsme nic takového neočekávali a i bod bychom brali "všemi deseti".
Naše obavy se naplnily do puntíku. I když naše hra byla oproti přípravě jako "nebe a dudy" hosté v 1. půli dvěma brankami v rychlém sledu udeřili, získali klid a ve 2. půli ještě jednu branku přidali. Byla to naše nejvyšší prohra v soutěži (0:3) za celou sezónu - a co víc - po neuvěřitelných 1.800 minutách neporazitelnosti jsme na svém hřišti prohráli...
K dalšímu zápasu jsme odjížděli v roli favoritů do Kolína, který byl v té době na posledním místě. Nic jsme mu nedovolili a vyhráli jsme naším nejvyšším rozdílem 8:1. Po dvou gólech dali Rozsypal a Kulhavý a svůj premiérový gól v lize vstřelil po 1800 minutách čekání konečně David Filip. I další náš soupeř FK Varnsdorf nebyl zrovna z ranku těch nejsilnějších týmů, ovšem jeho "beton" dosahoval kvalitu "betonu prešovského", dokonce se ujal vedení, ale nakonec jsme dokázali 3:1 zvítězit.
Následující zápas jsme opět hráli na domácím hřišti a soupeřem nám nebyl nikdo jiný než SK Slavia Praha. Naprosto vyrovnané a kvalitní utkání skončilo v normálním čase 1:1. Penaltová loterie vyzněla ve prospěch hostů 4:5, když za nás se jako jediný netrefil D. Pešta. Do třetice na domácím hřišti jsme porazili FC Písek 2:0, když oba góly jsme vstřelili již v prvním poločase.
Dvě nepodařené minuty ve 2. poločase znamenaly, že ze satalické umělky ve vyrovnaném utkání odjíždíme s porážkou 0:2 od FK Viktorie Žižkov. Tato porážka nás srazila až na 7. místo v tabulce. V dalším kole na horké půdě v Táborsku jsme rozhodli utkání již v 1. půli, kdy jsme dokázali vsítit tři branky. A protože Denis Dvořák byl v tomto utkání naprosto neprůstřelný a my jsme již žádný gól nepřidali, vyhráli jsme 3:0.
Ve skvělé formě přijelo na náš stadion SK Kladno, které v té době na jaře dosud neprohrálo a vyhrálo i první půli 1:0. Ve druhé půli ale přišel neskutečný obrat, kdy jsme během 10-ti minut dokázali utkání otočit na konečných 4:1.
To samé, co jsme provedli v minulém utkání Kladnu, se nám stalo na hřišti v Náchodě. Poločas jsme v pohodě vyhráli 2:0 a uspokojeni jsme ve 2. půli čekali, že se to už nějak dohraje samo. Nestalo se a nadšeně bojující domácí Náchod dokázal otočit na 2:3 ve svůj prospěch. Nevyvedené utkání jsme sehráli v nepohledném utkání i s FK Ústí nad Labem, kde jsme prohráli 1:3. Naprosto zpackaný "Anglický týden" (v historii vůbec nejhorší, jaký jsme kdy hráli) jsme završili porážkou 0:1 od FC Olympie Hradec Králové na domácím hřišti. Situace v našem týmu nebyla v těchto chvílích nikterak růžová.
Mizérie pokračovala i v dalším utkání na domácí půdě proti FK Baník Most. Alespoň remízu 2:2 nám 10 minut před koncem zachránil "žolík" Štěpán Korecký. Následné pokutové kopy jsme dokázali zúročit lépe než hosté a za 2 body jsme byli nakonec moc rádi. Na bývalém prvoligovém pažitu na Žižkově, kde kdysi hrála Viktorka jsme přijeli znovu v roli favorita a nastoupil jsme proti mužstvu FK Slavoj Vyšehrad, který zde hraje svoje domácí zápasy. Jenže - přestože jsme v zápase dvakrát vedli, nakonec opět odjíždíme s porážkou 2:3. Tato prohra nás posunula zatím nejníže v historii tohoto mužstva - až na 8. místo v tabulce.
Po tomto nešťastném utkání jsme se ale dokázali odrazit od dna a do konce soutěže jsme už ani jednou neprohráli! Zlepšení se projevilo hned v příštím utkání na domácí půdě proti silnému FK Motorlet Praha, které sice v normálním čase skončilo remízou 1:1, ale v infarktovém penaltovém rozstřelu jsme přece jenom měli pevnější nervy a dokázali ho vyhrát neskutečným poměrem 10:9 (!!!).
Naši znovu nabytou formu pocítil na vlastní kůži v dalším utkání tým z vrcholu tabulky FK Meteor Praha VIII, který si z Benešova odvážel krutou porážku 5:2. Hvězdou utkání se stal díky svému hattricku Kamil Kulhavý. Na tuto tříbodovou výhru jsme čekali 5 týdnů! FK Admira Praha byla jen dalším snadným soustem pro naše "hladové mužstvo". V Kobylisích jsme bez problémů zvítězili 3:1, i když obvyklou "pětku" jsme domácím tentokrát neuštědřili.
Proti mužstvu SK SENCO Doubravka opět "řádil" Kamil Kulhavý, který vsítil svůj 2. hattrick na jaře a zasloužil se tak nejvyšší mírou o naše vysoké vítězství 5:2. Zároveň si tak pojistil svoje umístění ve střelecké tabulce, kde nakonec získal dělené 2. místo!
V posledním utkání na domácím hřišti nás čekala velesilná Dukla Praha, která mohla, byť jen už velmi teoreticky, pomýšlet na účast v baráži na extraligu. Bylo to utkání dvou poločasů, kdy první jsme vyhráli 2:0 a ve druhém už skórovala pouze Dukla (a to jí ještě 2 branky (!!!) pro domnělé ofsajdy (???) rozhodčí neuznal). Utkání tedy skončilo v normálním čase 2:2 a ke slovu přišly penalty, kde jsme byli opět úspěšnější a zvítězili 5:4.
I vůbec poslední utkání soutěže mělo svůj náboj. Na hlavním stadionu FK Baníku Sokolov jsme se v přímém souboji utkali o konečné 5. místo v tabulce. Utkání jsme zvládli na výbornou a dokázali jsme zvítězit 5:3.

Chtělo by se říci: "KONEC DOBRÝ - VŠECHNO DOBRÉ!" Mě však neustále nahlodává myšlenka, že ač toto mužstvo bylo fotbalově asi NEJLEPŠÍ za ty 3 sezóny, které jsem v Benešově prožil, nedosáhlo takových výsledků, které jsem od něho já, a nejen já, očekával.
Ani "slavné 96", které pod vedením kapitána Karla Vacka dokázaly získat titul "Mistra podzimu" na tom fotbalově tak dobře nebyly. A přesto díky své soudržnosti, hladu po vítězství, obrovské vůli a výborné partě to kluci dotáhli nejvýše! Třeba ta jejich 8-mi zápasová šňůra bez porážky z úvodu soutěže! To byla báseň a obrovská euforie.....
Proto je mi trochu líto, že tahle současná "partička" skončila "AŽ" na 5. místě! Klidně se, podle mě, mohli tihle kluci porvat o baráž. Ale NĚCO tam prostě chybělo a nebylo......

Conny

MFK Chrudim 0:3
FK Kolín 8:1
FK Varnsdorf 3:1
SK Slavia Praha 1:1 (pen. 4:5)
FC Písek 2:0
FK Viktoria Žižkov 0:2
FC MAS Táborsko 3:0
SK Kladno 4:1
FK Náchod 2:3
FK Ústí nad Labem 1:3
FC Olympia Hradec Králové 0:1
FK Baník Most 2:2 (pen. 4:3)
FK Slavoj Vyšehrad 2:3
FK Motorlet Praha 1:1 (pen. 10:9)
FK Meteor Praha VIII 5:2
FK Admira Praha 3:1
SK SENCO Doubravka 5:2
FK Dukla Praha 2:2 (pen. 5:4)

1. Česká liga dorostenců
U19

Sezóna
2015 / 2016

5. MÍSTO

FK Baník Sokolov 5:3

LIGOVÉ STATISTIKY
ročník 2015 / 2016

13/06/2016
Čísla nejsou všechno, ale rozhodně dokáží něco napovědět, či objasnit. Předkládám tedy statistiku, jak činnost mužstva i jednotlivců probíhala v číslech:
TABULKY:

Všichni dobře víme, že v celkové tabulce jsme skončili na 5. místě se 73 body, s vysoce aktivním skórem 99:56, 20x jsme zvítězili a 10x prohráli a 8x jsme remizovali (v následném penaltovém rozstřelu 5x zvítězili a 3x podlehli).
99 branek, které jsme nastříleli, nás řadí na 5. místo (lepší jsou pouze Chrudim - 121, Dukla – 113, Sokolov - 112, a Slavia se 102 vstřelenými brankami).
V obranné činnosti jsme skončili rovněž na 5. místě (56 obdržených branek - proti podzimu o stupínek horší). Před námi skončili Dukla (37), Slavia (38), Chrudim (42) a Motorlet (48).
Na hřištích soupeře jsme stejně jako na podzim skončili na 7. místě, když jsme nasbírali 27 bodů, skóre 45:34 a bilancí 9V-0R-10P.
Doma to bylo lepší, i když proti podzimu jsme poklesli o 3 pozice na 4. místo se ziskem 46 bodů, skórem 54:22 a bilancí 13V - 0R - 3P.
Rovněž srovnání podzimu a jara vyznívá jasně ve prospěch podzimu, kdy jsme skončili na 5. místě se 39 body a skórem 50:24. Na jaře to bylo slabší, protože jsme skončili až na 8. místě, získali 34 body a skóre bylo 49:32.
Z těchto údajů tedy jasně vyplývá, že udržení konečného 5. místa vyplynulo z bodového náskoku, který jsme si vytvořili na podzim 2015

DOMÁCÍ UTKÁNÍ
UTKÁNÍ NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘE

POŘADÍ - PODZIM 2015
POŘADÍ - JARO 2016
KONEČNÉ POŘADÍ 2015 / 2016

HRÁČI

ODEHRANÉ MINUTY:
Strávit na hrací ploše více než 55 hodin (!!!) - to už vyžaduje opravdu super kondici! To se podařilo pětici hráčů (Obdržal, Klauz, Filip, Kulhavý a D. Pešta). Úplně ve všech zápasech nastoupil jediný hráč a byl to David Pešta (i když i on byl v průběhu zápasu střídán)  Co se týká odehraných minut, mají  všichni  tito hráči pochopitelně i nejvíce minut strávených na hrací ploše. Nejdéle byl na hřišti Mirek Obdržal, který odehrál 3305 minut. Druhý skončil Míloslav Klauz (3294), 3. místo obsadil David Filip (3274).
Všichni následující hráči si pobyli na hřišti více než 2000 minut (a to je už řádná porce): K. Kulhavý (3214), D. Pešta (3202), V. Přitasil (2964), J. Melichar (2863), Z. Hašek (2694), D. Dvořák (2421) a V. Balata (2003).
Nejméně si naopak zelenou plochu v mistrovských zápasech užili náhradní brankář D. Malík (9 minut), O. Novák (45), M. Zamrzla (74), J. Janků (84), a V. Vavrek (161).

KARTY:
Celkem jsme obdrželi 30 žlutých karet.
Nechvalné prvenství drží hráč, který odehrál nejvíce minut a je to Miroslav Obdržal, který inkasoval za sezónu téměř celou čtvrtinu, dohromady 7 žlutých karet. Druhými největším hříšníky jsou Kamil Kulhavý a Jakub Melichar, kteří obdrželi shodně karet 5.
Jako další se ziskem ŽK mohou „pochlubit“ D. Filip (4), V. Přitasil a P. Pohorský (oba 2), V. Balata, M. Klauz, Z. Hašek, D. Pešta a T. Říha (všichni 1).

BRANKÁŘI:

Prakticky celá tíha zápasů na jaře ležela na Denisovi Dvořákovi, protože Pavel Šimáček odchytal pouze zápas s Chrudimí a pak ukončil činnost. Nahradil ho sedmnáctiletý Dominik Malík, který se ale na hřiště dostal na pouhých 9 minut již v rozhodnutém utkání proti Doubravce.
Denis Dvořák -
odchytal 2421 minut / 27 zápasů (průměr 1,48 gólu/zápas, 4x čisté konto)
Pavel Šimáček – odchytal 990 minut / 11 zápasů (průměr 1,40 gólu/zápas, 3x čisté konto).
Dominik Malík - odchytal 9 minut / 0,1 zápasu (průměr 9,00 gólu/zápas)

STŘELCI a ASISTENTI
Celkem jsme nastříleli 99 branek, a podělilo se o ně 14 hráčů, což činí průměr 2,61 na zápas. K docílení "100" nepomohla ani mnou vypsaná prémie v posledním utkání v Sokolově.
Králem se stal Kamil Kulhavý, který se do černého trefil 28x (průměr 0,78/záp.) na 2. místě ho následuje Miloslav Klauz s 17 (průměr 0,46/záp.) zásahy. Na 3. děleném místě pak skončili Vojtěch Přitasil a nejlépe střílející obránce Mirek Obdržal, kteří vsítili shodně 9 branek (průměr 0,25/záp.)
Tři hráči dokázali dosáhnout tzv. HATTRICK: na jaře to byl K. Kulhavý, který to dokázal dokonce 2x (v Doubravce a doma s Meteorem) a na podzim V. Balata (doma s Táborskem) a hrdina domácího utkání s Náchodem M. Klauz, který zde skóroval dokonce 4x!
Oba první dva nejlepší střelci dosáhli i výborného umístění v tabulce střelců celé ligy, když Kamil Kulhavý se u místil na vynikajícím, děleném 2. - 4. místě a Miloslav Klauz na velmi slušném, 14. místě.
Za celou sezónu se nepodařilo skórovat  (z hráčů kteří se na hřišti objevili na 300 a více minut) pouze: A. Konopiskému, V. Peštovi a L. Dvořákovi.
Titul "Nejlépe přihrávající hráč" získal s velkým náskokem Miloslav Klauz (22 asistencí). Následují Kamil Kulhavý (14), Vojta Přitasil (13), David Pešta (11) a Tomáš Říha s Davidem Filipem (po 10). Jednu asistenci si do tabulky připsal i náš golman Denis Dvořák

PRODUKTIVITA:

Nejproduktivnějším hráčem sezóny 2015 / 2016 se tak stává Kamil Kulhavý, který nasbíral výborných 42 bodů. Těsně za ním skončil a stříbrnou příčku obsadil Míla Klauz (39), bronzovou příčku pak drží Vojtěch Přitasil (22).


Conny


HEZKÝ DÁREK NA ZÁVĚR
pro odcházející dorostence U-19
12/06/2016
Krásný dárek pro bývalé hráče naší U-19 připravilo vedení klubu v čele s trenérem A-mužstva Lubošem Zákostelským. Vybraní hráči, se kterými se počítá s jako možnými adepty pro příští sezónu v ČFL dostali příležitost odehrát celý 2. poločas v přátelském utkání proti extraligovému A-mužstvu SK SLAVIA PRAHA.
Měli tak možnost "poměřit své síly" s vynikajícími hráči i reprezentanty v přímém souboji. A nedopadlo to nijak tragicky, protože "svůj poločas" prohráli pouze 1:2. Celkově Benešov prohrál 1:4.
Zápasu se zúčastnili tito hráči ročníků 1995 - 1998: Luboš Balata (1995), Karel Vacek a Jakub Vosáhlo (oba 1996); Vojtěch Balata, Vojtěch Přitasil, Zdeněk Hašek, Miloslav Klauz a David Pešta (všichni 1997); Jakub Melichar a Kamil Kulhavý (oba 1998) a ještě hráč "spřátelené" FK Dukly Praha Damián Farkaš (1996).
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny
Luboš Balata - 95
Hráči čekající na 2. poločas
Karel Vacek - 96
Jakub Vosáhlo - 96
Vojtěch Balata - 97
Zdeněk Hašek - 97
Miloslav Klauz - 97
David Pešta - 97
Vojtěch Přitasil - 97
Kamil Kulhavý - 98
Jakub Melichar - 98
Damián Farkaš (Dukla) - 96

Rozlúčka "FANS U19" proběhla důstojně
(a skončila v 01.30 hod.druhý den)
11/06/2016
Velmi příjemné prostředí vytvořil trenér Luděk Matoušek na "domácí půdě" ve Vlašimi pro účastníky závěrečného setkání FANS U19. Jmenovitě se jednalo o Karla Králíčka, Miloslava Klauze, Josefa Haška, Josefa Přitasila. Lůďu Říhu a Jirku Conny Kondelíka.
Vzpomínalo se na sezónu, (nejenom tu poslední), příjemně se pojedlo a popilo, vystoupilo i kytarové duo KK a zazněla i slibovaná premiéra hitu "Song for LM" (na čerstvě vydané DVD se můžete podívat >>>ZDE<<<)

"ROZLÚČKA"
FANS U-19
Vážení a milí přátelé, příslušníci klubu "FANS U-19",
jak jsme bohužel všichni zjistili, sezóna nám skončila, a proto chceme uspořádat ROZLÚČKOVÝ VEČER S FANOUŠKY U19.
Jedná se o posezení, poklábosení o tom, "jak to ti kluci hráli a jak to všechno mohlo být, kdyby"...můžeme i něco popít a třeba i trochu "zabékat si".
Mimochodem - celosvětovou premiéru zde bude mít píseň, kterou jsem složil a kterou i osobně přednesu a která je věnována našemu, dnes již bývalému trenérovi - Její název: "SONG FOR LUDEK MATOUSHEK".
Loučení začíná v pátek, 10. června 2016 v 17.00 hod. ve Vlašimi, Velíšská 1113/19 ( viz mapa) a končí ????...až nás to přestane bavit. Poté je možný přesun do světoznámého baru VRTULE.
Srdečně jste tedy zváni a doufám že dorazíte v hojném počtu - možná bude i pr...!
P.S.
Hlavně je očekávána účast těch SKALNÍCH jako vždy byli: oba dva Pepíci Haškové, Lůďa Říha, Pepa Dvořák, pánové a dámy Obdržalovi a Melicharovi, rodina Balatů i s dědou, rodina Přitasilů atd. atd... Nechť mi prominou ti, na které jsem si nevzpomněl a nejmenoval je, ale jste zváni všichni!
Prosím o potvrzení účasti panu redaktorovi Mílovi Klauzovi st. na číslo 602 117 139
Děkuji
Conny

NÁŠ BRANKOSTROJ SE ZASTAVIL NA ČÍSLE 99
FK BANÍK SOKOLOV - SK BENEŠOV 3 : 5 (1:2)
Mistrovský zápas - Sokolov / tráva, 4. 6. 2016, 14:45 hod., 22 °C -přeháňky

04/06/2016
VÍTĚZNÉ LOUČENÍ
Přestože jsem vypsal po našem pátém gólu prémii pro střelce jubilejní sté branky, docílit 100 vstřelených gólů se nám nakonec nepodařilo, což nás ale vůbec nemusí mrzet!
Dokázali jsme dosáhnout na vysoké vítězství, udrželi konečné 5. místo v soutěži a navíc byl k vidění určitě zajímavý a dramatický fotbal, který byl navíc okořeněn 8-mi góly! To se muselo, celkem početné kulise diváků, jistě líbit! (I když těm našim "skalním" jistě o trochu víc)
My jsme udeřili mezi 17. - 20. minutou dvěma góly (Obdržal a Klauz), ale houževnatý soupeř dokázal snížit v 43. minutě gólem do šatny.
V úvodu 2. poločasu se mu dokonce podařilo stav srovnat, ale naši hráči za 10 minut (v rozmezí 63. - 74. minuty) dokázali vstřelit 3 branky (Říha, Kulhavý a znovu Obdržal, který byl podle mě dnes mužem číslo 1 v našem dresu, protože ještě při 2 brankách asistoval), a definitivně tak rozhodnout utkání. Nic už na tom nezměnila ani 3. branka domácích dosažená v 82. minutě.
Utkání, které hlavní rozhodčí Štěrba pak ukončil o 3 minuty dříve, už jsme pak bez problémů dotáhli do vítězného konce.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Závěrečné fotografování
základní sestavy
Nástup obou mužstev
na hlavním stadionu v Sokolově
Ti nejvěrnější FANS U-19 přijeli i na
poslední utkání svého týmu
Pro mě dnes jasně Nro. 1
Mirek Obdržal
Tomáš Říha nás poslal po vyrovnání
soupeře znovu do vedení
Míla Klauz - výborný!
1 gól + 2 asistence
Do listiny střelců si zapsal svůj,
už v pořadí 28. gól, i Kamil Kulhavý
U Vojty Balaty se opět projevily potíže
s dýcháním a v 63. minutě byl střídán
Velký zápas dnes sehráli
David Filip se Zděnkem Haškem

Vedoucí mužstva Karel Králíček
informuje, radí, žádá, přikazuje.....

23/05/2016
Předkládám vám několik informací ohledně nastávajícího mistrovského utkání:
Utkání FK BANÍK SOKOLOV, sobota, 4. 6. 2016 - 13:45 hod.
Adresa hřiště: Slovenská, Sokolov
Sraz v Benešově : 10.00 hod.
Odjezd ze stadiónu Benešov: 10.15  hod. - AUTOBUSEM
Nástup na hřišti v Sokolově: 13.15 hod.
Návrat do Benešova: okolo 20.00 hod.
Karel Králíček, vedoucí mužstva


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

VŠECHNO JEDNOU KONČÍ....
31/05/2016
Tento víkend končí sezóna 2015 / 2016 1. České fotbalové ligy U19 a s ním končí i historie tohoto skvělého týmu. Posledním naším soupeřem bude hornický FK BANÍK SOKOLOV.
I poslední zápas bude mít svůj náboj, protože se jedná o určení definitivního pořadí v lize. Čtvrtí už vzhledem k dosavadnímu průběhu být nemůžeme, ale ve hře je ještě udržení současného 5. místa. O toto místo budou s námi na dálku bojovat Motorlet a Žižkov a v přímém souboji se o něj právě utkáme v sobotu na hřišti Sokolovského Baníku.
Jaké jsou varianty:
Když dokážeme zvítězit, není co řešit a jsme pátí. Toto 5. místo by nám zaručila i "plichta" s následným vítězným penaltovým rozstřelem (to je ale dost riskantní). Ovšem v případě remízi s prohraným penaltovým rozstřelem bychom klesli na 6. místo, protože bychom měli stejně bodů jako Sokolov, ale ten má mnohem lepší skóre. V případě porážky a předpokládaném vítězství Žižkova nad Doubravkou bychom dokonce klesli až na místo sedmé!
Z tohoto rozboru jasně vyplývá, že nejjednodušší cestou k udržení 5. místa je prostě v Sokolově vyhrát!. Je to ale opravdu nejjednodušší???
V posledním vzájemném utkání v Benešově jsme sice dokázali 2:1 vyhrát, ale jednoduché to rozhodně nebylo!
V SOBOTU MÁTE TEDY ÚPLNĚ POSLEDNÍ MOŽNOST VIDĚT TOTO MUŽSTVO HRÁT SPOLEČNĚ. JE TO SICE DALEKO, ALE JEDEME AUTOBUSEM (NĚJAKÉ MÍSTEČKO SE URČITĚ NAJDE) S NAŠÍM DVORNÍM ŘIDIČEM PANEM ŘÍHOU, TAKŽE BYSTE SI MOHLI UŽÍT KRÁSNÝ CELODENNÍ VÝLET SPOJENÝ S FOTBALOVÝM ZÁŽITKEM. NEVÁHEJTE!
Conny


VÝBORNÝ PRVNÍ POLOČAS NESTAČIL
SK BENEŠOV - FK DUKLA PRAHA 2 : 2 (2:0), penalty 5:4
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 28. 5. 2016, 17:00 hod., 18 °C - déšť

28/05/2016
VÍTĚZSTVÍ PŘIŠLO AŽ PO PENALTÁCH
V prvním poločase se za stálého deště před slušnou diváckou kulisou odehrával velmi kvalitní fotbal. Naši hráči udeřili v 11. minutě (čerstvý maturant Vojta Přitasil) a vzápětí hned ve 12. minutě (kdo jiný než Kamil Kulhavý), čímž sebevědomou Duklu dostali tak trochu do úzkých.
Nicméně ve 2. půli se hosté dokázali vzchopit a dvěma brankami v závěru zápasu dokázali alespoň vyrovnat. Penaltový rozstřel pak dopadl těsně v náš prospěch 5:4. Tím pádem jsme zřejmě Duklu definitivně připravili o možnost zahrát si baráž o extraligu.
O poločase byly hráčům ročníku 1997 předány upomínkové předměty jako dík za účinkování v mládežnických mužstvech SK Benešov. Jednalo se o Denise Dvořáka, Zděnka Haška, Davida Peštu, Vojtu Balatu, Mílu Klauze, Vojtu Přitasila a Adama Konopiského.
P.S.
O přestávce jsem musel odejet ještě k jinému zápasu a jak mi později volal pan redaktor Míla Klauz st., zavinil jsem prý špatný výkon našeho mužstva v 2. poločase, kdy hráči přestali hrát, protože je nikdo nefotografoval! Takže za to vlastně můžu zase já...
.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
VIDEO - sestřih branek najdete >>>ZDE<<<
Conny

Do vedení náš tým poslal již
ve 12. minutě Vojta Přitasil
Vojta Balata dnes už vydržel
téměř celozápasovou zátěž
Tribuna byla při posledním domácím zápase nacpaná k prasknutí

VÍTĚZNÝ "POUŤÁK" NÁS POSUNUL UŽ NA 5. MÍSTO!
SK SENCO DOUBRAVKA - SK BENEŠOV 2 : 5 (0:3)
Mistrovský zápas - Plzeň-Doubravka / tráva, 25. 5. 2016, 17:00 hod., 22 °C - polojasno

25/05/2016
KAMIL KULHAVÝ OPĚT DOCÍLIL HATTRICK!
Poslední "Anglický týden" se pro naše mužstvo vyvíjí mnohem lépe než ten minulý. Po jasném vítězství na Admiře jsme stejně jasně vyhráli i v hezkém areálu, který vlastní Doubravka. Jen ta tráva mohla být lépe sestříhaná.
To ale vůbec nebránilo tomu, aby Kamil Kulhavý opět dosáhl hattrick (i když na jeho třetím gólu má asi víc než Kamil zásluhu domácí golman Schimmer, který si míč po střele našeho kanonýra vhodil do branky sám). Druhou událostí bylo to , že se v naší brance na 15 minut objevila naše golmanská dvojka Dominik Malík, který tak poprvé v životě pocítil na vlastní kůži atmosféru 1. ligy.
Dostal sice gól, ale nemohl za něj, protože na našich 2 obdržených gólech se tentokrát hlavně podílel náš kapitán Zdeněk Hašek, který byl myšlenkami asi stále ještě někde na maturantském potítku. Mimochodem - maturitu zvládnul výtečně, stejně jako Vojta Přitasil, který se ze stejných důvodů dnes zápasu nezúčastnil.
Jinak mi dnešní zápas připadal jako nějaké "pouťové utkání" dvou místních vesnických jedenáctek, které hrají jen proto, aby si udělali žízeň. Žádná paráda to teda opravdu nebyla....
Nicméně při zaváhání našich konkurentů v tabulce jsme se vyšvihli o dvě pozice na 5. místo v tabulce. Teoreticky bychom do konce ligy mohli jít i přes Meteor na 4. místo - to ale opravdu jen teoreticky...
Naopak Kamil Kulhavý se osamostatnil na 4. místě ve střelecké tabulce ligy a na vedoucího Kroutila z Kladna mu chybí 4 zásahy. Tak co , Kamčo, ještě 2 hattricky proti Dukle a Sokolovu - a je to doma, ne?

Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Znovu vítězné foto, a proto
budeme fotit až do konce ligy!
Na hřiště přichází Kamil Kulhavý. To
ještě netušil, že opět vstřelí hattrick!
Míla Klauz fintou obchází domácího
kapitána B. Buchtu (6)
Náš úvodní gól vstřeli
Petr Pohorský
David Pešta "prchá"
před balonem ke své brance
80. minuta a Dominik Malík
zažije atmosféru 1. ligy

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POSLEDNÍ "ANGLICKÝ TÝDEN" SE CHÝLÍ KE KONCI
23/05/2016
Do konce 1. České fotbalové ligy chybí 3 zápasy. Předposlední dva zápasy sehrajeme tento týden. Jeden bude venku a druhý bude tuto sobotu na domácím hřišti. Ale popořádku - ve středu jedeme do západočeského předměstí Plzně, kde nám soupeřem bude SK SENCO DOUBRAVKA.
Na Doubravku jedeme v roli jasného favorita. Náš soupeř se pohybuje v pásmu mužstev ohrožených sestupem. Figuruje na 18. místě tabulky s 24 body. skóre má vysoce pasivní 43:103 a rovněž bilance není příliš růžová 6V - 2VP - 2PP - 25 P. Ale pozor! Domácím nic jiného nezbývá, než se rvát o zbývající porci bodů, které by je z pásma sestupu mohla dostat, ale budou to mít nesmírně těžké a jedná se pouze o teoretickou záležitost. Na podzim jsme doma zvítězili 2:0.
To poslední utkání na našem domácím stadionu bude určitě jiné. Náš sobotní soupeř totiž ještě má teoretickou naději při klopýtnutí Chrudimi postoupit baráž o extraligu. Jenom musí poslední tři zápasy vyhrát. Ano jedná se o mužstvo FK DUKLA PRAHA.
Dukla opravdu "jede" a na jaře neokusila v normálním čase hořkost porážky. Bohužel dvakrát prohrála při penaltových rozstřelech (Chrudim a Meteor) a právě proto má ztrátu na vedoucí Chrudim 1 bod.
V tabulce tedy je na 2. místě s 84 body, skóre vysoce aktivní 105:33 (má nejlepší obranu v lize) a bilanci má 27V - 0VP - 3PP - 5P. V zápase tedy je jasným favoritem, ale věřím, že naše mužstvo bude pro ni velkým oříškem. Na podzim jsme na jejich hřišti těsně prohráli 2:3.
DOUFÁM, ŽE SI POSLEDNÍ SPOLEČNÉ DOMÁCÍ VYSTOUPENÍ TOHOTO MUŽSTVA NENECHÁTE UJÍT A PŘIJDETE SE S NÍM ROZLOUČIT V HOJNÉ MÍŘE!!!
Conny


ANI NAPOČTVRTÉ NAD NÁMI DOMÁCÍ NEZVÍTĚZILI
FK ADMIRA PRAHA - SK BENEŠOV 1 : 3 (0:1)
Mistrovský zápas - Praha-Bohnice / tráva, 22. 5. 2016, 10:15 hod., 24 °C - jasno

22/05/2016
"PĚTKA" JAKO OBVYKLE TO SICE NEBYLA, ALE 3 BODY VEZEME DO BENEŠOVA
I počtvrté v řadě jsme dokázali v ligové soutěži porazit domácí Admiru a získali jsme tak plný počet bodů. Utkání bylo vedeno v rytířském duchu a ani jedno mužstvo neobdrželo žlutou kartu. Navíc se na zápas dalo docela koukat.
Po celý zápas jsme drželi "taktovku" ve svých rukách a jenom naše velice slabá produktivita v proměňování šancí způsobila, že vítězství nebylo výrazné jako obvykle.
Už po čtvrthodince poslal náš tým do vedení náš nejlepší střelec a dnešní kapitán Kamil Kulhavý, který hlavou proměnil přesný centr Tomáše Říhy. Vynikající zápas dnes sehrál náš golman Denis Dvořák, který měl v 1. půli dva neskutečné zákroky a navíc zlikvidoval i nesmyslně nařízenou penaltu proti našemu mužstvu.
Ve 2. poločase se sice podařilo domácím v 56. minutě vyrovnat, nicméně trvalý tlak našeho mužstva přinesl své výsledky: v 72. minutě skóroval hlavou podle mně dnes náš nejlepší hráč Mirek Obdržal (opět hlavou po rohovém kopu Míly Klauze) a v 79. minutě pečetil naši výhru Vojta Balata, který si pobyl na hrací ploše pouhých 15 minut a poté musel hřiště opustit z důvodu dýchacích potíží.
Dnešní výhra způsobila, že jsme se konečně odpoutali z 8. místa v tabulce o jeden stupínek výš. Doufám, že tento posun bude ještě pokračovat.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Znovu VÍTĚZNÁ
předzápasová fotografie
Kamil Kulhavý se dnes zapsal do
střelecké tabulky jako první
Takhle skvěle vychytal Denis
Dvořák penaltu domácích
V 56. minutě domácí srovnali stav
po nedůrazném bránění J. Melichara
72. minuta a náš dnes nejlepší hráč
M. Obdržal nám znovu vrací vedení
Vojta Balata byl dnes na hřišti pouhých 15 minut a přesto dokázal skórovat

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

S ADMIROU JSME JEŠTĚ NIKDY NEPROHRÁLI
17/05/2016
V neděli začíná poslední "Anglický týden" (že jich ale letos bylo, co?) této sezóny. Po velmi dobrém výkonu proti Meteoru jsme zvědavi, zda na tento výkon naváží. Opět se střetneme s pražským mužstvem. Tentokrát jím bude FK ADMIRA PRAHA.
S tímto mužstvem se setkáváme v lize počtvrté a ani jednou jsme v předchozích utkáních nezakusili hořkost porážky, ba co víc, vždy jsme jí dokázali uštědřit nepopulárního "bůra". Doufám, že v této tradici budeme poračovat i počtvrté.
Admira je v tabulce na 16. místě se 35 body, silně pasivním skórem 46:86 a bilancí 9V - 3VP - 2VP - 20P. Starosti s udržením by už ale měla mít za sebou.
Je tedy docela možné, že se bude hrát fotbal oprostěný od jakéhokoliv stresu, protože oběma mužstvům až zas tak moc o nic nejde. Snad jenom o prestiž....
Conny


VŮBEC TO NEBYL LEHKÝ ZÁPAS
SK BENEŠOV - FK METEOR PRAHA VIII 5 : 2 (4:1)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 14. 5. 2016, 17:00 hod., 14 °C - zataženo, občasný déšť

14/05/2016
FAMÓZNÍ KAMIL KULHAVÝ ROZHODL ZÁPAS HATTRICKEM ZA 11 MINUT!
V úvodu zápasu měl jasně navrch Meteor, který také již v 7. minutě po velkém náporu vstřelil svůj vedoucí gól. My jsme ale dnes měli ve svém středu famózního Kamila Kulhavého, který vzápětí po pěkné přihrávce Míly Klauze stav vyrovnal. A to nebylo všechno! Již o pár minut později otočil svou druhou brankou průběh utkání a ve 20. minutě z trestného kopu zkompletoval svůj hattrick. To vše mu trvalo pouhých 11 minut. Když ve 37. minutě krásnou střelou navyšoval stav na 4:1 Míla Klauz, byli jsme všichni přesvědčeni, že utkání musíme dovést do vítězného konce.
Očekávaný tlak hostů ve 2. poločase jsme vcelku v poklidu ustáli, problémy nastaly pouze po druhé brance Meteoru, která padla z velké dálky a náš golman Denis Dvořák ji zřejmě trochu podcenil. Soupeř ve snaze ještě nějak pozměnit stav nás poté uzamknul na vlastní polovině, nicméně naše senzační vítězství pečetil v úplném závěru David Filip.
PÁNOVÉ DĚKUJEME - PO DLOUHÉ DOBĚ TO OPĚT BYLA PARÁDA!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Fotka mužstva před utkáním =
zaručené vítězství!
První hvězda utkání - Kamil Kulhavý
autor 11-ti minutového hattricku
Krásný 4. gól ale vsítil
i Miloslav "Mejla" Klauz
Vítězství pečetil minutu před
koncem David Filip
Vojta Přitasil znovu předvedl
svoje železné plíce
Akrobatický a netypický zákrok
našeho golmana D. Dvořáka

ZŮSTÁVÁME STÁLE OSMÍ
SK BENEŠOV - FK MOTORLET PRAHA 1 : 1 (1:0), penalty 10:9
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 11. 5. 2016, 17:00 hod., 21 °C - polojasno

11/05/2016
15. SÉRIE (!!!) PENALT ROZHODLA O NAŠEM "MALÉM VÍTĚZSTVÍ"
Naprosto nezajímavý první poločas, který se odehrával mezi šestnáctkami a kdy se obě mužstva předháněla v nepřesnostech měl pro nás jedinou světlou chvilku v 33. minutě, kdy perfektně provedený rohový kop Mílou Klauzem přetavil v naší vedoucí branku náš nejlepší střelec Kamil Kulhavý.
Druhý poločas už byl mnohem víc zajímavý, zvláště po šťastné vyrovnávací brance soupeře, kterou vsítil A. Dvořák. Obě mužstva se pak snažila ve zběsilém tempu strhnout vítězství na svoji stranu, což se jim ale do konce normální hrací doby nepodařilo.
Následný penaltový rozstřel, jaký dnes probíhal, jsem ještě nezažil: Vítězství jsme docílili až v 15. sérii, kdy penaltu podruhé proměnil Vojta Přitasil, zatímco jinonický Nezbeda pouze rozezvučel břevno Denisovy branky.
Získali jsme tak z tohoto "lítého boje" 2 body, což nám ale na posun v tabulce nestačí, protože jsme potřebovali body tři. Že by v sobotu?
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Naši hráči nastupovali k zápasu
s usměvavou náladou
Předzápasový obrázek hráčů,
kteří nastoupili dnes v základu
Trojice rozhodčích
zvládla zápas na výbornou
Střelec našeho jediného
gólu - Kamil Kulhavý
Vojta Přitasil toho dnes
naběhal na dva zápasy
Výlet našeho stopera
Z. Haška před soupeřovu branku

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

Z DŮVODU "ANGLICKÉHO TÝDNU" HRAJEME JIŽ VE STŘEDU
10/05/2016
Po nedělním utkání na Žižkově si už vůbec netroufám být optimistou před středečním utkání, kdy na náš stadion zavítá jinonický FK MOTORLET PRAHA.
Bude se opět jednat o přímý souboj o umístění v tabulce. V případě našeho vítězství bychom totiž mohli, za určitých okolností, dokonce poskočit na 6. místo v tabulce. Bude to ale nesmírně těžké, protože právě Motorlet 6. místo v tabulce okupuje. Má 60 bodů, skóre 61:41 a bilanci 18V - 2VP - 1PP -11P. Na podzim jsme na hřišti ve Zbuzanech dokázali remizovat 0:0, ovšem na penalty jsme prohráli, když svůj černý den si tehdy vybral Lukáš Rozsypal. Na jaře se hostům daří mnohem lépe než nám, protože nasbírali 27 bodů, zatímco náš tým pouze 18....
V sobotu od 17-ti hodin se znovu střetneme na domácím hřišti ještě se silnějším mužstvem, které v tabulce drží 4. místo a jedná se o FK METEOR PRAHA VIII.
Získal zatím celkem 65 bodů, skóre 69:50 a bilanci 19V - 3VP - 2VP - 8P. Na podzim jsme na skvělé "umělce" ve Štěpničné sehráli velice dramatické a vyrovnané utkání, které jsme ovšem prohráli těsně 2:3. Náš golman Denis Dvořák tehdy podal jednoznačně svůj nejlepší výkon v sezóně. Kéž se mu to podaří v sobotu zopakovat!
Conny


PROPADÁK POD ŽIŽKOVSKÝM VYSÍLAČEM
FK SLAVOJ VYŠEHRAD - SK BENEŠOV 3 : 2 (1:2)
Mistrovský zápas - Praha, Seifertova / tráva, 7. 5. 2016, 10:00 hod., 19 °C - jasno

07/05/2016
NA OBRAT VE 2. POLOČASU STAČILO VYŠEHRADU POUHÝCH DESET MINUT
Na bývalém prvoligovém stadionu Viktorky Žižkov jsme dnes sehráli opět jedno ze svých "prapodivných utkání". V prvním poločase "pohoda, klídek, tabáček", kdy jsme bez jakýchkoliv problémů otočili nepříznivý stav 0:1 z 18. minuty dvěma brankami (Říha, Kulhavý) po velmi hezkých akcích a dalo se tudíž očekávat, že v poločase druhém budou padat další góly.
Ty sice padaly, ale bohužel jen do naší sítě. Vyšehrad dokázal utkání otočit během 10 minut (v rozmezí 51. - 60. minuty) a naše mužstvo se už do konce zápasu na nic kloudného nezmohlo, i když se po dlouhé době na hřišti objevil V. Balata.
Ze Žižkova tedy odjíždíme bez bodového zisku, což je opravdu velký neúspěch....
TATO PORÁŽKA NÁS NAVÍC POSÍLÁ NA 8. MÍSTO V TABULCE..
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

První gól zařídil Tomáš Říha
po průniku Davida Pešty
Kamil Kulhavý nás dostal do vedení
po krásné přihrávce M. Klauze
Miloslav Klauz připravil gólovou
šanci pro Kamila Kulhavého
Souboj "tělo na tělo" v provedení
Jakuba Melichara
Běžecký souboj Davida Filipa
s vyšehradským protivníkem
Velká radost našich hráčů po gólu
K. Kulhavého. To jsme ještě vedli...

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NA ŽIŽKOV ZA "VYŠEHRADSKÝMI ŠEMÍKY"
04/05/2016
Na utkání 28. kola zajíždíme do Prahy pod žižkovský TV vysílač, kde sídlí a má hřiště kdysi slavná FK Viktoria Žižkov (byla i prvoligová), abychom na tomto vyhřívaném "pažitu" sehráli utkání proti FK SLAVOJ VYŠEHRAD.
V tomto utkání jsme jasným papírovým favoritem. Aby taky ne, když nás od sebe dělí "propastných" 10 míst v tabulce! Vyšehrad drží 17. příčku v tabulce se 24 body. Skóre mají silně pasivní 49:85 a bilanci 6V - 2VP - 2PP - 21P.
Ale pozor!
Domácí bojují o záchranu, mají tedy mnohem větší motivaci než naše mužstvo a takováto utkání bývají velice ošidná. Nicméně každý jiný výsledek než naše vítězství musíme považovat za neúspěch! Nechme se tedy překvapit... Doufám, že příjemně!!!
Conny


VÍTĚZSTVÍ - ALE JEN POLOVIČNÍ (NA PENALTY)
SK BENEŠOV- FK BANÍK MOST 1909 2 : 2 (1:1)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 30. 4. 2016, 10:00 hod., 16 °C - jasno

30/04/2016
DVAKRÁT JSME MUSELI SROVNÁVAT STAV
Dnes se na našem stadionu nabízela ke sledování vcelku pohledná hra obou mužstev. My jsme jako obvykle promarnili několik ložených šancí a tak následoval ve 32. minutě trest v podobě vedoucí branky Mostu, kterou vstřelil Lukáš Plos.
Naštěstí hned za 2 minuty se rozběhl k velkému sólu z vlastní poloviny David Filip, který z hranice šestnáctky vyslal na mosteckou branku naprosto nechytatelný "projektil" a vyrovnal.
V druhém poločase to opět byli hosté (znovu L. Plos), kteří šli v 66. minutě do vedení. V 77. minutě se povedl našemu trenérovi L. Matouškovi geniální kousek, když nasadil do hry "žolíka", vysokého Štěpána Koreckého, který byl na hřišti pouhé 2 minuty a hned se svému trenérovi odměnil gólem ze skrumáže.
Následoval penaltový rozstřel, kdy mostečtí hráči dvakrát mířili mimo branku Denise Dvořáka, zatímco naši hráči (Kulhavý, Obdržal, Klauz a Filip) proměnili. Nedal pouze J. Melichar. Tím pádem jsme vyhráli na penalty 4:3.
Prostě takové poloviční vítězství.....
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Úvodní jedenáctka
před zápasem
Divácká kulisa byla opravdu velmi chudá. Hráči jasně vyhráli nad diváky.
David Filip se rozjíždí ke svému velkému sólu na jehož konci byl gól
Takhle se snažil Kamil Kulhavý
v úvodu ohrozit branku hostí...
... a takhle se zase snažil
Miloslav Klauz
Vysoký "žolík" Štěpán Korecký
zajistil 11 minut před koncem remízu

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DALŠÍ MOŽNOST K NAPRAVENÍ NAŠÍ POŠRAMOCENÉ REPUTACE
26/04/2016
Ve 27. kole, které sehrajeme opět na domácím hřišti, dostanou naši hráči další příležitost napravit si svoji silně pošramocenou reputaci, kdy 3x v řadě za sebou prohráli. Soupeřem ji bude severočeský FK BANÍK MOST 1909.
Naši hráči se nenacházejí v optimální pohodě, tak budeme velmi zvědavi, zda se jim už konečně podaří přerušit sérii porážek. Mostečtí jsou v tabulce o 3 místa pod námi, tzn. na 10. místě se 49 body. Skóre mají aktivní 76:64 a jejich bilance je 14V - 2-VP - 3PP - 11P. Jedná se tedy o mužstvo podobných kvalit, jaké je naše. Na podzim jsme po velkém boji a "přetahované" prohráli na jejich hřišti 3:4. O kvalitách našeho soupeře svědčí i to, že dokázali na jaře porazit silnou Slavii 2:0!
Přijďte naše hochy podpořit, aby konečně prolomili smůlu, která je v posledních zápasech provází!
Conny


ANGLICKÝ TÝDEN SE "Z GRUNTU" NEVYVEDL
SK BENEŠOV- FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ 0 : 1 (0:1)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 23. 4. 2016, 10:00 hod., 12 °C - polojasno

23/04/2016
DO TŘETICE VŠEHO ZLÉHO: 3. PORÁŽKA V ŘADĚ
Začátek pro nás vypadal dobře: fungovala kombinace a byly zde i určité brankové příležitosti. Velkou parádou pak byla tvrdá střela Mirka Obdržala, která však pouze orazítkovala levou tyč hradecké branky.
Hra byla vcelku vyrovnaná, bohužel čtvrthodinku před odchodem do šaten nám z nevinné akce vsítil hostující Fišera branku....
Naši hráči se, na rozdíl od utkání s Kladnem před 14 dny, z tohoto úderu už do konce zápasu nevzpamatovali a i když jsme možná byli lepším mužstvem, pozorně bránící Hradec si svoje hubené vítězství dokázal uhlídat. Nám se dotáhnout zápas alespoň k remíze ani tentokrát nepodařilo.
Byla to tedy už třetí porážka v řadě, nicméně alespoň částečný reparát můžeme složit za týden opět na domácím hřišti proti Mostu.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev na našem
kvalitně připraveném hřišti
Vojtěch Přitasil v souboji
s hradeckým Preclíkem
David Filip i v prohraném utkání
potvrdil svůj vysoký standard
Míla Klauz proniká mezi hostujícím
Veselým (7) a Bláhou (10)
Kamil Kulhavý si dnes nasadil kapitánskou pásku za Z. Haška
Mirek Obdržal svojí krásnou střelou
v 1. půli trefil pouze levou tyč hostů

NEPŘÍLIŠ POHLEDNÝ ZÁPAS JSME PROHRÁLI
FK ÚSTÍ NAD LABEM - SK BENEŠOV 3 : 1 (1:0)
Mistrovský zápas - Ústí n./L. / tráva, 20. 4. 2016, 14:00 hod., 12 °C - jasno

20/04/2016
BYLO TO TAK NĚJAK BEZ ŠŤÁVY
Na pěkně připravené a kvalitní ploše na Klíši jsme měli první dvacetiminutovku ve své režii. Hezky jsme kombinovali po zemi a z toho pramenily i 3 naše tutovky (Říha, Kulhavý, Obdržal). Všechny ale skončily bezúspěšně a skóre se tedy neměnilo.
Pak jsme se přizpůsobili "nakopávanou" soupeři a na hřišti se začal odvíjet velice nepohledný fotbal. Hosté nechali 3x vyniknout našeho golmana D. Dvořáka, který si ale trochu pošramotil svoji pověst, když při rohovém kopu domácích zaspal na čáře a pro ústeckého Láchu nebyl vůbec žádný problém poslat svoje mužstvo do vedení.
Po přestávce jsme se znovu pokusili o svou hru. Trvalo to však opět pouze 20 minut, ale tentokrát jsme alespoň jednou uspěli brankou svátečního střelce Davida Filipa, který patičkou efektně vyrovnal.
Další průběh utkání můžeme označit jako příšernou "holomajznu" z obou stran, bohužel při velice rozdílném posuzování ofsajdů se domácí ještě 2x prosadili a zvítězili tak 3:1. Tak jim to přejme ať si to užijí!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev na pěkně
připraveném trávníku na Klíši
První branka v naší síti po rohovém kopu byla dost laciná
Svůj druhý gól v soutěži vstřelil
sváteční střelec David Filip
David Pešta při svém
typickém výskoku
Denis Dvořák zažehnává nebezpečí
od své branky vyboxováním míče

Jakub Melíšek společně s Davidem
Filipem proti Petru Lankovi (3)


Náš bývalý GOLMAN
po roce opět v AKCI !
18/04/2016
Bude tomu již skoro rok, kdy se náš bývalý golman Jakub Kondelík rozhodl "pověsit kopačky na hřebík" a ukončit tak svoji kariéru. Jak řekl - tak učinil a zahájil studium na ČVUT, fakulta biomedicinského inženýrství.
Tuto neděli ale na naléhání manažéra Petra Laciny svoje rozhodnutí trochu porušil a přislíbil mu účast na 2 zápasech Krajského přeboru (bez jakéhokoli fotbalového tréninku !!!) v dresu SK Posázavanu Poříčí n. S.
A JAK TO DOPADLO?
Hodnocení zápasu trenérem Pavlem Šimáčkem:
...„Předvedli jsme nejhorší výkon na jaře a za bod můžeme být rádi. Všude jsme byli pozdě, nadělali jsme snad třicet faulů, a tak důrazný soupeř mohl v trestných kopech využívat výškové a váhové přednosti, díky níž posílal jeden míč za druhým do našeho vápna. I kvůli neschopnosti v zakončení a výbornému výkonu našeho brankáře Kuby Kondelíka, vstřelil jen jeden......více najdete zde >>

A tak jsem nakonec musel dát za pravdu všem těm expertům, kteří mě před zápasem utěšovali, že: "CHYTAT SE NEZAPOMÍNÁ!"
ASI TO TAK BUDE A JSEM TOMU RÁD!
Conny


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

"ANGLICKÝ TÝDEN" POKRAČUJE JAKO OBVYKLE JIŽ VE STŘEDU
17/04/2016
První utkání tzv. "Anglického týdne" jsme si parádně "zpackali" v Náchodě a tak teď budeme mít možnost napravit si svoji reputaci hned dvěma zápasy v krátké době.
Již ve středu zajíždíme opět na sever Čech, kde naším soupeřem bude FK ÚSTÍ NAD LABEM. Tento tým figuruje v současnosti překvapivě až na 15. místě tabulky s 29 body, skórem 54:67 a bilancí 8V - 2VP - 1PP - 16P. Na podzim jsme na domácím hřišti dokázali zvítězit vysoko 6:2. Jak jsme ale poznali včera v Náchodě, vůbec nic to neznamená!
V sobotu si konečně zahrajeme na domácím hřišti a přijede za námi, tentokráte východočeský klub FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ. Ti jsou papírově mnohem silnější než Ústí, protože sídlí na 9. místě se 46 body, skórem 53:59 a bilancí 13V - 3VP - 1PP - 10. V Hradci jsme na podzim horko-těžko dokázali pouze remizovat 1:1, přičemž na pokutové kopy jsme prohráli 2:4 a získali tak pouhý bod.
Troufám si tvrdit, že oba soupeři jsou hratelní a nějaké body bychom měli určitě získat. Jak to všechno dopadne uvidíme až v sobotu odpoledne.
ConnyNÁCHOD PROVEDL VE 2. PŮLI DOKONALÝ OBRAT
FK NÁCHOD - SK BENEŠOV 3 : 2 (0:2)
Mistrovský zápas - Náchod / UMT, 16. 4. 2016, 10:00 hod., 9 °C - přeháňky

16/04/2016
ZVÍTĚZILO LEPŠÍ MUŽSTVO
Jako vejce vejci se podobal dnešní duel našemu minulému zápasu s Kladnem. Pouze s tím rozdílem, že mužstvem, které dokonale dokázalo otočit ve 2. poločasu zápas, jsme tentokrát nebyli my, ale náš soupeř z Náchoda.
Paradoxně nám nepomohla naše vedoucí branka, která padla již ve 35. vteřině zápasu, kdy po rohu M. Klauze skóroval hlavou nekompromisně Jakub Melichar. Došlo k jakémusi "uspokojení", které ještě narostlo po 2. brance v závěru poločasu, kterou vstřelil Vojtěch Přitasil po opravdu krásné akci dua T. Říha - M. Klauz.
To už naši hráči zřejmě nabyli "jistoty", že při dosavadním průběhu zápasu nemůže následovat nic jiného než vítězství a značně polevili ve svém výkonu.
To se jim ale šeredně nevyplatilo. Nadšeně bojující domácí (ostatně - po celý zápas byli herně lepším mužstvem) hned ve 46. minutě snížili kontaktním gólem výborným Panenkou, který v 65. minutě svou druhou brankou srovnal stav na 2:2 a definitivní obrat dokonal o pět minut později Pavlíček.
Během zbývajících 20 minut jsme kromě zisku několika žlutých karet již nic nedokázali a tak, po zásluze a podcenění soupeře ve 2. půli, odjíždíme z Náchodu bez bodového zisku.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Kuba Melichar ji ve 35. sekundě
utkání střílí hlavou vedoucí gól
Míla Klauz asistoval u obou
našich vstřelených branek
Zde dochází k odklízení psího
exkrementu - a tím i našeho štěstí
Vojta Přitasil navyšoval naše vedení
na 2:0 - to nám ještě bylo HEJ!
Tomáš Říha založil akci, po které
padnul náš druhý gól
David Filip při souboji "tělo na
tělo" s domácím hráčem

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

JEDEME NA SEVER (...aneb: "severní vítr je krutý!")
12/04/2016
Týden se pomalu láme a na naše mužstvo čeká další zápas, tentokrát ve velmi vzdáleném severočeském městě. Soupeřem nám v 25. kole bude FK NÁCHOD.
Po skvěle otočeném utkání s Kladnem jsme hodně zvědavi, jak si na hřišti, zatím 12. mužstva v tabulce s 39 body, skórem 69:66 a bilancí 12V - 1VP - 1PP - 13P, povedeme.
Na podzim jsme ho doma dokázali dokonale přejet druhou nejvyšší výhrou v dosavadním průběhu soutěže 7:1, kdy Míla Klauz dokázal skórovat dokonce 4x (!!!). Mohlo by se mu něco podobného podařit i tentokrát.
Nebude zastírat, že bychom si chtěli z Náchoda odvézt plný počet bodů, papírově jsme favority, ale zápas vždy končí až po závěrečném hvizdu rozhodčího. Tak se nechme překvapit.
Conny


09/04/2016
TÉŽKÁ PRÁCE SPORTOVNÍHO REDAKTORA
Na snímku vpravo si můžete prohlédnout s jakým soustředěním a zaujetím píše referáty náš sportovní redaktor MILOSLAV KLAUZ ST. Je to opravdu tvrdá práce!
A to dnes měl "k ruce" přísného asistenta JOSEFA DVOŘÁKA. Takže výsledku se možná dočkáme dříve, než jako obvykle až v pondělí!
Conny


ZÁZRAKY SE DĚJÍ!
SK BENEŠOV- SK KLADNO 4 : 1 (0:1)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 9. 4. 2016, 10:00 hod., 8 °C - přeháňky

09/04/2016
1. POLOČAS = TRAGEDIE, 2. POLOČAS = EUFORIE
Myslím si, že po první půli by se na našem stadionu nenašel jediný fanoušek, který by si vsadil na naše vítězství! Naše hra přípomínala jakousi tragedii od Williama Shakespeara - hráči neběhali, prohrávali osobní souboje, naprosto vázla kombinace a myslím si, že jsme dokonce ani jednou neohrozili střelou kladenskou branku střeženou Kleinmondem.
To naopak, kdybychom odcházeli do šaten se skórem 0:4, nikdo by se asi nedivil. Na Dvořákově břevnu se zřejmě v 1. půli usadilo NAŠE FOTBALOVÉ ŠTĚSTÍ, které nedovolilo soupeři skórovat a tak jsme vlastně byli všichni šťastní, že to je JENOM 0:1!
O přestávce však udělal trenér Luděk Matoušek geniální změnu, když na hrot útoku nasadil, místo do té doby zcela nevyužitého Kamila Kulhavého, dnes našeho jednoznačně nejlepšího hráče Míru Obdržala. Ten v 63. mínutě zavelel svou vyrovnávací brankou k našemu vítěznému obratu. Chytil se střelecky i Kamil Kulhavý, který 2 brankami navyšoval naše vedení (a to mohl dát i hattrick, kdyby proměnil 100% šanci naservírovanou Mílou Klauzem). Míla byl nakonec tím hráčem, který 2 minuty před koncem završil konečný stav na 4:1.
Naše mužstvo v tomto zápase ukázalo, jak silným mužstvem je, protože otočit takovýmhle způsobem stav utkání, když se nedaří, je mnohem a mnohem těžší než vyhrát, kdy jde všechno jak po másle.
KLOBOUČEK, PÁNOVÉ!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Kamil Kulhavý se po dlouhé době blýsknul 2 vstřelenými góly
Podle mě nejlepší hráč utkání
Miroslav Obdržal v akci
Skvěle zahrál i náš rychlonohý
útočník Miloslav Klauz
Kuba Melichar (v netypické pozici)
dnes asistoval při dvou brankách
David Pešta si odehrál
svůj vysoký standard
David Filip si dnešní utkání určitě
nepřipíše mezi své nejlepší

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

OPLATÍME KLADENSKÝM PORÁŽKU Z PODZIMU?
05/04/2016
Po úspěšném vystoupení minulou sobotu v Táboře přijede ve 24. kole 1. ČL dorostenců U19 na naše hřiště mužstvo SK KLADNO.
Čeká nás tedy, jako vždy s tímto soupeřem, velice "lítý boj". Na podzim jsme na jeho hřišti po velice nepřesvědčivém výkonu podlehli tím nejtěsnějším poměrem 0:1 a máme mu tudíž co oplácet. Bude to ale, proti na jaře rozjetému soupeři, hodně těžké.
Kladenští totiž na jaře v dosavadních zápasech ani jednou neprohráli a ztratili pouhé 2 body za remízu na hřišti jinonického Motorletu, kterému podlehli až při penaltových rozstřelech.
V tabulce jsou na 11. místě, když celkem nasbírali 40 bodů. Skóre mají 64:55 a bilanci 13V - 0VP - 1PP - 12 P. Na našem mužstvu teď bude přerušit Kladnu vítěznou sérii a získat tak 3 body. V silách hráčů to určitě je!
Conny


K VÝRAZNÉMU VÍTĚZSTVÍ NÁM STAČIL JEDEN POLOČAS
FC MAS TÁBORSKO - SK BENEŠOV 0 : 3 (0:3)
Mistrovský zápas - Tábor / tráva, 2. 4. 2016, 10:00 hod., 10 °C - jasno

02/04/2016
BRANKÁŘ DENIS DVOŘÁK SVOJE MUŽSTVO PODRŽEL
V pozvánce na toto utkání jsem napsal (samozřejmě v žertu), že kluci nemusí dávat 6 gólů jako posledně doma a že TŘI budou úplně stačit. A oni mě doslova a do písmene vyslyšeli a moje přání mně tak splnili beze zbytku!
Ale teď vážně - utkání zase nebylo tak úplně jednoduché, jak ukazuje výsledek. Sice jsme byli jednoznačně lepším mužstvem - ALE - nebýt dnes skvělého výkonu našeho golmana Denise Dvořáka, který nejméně 4 tutovky domácím zlikvidoval a zvláště ta první, hned v úvodních sekundách, byla zřejmě klíčová. Kdyby domácí proměnili, tak se mohlo všechno odvíjet úplně jinak....
Nestalo se tak a naše tři góly v 1. poločase z kopaček V. Přitasila, M. Klauze a P. Pohorského rozhodly celé utkání. A to nám ještě rozhodčí neuznal (podle nás zcela regulérní) branku K. Kulhavého pro domnělý ofsajd.
Na závěr bych ještě chtěl vyzdvihnout velice gentlemanský a čestný souboj bez záludných faulů na obou stranách a i korektní řízení zápasu hlavním rozhodčím Miroslavem Průchou.
TOTO VÍTĚZSTVÍ ZÁROVEŇ ZNAMENÁ POSTUP NA 6. MÍSTO V TABULCE
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev
na trávě v Blanické ulici
Střelec 1. gólu Vojta Přitasil (vlevo)
a střelec 2. gólu Miloslav Klauz (levačkou a po zemi !!!) - vpravo
Třetí gól v síti domácích zařídil
Petr Poborský po přihrávce Kamila
Kamil Kulhavý dnes rovněž skóroval,
ale rozhodčí mu gól neuznal - ofsajd?
Denis Dvořák dnes svoje mužstvo
v kritických chvílích podržel

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

OČEKÁVÁ SE NÁVRAT NA ZTRACENÉ POZICE !
29/03/2016
Velikonoční přestávka, kterou absolvovalo naše mužstvo je už minulostí a hned tuto sobotu pokračuje ligový kolotoč neúprosně dál svým 23. kolem. Soupeřem je náš nepříliš oblíbený rival, mužstvo FC MAS TÁBORSKO.
Nebudeme si namlouvat, že současné postavení v tabulce nám vyhovuje a že bychom to takto mohli v poklidném středu tabulky "doklepat" až do konce sezóny. Tak to ani náhodou, mužstvo má na víc, současná pozice v tabulce je určitě jen dočasná a už v Táborsku můžeme začít s nástupem na ztracené pozice.
I když Táborsko není zrovna na domácí půdě tím soupeřem nejideálnějším, papírově jsme jasnými favority. Soupeř figuruje na 13. místě s 34 body, skóre je pasivní 42:62 a bilance 11V - 0VP - 1PP- 13P. Na podzim jsme doma zvítězili zcela bez problémů a navíc jsme soupeři uštědřili půltucet gólů.
Něco podobného bychom mohli předvést i tentokrát a klidně by těch našich vstřelených branek mohla být jen polovina!
Conny


POZVÁNKA na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19
SE O VELIKONOCÍCH NEKONÁ

PÁD AŽ NA 7. MÍSTO V TABULCE !
25/03/2016
Díky předehrávanému utkání se Slavií Praha mají naši hráči o velikonocích volno. Pro nás to ale není žádné TORNO, protože se díky našemu "volnu" srovnal stav zápasů všech mužstev, Meteor porazil doma Písek a díky tomu jsme klesli až na 7. místo v tabulce!
Není to ale žádná tragedie, protože bodové rozdíly na špici tabulky jsou minimální (mezi 4. a 7. místem pouhé 3 body a na druhé místo nám jich chybí 8). Dále se dá předpokládat, že i ty nejlepší týmy si vyberou svoji slabší chvilku, takže je zde reálný postup na ztracené pozice. Můžeme to dokázat už v příštím zápase na hřišti velmi nepříjemného Táborska.
Conny

VELIKONOČNÍ PŘESTÁVKA

DVA SMRTÍCÍ ÚDERY BĚHEM DVOU MINUT ROZHODLY
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK BENEŠOV 2 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Praha, Satalice / UMT, 12. 3. 2016, 10:00 hod., 7 °C - oblačno

19/03/2016
TVRDÝ "DOUBLE IMPACT"
Utkání ostré jako břitva se dnes hrálo v pražských Satalicích i díky hlavní rozhodčí sl. Šafránkové, která hned v úvodu nechala bez povšimnutí brutální faul na D. Peštu a protože naši hráči rozhodně nejsou žádní "otloukánci", začalo to na trávníku hodně jiskřit, o čemž svědčí i rozdaných 5 ŽK.
Úvodní čtvrthodinka byla ve znamení velkého náporu domácích. Tlak jsme ale ustáli, hru srovnali a v závěru poločasu už jsme byli, dá se říci, lepším mužstvem.
Ve druhém poločase to vypadalo obdobně: znovu tlak Viktorky, který ale byl již kratší a méně nebezpečný a naše mužstvo se nadechovalo udeřit. Úder sice přišel, ale bohužel ne z naší strany. Do té doby skvělí stopeři Jakub Melichar a David Filip si v rozmezí 69. - 71. minuty oba vybrali svou slabší chvilku a po jejich chybách soupeř 2x nemilosrdně udeřil.
Po druhé brance už pak bylo zcela jasné, že při vyrovnanosti obou mužstev je 20 minut na vyrovnání strašně málo. A taky že bylo - bitvu o 4. místo v tabulce jsme prohráli 0:2.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

David Filip přihrává přes
střelce 1. branky Grečka
Ostrý skluz Míly Klauze na domácího Valína. Jiskřilo se opravdu dost...
Míla Obdržal nesmlouvavě
proti žižkovskému Hynkovi
Vojta Přitasil si možná z utkání
odnesl lehký otřes mozku
Tomáš Říha dnes nastoupil
v základní sestavě
Denis Dvořák při obtížném zákroku.
Na obdržených gólech vinu nenese.

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘÍMÝ SOUBOJ O 4. MÍSTO V TABULCE !
14/03/2016
Po úspěšně zvládnutém "Anglickém týdnu" nás čeká v sobotu další těžký zápas. Hrajeme v Praze - Satalicích a soupeřem nám bude velmi silné mužstvo FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
Bude to přímá konfrontace dvou týmů z popředí tabulky a v sázce bude 4. místo v průběžném pořadí. Žižkovští jsou na jaře naladěni na vítěznou vlnu a ještě ani jedno utkání neprohráli. Dokázali dokonce porazit i lídra Slavii. Mají sice o 1 bod méně než naše mužstvo, ale také mají o jeden zápas méně sehráno. Bodů tedy mají 48, skóre 44:28 a bilanci 15V - 1VP - 1PP - 6P.
Zajímavostí je, že ač nestřílejí příliš branek (o 20 méně než my), tak si drží vysoké umístění v tabulce. Je to zřejmě i díky tomu, že jejich obrana je 2. nejlepší v lize. Půjde tedy o velice zajímavé utkání, které nemá favorita a kde vítězem mohou být obě mužstva.
Conny


HRAD Z PÍSKU JSME POBOURALI UŽ V PRVNÍ PŮLI
SK BENEŠOV- FC PÍSEK 2 : 0 (2:0)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 12. 3. 2016, 10:00 hod., 6 °C - oblačno

12/03/2016
ÚTOČNÍCI DNES TOTÁLNĚ SELHALI A TAK GÓLY DÁVALI OBRÁNCI
Velmi kvalitní fotbal byl dnes dopoledne k vidění na naší "umělce. Hosté z Písku se představili jako kvalitní mužstvo, které se mi zdálo nebezpečnější než náš středeční soupeř z Prahy. Svědčí o tom i nastřelené břevno a nebýt třech vynikajících zákroků našeho golmana Denise Dvořáka, nevím, nevím....
Totálně dnes propadlo naše útočné trio M. Klauz, V. Přitasil a zejména K. Kulhavý, který ani nedokázal proměnit penaltu za sražení Vojty Přitasila. Každý z nich měl na svých kopačkách minimálně 2 stoprocentní šance, které ale špatným zakončením vybublali do ztracena.
Zodpovědnost tak vzali na svá bedra obránci: vedoucí gól zařídil po našem rohovém kopu Zdeněk Hašek a druhou branku vstřelil nádhernou ranou Mirek Obdržal. Tím pádem zůstaly předpokládané 3 body v Benešově.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Zdeněk Hašek, přicházející na hřiště, vstřelil veledůležitý úvodní gól
Denis Dvořák zachraňuje ošemetnou situaci před svojí svatyní
Nádherný druhý gól
vstřelil Miroslav Obdržal
Kamil Kulhavý nebyl dnes ve své kůži
a svým výkonem jednoznačně zklamal

Naopak Jakub Melichar patřil dnes mezi absolutně nejlepší hráče

To samé se dá říci i o krajním
obránci Davidovi Peštovi

NA VYROVNÁNÍ JSME SI MUSELI POSVÍTIT
SK BENEŠOV- SK SLAVIA PRAHA 1 : 1 (0:1) - penalty 4:5
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 9. 3. 2016, 16:00 hod., 3 °C - zataženo

09/03/2016
SE SLAVIÍ TO PROSTĚ UMÍME
Nádherný zápas předváděla dnes v pozdní odpoledne obě mužstva na benešovské umělce. I bez dvou klíčových hráčů (Kamil Kulhavý - třísla, Vojta Balata po čtvrthodince opět zvrknutý kotník, tentokrát pravý) můžeme bez uzardění prohlásit, že naše mužstvo Slávisty zcela jasně přehrálo, i když v závěrečném penaltovém rozstřelu prohrálo 4:5 (netrefil se D. Pešta).
Utkání pro nás začalo dost nešťastně a už ve 3. minutě, snad po jediné šanci Slávie v zápase jsme prohrávali 0:1. Navíc se v 15. minutě opět zranil Vojta Balata (začíná na tom být jako Tomáš Rosický - 5 minut hraje a 2 měsíce je zraněný ) a musel ho nahradit Tomáš Říha, který v té chvíli netušil, jakou dnes sehraje roli. Naši hráči se ale naopak nadechli k výkonu, jaký už dlouho nepamatuji. Poslední desetiminutovku v 1. poločase Slávie už pak jenom zoufale bránila svůj hubený náskok a tutéž roli sehrála i v celém poločase druhém.
Bylo to prostě tím, že jim naši kluci vůbec nic nedovolili. O naší převaze svědčí i to, že Slávia kopala za celý zápas pouze jediný rohový kop. Co to však bylo všechno platné, když vyrovnávací gól jsme stále nemohli ne a ne vsítit. Když už se to podařilo (K. Melichar) pomezní rozhodčí odmával ofsajd, nebo když Míra Obdržel akcí a následnou střelou "ala Roben" trefil jen tyč....
Přišla ale 85. minuta a hlavní rozhodčí nařídil rozsvítit osvětlení. A tak jsme si na Slávisty posvítili a dvě minuty poté po krásné akci na jejímž konci byl Lukáš Rozsypal ale hlavně "náhradník" Tomáš Říha, který konečně v 87. minutě srovnal stav utkání na 1:1!!!
Radost už nám nezkalila ani následná série pokutových kopů, kdy jsme se 1x netrefili - NO A CO?
Nicméně kluci - KLOBOUK DOLŮ PŘED VAŠIM VÝKONEM - DĚKUJEME!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev
před utkáním
Vojta Balata se pomalu stává takovým druhým Tomášem Rosickým.
Ale vážně - podvrknutý kotník hodně bolí - což je vidět na Vojtově grimase
Další nezničitelný borec
Vojta Přitasil
"Náhradník", který dokázal vyrovnat
- Tomáš Říha -
Muž, který má železné plíce
a ocelové nohy - Míla Klauz

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ANGLICKÝ TÝDEN POKRAČUJE VE STŘEDU - PŘIJEDE LÍDR TABULKY!
07/03/2016
Po nedělním trápení s posledním celkem tabulky přijede již ve středu soupeř, který naopak pevně drží opačnou příčku, tedy 1. místo. Nejedná se o nikoho jiného než o mužstvo SK SLAVIA PRAHA.
Hosté jsou favoritem, mají 53 bodů (o 8 bodů více), skóre podobné jako my 60:24 (nastříleli o 1 branku méně, ale o 5 jich taky méně dostali a jejich bilance je 17V - 0VP - 2PP - 3P. Prohráli pouze překvapivě vysoko se Sokolovem 2:5 a ani jednou nevyzráli na Viktorku Žižkov (na podzim 1:2 a v minulém kole zaškobrtli i doma a prohráli 2:3).
My jsme s nimi na podzim na jejich stadionu v Horních Počernicích dokázali sehrát velice důstojnou partii, která skončila v normální hrací době nerozhodně 1:1 a v následném penaltovém rozstřelu jsme pak byli dokonce lepší a uloupili jsme jim tak 2 body.
Myslím si , že něco podobného by bylo dobré ve středu minimálně zopakovat! A BÁT SE JICH ROZHODNĚ NEBUDEME!
Conny


VÍTĚZSTVÍ SE RODILO V PORODNÍCH BOLESTECH
SK BENEŠOV- FK VARNSDORF 3 : 1 (1:1)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 6. 3. 2016, 14:30 hod., 4 °C - zataženo

06/03/2016
SPASITELEM BYL VOJTA BALATA
Měla to být jasná záležitost - nebyla ale ani náhodou! Vše předznamenala 7. minuta utkání, kdy varnsdorfský Štěpánek nevěděl co s míčem a tak z velké vzdálenosti vypálil na naší branku, náš golman Denis Dvořák střelu podcenil a vzápětí ji lovil až ze své sítě. Pravdou ovšem taky je, že taková střela se Štěpánkovi asi už v kariéře nepovede...
Času však bylo dost a tak začalo velké obléhání varnsdorfské branky. Hosté bránili v deseti a když už byli překonáni, vždy stála naší střele v cestě do brány nějaká ta nastražená noha, nebo třeba tyč (2x), nebo (a to hlavně) úžasně chytající brankář Lukáš Burda. Co ten dokázal zlikvidovat bylo až k neuvěření...
Až teprve minutu před koncem poločasu se nám podařilo vyrovnat po hlavičkové ekvilibristice mezi dvěma Vojty Přitasilem a Balatou, z nichž druhý z nich nám dal naději...
Druhý poločas už se odehrával výhradně na polovině hostů, ovšem vedoucí gól se nám po zdrcujícím tlaku podařilo vsítit až 13 minut před koncem, a byl to opět Vojta Balata, který otočen zády k brance nadzvedl hlavou centr od Míly Klauze a nedal tak Burdovi šanci. V 88. minutě pak pečetil naše vydřené vítězství Jakub Melichar, který tečoval bombu Kamila Kulhavého.
ŽE TO ALE BYLA DŘINA - ALE POSKOČILI JSME NA 4. MÍSTO V TABULCE!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev
na benešovské "umělce"
Roli "Spasitele" na sebe dnes vzal
Vojta Balata, autor 2 gólů
David Filip si udržuje v každém
utkání vysoký herní standard
V 88. minutě vypálil na branku hostů nechytatelný projektil Kamil Kulhavý, ale
gólového zápisu se nedočkal - střelu mu totiž jemně tečoval Kuba Melichar
Vojta Přitasil asistoval V. Balatovi
při vyrovnávací brance

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PRVNÍ JARNÍ "ANGLICKÝ TÝDEN" ZAČÍNÁ V NEDĚLI
02/03/2016
Náročný program mají před sebou v nastávajících dnech naši hráči. Čeká je totiž třízápasový, tzv. "Anglický týden", což znamená, že v cyklu neděle - středa - sobota budou hostit na svém stadionu 3 mužstva. Prvním z nich bude severočeský FK VARNSDORF.
V tomto utkání jsme jasným "papírovým" favoritem. Aby taky ne, když hosté drží v tabulce předposlední, 19. místo se ziskem 5-ti bodů a pasivním skórem 12:65. V průběhu soutěže dokázali pouze 1x zvítězit (překvapivě s Táborskem) a dvakrát remizovali (Kolín, Admira), ale v obou zápasech pak prohráli na penalty.
Zisk 3 bodů by tedy neměl a nemůže být žádným problémem a když kluci budou proměňovat šance jako minulý týden v Kolíně, zdá se být všechno jasné. V posledním vzájemném zápase jsme dokázali na jejich hřišti, už na sněhu, zvítězit 2:0.
Ale znáte to - stát se může cokoli a trochu nás zamrazí vzpomínka z minulých sezón, na zápas ve Vandsdorfu, který jsme po proflákaném 1. poločasu už nedokázali ani vyrovnat a prohráli jsme. To snad ale tentokrát nehrozí!
Conny


ŽÁDNÉ DRAMA JSME NEPŘIPUSTILI
FK KOLÍN - SK BENEŠOV 1 : 8 (1:5)
Mistrovský zápas - Kolín / UMT, 28. 2. 2016, 10:00 hod., 2 °C - zataženo

28/02/2016
REKORDNÍ VÝSLEDEK - 8 GÓLŮ V SÍTI DOMÁCÍCH!
Již ve 4. minutě jsme se ujali vedení, které nám vydrželo pouhou čtvrthodinku, protože domácí z ojedinělého brejku vyrovnali. My jsme ale hned během 2 minut 2 brankami skóre otočili, navýšili svoje vedení a o zápase se zdálo být rozhodnuto. Domácí mužstvo jsme zatlačili do hluboké defenzivy a naše konto narůstalo.
Kolínští dokázali pouze občas se z ní vymanit nějakým více-méně náhodným brejkem, který vždy končil buď zásahem naší obrany nebo brankáře.
Střelecky vynikli Kamil Kulhavý a Lukáš Rozsypal, oba autoři 2 branek a konečně se premiérově zapsal do tabulky střelců nádherně provedeným trestným kopem i David Filip.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Míla Klauz svým gólem načal
obrat utkání
Lukáš Rozsypal dokázal všem svým pochybačům ukázat, že fotbal hrát umí a navíc dokázal 2x skórovat stejně jako Kamil Kulhavý (vpravo)
Spolupráce stoperů Kuby Melichara a
Zděnka Haška, který i 1x skóroval
Vojta Přitasil po zápase prohlásil, že
svoji branku vstřelil nosem
Premiérově se dnes konečně trefil
do černého i David Filip

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

3 BODY JSOU POVINNOSTÍ!
23/02/2016
Porážku, kterou jsme obdrželi v minulém utkání po 19-ti zápasové domácí neporazitelnosti v mistrovských zápasech od Chrudimi, nezbývá než hodit za hlavu a hlavně se nyní musíme dobře připravit na další předhrávaný "mistrák", kdy nám soupeřem bude středočeský tým FK KOLÍN.
I když toto mužstvo okupuje předposlední, 19. příčku tabulky s bodovým ziskem pouhých 5 bodů, obrovsky pasivním skórem 8:56, s jediným vítězstvím (Doubravka) a s jedním vítězstvím při penaltovém rozstřelu, nemáme na náš poslední vzájemný zápas nějaké euforické vzpomínky.
Horko-těžko jsme totiž dokázali na domácí půdě zvítězit 2:1. Vedli jsme sice po obrovské převaze 2:0, ale soupeř dokázal z ojedinělého útoku v 85. minutě snížit a v závěru jsme se museli o zisk 3 bodů docela strachovat.
Proti Kolínu vůbec nemáme nějaké zářivé výsledky, protože s mužstvem, které většinu zápasu brání v deseti, se hraje opravdu hodně těžko. Tak snad si s tímto faktem naši hoši nějak v neděli poradí.
Conny


DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST SKONČILA PO 1.800 MINUTÁCH
SK BENEŠOV - MFK CHRUDIM 0 : 3 (0:2)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 19. 2. 2016, 13:00 hod., 5 °C - zataženo

19/02/2016
VÝSLEDEK AŽ TOLIK NEVYPOVÍDÁ O DĚNÍ NA HŘIŠTI
I když výsledek nevypadá příliš lichotivě a porážka ukončila naši sérii 19-ti vítězných zápasů v řadě na domácím hřišti, nemusíme se za ni příliš stydět.
Po sérii mizerných přípravných zápasů vypadala naše dnešní hra úplně jinak a byly chvíle, kdy jsme byli lepší než "profesorsky" hrající soupeř. Byla to hlavně úvodní čtvrthodinka, po které ale bohužel přišel během jedné minuty drtivý dvojúder a prohrávali jsme rázem 0:2.
Ale i po této ráně jsme byli stále vyrovnaným soupeřem, i když jsme znovu hráli bez nemocného V. Balaty, ke kterému přibyl navíc ještě další hráč základní sestavy D. Pešta. Přijemným překvapením bylo to, že oba jejich náhradníci (Adam Konopiský a Tomáš Říha) se svého úkolu zhostili nadmíru dobře.
I ve druhém poločase jsme se nadechovali ke skorigování výsledku, ale v 67. minutě přišel rychlý brejk hostů, který svou druhou brankou v zápase proměnil D. Vašulín, jenž tak nahradil nevýrazného P. Tlapáka, který vyšel dnes naprázdno...
Nesmíme ale zapomenout na našeho golmana Pavla Šimáčka, který přes 3 obdržené branky ve své síti podal výborný výkon a další, nejméně 4 vyložené šance, zlikvidoval.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Dnes asi nejlepší hráč na hřišti:
David Filip
Adam Konopiský svým dnešním
výkonem příjemně překvapil
Vojta Přitasil svoje dnešní narozeniny gólem neoslavil - ale byl vynikající!
Pavel Šimáček podal skvělý výkon
a zabránil dalším brankám v naší síti
Kamil Kulhavý v běžeckém souboji
s chrudimským Kalasem
Kuba Melichar přehlavičkoval střelce
2. branky hostů Tomáše Kalase

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

A JE TO TADY !!!
16/02/2016
Zhruba necelých 70 hodin zbývá do okamžiku, kdy na našem hřišti fouknutím do své píšťalky hlavní rozhodčí zápasu Václav Němec odstartuje náš vstup do jarní soutěže ligy.
Po, jemně řečeno, nevydařené přípravě k nám byl los tentokráte neobyčnějně krutý, protože nám přidělil "na rozehrání" hned vicemistra podzimní části, silný východočeský tým MFK CHRUDIM v čele s nejlepším kanonýrem ligy Patrikem Tlapákem.
Jistě všichni určitě máme v paměti podzimní zápas na hřišti soupeře, kde jsme, po zřejmě nejlepším podzimním výkonu, dokázali senzačně zvítězit 4:2. Vůbec by nebylo špatné něco podobného zopakovat. Podmínkou ale je, abychom nastoupil v té, co možná, nejsilnější sestavě, tedy i s Vojtou Balatou. U něj se ale neví v jaké bude formě, protože se v přípravě nezúčastnil pro zranění ani jednoho zápasu - tak uvidíme....
URČITĚ NESMÍTE CHYBĚT! UTKÁNÍ S TAKOVÝMHLE SOUPEŘEM SE NEHRAJÍ KAŽDÝ DEN. A NAVÍC SE JEDNÁ O PREMIÉRU!
Conny


Příprava skončila - ZAPOMEŇTE!
aneb
Jak je důležité míti (Filipa) BALATU

14/02/2016
6 ZÁPASŮ: 0 BODŮ; SKÓRE 6:20; VÍTĚZSTVÍ = 0x; REMÍZA = 0x; PORÁŽKA = 6x
Takovýmto fiaskem skončila příprava na jarní část soutěže. Jsem u mužstva U19 již 3 roky a nikdy jsem nic podobného a možná i trochu ostudného za tu dobu nezažil.
Na druhou stranu je pravdou, že jsme ani jedenkrát nehráli v optimální sestavě a absence klíčových hráčů byla obrovská. Přesto si myslím, že takový tým, jakým naše mužstvo stále je, nemůže podávat výkony jaké v přípravě předvádělo.
I proto jsem v podtitulku použil parafrázi názvu divadelní hry Oscara Wildea - "Jak je důležité míti Filipa", pouze jsem jméno Filip nahradil jménem Balata.
V průběhu všech šesti zápasů se totiž ukázalo, jak důležitým mužem pro náš tým Vojta Balata je. Při jeho absenci naprosto chyběl hráč, který by tvořil hru, dokázal udržet míč ve středu pole a rozdávat přihrávky svým spoluhráčům. Ačkoliv trenér Matoušek zkoušel na tomtu postu několik hráčů, žádný se zde neosvědčil. Zbývá jen doufat, že Vojta bude do tohoto pátku fit a bude schopen nastoupit do zápasu s přetěžkým soupeřem z Chrudimi.
Na závěr už jen pár čísel:
Brankáři:
Paradoxem je, že přestože průměr obdržených branek na zápas není vůbec lichotivý (Šimáček - 2,33; Dvořák dokonce - 4,33) nemůžeme oběma golmanům prakticky nic zazlívat (spíše poděkovat za to, že ještě dost jasných šancí zlikvidovali), protože celkových 20 gólů v naší síti (průměr 3,33 branek / zápas) je hlavně zásluhou špatně hrající obrany.
Střelci: O 6 zásahů v síti soupeřů se postaralo celkem 6 hráčů. Každý tedy vsítil pouze 1 branku. (viz tabulka)
Asistence: Prakticky stejná situace: 7 přihrávek - 7 hráčů (viz tabulka)
Produktivita: Pouze 3 hráči dokázali skórovat a zároveň ještě na branku přihrát. Mají tedy celkem 2 body a jedná se o Petra Pohorského, Kamila Kulhavého a Štěpána Koreckého.

ZÁPASY
BRANKÁŘI
STŘELCI
ASISTENCE
PRODUKTIVITA
Petr Pohorský
Kamil Kulhavý
Štěpán Korecký
VŠICHNI - 2 body
Conny


GENERÁLKA NÁM VŮBEC NEVYŠLA
SK BENEŠOV - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 1 : 3 (0:2)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 14. 2. 2016, 11:00 hod., 10 °C, polojasno

14/02/2016
ABSOLUTNĚ BEZ JISKRY
Jestliže jsme si dnes měli spravit náladu po předcházejích pěti zpackaných zápasech, tak tento záměr absolutně nevyšel!
Slavoj Vyšehrad, ač je o 12 míst v tabulce pod námi a získal polovinu bodů co my, nás předčil ve všech herních činnostech. Ať už to bylo nasazení, agresivita, hlad po míči a následně po gólech - ve všem byli lepší!
Je to možná až varující, protože s takovým přístupem jako dnes nás v pátek čeká "pěknej Chrudimskej nářez". Nevím, co s kluky je, ale dnes mně, až na pár vyjímek, připadali všichni jaksi "bez jiskry" a že je to teda moc nebaví.
NO NIC - tragická série přípravných zápasů je už v tuto chvíli historií a snad se v 1. mistráku proti vicemistrovi podzimní soutěže řádně "pochlapíte"! Jinak se vám ta naše NEDOBYTNÁ TVRZ sesype jak domeček karet! A k tomu vám dopomáhej BŮH!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<
Conny

Alespoň čestný gól
vstřelil Vojtěch Přitasil
Nebezpečí zažehnává hlavou
David Pešta
Trochu vysoká noha, že?
Obětí zákroku je Miroslav Obdržal
Kuba Melichar také jednou skóroval -
bohužel do vlastní branky
Lukáš Rozsypal hrál ve 2. půli na hrotu
Ani on toho moc nepředvedl
Jeden z mála hráčů, který dnes snese
přísnější měřítko - Zdeněk Hašek

POZVÁNKA NA FOTBAL

10/02/2016
GENERÁLKA NA LIGU
Tuto neděli čeká na naše mužstvo poslední přípravné utkání před ostrým startem do ligy. Jako soupeře jsme si pozvali FK SLAVOJ VYŠEHRAD.
Toto mužstvo sice skončilo na podzim až na 17. místě tabulky, nicméně jsme s ním v duelu na našem hřišti dokázali zvítězit horko-těžko pouze 2:1. A to nesmíme zapomenout na debakl v letní přípravě, kdy jsme "Šemíkům" podlehli vysoko 2:6, když jsme po vyrovnaném 1. poločase zcela propadli v poločase druhém, kde jsme dostali 5 branek!
PŘIJĎTE SE PODÍVAT! - TŘEBA UŽ KONEČNĚ VYHRAJEME!
Conny


DALŠÍ PORÁŽKA ( I KDYŽ PO SLUŠNÉM VÝKONU)
FK METEOR PRAHA VIII - SK BENEŠOV 3 : 1 (2:0)
Přípravný zápas - PRAHA, Bedřichovská / UMT - 7. 2. 2016, 12:00 hod., 9 °C, polojasno

07/02/2016
HERNĚ JSME TENTOKRÁT NEZKLAMALI
Dnes už "pouze" bez 3 hráčů základní sestavy (D. Dvořák, Balata, a nově Linhart ) jsme proti silnému soupeři sehráli vyrovnanou partii a dá se říct, že jsme po celý zápas udávali tón hry.
Ještě to mohlo být mnohem lepší, kdyby Vojta Přitasil proměnil své dvě 100% šance z úvodu utkání, jimiž by nás poslal do dvougólového vedení. Jenže se tak nestalo a Meteor nám mezi 20. a 30. minutou utkání uštědřil 2 rány vždy po rohových kopech.
Ve 2. půli se nám podařilo v 60. minutě snížit netradičním střelcem Vojtou Vavrekem, ale nic víc se nám už nepovedlo, naopak soupeř 4 minuty před koncem dalším gólem pečetil svoje vítězství. Nesmíme zapomenout pochválit našeho dnešního golmana, po zranění se navrátivšího Pavla Šimáčka, který svým výkonem rovněž přispěl k dobrému dojmu z tohoto utkání.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<
Conny

David Pešta
při obětavém zákroku
Takhle padnul první gól
do naší sítě
Hlavičkový souboj jasně vyhrál
náš stoper Kuba Melichar
Náš jediný gól vsítil netradiční
střelec Vojtěch Vavrek
Dvojice M. Klauz - M. Obdržal se snaží
zabránit střele kapitána domácích
Vojta Přitasil měl na svých kopačkách
dva jasné góly - bohužel nedal....

POZVÁNKA NA FOTBAL

03/02/2016
PŘEDPOSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
Čtrnáct dní před zahájením jarní ligové sezóny odjíždíme první únorovou neděli opět do Prahy. Soupeřem nám tentokrát bude mužstvo FK METEOR PRAHA VIII.
Toto mužstvo patří mezi TOP celky 1. ČL - aby taky ne, když po podzimu figuruje v tabulce na 3. místě! Na podzim jsme spolu v Praze sehráli dramatický a naprosto vyrovnaný duel, který jsme prohráli 2:3. Rozhodující branka padla do naší sítě 8 minut před koncem normální hrací doby. Jednalo se o střelu, jejíž směr zcela změnil L. Rozsypal a tím pádem náš golman Denis Dvořák, mimochodem - v tomto utkání podal fantastický výkon, neměl pražádnou šanci zasáhnout. Tak uvidíme, jak se mu v neděli a nejen jemu, bude dařit.
PŘIJEĎTE SE PODÍVAT! - MŮŽE TO BÝT DOBRÝ "MATCH"
Conny


I NA POČTVRTÉ PORÁŽKA
FK DUKLA PRAHA - SK BENEŠOV 4 : 0 (3:0)
Přípravný zápas - PRAHA, Mikulova / UMT - 30. 1. 2016, 10:00 hod., 5 °C, zataženo

30/01/2016
DEBAKL SE OPAKOVAL
I když jsme opět vysoko prohráli, naše hra, zvláště v prvním poločasu, už snesla přísnější měřítko. Znovu se musím opakovat, ale bez 4 hráčů základní sestavy (Přitasil, Rozsypal, Balata, Klauz) se proti takovému mužstvu jako je Dukla (dnes disponující 22 hráči) vyrovnaně hrát nedá.
Tyto zápasy musí být zvlášť frustrující pro našeho golmana Denise Dvořáka, který ač podává velmi dobré výkony, jde po zápase "obšťasten" zdrcujícím přídělem gólů....
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<
Conny

Kamil Kulhavý v těsném
souboji s hráčem Dukly
Míč končí spolehlivě v rukavicích
našeho brankáře Denise Dvořáka
Tomáš Říha si stále víc říká
o místo v základní sestavě
David Filip se mi dnes
líbil nejvíce

Obranný zákrok kapitána
Zděnka Haška

Kuba Melichar nastoupil
v přípravě dnes poprvé

POZVÁNKA NA FOTBAL

26/01/2016
JEDEME DO PRAHY ZA DUKLOU. VYJDE TO UŽ?
Po čtrnáctidenní herní pauze, způsobené nezpůsobilým terénem, jedeme za velmi silným sparringpartnerem až do Prahy. Soupeřem nám bude mužstvo FK DUKLA PRAHA.
S tímto mužstvem se v přípravě velmi často setkáváme, známe ho, ale nevíme jak silnou variantu sestavy na nás nasadí. V posledním našem vzájemném duelu jsme na příšerném terénu v Košířích prohráli 2:3, když jsme absolutně nezvládli 1. poločas, který jsme prohráli 0:3.
Uvidíme, jak tomu bude tentokrát. A pozor - zahájení soutěže se blíží mílovými kroky!
NA JIŽŇÁK JE TO "COBY KAMENEM DOHODIL" - TAK SE PŘIJEĎTE PODÍVAT!
ConnyPOZVÁNKA NA FOTBAL

20/01/2016
POČTVRTÉ TO UŽ VYJDE ?
Tuto sobotu se utkáme v dalším přípravném utkání s naším tradičním rivalem z Jižních Čech. Bude to mužstvo FC MAS TÁBORSKO.
Trenér Luděk Matoušek stále dává příležitost všem hráčům kádru prosadit se do základní jedenáctky a i proto možná výsledky vypadají tak, jak vypadají. Osobně si myslím, že "základ" se mu již tak nějak rýsuje, ale konečná nominace není zdaleka uzavřená. Příležitost dostávají všichni a záleží jenom na nich, jak se s danou situací vyrovnají a porvou.
Zápasy s Táborskem mají vždy silnou motivaci a nejinak tomu určitě bude i v sobotu. Musíme jen doufat, že i počasí se zachová vlídně.
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - TĚŠÍME SE NA VÁS!
Conny


ABSOLUTNĚ BEZ NÁROKU
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 1 : 4 (0:2)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 16. 1. 2016, 11:00 hod., 0 °C, sněžení

16/01/2016
NA POTŘETÍ DEBAKL
Bez 5-ti hráčů základní sestavy (Obdržal, Melichar, Rozsypal, Balata, Klauz) jsme proti hostům hrající v nejsilnější sestavě po celý zápas tahali "za kratší konec" a bylo nasnadě, že s přijatelným výsledkem můžeme jen těžko počítat. A to ještě můžeme poděkovat našemu golmanovi Denisi Dvořákovi, který ještě minimálně 3 vyložené šance bravurně vychytal a zábranil tak ještě většímu debaklu.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Obě mužstva nastupovala
již za hustého sněžení
Terén byl na hranici způsobilosti -
o čemž se mohl přesvědčit i Z. Hašek
Střelec našeho čestného
úspěchu Petr Pohorský
David Filip patřil mezi naše
nejlepší hráče
Adam Konopiský se alespoň
snažil. Někteří hráči ani to ne.....
Lukáš Maršoun zachycený
při průniku

POZVÁNKA NA FOTBAL

14/01/2016
BUDE TŘETÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ VÍTĚZNÉ?
Týden utekl jako voda a my se zase v sobotu můžeme jít podívat na naše "zlaté hochy". Tentokrát budou bojovat s naším tradičním soupeřem v přípravě - ano jedná se o tým FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
S tímto mužstvem jsme naposledy hráli v mistrovském ligovém utkání, kdy jsme je na domácím hřišti vcelku hladce zdolali 2:0, když branky vsítili Lukáš Rozsypal z penalty a Filip Linhart. Budeme velmi zvědavi, jak i u Viktorky probíhá hledání a příprava na sezónu.
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI
Conny


Vedoucí mužstva Karel Králíček
informuje, radí, žádá, přikazuje.....

13/01/2016
Platba členských příspěvků FAČR pro rok 2016:
částka 100 Kč - hráči do 18-ti let - ročník 1998 a mladší
částka 200 Kč - hráči nad 18 let - ročník 1997 a starší
Členský příspěvek FAČR je třeba uhradit do 18. 2. 2016. Pokud nebude uhrazen, dotyčný hráč nemůže nastoupit k mistrovskému zápasu - vazba na elektronický zápis.
Uhrazení hotově nebo na účet : 670100-2207147295/6210
Karel Králíček, vedoucí mužstva


I NA PODRUHÉ PROHRA
FC PÍSEK - SK BENEŠOV 4 : 2 (0:2)
Přípravný zápas - PÍSEK / UMT - 10. 1. 2016, 11:00 hod., 4 °C, zataženo, mlha

10/01/2016
DVA NAPROSTO ROZDÍLNÉ POLOČASY
V první půli bylo lepší naše mužstvo, které si vytvořilo dokonce dvoubrankový náskok. Ale ani tento příslib nic neznamenal. Domácí senzačně otočili výsledek, nasázeli nám 4 branky a bylo vymalováno...
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
Conny


VCELKU LICHOTIVÁ PORÁŽKA
SK BENEŠOV - BOHEMIANS PRAHA 1905 1 : 2 (0:1)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 9. 1. 2016, 11:00 hod., 2°C, polojasno

09/01/2016
NA ÚVOD PŘÍPRAVY TĚSNÁ PROHRA S EXTRALIGOVÝM CELKEM
I když jsme s extraligovými hosty (po podzimu 8. místo v tabulce!) těsně prohráli, nemusíme nikterak truchlit. Hráli jsme bez 5-ti klíčových hráčů loňské základní sestavy a přestože musíme přiznat, že Bohemians měli herní převahu, dokázali jsme s nimi vcelku držet krok. A to je pro začátek dobré zjištění!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Lukáš Rozsypal bojoval po
celé utkání jako lev
U míče opora zadních řad
Miroslav Obdržal
Ve velmi dobrém světle se
představil nováček David Čáp
Filip Linhart představuje v praxi
zastavení soupeře hypnózou
První gól do naší síti padl
5 minut před přestávkou
Náš jediný gól vsítil
Kamil Kulhavý

POZVÁNKA NA FOTBAL

07/01/2016
PŘÍPRAVA NA JARNÍ SEZÓNU ZAČÍNÁ
Dnešním dnem byla oficiálně zahájena příprava na sezónu s přídomkem JARNÍ, přestože paní Zima (i když velmi mírná) svoje kralování ještě zdaleka Jaru nepředala. Po dvou dnech tréninku jsou na programu hned dva přípravné zápasy.
Prvním přípravným zápasem bude utkání s extraligovými BOHEMIANS PRAHA 1905. S tímto mužstvem jsme naposledy hráli v létě v Bystřici a obdrželi jsme tehdy hrozivý debakl 0:8, když jsme zcela propadli ve 2. poločase, ve kterém nám hráči od Botiče nasázeli 7 gólů. Pikantností určitě bude start našeho nejproduktivnějšího hráče podzimu Míly Klauze v zelenobílém dresu, neboť ho Bohemka testuje pro případné jarní hostování.
Druhé utkání sehrajeme hned o den později v jihočeském Písku, kde jsme na podzim dokázali v mistrovském utkání remizovat a následně zvítězit v penaltovém rozstřelu. FC PÍSEK je zároveň prvním soupeřem, kterého na jaře přivítáme na našem stadionu v mistrovském duelu.
TAK SE PŘÍJĎTE ALESPOŇ NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ PODÍVAT - PŘESTÁVKA UŽ BYLA DOST DLOUHÁ, NE?
Conny


 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©