Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

MŮJ POHLED NA LIGU
aneb
JAK JSEM VIDĚL JARO 2015

14/06/2015
Jak se již stalo jistou tradicí, dovoluji si opět předložit vám můj "pohled zvenčí i trochu zevnitř " na právě skončenou jarní část 1. České dorostenecké ligy U-19.
Úvodem můsím předznamenat, že po fantastické jízdě podzimem, který jsme vyhráli, bylo vítěznému mužstvu sděleno vedením, že v jarní části budou více dostávat příležitost zahrát si v A-mužstvu také mladší hráči z ročníků 97 a 98. Nejenom z těchto důvodů, ale hlavně po finanční stránce nemá klub na to, aby v případě postupového umístění absolvoval v nastávající sezóně zápasy v extralize. Je to celkem pochopitelné, protože 1 výjezd k ligovému utkání např. do Ostravy přijde na cca 40.000,- Kč. A to je tedy pořádná porce!
Na druhou stranu bylo zase zcela jisté, že hráči z vítězného mužstva tímto rozhodnutím trochu ztratili motivaci a výkony nebyly zdaleka takové, jako na podzim.
Znhovu upozorňuji všechny, že se jedná pouze jen a jen o můj subjektivní názor (který se snaží být objektivní) a každý z vás má právo s ním souhlasit, či nesouhlasit.
Vaše jakékoliv názory a reakce na článek můžete prezentovat v knize návštěv, kde se každý může svobodně a demokraticky vyjádřit "jak to viděl on".
Conny

PŘÍPRAVA PŘED SEZÓNOU:
Přípravu na jarní sezónu zahájil trenér Luděk Matoušek hned po vánoční přestávce v lednu. Jak bylo řečeno, po celou dobu zkoušel v přípravných zápasech hráče, kteří buď na podzim většinou zahřívali lavičku, nebo tzv. "nové tváře. Prakticky ani jednou (s výjímkou při generálce na ligu) nehrálo mužstvo v nejsilnější sestavě. Navíc jsme se střetávali s velmi kvalitními mužstvy (i extraligovými) a s vyjímkou pražských Bohemians 1905 jsme jim nebyli rovnoceným soupeřem. Z Příbrami (U17!!!), Liberce a Pardubic jsme dokonce odjeli z těžkými debakly.
Pouze v generálce na ligu nastoupil tým v nejsilnější sestavě a naopak to byl on, kdo uštědřil debakl domácímu Havlíčkovu Brodu.
Celkem jsme sehráli 8 zápasů, z toho 2 vyhráli a 1x jsme
remizovali a 5x prohráli. Skóre bylo pasivní 19:26.
Přehled výsledků:
U19 - FK Viktoria Žižkov 1:2 (po zápase trenér s nelibostí kritizoval velice laxní přístup ke hře a tím pádem k nominaci do A- mužstva u všech nováčků. Navíc si zlomil klíční kost Vojta Vavrek, který mohl nastoupit až v závěru sezóny.)
Branka: Pešta
U19 - Bohemians 1905 (extraliga) 2:2 (přestože jsme prohrávali již 0:2, dokázali jsme v poslední minutě srovnat stav)
Branky:
1 - Vacek (P), Janků
1. FK Příbram (U17) - U19 6:2 (potupná porážka od hráčů o 2 roky mladších - pouze Přitasil a Kondelík odvedli slušný výkon. A to jsme dokonce vedli 1:0!)
Branky:
2 - Přitasil
U19 - FK Slavoj Vyšehrad 3:0 (jasné vítězství nad odevzdaně hrajícím soupeřem)
Branky:
2- Svoboda, 1 - Jírů
FC Slovan Liberec (extraliga) - U19 5:1 (za neustálého sněžení jsme obdrželi "bůra", kterého jsme si snad ani nezasloužili)
Branka:
Breburda
FK Pardubice (extraliga) - U19 7:0 (nejvyšší "darda" jakou jsme v přípravě dostali - soupeř nás vysoce převyšoval po všech stránkách)
Dukla Praha - U19 2:1 (vyrovnaný zápas, kde i přes porážku byl trenér s výkonem mužstva spokojen)
Branka:
Janků
FC Slovan Havlíčkův Brod - U19 2:9 (excelentní výkon našeho mužstva, které v generálce nastoupilo poprvé v přípravě v nejsilnější sestavě)
Branky:
4 - Vlasák, 3 - Svoboda, 1 - Přitasil a Maršoun
Nejproduktivnějším hráčem v přípravě byl Dominik Vlasák (4 branky + 4 asistence) následují Martin Svoboda (5 + 2) a Vojtěch Přitasil (3 + 1)
FK Viktoria Žižkov 1:2
Bohemians 1905 2:2
1. FK Příbram (U17) 2:6
FK Slavoj Vyšehrad 3:0
FK Slovan Liberec 1:5
FK Pardubice 0:7
Dukla Praha 1:2
FC Slavoj Havl. Brod 9:2

1. ČESKÁ DOROSTENECKÁ LIGA - JARO 2015:
Po výborném výkonu při generálce jsme s velkým optimismem odjeli k prvnímu utkání, kde na nás na své umělce čekalo SK Kladno. Ve vyrovnaném duelu měli více štěstí domácí, kteří zvítězili tím nejtěsnějším rozdílem. Porážka 0:1 ale nemusela být, kdybychom dokázali proměňovat svoje obrovské šance a kdyby ovšem rozhodčí uznal vyrovnávací gól, který podle nás regulérně vsítil J. Janků. Branka nebyla ale uznána pro údajný ofsajd. Tato porážka znamenala zároveň náš "pád" z pozice leadra tabulky, na které jsme se už v celém průběhu soutěže bohužel nedokázali vrátit.
Poprvé na domácím hřišti jsme se představili proti mužstvu FK Náchod. Utkání jsme vyhráli po velkém boji 2:1, když jsme výsledek otáčeli a vítězný gól vsítil až v nastavení nováček v mužstvu Lukáš Maršoun.
I v dalším utkání s obávanou Duklou Praha jsme dokázali těsně zvítězit na jejím hřišti 3:2. Vedli jsme už 3:1, ale Dukla snížila a ve 2. půli byla lepším mužstvem než mužstvo naše. S vypětím všech sil jsme však vítězství ubránili. Dvakrát se trefil do černého Martin Svoboda a 1x Vojta Přitasil.
Na vítěznou šňůru jsme si přidali další, už třetí "korálek" v řadě, když jsme doma porazili FC Olympii Hradec Králové vysoko 4:1. V celku jednoznačném průběhu utkání se opět blýsknul Martin Svoboda, autor 2 branek.
Do hornického města na severu Čech jsme přijeli odehrát utkání proti FK Baníku Most v roli favorita. Jenže domácí nás v 1. půli zatlačili na vlastní polovinu do těžké defenzivy a jen skvělý výkon našeho brankáře Kuby Kondelíka jim zabránil skórovat více než jedenkrát. A protože my jsme dali také jednu branku (Vlasák), muselo zákonitě dojít k penaltovému rozstřelu. Jenže naši střelci při něm selhali a my jsme si tak po výsledku 1:1 odvezli pouze jediný bod.
Spousta zmařených šancí bylo důvodem toho, že jsme na domácím hřišti porazili mužstvo FK Senco Doubravka, pouze 1:0, když naší branku vsítil už v první půli kapitán Karel Vacek.
V dalším kole nás čekal nepříjemný soupeř, zachraňující se a tudíž body velice potřebující FC MAS Táborsko, které na svém hřišti obvykle hraje ve 14 lidech (myslím 11 hráčů + 3 rozhodčí). Nejinak tomu bylo i letos. Od 12. minuty jsme prohrávali po nesmyslně nařízeném trestném kopu z hranice šestnáctky za neexistující faul. Ač bylo řízení zápasu sudími, mírně řečeno, "neuvěřitelné", přesto jsme ve 2. půli dokázali srovnat stav brankou Dominika Vlasáka. To se ale vůbec nelíbilo rozhodčímu Benediktovi a 13 minut před koncem se rozezněla jeho píšťalka opět, tentokrát proto, aby domácím umožnil skórovat z pokutového kopu za vymyšlený faul K. Vacka. Jenomže náš brankář Jakub Kondelík skvěle vystihnul směr střely a pokutový kop chytil! A protože se mu podobná "lahůdka" povedla ještě 2x (!!!) při následném penaltovém rozstřelu, znamenalo to, že si z Tábora odvážíme opravdu cenné 2 body, což bylo za dané situace maximum.
V předehrávaném utkání se Slavií Praha jsme po celý zápas byli jasně slabším mužstvem a po zásluze prohráli 0:2, což ještě bylo vcelku milosrdné.
S mužstvem FK Baník Sokolov jsme ještě v historii vzájemných ligových utkáních ještě nikdy nevyhráli a i tentokráte to na domácím hřišti nevypadalo nejlépe. Ještě 10 minut před koncem jsme totiž prohrávali 1:3 a všichni jsme si mysleli, že zápas je opět ztracený. Ne tak naši hráči, Jejich obrovská vůle a hlad po vítězství dokázala zázrak: góly Breburdy (82. minuta) a Pešty (90. minuta) jsme dokázali srovnat na 3:3!!!. V penaltovém rozstřelu jsme pak byli stoprocentní, což znamenalo naše první vítězství nad tímto mužstvem (i když "jen" na penalty)
S outsiderem soutěže FK Kolín jsme sice od 14. minuty vedli brankou Jardy Janků, ale hosté dvěma góly otočili skóre, které jsme dokázali srovnat na konečných 2:2 opět až v nastavení (91. minuta), kdy šťastným střelcem byl Lukáš Maršoun. V penaltovém rozstřelu napravil golman Pavel Šimáček svoji "hrubku" při inkasování vyrovnávajícího gólu, 2 pokutové kopy zneškodnil a zajistil tak zisk alespoň 2 bodů, což však stejně můžeme považovat za ztrátu.
Velmi dobrý výkon jsme předvedli na hřišti MFK Chrudim, kdy jen díky neproměněným šancím ve 2. půli (a že jich bylo!) jsme prohráli tím nejtěsnějším rozdílem 0:1.
Podobně dobrý výkon jsme rovněž předvedli v přímém souboji o 3. místo s mužstvem FK Viktoria Žižkov, které jsme prohráli gólem v poslední minutě 0:1. Do té doby výborně chytající golman Jakub Kondelík udělal při poslední standardní situaci v zápase fatální chybu, když špadně odhadl netradičně provedený trestný kop z hranice šestnáctky a při výběhu na míč nedosáhl. Nicméně, kdybychom v zápase proměnili alespoň 50% gólových šancích, mohlo být všechno jinak - už 180 minut jsme nedokázali skórovat!
Mužstvu FK Varnsdorf jsme chtěli oplatit, naši tehdy nečekanou, porážku z podzimu a podařilo se nám to beze zbytku. Zvítězili jsme zcela jasně vysoko 4:0, ale že poločas skončil bez branek, můžeme vděčit našemu golmanovi J. K., který tak napravil svoji "minelu" se Žižkovem. Nejprve opět "lapil" nařízenou penaltu a vzápětí zlikvidoval dva samostatné nájezdy hostů. Ti však ve 2. půli zcela odpadli a závěr už byl naší exhibicí, když o branky se podělili Breburda, Hašek a Svoboda. Jedna branka byla vlastní.
Absence našich čtyř klíčových hráčů (Kondelík, Cettl, Vlasák a Přitasil) byla jednoznačným důvodem nejvyšší porážky našeho mužstva v utkání s FK Motorlet Praha, které jsme prohráli 1:5. Alespoň čestný úspěch zaznamenal Martin Svoboda.
S FK Admirou Praha jsme na domácím hřišti zvítězili stejným poměrem jako na podzim v Praze - 5:1. Mužem číslo 1 byl v tomto zápase Míla Klauz, kterému se konečně začala vracet po zranění forma z podzimu - 2 góly vsítil sám a na další 2 nahrál - paráda!
Velmi dobré utkání jsme sehráli poslední utkání na hřišti soupeře proti mužstvu FC Písek. Jednalo se sice o zápas dvou poločasů, kdy v prvním vládli domácí ale ve druhém, za silného deště, to byli naši hráči, kteří dokončili dokonalý obrat a zvítězili 3:1 brankami Vosáhla, Haška a Janků, kterým ve všech případech asistoval opět skvělý Míla Klauz.
Rovněž s posledním naším soupeřem jsme dosud nikdy nezvítězili. Jednalo se o FK Ústí nad Labem, které jsme však hlavně díky hattricku Zděnka Haška porazili ve velkém vedru vysoko 4:1. Posledním hráčem, kterému se pak v celé soutěži podařilo skórovat byl Pavel Breburda.
Tímto vítězným zakončením tak skončilo působení jednoho skvělého týmu, kteří opravu plnil to, co má napsáno jako motto na těchto stránkách: BOJUJEME ZE VŠECH SIL! Další kapitoly už bude trenér Luděk Matoušek psát s jejich následníky. Přejeme jim, aby byli úspěšní alespoň tak, jako jejich předchůdci... AŤ SE DAŘÍ!

CO BUDE DÁL?

Trenér Luděk Matoušek má před sebou další nelehkou výzvu. Jak a kým nahradit 8 hráčů základní sestavy, kteří v tomto týmu skončili a budou (někteří) pokračovat v týmech dospělých. Jakub Kondelík oznámil konec kariéry (důvodem je studium na vysoké škole). Ostatní (Pavel Breburda, Ondra Cettl, Jakub Vosáhlo, Martin Svoboda, Jaroslav Jírů, Karel Vacek a Dominik Vlasák) čeká zřejmě kariéra v B-mužstvu, nebo dokonce v A-mužstvu SK Benešov. Posledně jmenovaný společně s Vojtou Přitasilem a Vojtou Balatou už dokonce mají odehranou premiéru v ČFL. Vojta Balata nečekaně dokázal v posledním zápase proti Vyšehradu vsítit branku (!!!) když na hrací plochu nastoupil v 87. minutě.
Právě hráči jako V. Přitasil, V. Balata, M. Klauz, Z. Hašek, D. Pešta a J. Janků budou zřejmě tvořit páteř tohoto nového týmu. K nim se mohou přiřadit hráči, kteří už mají za sebou nějaké ty odehrané minuty v právě skončeném ročníku: jedná se hlavně o Lukáše Maršouna a Adama Konopiského. O základní sestavu se pak určitě "poperou" Šimon Petrášek, Kamil Kulhavý, Vojta Vavrek, Filip Linhart, Filip David, Vojtěch Brabenec, Patrik Kopecký, Martin Kobler a další.
Nezodpovězená je ještě otázka, kdo bude v příští sezóně nastupovat jako brankářská jednička. V podstatě se jedná o dva kandidáty: Denise Dvořáka a Pavla Šimáčka.
Jak si bude toto nové mužstvo počínat v 1. lize U19 ale ukáže a čas....
Conny

KLADNO 0:1
NÁCHOD 2:1
DUKLA 3:2
HRADEC KRÁLOVÉ 4:1
MOST 1:1 (pen. 2:4)
DOUBRAVKA 1:0
TÁBORSKO 1:1 (pen. 4:3)
SLAVIA 0:2
SOKOLOV 3:3 (pen. 5:4)
KOLÍN 2:2 (pen. 4:2)
CHRUDIM 0:1
ŽIŽKOV 0:1
VARNSDORF 4:0
MOTORLET 1:5
ADMIRA 5:1

4. místo
sezóna 2014 / 2015
PÍSEK 3:1
ÚSTÍ 4:1
DOMÁCÍ UTKÁNÍ
 
   
UTKÁNÍ NA HŘIŠTI SOUPEŘE

LIGOVÉ STATISTIKY
BENEŠOV = TAKŘKA NEDOBYTNÁ TVRZ !
09/06/2015
Liga nám skončila a tak je čas podívat se na to, jak činnost mužstva i jednotlivců probíhala v číslech. Tady předkládám přehled:
TABULKY:

Všichni dobře víme, že v celkové tabulce jsme skončili na 4. místě s 69 body, s vysoce aktivním skórem 76:44, 20x jsme zvítězili a 9x prohráli a 5x jsme remizovali (z toho 4x zvítězili a 1x podlehli na penalty). V tabulce pravdy jsme získali +14 bodů.
Zatímco na podzim jsme byli nejlepší, jarní část sezóny už nebyla tak skvělá, skončili jsme až na 6. místě a naší bilancí byl zisk 31 bodů, 8V - 3VP - 1PP - 5P a skóre činilo 34:24.
76 branek, které jsme nastříleli, nás řadí na dělené 5. místo (lepší jsou Sokolov - 97, Slavia - 91, Žižkov - 84, a Ústí se 79 vstřelenými brankami, následuje naše mužstvo a Chrudim - oba 76). V obranné činnosti je to ještě lepší, protože pouze Žižkov a Chrudim obdrželi méně branek než naše mužstvo (29, resp. 43). My jsme se 44-mi obdrženými góly skončili na místě třetím.
Na hřištích soupeře jsme na podzim byli nejlepší, ale po skončení soutěže jsme klesli na 5. místo, když jsme nasbírali 24 bodů, skóre 27:27, a bilancí 7V-2-R-8P.
Zato naše domácí hřiště v Benešově se stalo takřka nedobytnou tvrzí. Hořkost porážky jsme na domácím stadionu zažili pouze 1x a bylo to 2. 11. 2014, kdy jsme po velmi slabém výkonu prohráli s Pískem 0:2. Třikrát jsme ještě pouze remízovali (ale s následným vítězným penaltovým rozstřelem - se Sokolovem, Žižkovem a překvapivě s Kolínem). Ostatních 13 utkání jsme vyhráli a tato skutečnost nás posadila na vrchol tabulky v domácích utkáních. Získali jsme celkem 45 bodů při skóre 49:17.
HRÁČI
Odehrané minuty:
Úplně ve všech zápasech nastoupili hráči: Vosáhlo s Haškem, (i když i oni byli v průběhu zápasu střídáni)  Co se týká odehraných minut, oba tito hráči mají pochopitelně i nejvíce minut strávených na hrací ploše. Nejdéle byl na hřišti Jakub Vosáhlo, který odehrál 3015 minut. Druhý skončil Zdeněk Hašek (2937) a 3. místo obsadil Ondřej Cettl (2810).
Všichni následující hráči si pobyli na hřišti více než 2500 minut: Přitasil, Svoboda, Kondelík a Vlasák.
Nejméně si zelenou plochu v mistrovských zápasech užili Vojtěch Brabenec (37), Vojtěch Vavrek (83) a Filip David (90).
Karty:
Celkem jsme obdrželi 35 žlutých a 1 červenou kartu.
Nejvíce jich obdržel Dominik Vlasák, který inkasoval za sezónu celkem 6 žlutých karet. Těsně ho následují Jakub Vosáhlo s Vojtou Přitasilem (5 ŽK), dále Zdeněk Hašek s Mílou Klauzem (3 ŽK). Po 2 ŽK obdrželi Ondra Cettl, Martin Svoboda, David Pešta a Vojta Balata. 1x žlutou kartu pak dostali oba Jaroslavové Jírů a Janků a Lukáš Maršoun.
Obdrželi jsme i 1 červenou kartu. Hříšníkem byl náš kapitán Karel Vacek, který ji dostal v zápase proti Sokolovu. Dostal za ní STOP na 2 zápasy.
Brankáři:
V brance odchytal (27,5 zápasu = 82%) Jakub Kondelík (průměr 1,22 obdržených gólů / zápas - 5x čisté konto) (5 zápasů = 15%) zápasů odchytal Denis Dvořák (průměr 1,63 gólu / zápas) a konečně (1,5 zápasu = 3%) stál v brance Pavel Šimáček (průměr 1,71 gólu / zápas).
Střelci a asistenti:
Celkem jsme nastříleli 76 branek, o něž se podělilo 13 hráčů, což činí průměr 2,24 na zápas.
Králem se stal Martin Svoboda, který se do černého trefil 17x (průměr 0,57/záp.) na 2. místě ho následuje Dominik Vlasák s 12 (0,42/záp.) zásahy. Na 3. místě pak skončil Míla Klauz který vstřelil 9 branek (průměr 0,38/záp.).
Podle času, stráveného na hřišti, má ale suveréně nejvyšší střeleckou produktivitu Lukáš Maršoun (2 branky - prům. 0,81/záp.), kterého následují Pavel Breburda (6 branek - prům. 0,58/záp.) a Jaroslav Janků (3 branky - prům. 0,52/záp.)
Za celou sezónu se nepodařilo skórovat: O. Cettlovi, A. Konopiskému a J. Jírů. (= hráči, kteří odehráli min. 700 minut)
Nejlépe přihrávajícími fotbalisty jsou Míla Klauz, Dominik Vlasák a Jakub Vosáhlo (všichni 12 asistencí). Následují Martin Svoboda (9 asistencí) a Vojtěch Přitasil (8 asistencí).
PRODUKTIVITA:
Nejproduktivnějším hráčem celé sezóny 2014 / 2015 se tak stává Martin Svoboda, který nasbíral velmi slušných 26 bodů. Stříbrnou příčku obsadil Dominik Vlasák (24) a bronzovou Miloslav Klauz (21).
Conny


I v posledním kole se měnilo celkové pořadí mužstev:"ROZLÚČKA" MUŽSTVA

06/06/2015
Odpolední "rozlúčka" mužstva proběhla v areálu Městského stadiónu v Benešově. Rozloučení se zúčastnili prakticky všichni členové hráčského kádru a rovněž členové realizačního teamu.
Oslava probíhala slušně a důstojně, ale pro jistotu jsem fotil jenom v úvodu, pak jsem aparát uložil do batohu.. Konečně - podívejte se sami: Kliknutím na skupinové foto se vám otevře celá fotogalerie.
Conny


VÍTĚZNÉ LOUČENÍ
SK BENEŠOV - FK ÚSTÍ NAD LABEM 4 : 1 (1:1)
Mistrovský zápas -Benešov / tráva, 6. 6. 2015, 10:00 hod., 29 °C - jasno

06/06/2015
DNES JSME POPRVÉ DOKÁZALI ÚSTÍ PORAZIT
Před úvodním hvizdem proběhlo rychlé závěrečné fotografování mužstva, hráčům ročníku 1996 bylo vedením klubu předáno poděkování a upomínkové předměty a teprve poté mohl hlavní rozhodčí Makovička zahájit utkání.
Jako to bylo v posledních utkáních obvyklé, opět jsme od 20. minuty prohrávali 0:1. Naštěstí dnes měl svůj velký den Zdeněk Hašek, který hned o 2 minuty později srovnal stav utkání a načal tímto gólem svůj hattrick, který dokončil ve druhém poločase.
Jak byla první půle vcelku vyrovnaná, tak ve druhé půli jsme už jasně opanovali hru, když Ústeckým, v úmorném vedru, jakoby docházely síly. Čtvrtý gól vsítil elegantně Pavel Breburda a my jsme tak poprvé v historii vzájemných utkáních dokázali Ústí porazit - a vysoko!
Tato vítězná derniéra tedy znamená, že jsme definitivně obsadili v letošním ročníku 2014 / 2015 1. ligy U19 celkové 4. místo, což je určitě úspěchem.
HOŠI DĚKUJEM !!!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Poslední společná fotografie
tohoto skvělého mužstva
Hráči ročníku 1996, kteří v U19 končí
(chybí D. Vlasák a P. Breburda)
Upomínkové předměty předával
hráčúm člen vedení Z. Machač
Zdeněk Hašek dnes dokázal
zkompletovat svůj hattrick

I Pavel Breburda dnes skóroval,
a to velmi elegantně

Míla Klauz si dnes opět
připsal 2 asistence

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

POSLEDNÍ LIGOVÝ ZÁPAS TOHOTO MUŽSTVA
04/06/2015
Stejně jako skončila předchozí pohádka, končí v sobotu celý ligový ročník U19 - sezóna 2014 / 2015, ve kterém si tak skvěle počínal náš tým. Posledním soupeřem bude mužstvo, které jsme ještě nikdy nedokázali porazit, severočeské FK ÚSTÍ NAD LABEM.
V dosavadní vzájemné historii jsme Ústí vždy podlehli: doma 4:5, venku loni vysoko 1:6 a naposledy těsně 0:1 po sporné penaltě.
Sobotní zápas mohou obě mužstva sehrát v naprosté pohodě, protože karty jsou už rozdány a tak snad nám půjde pouze o prestiž a budeme chtít s Ústečáky taky jednou konečně vyhrát! Tím bychom si bez ohledu na vítězství Motorletu v Kladně (když nebude vyšší než 9:0 ) zachovali konečnou 4. příčku v soutěži. A když se to nepovede, tak se taky nic světoborného nestane. Jde jen o to sehrát kvalitní utkání, které by se líbilo nám i divákům, kterých doufám přijde hodně.
Měli by přijít, protože budou mít poslední možnost vidět tento skvělý tým naposledy v akci. Zápas zároveň bude v tomto mužstvu derniérou pro ročník 1996 a těchto 8 hráčů - Pavel Breburda, Ondřej Cettl, Jaroslav Jírů, Jakub Kondelík, Martin Svoboda, Karel Vacek, Dominik Vlasák a Jakub Vosáhlo se objeví na pažitu Benešovského stadionu v tomto týmu opravdu naposled. Určitě by bylo dobré jim za výkony, které 2 roky podávali, poděkovat.
PŘIJĎTE SE ROZLOUČIT....KAŽDÉ LOUČENÍ NEMUSÍ BÝT VŽDYCKY SMUTNÉ!
ConnyÚvaha před koncem ligy
02/06/2015
Konec ligy je za dveřmi a žádné dramatické události se příliš neočekávají. V případě, že sestupují 2 celky je jasné, že to bude FK Kolín a možná trochu překvapivě SK SENCO Doubravka.
Hovoří se ale také o tom, že sestupovat budou mužstva čtyři - v tom případě nemají jistotu setrvání v lize ještě FC Olympia Hradec Králové, FK Varnsdorf a FC MAS Táborsko.
I na špici tabulky je jasné, že vítězem ligy se stává SK Slavia Praha "B". (Ta ale do extraligy postoupit nemůže). Boj o postup tedy svedou na dálku MFK Chrudim a FK Viktoria Žižkov.
Lépe je na tom sice Chrudim, ale k postupu potřebuje v utkání s Duklou zvítězit, nebo vyhrát alespoň na penalty. V případě remízy a následné prohry v rozstřelech a vítězství Viktorky na Doubravce by postupoval Žižkov, protože má mnohem lepší skóre a vzájemné zápasy skončily 2x remízou.
Viktorka je na tom hůře - musí každopádně s Doubravkou zvítězit, nebo alespoň získat 2 body - postup by ale v obou případech slavili pouze tehdy, když Chrudim prohraje, nebo získá pouze 1 bod. V kuloárech se ale proslýchá, že Viktorka nemá žádné ambice postoupit z důvodu nepříliš uspokojivé finanční situaci v klubu.
Naše mužstvo už nemůže skončit v soutěži hůře než na 5. místě. Pro zisk 4. místa nám stačí i nulový bodový zisk s Ústím za předpokladu, že Motorlet rovněž prohraje s Kladnem. Při současné rovnosti bodů platí totéž, když obě mužstva získají 2, resp. 1 bod. Získají-li obě mužstva shodný počet bodů, musel by Motorlet vyhrát s Kladnem minimálně 9:0, což asi bude dost těžké. Ale nejlepší stejně bude, když už konečně Ústí porazíme, ne?
Conny

30/05/2015
Dnešnímu mistrovskému utkání v Písku předcházela bohatá snídaně Benešovské výpravy, které se zúčastnili vedoucí mužstva Karel Králíček (dal si ale jenom kávu), webmaster Jiří Kondelík, Pepa Hašek (taky jenom kávu) a fotící Míla Klauz st.
Oba dva dnešní fandové (Hašek st. & Klauz st.) se tak dobře posilnili, skvěle fandili a zákuskem jim pak bylo vítězství našeho mužstva!
Conny


DOMÁCÍM JSME VRÁTILI PODZIMNÍ PORÁŽKU
FC PÍSEK - SK BENEŠOV 1 : 3 (1:2)
Mistrovský zápas - Písek / tráva, 30. 5. 2015, 10:15 hod., 13 °C - oblačno, 2. poločas déšť

30/05/2015
ZNOVU ZÁPAS DVOU ROZDÍLNÝCH POLOČASŮ
V celém prvním poločase herně jasně dominovali domácí, ale nebylo jim to moc platné. Sice od 21. minuty vedli, když vyběhnuvší a daleko vysunutý golman Jakub Kondelík velice špatně provedl odkop od svojí branky, načež následoval okamžitý lob píseckého Kočího z poloviny hřiště, který byl proveden "ala Míla Klauz" proti Admiře.
Naštěstí hned o minutu později byl sražen v pokutovém území Míla Klauz a s následnou penaltou neměl exekutor Jakub Vosáhlo sebemenší problém.
M. Klauz byl u zrodu i naší další branky, kterou jsme otáčeli skóre zápasu. Přenesl míč z pravé strany na Kubu Vosáhla, ten zatáhl po levém křídle a nacentroval před branku domácích. Golmanovi Formánkovi míč vypadl přímo na nohu Zděnka Haška a ten (tentokráte "ala David Lafata") pohodlně skóroval.
V té chvíli mně naše mužstvo připadalo jako londýnská Chelsea - za celý poločas pouhé 3 šance a z toho dva góly!
Druhý poločas ale již byl o něčem jiném. Nevýrazného P. Breburdu vystřídal Vojtěch Přitasil a v brance dostal příležitost Denis Dvořák. Naše mužstvo začalo přebírat iniciativu a výsledkem byl po čtvrthodince třetí gól v písecké síti, který vsítil Jaroslav Janků. Ten samý hráč skóroval hned o minutu později, ale gól mu nebyl uznán pro domnělý ofsajd (???).
Poslední dvacetiminutovku jsme už pak měli zcela ve své moci, dokonce nám začala fungovat i kombinace a s ní pochopitelně přicházely další šance, bohužel už beze změny na výsledku.
Nicméně klukům patří velký dík za obrat v zápase a zvláště druhý poločas, kdy vytrvale a silně pršelo, pro ně určitě nebyl žádnou "procházkou růžovým sadem".
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Zdeněk Hašek svým gólem
"ala Lafata" otáčel skóre

Souboj dvou kapitánů:
Karel. Vacek vers. Pavel Keclík

Kuba Kondelík vyboxoval míč
při náporu domácího mužstva
Jarda Janků dal dnes 2 góly,
ale uznán byl pouze jeden
Kuba Vosáhlo proměnil penaltu bez
jakýchkoliv problémů
Pavel Breburda sice dnes nastoupil
v základu ale o půlce byl vystřídán

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NAPOSLEDY HRAJEME VENKU
27/05/2015
Ať se nám to líbí, nebo nelíbí, prvoligová soutěž a zároveň existence tohoto skvělého týmu se neodvratně chýlí ke svému konci. Tuto sobotu sehrajeme poslední utkání na hřišti soupeře - čeká na nás FC PÍSEK.
Mužstvo Písku si v současnosti drží střed tabulky - je na 8. místě se 49 body, skóre má 49:48 a bilanci 13V - 4VP - 2PP - 13P. Na podzim jsme doma celkem překvapivě prohráli po velmi slabém výkonu 0:2.
Domácím máme tedy co odvádět, ale utkání v Písku jsou vždy nesmírně těžká - tak uvidíme.
JEDNÁ SE O POSLEDNÍ UTKÁNÍ VENKU, JE TO JENOM 90 KM - TAK KDO MŮŽETE PŘIJEĎTE!
Conny


29. kolo - U19

24/05/2015
Jak všichni víte, tento víkend naše mužstvo nehraje, neboť si svůj zápas s Kolínem již předehrálo. Že to nebylo nic moc a že jsme vyhráli jen na penalty, to víte samozřejmě taky.
Z tohoto důvodu nebudou nikde žádné fotky ani komentáře a statistiky, pouze výsledková tabulka pořadí.
Soutěž se ve svém závěru vyvíjí tak, že v žádném případě nemůžeme v soutěži skončit hůře než šestí. Vcelku překvapivé vítězství Motorletu nad Slavií znamená, že jsme opět klesli na 5. místo. To nám s nejvyšší pravděpodobností bude patřit i v celkovém zhodnocení.
Tady vidíte, jaký jsem expert, protože před zahájením soutěže jsme zcela přesně předpovídal, že budeme pátí, za což jsem tehdy sklízel nevěřící a "shovívavé úsměvy". A ono to tak zřejmě dopadne - tak uvidíme...
P. S. I když ty ostatní mužstva, která jsou před námi mně, kromě Slavie, zrovna moc nevyšla...
Conny


STEJNĚ JAKO NA PODZIM
SK BENEŠOV - FK ADMIRA PRAHA 5 : 1 (2:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 20. 5. 2015, 17:00 hod., 12 °C - déšť

20/05/2015
JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ
Stejně jako na podzim jsme hosty vysoce porazili, když po celé utkání jsme byli lepším mužstvem. Opět jsme soupeři vsítili 5 branek a opět jsme dostali gól z penalty, tentokrát oprávněné po ruce Jaroslava Jírů v pokutovém území. Tou hosté snížili na 2:1 a velmi důležitým okamžikem byl v 77. minutě bravurní zákrok našeho golmana, když nečekanou bombu z hranice šestnáctky do levého horního rohu svojí branky vytěsnil na roh. Kdyby totiž Admira vyrovnala, mohlo to ještě klidně být i docela slušné drama.
Jenže se tak nestalo a naši hráči během zbývajících 13-ti minut nasázeli hostům 3 branky! Jasně nejproduktivnějším hráčem utkání byl Miloslav Klauz, který dvakrát na gól přihrával a 2 branky vsítil sám - paráda!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Nástup obou mužstev
před začátkem utkání
Mílovi Klauzovi se dnešní zápas
jednoznačně povedl
Také náš nejlepší střelec Martin
Svoboda se 2x trefil do černého
Zdeněk Hašek musel po 1. půli
odstoupit kvůli střevním potížím
Karel Vacek vypadá
jako by nevěřil vlastním očím
Celá střídačka napjatě pozoruje
průběh utkání v 1. poločase

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NAPOSLEDY VE STŘEDU
18/05/2015
Tuto středu máte možnost vidět naše mužstvo naposledy ve vloženém utkání. Čeká nás sice mužstvo z druhé poloviny tabulky, ale nejedná se o žádné "nazdárky. Přijede pražský tým FK ADMIRA PRAHA.
Toto mužstvo v současnosti okupuje 13. příčku tabulky s 35 body a stále ještě nemá jistotu setrvání v lize. Skóre mají pasivní 44:66 a bilanci 9V - 3VP - 2PP - 15P. Na podzim jsme na jejich hřišti zvítězili 5:1, když jediný gól dali z velice sporné penalty.
Na jaře naše mužstvo ale zdaleka nemá famózní podzimní formu, takže i když jsme v utkání favority, může se opět jednat, jak tomu obvykle je v poslední době, o velice dramatický zápas.
JEDNÁ SE O PŘEDPOSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ - TAK SI UDĚLEJTE ČAS A PŘIJĎTE!
Conny


Z JINONIC SI VEZEME DEBAKL
FK MOTORLET PRAHA - SK BENEŠOV 5 : 1 (3:1)
Mistrovský zápas - Jinonice / tráva, 16. 5. 2015, 10:00 hod., 14 °C - jasno

16/05/2015
BEZ ČTYŘ KLÍČOVÝCH HRÁČŮ TO PROSTĚ NEŠLO
Bez přítomnosti 4 klíčových hráčů základní sestavy (Kondelík, Cettl, Přitasil a Vlasák) jsme dnes, proti na jaře "silně našlápnutému" Motorletu, neměli sebemenší šanci.
Celé utkání měli domácí zcela ve své moci, my jsme si dokázali za celý zápas vytvořit pouhé 3 šance, z nichž jsme jednu využili M. Svobodou a vstřelili tak alespoň čestný gól.
Náš druhý brankář Denis Dvořák, který po dlouhé době nastoupil v základní sestavě, musel tak 5x lovit míč ze své sítě, přičemž za žádný gól (možná vyjma v pořadí druhý) nenese vinu. Dnes by nám prostě nepomohl ani Neuer...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Zdeněk Hašek při pokusu
vypíchnout soupeři míč
22. min. utkání a motorletský
Klouček nám dává již 2. gól
Čestného úspěchu docílil
v 37. minutě Martin Svoboda
Míla Klauz se statečně probíjí
mezi dvěma domácími hráči

Obranný zákrok
Filipa Linharta

Nebezpečí před našim brankářem
zažehnává Jakub Vosáhlo

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ČEKÁ NÁS BITVA !
13/05/2015
Tuto sobotu je na programu naše předposlední utkání na hřišti soupeře. Jak je to v poslední době obvyklé, znovu se utkáváme v přímém souboji o umístění v tabulce. Tentokrát je v sázce naše 4. místo, které si držíme jen díky tomu, že máme předehraný zápas. V případě naší prohry spadneme už na 5. místo. Proč ale malovat čerta na zeď, když utkání je ještě před námi a přestože nás čeká na jaře neskutečně rozjetý FK MOTORLET PRAHA.
Ten totiž okusil porážku pouze v úvodním kole s Mostem a pak už následovala neuvěřitelná šňůra 11-ti (!!!) vítězstvích v řadě i když s Ústím, Chrudimí a Žižkovem to bylo "jen" na penalty! Dá se předpokládat, že budou i nadále chtít zůstat naladěni na této vítězné vlně. My se jim to samozřejmě budeme chtít překazit, ale bude to neskutečně těžké.
Možná i o to víc, že trenérovi Matouškovi bude chybět, v poslední době ve skvělé formě chytající, brankářská jednička Jakub Kondelík, který se zápasu nezúčastní ze studijních důvodů (v pondělí a v úterý maturuje).
JINONICE JSOU ZA ROHEM - A DOUFÁM, ŽE TO BUDE NĚCO - TAK PŘIJEĎTE NAŠE HOCHY V TOMTO NESMÍRNĚ TĚŽKÉM BOJI PODPOŘIT!
Conny


ODPLATA ZA PODZIM I S ÚROKY
SK BENEŠOV - FK VARNSDORF 4 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 9. 5. 2015, 10:00 hod., 18 °C - polojasno

09/05/2015
PO 242 MINUTÁCH GÓLOVÉ ABSTINENCE JSEM OPĚT SKÓROVALI - A TO HNED ČTYŘIKRÁT !
Celý, nepříliš zajímavý, 1. poločas připomínal naše předešlé zápasy. Šance byly, ale bez jakéhokoliv gólového efektu. Obrat přišel teprve s druhým poločasem, kdy na hřiště naskočil za L. Maršouna Pavel Breburda, který po 7 minutách pobytu na hřišti a vlastně po naší první kloudné akci, kterou založil ve famózní formě hrající Míla Klaus, vsítil po 242 minutách gólové abstinence vedoucí gól. Druhý gól následoval už po 8 minutách a autorem byl Zdeněk Hašek, který doklepával střílený centr od Breburdy.
V rozmezí 72. a 73. minuty přišly velké chvíle našeho golmana Jakuba Kondelíka. Ten nejprve chytil penaltu varnsdorfskému Mičicovi za faul Přitasila v pokutovém území a v další minutě zlikvidoval skvělým způsobem brejk hostujícímu útočníkovi Černému. Tím mužstvo opravdu podržel a myslím, že mu už můžeme odpustit "hrubku" proti Žižkovu.
Třetí gól si dali hosté po našem závaru sami a skóre uzavíral na konečných 4:0 KONEČNĚ Martin Svoboda. GRATULACE - a jen tak dál!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Podle mě dnes nejlepší náš hráč
Ondra Cettl v souboji s Kolárem
Dnešní kapitán Zdeněk Hašek
dnes vsítil důležitý 2. gól
"Létající David" Pešta v souboji
s varnsdorfským Jakubem Hůzou
Vojta Přitasil uniká
hostujícímu Hůzovi
Náš golman Jakub Kondelík má dnes
velkou zásluhu na našem vítšzství
Radostná zpráva - Míla Klauz už
má zase svoji famózní "fazónu"

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

VARNSDORFU MÁME CO OPLÁCET!
07/05/2015
Při naší "spanilé jízdě" podzimní částí soutěže byl Varnsdorf jedním ze čtyřech týmů (Sokolov, Písek, Varnsdorf a Ústí), které nás dokázaly porazit. Shodou okolností se s těmito mužstvy setkáváme právě na závěr jarní části soutěže. Sokolov už máme za sebou (výhra na penalty) a v sobotu tedy - FK VARNSDORF.
Hosté jsou v současnosti na 13. místě tabulky s 32 body. Skóre mají pasivní 41:57 a bilanci 9V - 2VP - 1PP - 16P. Na jaře 7x prohrál, 3x vyhrál v normálním hracím čase a v tuto středu zvítězil nad Duklou na penalty.
Naši hráči si určitě budou chtít spravit náladu po nešťastně prohraném utkání s Viktorkou. To ale musí dávat góly. Čekání na branku už je dost dlouhé...
PŘIJĎTE NÁS POVZBUDIT, SNAD SE TO UŽ KONEČNĚ PODAŘÍ !
Conny


ZAPOMNĚLI JSME DÁVAT GÓLY....
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Praha-Satalice / tráva, 6. 5. 2015, 17:00 hod., 15 °C - polojasno, občasný déšť

06/05/2015
HRUBÁ CHYBA, JINAK VELMI DOBRÉHO BRANKÁŘE KONDELÍKA V ZÁVĚRU, ROZHODLA
V dnešním pohledném a zajímavém utkání za ideálního fotbalového počasí jsme vítězství (nebo alespoň remízu) ztratili v posledních vteřinách zápasu.
Všemu ale předcházela naše naprostá neschopnost nějak ohrozit domácí branku a skórovat. Už mě ani nebaví neustále psát o neskutečných šancích, které si dokážeme vytvořit, když výsledek je nulový. Za 180 minut jsme nevsítili ani jednu branku, přičemž šancí bylo minimálně na desítku. A že se jedná o stále tytéž hráče je nasnadě! To už se pomalu nabízí otázka, zda nedat možnost mladším hráčům z U17, protože horší snad už to ani být nemůže!
Naše fiasko začalo v poslední minutě zápasu lajdácky a ledabyle zahraným rohovým kopem Vosáhla daleko od branky a přímo na kopačky žižkovského záložníka, který pasoval na svého spoluhráče stojícího na půlící čáře. Ten si lehce poradil s nedůrazným Konopiským a při zpracování přihrávky ho odstrčil. Tím se dostal do šance a překvapený a zmatený Hašek zahrál rukou.
Následný trestný kop, k překvapení našich zkoprnělých obránců v čele s gólmanem Kondelíkem, nestříleli Žižkovští přímo na branku, nýbrž poslali do našeho pokutového území načechraný balón, na který sice náš golman reagoval ale míč při vyběhnutí nezasáhnul a pro nejlepšího hráče domácích, vysokého kapitána Borka to už byla jen lahůdka. Do konce utkání v té chvíli zbývalo 30 vteřin...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Rychlonohý a technicky vybavený
Baran byl pro naše hráče problémem
Souboj Kuby Vosáhla a Karla Vacka
s žižkovským útočníkem
Ani D. Vlasák dnes neznamenal
pro Viktorku žádné ohrožení
Domácí Stejskal se snaží přejít
přes Peštu, Cettla a Haška
Vojtovi Přitasilovi obrovsko šanci
v 38. minutě zneškodnil Přibyl
Otřesený K. Vacek opouští hřiště
po souboji v 79. minutě

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ZNOVU PŘÍMÝ SOUBOJ - TENTOKRÁTE UŽ "JEN" O 3. MÍSTO
04/05/2015
Cyklus našich zápasů snad už ani nemůžeme nazývat "Anglickým týdnem"! Skoro celý měsíc (od 19. 4.) totiž hrajeme v režimu středa - sobota - středa a celkem se jedná o 7 (!!!) zápasů v řadě s koncem 9. 5. Teď ve středu se bude jednat o zápas s pořadovým číslem 6 a bude to další přímý souboj (tentokráte o 3. místo) s mužstvem, které na jaře ještě nikdy neskončilo bez bodového zisku a má skvělou formu - FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
Viktorka na jaře opravdu "jede" a už figuruje na 3. místě tabulky, kde má stejně bodů jako naše mužstvo, ale má zápas k dobru. I naše případné vítězství by nás na 3. místo nevrátilo, protože Žižkov má mnohem lepší skóre než naše mužstvo. Navíc disponuje zřejmě nejlepší obranou v lize.
Bude to tedy pro trenéra Matouška pěkný oříšek, jak na tuto obranu a vůbec celé mužstva nějak vyzrát. Když ale budeme proměňovat šance lépe než v Chrudimi, může se stát cokoliv... Doma na podzim jsme s Viktorkou remizovali 2:2 a v penaltové loteri jsme vyhráli.
SATALICE JSOU ČÁSTÍ PRAHY, TAKŽE JE TO KOUSEK - PŘIJEĎTE !
Conny


V PŘÍMÉM SOUBOJI O 2. MÍSTO JSME TĚSNĚ PROHRÁLI
MFK CHRUDIM - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Chrudim / tráva, 2. 5. 2015, 10:00 hod., 11 °C - polojasno

02/05/2015
STARÁ BOLEST - NEPROMĚŇOVÁNÍ ŠANCÍ
Pouze se dvěma hráči na střídačce (golman Dvořák a Janků) jsme svedli ve velmi kvalitním utkání přímý souboj o 2. místo v tabulce. Podlehli jsme tím nejtěsnějším rozdílem 0:1, když v 1. poločase měli navrch domácí, ovšem ve druhé půli zcela jasně převzalo otěže zápasu naše mužstvo. Co jsme ale dnes dokázali zahodit je do nebe volající...
A tak o celém utkání rozhodla jediná vydařená standardka domácích, kdy nekompromisně hlavou z malého vápna skóroval chrudimský Tlapák.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Naše základní jedenáctka
při nástupu na hrací plochu
Náš muž "NUMBER ONE"
dnes zcela jasně Dominik Vlasák
Zdeněk Hašek si kryje míč tělem
před dotírajícím hráčem domácích
Nepříliš jistý zákrok našeho golmana
naštěstí neskončil v jeho síti
Marný pokus o vyrovnání rovnováhy
v podání Vojtěcha Přitasila
Miloslav Klauz byl dnes o 100% lepší
než s Kolínem - koleno ale stále bolí...

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

V SOBOTU NA NÁS ČEKÁ PŘETĚŽKÁ CHRUDIM
30/04/2015
"Anglický týden" nebere konce a opět po dvou dnech musíme nastoupit k dalším mistrovskému zápasu. A ten nebude ledajaký - čeká nás totiž veletěžký soupeř MFK CHRUDIM.
Naši hostitelé mají na jaře super formu a pouze jedenkrát těsně prohráli (Most). V současnosti jsou na 2. místě tabulky s 58 body. Mají vysoce aktivní skóre 62:35 a rovněž jejich bilance je famózní 17V - 3VP - 1PP - 5P. Na podzim jsme doma dokázali těsně zvítězit 2:1. Tehdy jsme byli trochu zklamáni jejich výkonem, ale v sobotu to určitě bude o něčem jiném.
Trenér Matoušek bude určitě postrádat marody Balatu a Jírů; ostatní hráči by měli být k dispozici - Tak uvidíme! Jestli ale zopakujeme středeční výkon s Kolínem, tak bude zle....
JEDEME VELKÝM AUTOKAREM - TAK SE SNAD NĚJAKÁ MÍSTA PRO FANOUŠKY NAJDOU !
Conny


NA KOLÍN TO PROSTĚ NEUMÍME
SK BENEŠOV- FK KOLÍN 2 : 2 (1:1, na penalty 4:2)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 29. 4. 2015, 17:00 hod., 13 °C - polojasno

30/04/2015
GOLMAN ŠIMÁČEK NAPRAVIL SVOJI HRUBKU PŘI PENALTOVÝCH ROZSTŘELECH
Bez čtyřech hráčů základní sestavy (Kondelík + Vacek volno, Balata + Jírů zraněni) jsme včera v podvečer nastoupili proti beznadějně poslednímu Kolínu. Nutno ale bohužel poznamenat, že nebyl vůbec patrný rozdíl hry mezi 3. a 18. mužstvem.
Ve 14. minutě jsme sice vedli brankou Jardy Janků, ale o 2 minuty již bylo srovnáno poté, co golman Pavel Šimáček vyrobil fatální chybu, když neudržel vysoký míč ve svých rukou, ten mu vypadl a skončil v jeho svatyni. Naštěstí vše napravil v penaltovém rozstřelu, kde zneškodnil 2 "desítky".
A aby nebylo všem trampotám konec, v 74. minutě unikl po centru za naší obranu kolínský útočník Ramšák, který nedal osamocenému Šimáčkovi šanci - 1:2.
Zbývající dvacetiminutovku jsme "bušili do soupeře jak hluchý do vrat" - vše marné, kolínský beton fungoval! Až v nastaveném čase se fotbalový Pánbůh nad námi smiloval a spasitel v podobě Lukáše Maršouna vyrovnal!
Následné penalty jsme 4x proměnili (Hašek, Vosáhlo, Vlasák, Cettl) jednu poslal Míla Klauz nad bránu. A protože se Pavel Šimáček při rozstřelech 2x vyznamenal, vydolovali jsme ALESPOŇ 2 body.... V celém kontextu jsme ale vlastně 1 bod ztratili!
Další INFARKTOVÝ ZÁPAS za námi !
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Dominik Vlasák měl blízko ke
skórování - střela ale skončila na tyči
David Pešta v souboji
s kolínským Jelínkem
Golman Pavel Šimáček napravil
svoji chybu při penaltovém rozstřelu
Také Vojtěch Přitasil
nastřelil tyčku
"Spasitel" Lukáš Maršoun
vyrovnal v poslední vteřině
Jaroslav Janků vstřelil
náš vedoucí gól

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

JIŽ VE STŘEDU PŘIVÍTÁME POSLEDNÍ KOLÍN
27/04/2015
"Anglický týden" pokračuje dál a již tuto středu k nám přijede dlouhodobě poslední mužstvo soutěže. Jedná se o středočeské mužstvo FK KOLÍN.
V tomto utkání snad nepůjde o žádné drama, nicméně musíme vzpomenout na podzimní utkání na malé umělce v Kolíně, kdy jsme zvítězili až v závěru těsně 2:1.
Trenér Matoušek chce dát v tomto utkání šanci zahrát si ligovou soutěž hráčům z lavičky a rovněž tak hráčům z naší U17. Znamená to, že některé opory a hráči základní sestavy budou mít v tomto utkání volno ( např. Kondelík, Vacek, Balata a další). Nejde o žádné podceňování soupeře, ale kdy by si měli tito hráči zahrát, než právě ve středu.
Kolín je v tabulce beznadějně poslední, když nasbíral za 25 kol pouhých 8 bodů, bilanci má 2V - 1VP - 0PP - 23P a skóre vysoce pasivní 24:89. Dokázal pouze 2x zvítězit (Most, Varnsdorf) a 1x vyhrál na penalty (Doubravka). 23x odešel bez zisku bodu a jeho sestup z 1. ČL U19 je definitivně zpečetěn.
OPĚT HRAJEME DOMA - TŘEBA BUDE KANONÁDA!
Conny


KONEČNĚ VÍTĚZSTVÍ! (I KDYŽ NA PENALTY...)
SK BENEŠOV- FK BANÍK SOKOLOV 3 : 3 (1:1, na penalty 5:4)
Mistrovský zápas - Benešov / tráva, 25. 4. 2015, 10:00 hod., 16 °C - jasno

25/04/2015
ÚSTŘEDNÍ POSTAVOU DNEŠNÍHO UTKÁNÍ BYL DAVID PEŠTA
Dnes jsme poprvé v historii vzájemných zápasů dokázali zvítězit nad Sokolovem, i když jenom na penalty. Toto vítězství se rodilo v těžkých bolestech: nejprve vedení 1:0, vzápětí vyrovnání do poločasu a dokonalý obrat v poločasu druhém, kdy 10 minut před koncem hosté vedli 3:1. V té chvíli by asi nikdo nevsadil ani grešli na naše vítězství.
Jenže to začal "úřadovat" David Pešta. Nejprve uklouzl při bránění a umožnil tak snadné skórování sokolovskému Olahovi na 3:1. Naštěstí v následující minutě dosáhnul na kontaktní gól Pavel Breburda a v poslední minutě po zahrávání našeho rohového kopu a zmatcích před brankou hostů se nejlépe zorientoval právě David Pešta a srovnal stav na konečných 3:3.
A byl to znovu on, kdo uzavřel pokutovou sérii úspěšně (Dnes se trefili všichni naši exekutoři: Vacek, Vosáhlo, Klauz i Vlasák) a protože hosté 1x neuspěli (břevno) jsme to nakonec my, kdo bere alespoň 2 body.
Nazval bych to všechno malým fotbalovým zázrakem!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Ústřední postava utkání
DAVID PEŠTA v souboji s Čuchraněm
Útok zakládá
Dominik Vlasák
Kapitán Karel Vacek
bude zpracovávat přihrávku
Jakub Vosáhlo při bránění
sokolovského Fojtíka
Srážka Vojty Balaty
se sokolovským Gebertem
Zdešněk Hašek se chystá
odebrat míč Matouškovi

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NAD TÍMTO SOUPEŔEM JSME JEŠTĚ NEVYHRÁLI!
23/04/2015
"Anglický týden" neúprosně pokračuje a od středeční porážky se Slávií již po dvou dnech hrajeme další mistrovské utkání se silným mužstvem ze severu Čech. Jedná se o mužstvo FK BANÍK SOKOLOV, se kterým jsme, jako jedním z mála, ještě nikdy v lize nevyhráli!
Utkání to sice byla vždy velmi vyrovnaná a většinou jsme prohráli velmi těsně: 4:5, 0:2 a loni na podzim 0:1. Je tedy už konečně načase jim porážku oplatit. Sokolov na jaře nehraje příliš dobře (prý hrají pouze s ročníkem 1997 a mladším) a vyhrál pouze 2 zápasy se slabšími celky. Naopak drtivě prohrál s Chrudímí 1:5 a dva debakly 1:4 si odnesl i s Pískem a s Ústím.
V tabulce figuruje v současnosti až na 9. místě s 35 body, skórem 65:50 a bilancí 10V - 0VP - 5PP - 10P. Měli bychom této skutečnosti využít a konečně prolomit naše jednogólové prokletí.
HRAJEME DOMA - TAK PŘIJĎTE FANDIT !
Conny


NA SLÁVII JSME TENTOKRÁT NESTAČILI
SK SLAVIA PRAHA - SK BENEŠOV 2 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Počernice / tráva, 22. 4. 2015, 17:00 hod., 12 °C - jasno

22/04/2015
TŘÍMINUTOVÁ SMRŠŤ SLAVIE ZNAMENALA 2 BRANKY V NAŠÍ SÍTI
V dnešním zápase hrála Slavia jasně prim a po zásluze také zvítězila. První poločas jsme hráli v hluboké defenzivě, když nás domácí přibili na naší vlastní polovinu. Že jsme vydrželi neinkasovat - tak to byl malý fotbalový zázrak.
V úvodu druhé půle mezi 51. - 54. minutou však domácí dvakrát udeřili naplno a bylo naprosto jasné, že dnes si do Benešova žádné body neodvezeme. Bodová ztráta tak na Slávii činí už 7 bodů...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Zřejmě rozcvička na spartakiádu
v podání Davida Pešty
Zdeněk Hašek dnes odevzdal na
hřišti snad nejvíce sil ze všech hráčů
Tady málem přišel Vojta Balata
o všechny zuby
Adam Konopiský velmi dobře
nahradil zraněného Jaroslava Jírů
Filip Kulhavý měl obrovské problémy
s rychlým Václavem Schulzem
Martin Svoboda se dnes
gólově ani jinak neprosadil

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NEJTĚŽŠÍ SOUPEŘ
20/04/2015
V tzv. "Anglickém týdnu" nás už ve středu čeká nejtěžší soupeř a současný leadr tabulky, který prochází jarní částí soutěže prakticky bez zaváhání. Jedná se o mužstvo SK SLAVIA PRAHA.
Slavia kráčí jarem zcela jasně za titulem, všechny své dosavadní zápasy vyhrála a malinké zaváhání přišlo pouze doma s Mostem, kdy remizovala 0:0, ale vyhrála na penalty.
V současnosti je tedy na 1. místě s 57 body (má o 4 body více než my). Skóre má 65:32 a bilance je 15V - 5VP - 2PP - 2P. My jsme ale dokázali (společně s Chrudimí) jako jediní nad Slávií zvítězit. Všichni ještě máme určitě v paměti podzimní finále na naší půdě, které jsme po skvělém výkonu vyhráli 3:0!
Teď to ale bude rozhodně těžší, protože se dá očekávat, že Slavia posílí svůj tým hráči z extraligy, což my provést nemůžeme. Rozhodně se ale pokusíme ji alespoň řádně potrápit!
PRAHA JE Z BENEŠOVA KOUSEK - TO PŘECE NEMŮŽETE U TAK DŮLEŽITÉHO UTKÁNÍ CHYBĚT - TAK PŘIJEĎTE FANDIT !
Conny


ANI POMYSLNÉ SUDLICE A ŘEMDICHY (V RUKOU ROZHODČÍCH) TÁBORITŮM NEPOMOHLY
FC MAS TÁBORSKO - SK BENEŠOV 1 : 1 (1:0; penalty 3:4)
Mistrovský zápas -Tábor / tráva, 19. 4. 2015, 17:00 hod., 14 °C - polojasno

19/04/2015
GOLMAN JAKUB KONDELÍK ZLIKVIDOVAL 3 PENALTY!
Již ve 12. minutě jsme prohrávali po nesmyslném a neoprávněném trestném kopu z hranice šestnáctky 0:1. To, co se v té chvíli dělo na hřišti nám snad ani mozek nebral. Např. poměr odpískaných faulů 3:15 (+ 1 ŽK Balata). Trochu nepoměr, že?
Přesto, že stejný trend v rozhodování pokračoval i ve druhé půli, podařilo se nám krásnou střelou Dominika Vlasáka v 77. minutě srovnat stav utkání. To ale pochopitelně nemohlo nechat rozhodčího Benedikta lhostejným, a proto v 84. minutě pro jistotu odpískal penaltu za neexistující faul K. Vacka. Jenomže náš golman se jak panter vrhl k té správné tyči a penalta skončila v jeho náruči. Zřejmě nejdůležitější okamžik v utkání!
Kuba navíc v následujícím penaltovém rozstřelu zneškodnil další 2 (!!!) pokusy domácích a naši hráči kromě V. Přitasila všichni proměnili, odvážíme si z Tábora velmi cenné 2 body.
DOST DOBRÁ PRÁCE!!!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Ondra Cettl nahrál na gól D. Vlasákovi a vsítil i rozhodující penaltu
Naše dvojice J. Jírů a D. Filip
odvrací míč od naší brány
David Pešta v souboji
s táborským hráčem
Takhle se rval o míč při své premiéře
v U19 David Filip
Akrobatický zákrok
Vojty Přitasila
Dominik Vlasák právě
střílí vyrovnávací gól

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

HRRR NA NĚ!!! (NA HUSITY)
16/04/2015
Přestože budeme v neděli absolvovat třetí zápas za sebou s mužstvy, která obývají spodní patra tabulky, nebyly naše výsledky nijak oslnivé: remíza a následná prohra na penalty s Mostem, nejtěsnější vítězství s Doubravkou a nyní nás čeká třetí mužstvo z řady tzv. slabších, náš odvěký rival z husitského Tábora FC MAS TÁBORSKO.
Už loni na podzim Táborští ukázali, že na nás umějí zahrát a podlehli na našem hřišti jen těsně 1:2. V současnosti figurují na předposledním, 17. místě tabulky s 21 body. Skóre mají vysoce pasivní 42:63 a jejich bilance je 6V - 1VP - 1PP - 15P. Na jaře dokázali zvítězit pouze s posledním Kolínem a remizovat s Pískem (výhra na penalty).
Budeme doufat, že ani v následujícím utkání s naším mužstvem si bodový zisk nezvýší. Moudřejší ale budeme až v neděli večer...
PODLE NAŠEHO VEDOUCÍHO JE HŘIŠTĚ V SOUKENÍKU POUZE 59 KM OD BENEŠOVA - TAK PŘIJEĎTE FANDIT !
Conny


I HUBENÉ VÍTĚZSTVÍ SE POČÍTÁ
SK BENEŠOV - SK SENCO DOUBRAVKA 1 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - MS Benešov / tráva, 11. 4. 2015, 10:00 hod., 12 °C - polojasno

11/04/2015
DOUBRAVKA NÁM BODY ZADARMO NEDALA
V nepříliš pohledném utkání jsme nakonec vydřeli 3 body za vítězství, když rozhodl v 1. půli gólem do šatny kapitán Karel Vacek. Přestože hráči Doubravky měli možná optickou převahu (zvláště v 1. půli - např. rohy 7:1!) naši branku prakticky neohrozili.
Určitě ale mrzí spousty našich nevyužitých gólových šancí (Přitasil, Kulhavý, Breburda, Balata, Hašek) a také zranění kolena Martina Svobody, kvůli kterému byl již v 19. minutě střídán.
Povinné 3 body jsou ale doma....
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Ondra Cettl nacentroval na hlavu
K. Vacka - byl z toho jediný gól
Vojtovi Přitasilovi v úvodu vyrazil
střelu instinktivně golman hostí
Karel Králíček signalizuje na lavičku, že Martin Svoboda musí být střídán
Náš golman J. Kondelík dnes vůbec
nemusel řešit žádnou ošidnou střelu
Autor našeho jediného a zároveň vítězného gólu - kapitán Karel Vacek
Dominik Vlasák připravoval šance jak na běžícím pásu - všechno marné!

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

CHTĚLO BY TO DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ
08/04/2015
I tento víkend nás čeká zápas s mužstvem, které okupuje dolní příčky tabulky. To ale vůbec nic neznamená, stačí si jen připomenout minulý duel v Mostě. Musíme doufat, že tým SK SENCO DOUBRAVKA bude mužstvem o něco hratelnějším.
Loni na podzim jsme dokázali dnešního soupeře porazit na jeho hřišti 3:1, když zářil Dominik Vlasák, který 2 branky vsítil sám a na tu třetí přihrál. V té době jsme kralovali v tabulce a bylo to 7. vítězství v nepřetržité řadě....
Doubravka v současnosti figuruje na 15. místě s 22 body. Její bilance je 6V - 0VP - 4PP- 12P a skóre 44:63. Na jaře dokázali zvítězit pouze s Kolínem, ale zároveň dokázali uhrát remízu s Ústím. Tak se budeme těšit, co předvedou na našem hřišti.
PŘIĎTE SE PODÍVAT A POVZBUDIT NAŠE HOCHY !
Conny


Z MOSTU SI ODVÁŽÍME POUZE JEDEN BOD
FK BANÍK MOST - SK BENEŠOV 1 : 1 (1:1) - penalty 4:2
Mistrovský zápas - Most - Velebudice / UMT, 3. 4. 2015, 16:00 hod., 3 °C - oblačno

03/04/2015
PENALTOVÝ ROZSTŘEL JSME NEZVLÁDLI
Kdybychom po 1. půli prohrávali 1:5, asi by se tomu nikdo nedivil. Děkovat můžeme hlavně našemu brankáři Kubovi Kondelíkovi, který vychytal někdy i nemožné, přesto jedenkrát musel kapitulovat.
Naštěstí jsme prakticky hned po obdržení branky srovnali stav snad po jediné pěkné akci v 1. poločase, když Vojta Balata vytvořil vynikající příležitost pro Dominika Vlasáka, který se nemýlil.
Přestože jsme se ve 2. půli hodně zlepšili, žádný gól již na žádné straně nepadl a tudíž musel následovat penaltový rozstřel, ve kterém jsme totálně "shořeli". Zatímco domácím zlikvidoval 1 penaltu náš golman, naši hráči 3x (!!!) pokutový kop neproměnili (Vacek, Vlasák, Pešta). Zužitkovali ho pouze Vosáhlo a Jírů....
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Dominik Vlasák byl autorem
nsšeho jediného gólu
Kuba Kondelík při jednom ze svých
úspěšných zákroků
Zdeněk Hašek byl dnes
o poločasu vystřídán
David Pešta byl spolehlivý, ale k jeho typickým průnikům ho Most nepustil
Nebezepčí od naší brankou odvrací
hlavou kapitán Karel Vacek
Petr Breburda přinesl ve 2. půli
svou rychlostí do naší hry oživení

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

BUDE NÁŠ DALŠÍ VÝJEZD ÚSPĚŠNÝ?
31/03/2015
Já věřím, že ano, ale přesto si musíme tuto otázku položit. Netradičně už tento pátek zajíždíme do severočeského hornického města Most, kde nás bude očekávat místní tým FK BANÍK MOST.
Loni na podzim jsme bez jakýchkoliv potíží doma zvítězili nad tehdy takřka extraligovým mužstvem (prohráli v baráži myslím, že s Meteorem) našim vůbec nejvyšším rozdílem 6:0! Mostečtí na podzim skončili v tabulce na předposledním 17. místě s 15 body, bilancí 2V - 4VP - 1 PP - 10P a s pasivním skórem 19:44.
Na jaře ale chytili druhý dech a v tabulce stále postupují výš. V současnosti figurují již na 14. místě, když 3x zvítězili (Motorlet, Kolín a Písek) a 1x remizovali (Ústí, ale prohra na penalty). Znamená to, že na jaře zatím neokusili hořkost porážky! Tak doufám, že ji okusí v pátek!
KDYŽ POJEDEME VELKÝM AUTOBUSEM - MŮŽETE JET S NÁMI - TAK NEVÁHEJTE!
Conny


POHODA, KLÍDEK, TABÁČEK
SK BENEŠOV - FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ 4 : 1 (3:1)
Mistrovský zápas - MS Benešov/ UMT, 28. 3. 2015, 10:00 hod., 5 °C - zataženo

28/03/2015
VÍTĚZSTVÍ S ÚSMĚVEM NA RTECH
Podle mě byl dnešní duel "procházkou v růžové zahradě" a ani na chvilku jsem nezapochyboval o našem vítězství. Kluci byli uvolnění a hráli opravdu s úsměvem na rtech.
Trenér Matoušek byl ale jiného názoru a prohlásil: "Kdyby Kuba (Jakub Kondelík) nevychytal za stavu 0:0 dvě tutovky hostí, mohlo být všechno mnohem těžší!"
Já si ale pořád myslím, že dnes bychom prostě stejně vyhráli...
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Takhle mohl hned v 1. minutě skórovat hlavou kapitán Karel Vacek
Martin Straka opět dnes
skóroval dvakrát
Radost našich hráčů po úvodním
gólu Kuby Vosáhla
Kuba Kondelík svými dvěma skvělými
zákroky v 1. půli mužstvo podržel
Vojta Přitasil dnes
vsítil 1 branku

Jarda Jírů hrál jen 1. poločas, přesto
si svoje uhrál


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘIJEDOU VÝCHODOČEŠI
26/03/2015
V sobotu přivítáme (doufám, že když nebude pršet už konečně na trávě) na našem stadionu mužstvo z dolních pater tabulky, východočeský tým FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ.
Na podzim jsme na jejich hřišti dokázali zvítězit těsně 2:1, když jsme si během pár minut vytvořili dvoubrankový náskok, který jsme pak ale dokonce utkání pouze bránili. Hradečtí na podzim skončili v tabulce na 15. místě s 18 body, bilancí 6V - 0VP - 0 PP - 11P a s pasivním skórem 27:51.
V současnosti figurují na 16. místě, když dokázali v dosavadním průběhu 1x zvítězit (Kolín) a 2x odešli s porážkou (Písek a Ústí). Ve všech utkáních vstřelili 1 branku, přičemž ta s Kolínem byla vítězná.
DO UTKÁNÍ VSTUPUJEME JAKO FAVORIT - ALE ZNÁTE TO - MÍČ JE KULATÝ A MŮŽE SE STÁT COKOLIV. TAK SE PŘIJĎTE PODÍVAT!
Conny


ZNOVU ZÁPAS DVOU ROZDÍLNÝCH POLOČASŮ
FK DUKLA PRAHA - SK BENEŠOV 2 : 3 (1:3)
Mistrovský zápas - Chodov / UMT, 21. 3. 2015, 10:15 hod., 10 °C - jasno

21/03/2015
DUKLA NEPRODALA SVOJI KŮŽI LACINO
První jarní den jsme sehráli za velmi přijemného počasí na umělce v Chodově utkání, které mělo zcela rozdílný průběh obou poločasů. Zatímco v první části mělo zcela jasně navrch naše mužstvo (dokázali jsme vstřelit 3 branky a další 3 obří šance promarnit - Hašek a 2x Přitasil), druhá půle zase vyzněla zcela jasně pro Duklu. Domácí naštěstí dokázali pouze snížit, takže 3 body si do Benešova odváží náš tým. Ale byly to docela nervy!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Martin Svoboda dnes
2x mířil do černého
Vojtu Balatu se snaží atakovat za dohledu M. Svobody D. Kozel
Dominik Vlasák v přímém kontaktu
s domácím Lukášem Stýblem
Náš golman Jakub Kondelík při
úspěšném zákroku po rohovém kopu
Zdeněk Hašek pod dohledem Karla Vacka se snaží sebrat míč D. Kozlovi
Jakub Vosáhlo uniká dvěma domácím
hráčům D. Kozlovi a Micovi

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

OČEKÁVÁ NÁS BITVA V PRAZE
18/03/2015
V sobotu naše mužstvo zajíždí do nedalekého Chodova v Praze, kde nastoupí v mistrovském zápase proti tradičnímu rivalovi. Soupeřem bude FK DUKLA PRAHA.
Naposledy jsme se s Duklou setkali koncem února 2015 v přípravném duelu, který jsme těsně prohráli 1:2, přičemž trenér Matoušek byl s výkonem vcelku spokojen.
Teď to ale bude utkání, které zcela jistě bude mít jiný náboj, než v únoru. Na jaře má Dukla stejnou bilanci jako naši hoši: 1x vyhráli (Písek), 1x prohráli (Ústí). Loni na podzim skončili v tabulce na 11. místě s 24 body, bilancí 8V - 0VP - 0 PP - 9P a s lehce pasivním skórem 37:39.
V podzimním utkání na vlastním hřišti jsme vyhráli celkem bez problémů 3:0. Utkání s Duklou ale bývají vždy dramatická a i bohatá na góly, takže se máme na co těšit
DO PRAHY JE TO "CO BY KAMENEM DOHODIL" - TAK DOUFÁME, ŽE NÁS PŘIJEDETE PODPOŘIT V HOJNÉM POČTU!
Conny


ZÁPAS DVOU POLOČASŮ
SK BENEŠOV - FK NÁCHOD 2 : 1 (0:1)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 14. 3. 2015, 10:00 hod., 1 °C - sněhové přeháňky

14/03/2015
O NAŠEM VÍTĚZSTVÍ ROZHODLA NÁDHERNÁ STŘELA LUKÁŠE MARŠOUNA V 92. MINUTĚ
První poločas měli jasně navrch hosté, kteří náš tým zatlačili do hluboké defenzivy, z níž se nám jen sporadicky dařilo podnikat ojedinělé výpady na polovinu soupeře. Ke všemu ještě ve 26. minutě rozvlnil vlastní síť po skrumáži Karel Vacek a prohráli jsme tak první dějství 0:1.
Do druhého poločasu trenér Matoušek promíchal sestavu, namísto nestíhajícího Š. Petráška přešel na post pravého obránce V. Přitasil a hlavně se na hřišti objevil rychlonohý Pavel Breburda, který ihned začal hostům zle zatápět. Výsledkem bylo v 63. minutě srovnání stavu gólem Vojty Balaty.
V 84. minutě, kdy jsme pomalu začínali promýšlet, kdo půjde kopat penalty, vyslal trenér na hřiště svého "žolíka" Lukáše Maršouna, který se mu za 8 minut (!!!) poté odvděčil nádhernou střelou do šibenice z hranice šestnáctky. Musíme ale poznamenat, že těsně před tímto momentem měli obrovskou, snad 1000% šanci hosté, ale náš golman Jakub Kondelík svým skvělým zákrokem vytěsnil hlavičku nad svoji svatyni.
Opět tedy fungovalo: hosté nedali a pak hned dostali. Ani napodruhé tak náchodští nezískali náš skalp - Vítězíme 2:1!
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny

Své kamarády se přišel podpořit
i zraněný Miloslav Klauz
Nástup obou mužstev
na benešovské umělce
Hosté měli velkou podporu od svých
početných a hlasitých FANS
Jakub Kondelík za asistence svých spoluhráčů odvrací nebezpečí
Razantní odkop Dominika Vlasáka před náchodským Klečákem
Jaroslav Jírů zasahuje před
hostujícím Lukášem Říhou

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

NA JAŘE POPRVÉ DOMA
12/03/2015
Tuto sobotu budeme mít všichni možnost posoudit, jak si povede naše mužstvo poprvé v této sezóně na domácím hřišti v mistrovském zápase. Soupeřem mu bude FK NÁCHOD.
Na podzim jsme v poměrně dramatickém utkání dokázali na překrásném trávníku v Náchodě zvítězit proti tehdy neúplnému mužstvu 4:3, když už jsme vedli dokonce 4:1, ale v závěru utkání nás domácí zle tlačili. Už tehdy jsme museli konstatovat, že mužstvo z Náchoda má velmi dobrou fotbalovou úroveň.
Na podzim skončilo mužstvo Náchoda po stále se zlepšujících výkonech nakonec na 9. místě s 26 body, skórem 43:38 a bilancí 8V - 0VP - 2PP - 7P. Dokázali tehdy, narozdíl o dnás, zdolat takové týmy jako např. Sokolov nebo Varnsdorf. Navíc se jim podařil úžasný vstup do jarní sezóny, kdy doma rozdrtili velmi silné mužstvo Ústí 5:0! Máme se tedy na co těšit.
Trenér Matoušek se bude muset stále obejít bez zraněného Míly Klauze, Vojta Balata snad už bude v pořádku.
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - URČITĚ PŮJDE O VELMI ZAJÍMAVOU PODÍVANOU, NAVÍC NA DOMÁCÍM HŘIŠTI!
Conny


Z KLADNA SE VRACÍME BEZ BODOVÉHO ZISKU
SK KLADNO - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Kladno / UMT, 7. 3. 2015, 10:15 hod., 6 °C - polojasno

07/03/2015
POPRVÉ V HISTORII JSME S KLADNEM NEBODOVALI
estože jsme v Kladně sehráli naprosto vyrovnaný zápas (a já osobně si myslím, že jsme byli i o trochu lepším týmem) odjíždíme poprvé v historii mistrovských zápasů s nulovým bodovým kontem.
O naší nejtěsnější porážce rozhodla rychlá akce domácích ve 49. minutě po ose Bystřický - Sirůček - Červenka, kdy posledně jmenovaný nedal tváří v tvář našemu golmanovi (který jinak chytal velice dobře) absolutně žádnou šanci a s jistotou proměnil.
My jsme sice na vyrovnání v 65. minutě dosáhli, ale rozhodčí (jejichž počínání radši nekomentuji) gól pro údajný ofsajd neuznali. Zda byl, či nebyl - to si musí sáhnout do svědomi oni sami. Každopádně, kdybychom proměnili svoje, minimálně tři 100% šance, nemuseli jsme nic řešit.
Sestavu a komentář najdete >>>ZDE<<<
Fotogalerii najdete >>>ZDE<<<
Conny


Nástup obou týmů

Jeden z velmi dobrých zákroků
našeho golmana Jakuba Kondelíka

Jaroslav Janků (poprvé v základu)
odvedl velmi slušný výkon
Nesmlouvavý Ondra Cettl v souboji
s kladenským Tomášem Borákem
Dominik Vlasák v tvrdém souboji
s domácím Červenkou
Nekompromisní odkop stopera
Jardy Jírů

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

ZAČÍNÁ JARNÍ ČÁST LIGY!
04/03/2015
Letošní mírnou zimu máme za sebou a již tuto sobotu nás čeká ostrý start do jarní části ligy, do které vstupujeme jako podzimní vítěz soutěže. Prvním soupeřem, který prověří naše kvality bude tým ze středočeského hornického města SK KLADNO.
S tímto mužstvem máme doposud velmi aktivní bilanci: loni jsme s ním 2x vyhráli a i letos na podzim jsme dokázali na domácím hřišti vcelku bez problémů zvítězit 3:1. Kladenští na podzim skončili v tabulce na 8. místě s 27 body (o 11 bodů méně než naše mužstvo), bilancí 8V - 1VP - 1PP - 7P a s vyrovnaným skórem 36:36. Dokázali ale porazit takové týmy jako např. Ústí, Táborsko či Viktorku Žižkov. Rozhodně patří mezi lepší týmy soutěže.
Trenér Luděk Matoušek zřejmě postaví vítěznou sestavu z Havlíčkova Brodu a je naprosto jasné, že mu bude chybět zraněný útočník Míla Klauz (o kterém jsme psali).
KLADNO JE OPRAVDU BLÍZKO - TAK DOUFÁME, ŽE NA ZÁPAS DORAZÍ NEJEN NAŠI "ROWDIES", ALE I MNOHO DALŠÍCH NAŠICH FANOUŠKŮ!
Conny


GENERÁLKA NA LIGU: VELKÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU!
FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD - SK BENEŠOV 2 : 9 (0:6)
Přípravný zápas - Havlíčkův Brod/ UMT - 28. 2. 2015, 10:00 hod., 2 °C, zataženo

28/02/2015
FORMA SE SNAD VRÁTILA V PRAVÝ ČAS
V generálce na ligu jsme dnes před polednem rozdrtili domácí Havlíčkův Brod po skvělém výkonu, kdy jsme zvláště v 1. půli soupeři nedovolili prakticky nic.
Střelecky se zaskvěli Martin Svoboda a Dominik Vlasák, kteří oba dva docílili hattrick a Dominik přidal ještě jeden gól navíc. O zbytek "nadílky" se postarali Vojtěch Přitasil a premiérově i Lukáš Maršoun.
Tak teď hlavně budeme doufat, že jsme si všechen střelecký prach před ligou nevystříleli a že překvapivě obrovský obrat formy bude trvalý.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Martinovi Svobodovi stačil k docílení
hattricku pouhý poločas
Dominik Vlasák dokonce dokázal
vsítit branky čtyři!
Vojta Přitasil - fantastický a i on se
jedenkrát trefil do černého
Jaroslav Jírů si na postu
stopera počínal naprosto suveréně
Jakub Kondelík si v pohodě
udržel v 1. půli čisté konto
Obrovsky zlepšený výkon předvedl
rovněž Vojta Balata

Míla Klauz ZRANĚN !!!
26/02/2015
Tuto velice nepříjemnou zprávu jsme se dnes dozvěděli od otce hráče. Po vcelku nevinném uklouznutí byl Míla v zápase s Duklou Praha minulou neděli střídán a ztěžoval si na bolest v koleně. Včera absolvoval vyšetření u renomovaného MUDr. Maurera, který zjistil, že došlo k poškození menisku a hráč bude 9. března operován.
Znamená to, že Míla bude minimálně do poloviny května mimo hru. Přejeme mu, aby operace a následná rehabilitace proběhly v pořádku a Míla se mohl co nejdříve a hlavně zdráv vrátit na zelený pažit.
Conny

POZVÁNKA NA FOTBAL

26/02/2015
POSLEDNÍ ZÁPAS PŘED OSTRÝM LIGOVÝM STARTEM
Jenom jeden týden zbývá do zahájení jarní části ligové soutěže. Jako posledního soupeře vybral trenér Matoušek, nám celkem známý klub FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD.
Havlíčkův Brod skončil v obdobné soutěži, jakou hrajeme i my, na 2. místě se ztrátou 8-mi bodů za Kroměříží. Budeme tedy mít možnost srovnat 2 špičkové týmy z 1. ČL a 1. MSL kategorie U19.
Celkem jsme se utkali již 3x a to s následujícími výsledky: v srpnu 2013 doma 5:2, v únoru 2014 v HB 0:1 a v červenci 2014 doma 2:2. Bilance je tedy naprosto vyrovnaná (1-1-1) a zřejmě i sobotní zápas bude podobný.
NECELÁ STOVKA KILOMETRŮ DO HAVLBRODU - TAK SE PŘIJEĎTE PODÍVAT, TŘEBA UŽ KONEČNĚ VYHRAJEME!
Conny


ANI ZLEPŠENÝ VÝKON NÁM NEPŘINESL VÍTĚZSTVÍ
FK DUKLA PRAHA - SK BENEŠOV 2 : 1 (0:0)
Přípravný zápas - Praha-Chodov / UMT - 22. 2. 2015, 11:00 hod., -2 °C, zataženo, občasný déšť

22/02/2015
UTKÁNÍ DVOU POLOČASŮ
Přesně tak se dá charakterizovat průběh dnešního utkání. Zatímco v 1. půli mělo navrch naše mužstvo, ve druhé půli to byl naopak soupeř, kdo držel v ruce taktovku. Rozdíl byl "pouze" v tom, že naše 3 velké šance (Přitasil, Svoboda, Jírů) zůstaly nevyužity, kdežto soupeř svoje šance ve druhé půli bezpečně proměnil.
A to ještě na konci 1. poločasu skvěle jednu šanci domácích zlikvidoval Denis Dvořák, který dnes zastoupil v brance zraněného J. Kondelíka. Druhou změnou v naší obvyklé základní sestavě byla neúčast D. Vlasáka (nemoc), kterého nahradil Jaroslav Jírů.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

POZVÁNKA NA FOTBAL

18/02/2015
PŘEDPOSLEDNÍ "PŘÁTELÁK" PŘED LIGOU
Už jen 2 přípravné zápasy čekají naše mužstvo před ostrým startem do jarní části soutěže. Prvním našim protivníkem bude tradiční soupeř FK DUKLA PRAHA.
S Duklou obvykle svádime vyrovnané duely, při kterých někdy padá i hodně branek. V loňské sezóně to byla památná přestřelka na Strahově, odkud jsme si odvezli vítězství 5:4 a na jaře nám Dukla porážku oplatila, když zvítězila v Benešově 2:1. V letošní sezóně jsme doma Duklu přehráli poměrně snadno 3:0.
Výsledek nedělního duelu si předvídat netroufneme. Po podzimu Dukla skončila ve středu tabulky na 11. místě, když získala o 13 bodů méně, než naši "zlatí hoši". Může však jít o zajímavý zápas, kde bychom měli být favority.
NA JIŽNÍ MĚSTO JE TO KOUSEK - TAK SE PŘIJEĎTE PODÍVAT!
Conny


PARDUBICKÝ PERNÍK NÁM ZHOŘKNUL V ÚSTECH...
FK PARDUBICE - SK BENEŠOV 7 : 0 (3:0)
Přípravný zápas - Pardubice / UMT - 7. 2. 2015, 14:00 hod., -2 °C, jasno

07/2/2015
ZOUFALSTVÍ, ZMAR, BEZNADĚJ, NEZÁJEM
Dnes jsme v Pardubicích předvedli jeden ze svých nejhorších výkonů (i když - výkonem to snad ani nemůžeme nazvat - spíše představením) v historii tohoto mužstva.
Nejde o to, že jsme obdrželi 7 gólů (soupeř byl po všech stránkách vysoko nad námi a nad naše síly), ale jakým způsobem jsme této potupy dosáhli. Zdálo se, že ani tradiční opory nemají chuť nějak se předvést (Vosáhlo, Cettl, Balata, Přitasil), o hráčích jako jsou Petrášek (nese jasnou vinu na 2 gólech), Janků (jestli se potkal za celý zápas 5x s míčem, tak je to moc) a Maršoun (přihrávka na Lukáše = okamžitá následná ztráta míče) snad škoda slov. Opravdu TRAGICKÝ ale byl, jindy velmi dobrý, Zdeněk Hašek, jehož "výkon" v obraně a jeho "obranné zásahy" znamenaly 3 (!!!) góly v naší síti.
Přísnější měřítko snesli pouze David Pešta, Jarda Jírů, ve 2. půli také Dominik Vlasák a brankář Jakub Kondelík, který přes nevídaný příděl 7-mi (!!!) obdržených branek, na nich nenese jedinou vinu a nemusí se tedy zas tak moc červenat - i když se už ani nepamatuji, kdy takový "ranec" dostal!
DVĚMA SLOVY: HRŮZA, DĚS...TAKOVÝ PŘÍSTUP KE HŘE BYCH U PODZIMNÍHO VÍTĚZE 1. ČL ROZHODNĚ NEČEKAL!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

David Pešta patřil mezi hráče, kteří si odehráli svůj standard
7 gólů v síti a přesto nenese vinu ani na jednom - golman J. Kondelík
Dominik Vlasák se vzepjal k dobrému výkonu až ve 2. poločase
Rovněž Jaroslav Jírů patřil mezi
ty tzv. lepší hráče
"Tragická postava" dnešního zápasu
Z. Hašek právě dostává "housle"
Vzácná chvilka, kdy se V. Balata
alespoň dotknul balónu

POZVÁNKA NA FOTBAL

05/02/2015
JEDEME OCHUTNAT PARDUBICKÝ PERNÍK
Po prohře na UMT v Liberci zajíždíme tuto sobotu "ochutnat pardubický" perník", který nám naservíruje extraligové mužstvo FK PARDUBICE.
Mužstvo Pardubic se nachází v tabulce o jedno místo pod Libercem a jedno místo nad Bohemkou a tudíž je jasné, že po podzimu figuruje na 15. místě.
Opět se tedy setkáme s mužstvem obdobných kvalit jako byli Liberečtí, či Bohemka. Půjde jen o to, zda udržíme krok jako s pražskými Bohemians, či výsledkově propadneme jako s Libercem. Tato otázka bude zodpovězena již za 48 hodin.
POJEDOU S NÁMI OCHUTNAT PARDUBICKÝ PERNÍK ALESPOŇ NAŠI SKALNÍ FANDOVÉ? JE TO POUZE OPĚT NĚCO KOLEM 100 KM!
Conny


VÝSLEDEK TENTOKRÁT NEZOBRAZUJE PŘESNĚ PRŮBĚH UTKÁNÍ
FC SLOVAN LIBEREC - SK BENEŠOV 5 : 1 (1:0)
Přípravný zápas - LIBEREC - U Nisy / UMT - 31. 1. 2015, 12:30 hod., 1 °C, oblačno, sněžení

31/01/2015
VŠECHNO NEBYLO TAK, JAK NAPOVÍDÁ VÝSLEDEK
Až příliš krutý debakl si dnes naše mužstvo odváží z libereckého stadionu U Nisy. Průběh utkání byl, zvláště v 1. poločasu, vcelku vyrovnaný a úvodní čtvrthodinka 2. půle dokonce zcela jasně vyzněla v náš prospěch.
Opět se ale projevila naše stará bolest - neproměňování šancí. Rovněž druhý golman Denis Dvořák neměl zrovna dnes svůj nejlepší den a 2 lacině obdržené branky padají na jeho vrub. Naproti tomu předvedl 2 vynikající zákroky, kdy zabránil ve stoprocentních šancích domácím skórovat. Alespoň čestný úspěch zaznamenal v závěru utkání Pavel Breburda po hezké akci Dominika Vlasáka.
Závěrem je nutné poznamenat, že i když jsme dostali "bůra", neudělali jsme si v Liberci žádnou ostudu. Domácí byli jednoduše lepším mužstvem - i když ne o tolik...
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Kuba Kondelík svými zákroky své
mužstvo v 1. půli několikrát podržel
Dvojice defenzivních záložníků
O. Cettl - V. Balata v akci
Dominik Vlasák vypracoval šanci,
po které jsme vsítili čestný gól
Jaroslav Janků dnes nastoupil
v základní sestavě
Jeden z mnoha soubojů, jaké
dnes musel postoupit Martin Straka
Vojta Přitasil dřel, ale příliš
se mu dnes nedařilo

POZVÁNKA NA FOTBAL

29/01/2015
POD JEŠTĚDEM NA NÁS ČEKÁ DALŠÍ EXTRALIGOVÝ TÝM
Po neustálých změnách v termínu je konečně vše domluveno a my v neděli zajíždíme pod Ještěd, kde se střetneme se 14. týmem extraligové tabulky. Soupeřem nám tentokrát bude severočeský FC SLOVAN LIBEREC.
Liberečtí jsou v tabulce pouhá 2 místa nad našim nedávným soupeřem Bohemians 1905 a dá se tedy očekávat jejich podobně vysoká úroveň hry.
S Bohemkou jsme dokázali remizovat, uvidíme jak "horká" bude v tomto zimním období půda v Liberci.
LIBEREC = cca 145 km. TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S ALESPOŃ SKALNÍMI FANDY!
Conny


PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ V PŘÍPRAVĚ
SK BENEŠOV - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 3 : 0 (2:0)
Přípravný zápas - Benešov / UMT - 25. 1. 2015, 10:00 hod., 1 °C, zataženo

25/01/2015
"ORANJE" Z VYŠEHRADU BYLI BEZZUBÍ
Podzimní Mistr Pražského přeboru rozhodně nic světoborného nepředvedl a svým bezelestým přístupem umožnil našim hráčům získat velice lehce první vítězství v přípravě.
A to ještě dal trenér Matoušek znovu příležitost hráčům z lavičky, takže vlastně hrálo jakési naše "Béčko". Golman Pavel Šimáček z U17, (který nastoupil místo obou nemocných brankářů Kondelíka a Dvořáka) si po zápase stěžoval, jaká je mu hrozná zima a měl pravdu - Vyšehradští ho rozhodně v zápase zahřát nedokázali...
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Martin Straka se v zápasu
trefil dvakrát do černého
Brankář Pavel Šimáček se trošku
zahřál pouze při výkopu

Vojta Přitasil právě obírá
o míč vyšehradského hráče


POZVÁNKA NA FOTBAL

22/01/2015
PŘIVÍTÁME VEDOUCÍ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU
Po hrubě nepovedeném zápase v Příbrami přivítáme tuto neděli na domácí umělce vedoucí mužstvo Krajského přeboru Praha FK SLAVOJ VYŠEHRAD.
Budeme tak moci srovnat úroveň Krajského přeboru s 1. ligou. Osobně si myslím, že Vyšehrad bude hrát podobně jako mužstva z druhé poloviny prvoligové tabulky, ale vše může být úplně jinak. Jak jsme se dozvěděli z oficiálního prohlášení vedení klubu, budeme i nadále zkoušet hráče ročníku 1997, takže zřejmě půjde o velmi vyrovnaný duel.
KONEČNĚ - PŘIJĎTE SE V NEDĚLI PODÍVAT!
Conny


OSTUDNÝ DEBAKL V PŘÍBRAMI
1. FK PŘÍBRAM / U17 - SK BENEŠOV 6 : 2 (3:1)
Přípravný zápas - PŘÍBRAM-Lazec /UMT - 18. 1. 2015, 11:00 hod., 5 °C, oblačno

18/01/2015
MLADÍCI Z PŘÍBRAMI NÁS VYUČOVALI
O rok až dva mladší hráči Příbrami uštědřili dnes našim "Mistrům" lekci, na kterou asi dlouho nezapomenou. Vysoce je předčili ve všech herních činnostech a prakticky z nich udělali bezmocné statisty. A to ještě náš golman Jakub Kondelík alespoň zabránil v 1. poločase tomu, aby výsledek nebyl dvouciferný. Ve 2. půli rezignoval i on...
Ostuda, bída, děs, bezmocnost, frustrace - S tímto mužstvem jsem to zažil poprvé a doufám že už nikdy více!
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Patrik Kopecký zcela propadl. Na jeho
vrub padají první dvě branky v naší síti
L. Maršoun prakticky nedokázal přihrát a jeho zpracování míče je tragické
Jakub Kondelík vyboxoval míč
do bezpečí od své branky
Jediný hráč z našeho týmu, který si
zaslouží absolutorium - Vojta Přitasil
Jaroslav Janků snad za celý zápas
nevyhrál ani jeden hlavičkový souboj

Adam Konopiský se možná snažil,
ale marnost nad marnost


S EXTRALIGOVÝMI HRÁČI Z "DOLÍČKU" JSME DOKÁZALI REMIZOVAT
SK BENEŠOV - BOHEMIANS PRAHA 2 : 2 (1:2)
Přípravný zápas - BENEŠOV /UMT - 17. 1. 2015, 14:00 hod., 2 °C, déšť

17/01/2015
LEPŠÍ VÝKON NEŽ PROTI VIKTORCE NÁM PŘINESL REMÍZU
S jedním hráčem na lavičce (Petrášek) jsme se statečně postavili proti extraligovému soupeři od Botiče. Bohemka byla od začátku lepším mužstvem a diktovala průběh hry. V rozmezí mezi 17. až 19. minutou udeřila a vsítila 2 branky po standardních situacích (vždy reprezentant ČR-U17 Brak).
I když jsme celý zápas tahali za kratší konec, dokázali jsme v závěru utkání vcelku překvapivě vyrovnat a získat tak velmi cenný nerozhodný výsledek.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII nenajdete, protože byla pro můj OLYMPUS příliš velká tma
Conny

Nástup obou mužstev
na benešovské umělce
Překonaný Adam Dařina po
penaltě Karla Vacka - 1:2
Lukáš Maršoun se snaží
dostihnout vršovického Malíka

POZVÁNKA NA FOTBAL

15/01/2015
VÍKENDOVÝ DVOJZÁPAS S EXTRALIGOVÝMI SOUPEŘI
Na tento víkend naplánoval trenér Matoušek hned 2 zápasy se soupeři tzv. "par excellence". Jedná se totiž o mužstva, která obě dvě hrají nejvyšší extraligovou soutěž U-19, resp. U17 v ČR.
V sobotu přivítáme v Benešově 16. tým extraligové tabulky BOHEMIANS 1905. S tímto mužstvem jsme přesně před rokem prohráli v Šeberově těsně 1:2, když první poločas jsme byli lepším mužstvem a měli i více šancí. Ve 2. půli měli zase navrch hráči pražského Ďolíčku, ale vcelku lze říci, že se jednalo o naprosto vyrovnaný duel.
V neděli se pak utkáme na hřišti u Litavky v Příbrami se 6. celkem extraligové soutěže U-17 1. FK PŘÍBRAM.
I když se jedná o soupeře mladší kategorie, rozhodně se nebude jednat o nějakou "selanku".
DOUFÁM, ŽE NAŠI PŘÍZNIVCI SI NENECHAJÍ OBA TYTO, URČITĚ KVALITNÍ, ZÁPASY UNIKNOUT.
Conny


PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ JSME PO ZÁSLUZE PROHRÁLI
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 1 : 2 (0:1)
Přípravný zápas - BENEŠOV /UMT - 10. 1. 2015, 10:30 hod., 9°C

10/01/2015
IMPROVIZOVANÁ SESTAVA NA VIKTORKU NEMĚLA
V prvním přípravném utkání, kdy se trenér Luděk Matoušek rozhodl dát příležitost hráčům z lavičky, jsme po zásluze podlehli daleko kompaktnějšímu týmu ze Žižkova. Ukázalo se, že náhradníci zatím ještě pro 1. ligu nedorostli a i někteří hráči základní sestavy zdaleka nemají tu formu, jakou měli v podzimní části soutěže (např. Přitasil), což je ale celkem pochopitelné.
Velkým minusem byla neúčast Cettla a Vlasáka, kteří dostali pro dnešní den od trenéra Zákostelského možnost se prezentovat v A- týmu.
SESTAVU a průběh utkání najdete >>>ZDE<<<
FOTOGALERII najdete >>>ZDE<<<
Conny

Dominik Vlasák a Ondřej Cettl
dnes nastoupili v přípravě za A-tým
V. Balata sehrál slušný zápas, ale byl ve svém snažení příliš osamocený
Zdeněk Hašek byl dnes jeden z mála
hráčů, který podal velmi dobrý výkon

POZVÁNKA NA FOTBAL

07/01/2015
ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAČÍNÁ
Po téměř jeden a půl měsíci, kdy probíhala vánoční pauza, budeme moci opět vidět naše "zlaté" hochy v akci. V sobotu vyběhnou na naší umělku, kde jim soupeřem bude FK VIKTORIA ŽIŽKOV.
Jak určitě všichni máme v čerstvé paměti, Viktorka byla jedním z mála soupeřů, kterým se podařilo uloupit nám nějaký ten bodík. Utkání v normálním čase skončilo remízou a dva body nám zajistil náš golman Kuba Kondelík, když dokázal v rozstřelu jednu penaltu zlikvidovat.
Jedná se o soupeře z kategorie "TOP FIVE", takže hned na úvod se máme na co těšit. Je ovšem jasné, že oba trenéři nevyloží svoje karty na stůl a na hřišti se určitě objeví i hráči, kteří doposud většinou pouze zahřívali lavičku. I tak ale půjde o zajímavé srovnání.
TAK V SOBOTU NASHLE PŘI PREMIÉŘE!
Conny


 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©