Počet přístupů:
On-line:
www.weblight.cz

LIGA ŘEČÍ ČÍSEL

12/06/2014
Sezóna skončila a na řadu přichází tradiční statistický přehled, který nám může osvětlit různé činnosti hráčů a mužstva. Samozřejmě se jedná „jen“ o čísla, ale i ty mohou hodně napovědět. Detaily najdete v přiložených tabulkách dole.
TABULKY:
Jak všichni víte, naše mužstvo si již před závěrečným kolem zajistilo i pro příští rok účast v 1. České lize dorostenců U19. Ta bude rozšířena na celkem 18 celků. Bude zde  8 nejlepších týmů ze skupiny A i B + 2 mužstva budou administrativně doplněna.
My jsme skončili na 7. místě s 51 bodem, skórem 68:57, 17x jsme zvítězili a 13x prohráli. Určitou kuriozitou je to, že jsme ani 1x neremizovali (čili hop nebo trop). V tabulce pravdy jsme získali +6 bodů.
Protikladem bylo mužstvo Budějovic, které naopak remizovalo absolutně nejvícekrát a to hned 11x!
Na podzim jsme skončili na skvělém 5. místě s 27 body, zatímco na jaře jsme byli až na 8. místě a bodů jsme získali 24.
Na domácím hřišti jsme rovněž příliš nezářili a obsadili jsme až 10. místo s 24 body, ale na hřištích soupeřů jsme si vedli naopak velmi dobře a skončili na 4. místě s 27 body.
Černou sérii jsme si vybrali v úvodu jara, kdy jsme prohráli v řadě 4 utkání a naopak nejlepší sérii jsme měli v posledních jarních zápasech, kdy jsme měli šňůru 4 vítězství za sebou, na jedno utkání ji přerušila Dukla a pak opět následovaly naše 2 výhry.

Mužstva, která si vybojovala postup do sloučené 1. ČL dorostu U19 - 2014 / 2015:
Skupina „A“:
Baník Sokolov*), FK Motorlet Praha, FK Ústí n. /Labem, SK Kladno, FC Písek, Dukla Praha, SK Benešov, SK Senco Doubravka (+ FC MAS Táborsko ???)
Skupina „B“:
SK Slavia Praha „B“, FK Meteor Praha**), MFK Chrudim, FK Náchod, FK Kolín, Olympia Hradec Králové, FK Viktoria  Žižkov, FK Varnsdorf, Baník Most (+ FK Admira Praha ???)
Poznámka:
*) V případě, že neporazí v baráži SFC Opavu (1. zápas venku 0:4; 2. zápas doma0:4) - zůstává v 1. lize
**) V případě, že porazí Baník Most (1. zápas doma 1:3; 2. zápas venku 3:0) - postupuje do extraligy
TAK TO BUDE NÁŘEZ!
HRÁČI

Odehrané minuty:
Úplně ve všech zápasech nastoupili tuto hráči: Balata, Cettl, Vyhlídal, Vlasák a Přitasil.  Co se týká odehraných minut, tak nejdéle na hřišti pobyl úctyhodných 2636 minut Luboš Balata, o 4 minuty méně měl odehraných Ondřej Cettl (2632) a 3. místo obsadil Patrik Vyhlídal (2620).
To je teda vskutku slušná porce!
Naopak nejméně si zelenou plochu v mistrovských zápasech užili Jaroslav Jírů (51), Aleš Strnad (79) a Ondřej Zach (97).
Karty:
Celkem jsme obdrželi 24 karet.
„Zlým mužem“ v našem mužstvu se stal Ondřej Cettl, který inkasoval za sezónu celkem 6 žlutých karet. Těsně ho následuje Dominik Vlasák (5 ŽK), dále Luboš Balata (3 ŽK) a Jakub Vosáhlo (2 ŽK). 1x žlutou kartu pak dostali Patrik Vyhlídal, Vojtěch Přitasil, Stanislav Netolický, Karel Vacek, Zdeněk Hašek a Jakub Horký.
Obdrželi jsme i 1 červenou kartu. Hříšníkem byl náš brankář Jakub Kondelík, který ji dostal při známých událostech na domácím hřišti proti Táborsku. Dostal za ní 3 zápasovou „stopku“, ale 3. zápas mu byl prominut. Přesto se jeho neúčast bohužel velice projevila v náš neprospěch při zápasech, kdy nesměl hrát.
Brankáři:
V brance se vystřídalo za sezónu celkem 5 gólmanů. Tato statistika je možná trochu zkreslující, protože drtivou část zápasů (90%) odchytal Jakub Kondelík (průměr 1,6 obdržených gólů / zápas) a ostatní jen „paběrkovali“ a jejich účast se počítá na minuty - viz tabulka.
Střelci:
Celkem jsme nastříleli 68 branek, na nichž se podílelo 15 hráčů, což činí průměr 2,28 na zápas.
Hned 3 hráči stříleli po 11 gólech. Králem se stal Stanislav Netolický, protože k tomu potřeboval nejméně času a jeho průměr je 0,39 / záp. Další 2 hráči mají i stejný průměr počtu gólů na zápas (0,37), ale Dominik Vlasák strávil na hřišti o 33 minut méně než Luboš Balata, a proto je druhý.
Na dalších místech pak figurují samí obránci (!!!) v pořadí Karel Vacek (6 - z toho 3x penalta) a Zdeněk Hašek, Jakub Vosáhlo a David Verner (všichni 4 branky).
Za celou sezónu se nepodařilo skórovat: J. Kubálkovi, O. Zachovi, J. Jírů, A. Strnadovi a gólmanům.
Asistenti:
Nejlépe přihrávajícím fotbalistou se stal suverénně Luboš Balata (11 asistencí). Následují Dominik Vlasák (6 as) a Stanislav Netolický s Ondřejem Cettlem (oba 5 as).
O jeden zápis v této kategorii se postaral i náš gólman Jakub Kondelík, jehož dlouhý výkop po zpracování proměnil v gól při domácím utkání s Doubravkou Luboš Balata.
Naopak ani jednou se nepodařilo vytvořit gólovou přihrávku A. Strnadovi, J. Jírů, O. Zachovi, ale i Z. Haškovi.
PRODUKTIVITA:
Sečtením gólů a přihrávek dostaneme nejproduktivnějšího hráče celé sezóny. Králem se stal Luboš Balata, který nasbíral celkem vynikajících 22 bodů. Stříbrnou příčku obsadil Dominik Vlasák (20) a bronzovou Stanislav Netolický (17).
Bez jediného zápisu zůstali Aleš Strnad, Jaroslav Jírů a Ondřej Zach.
Conny

VŠECHNY TABULKY
INDIVIDUÁLNÍ STATISTIKY

SPRAVEDLIVĚJŠÍ BY BYLA REMÍZA
SK BENEŠOV - FK ÚSTÍ NAD LABEM 4 : 5 (3:4)
Mistrovský zápas - Benešov, 24. 5. 2014, 16:00 hod., 18 °C - polojasno

06/06/2014
NA ZÁVĚR PORÁŽKA, KTERÁ SNAD ANI NEMRZÍ
V zápase, ve kterém už ani jednomu mužstvu o nic nešlo, se hrál útočný fotbal, kde se zapomínalo bránit a z toho důvodu mohli diváci vidět dohromady 9 gólů. My jsme dali o jeden méně a proto jsme prohráli, ale za svůj výkon se rozhodně nemusíme stydět.
Před zápasem se vedení klubu rozloučilo a poděkovalo osmi hráčúm ročníku 1995, kteří už budou od příštího roku nastupovat za mužstva dospělých. Jednalo se o Luboše Balatu, Jakuba Horkého, Oldu Koryntu, Jana Kubálka, Stanislava Netolického, Michala Rezka, Davida Vernera a Patrika Vyhlídala.
KLUCI DĚKUJEME - BUDETE NÁM MOC CHYBĚT !!!

Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Ing. Karel Králíček a Zdeněk Machač
předávají upomínkové předměty
Luboš Balata nechal ve svém posledním zápase na hřišti všechno
Král hlavičkářů - Martin Straka
velice příjemně překvapil
Michal Rezek v souboji s ústeckými
Křivonoskou (10) a Mayehoferem (12)
Olda Korynta se rozloučil
parádním gólem z "voleje"
Trenér Matoušek, ač po operaci
kolene, nemohl při utkání chybět

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

LIGA KONČÍ !
02/06/2014
Je to tak - již tuto středu zakončíme vcelku úspěšnou ligovou sezónu 2013/2014, kdy jsme dokázali vybojovat ligovou příslušnost i pro příští rok. Soupeřem nám bude mužstvo, kterému máme hodně co oplácet - FK ÚSTÍ NAD LABEM..
Proč? Toto mužstvo nám totiž na podzim dalo pořádnou "nakládačku", když jsme na jejich podmáčeném terénu podlehli rekordně vysoko 1:6.
Tato situace se určitě nebude opakovat a pevně věřím, že naši kluci, kteří už nemusí hrát pod psychickou zátěží, odvedou parádní výkon.
Severočeši přijedou rovněž oproštěni od všelijakých tlaků, protože bohužel postoupit se jim nepodařilo a starosti o udržení v TOP-8 neměli po celou dobu soutěže pražádné.
Dá se tedy očekávat souboj dvou kvalitních celků. kde by především měl vyhrát fotbal a radost ze hry. Snad tomu tak bude...
I KDYŽ JE PRACOVNÍ DEN TAK DOUFÁM, ŽE SE PŘIJDETE S TÍMTO SKVĚLÝM TÝMEM ROZLOUČIT A PODĚKOVAT JIM. ZVLÁSTĚ, KDYŽ V TÉTO SESTAVĚ NASTOUPÍ ÚPLNĚ NAPOSLEDY !!!
Conny


HAPPY BIRTHDAY !!!
Dnes, 2. června 2014 slaví svoje 19. narozeniny nesmlouvavý a tvrdý obránce OLDA KORYNTA.
V letošní sezóně musel Olda neustále bojovat o místo v základní sestavě, a proto odehrál "jen" 309 minut, přitom ale zároveň dokázal vsítit 1 branku po neuvěřitelném a pro něj jistě nezapomenutelném sprintu přes polovinu hřiště proti Berounu!
Daleko více minut odehrál v B-mužstvu (1058). Zde ale prozatím neskóroval. Přejeme mu, aby se jeho forma stále zlepšovala a také v osobním životě mu přejeme jen a jen to nejlepší
.


DEFINITIVA UDRŽENÍ V "TOP 8" POTVRZENA!
1. FC KARLOVY VARY - SK BENEŠOV 0 : 1 (0:1)
Mistrovský zápas - Karlovy Vary / Dvory, 1. 6. 2014, 10:00 hod., 15 °C - jasno

01/06/2014
ROZHODL JEDEN POVEDENÝ ÚTOK
Nemocného trenéra Luďka Matouška nahradil dnes trenér A-mužstva Luboš Zákostelský, který dotáhnul, celkem v poklidu, mužstvo ke 3 bodům.
Po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem a naše vítězství se urodilo v poslední minutě 1. poločasu po ose Balata - Vlasák - Vyhlídal, kdy posledně jmenovaný skóroval po vyšachování golmana domácích Povinského do prázdné branky.
Toto vítězství definitivně znamená, že ještě před závěrečným kolem je rozhodnuto o tom, že Benešov bude i příští rok hrát sloučenou 1. ČL dorostenců U19 - a to je rozhodně velký úspěch!!!
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Střelec vítězné branky
Patrik Vyhlídal
Brankář Jakub Kondelík zachraňuje
před zle dotírajícím Phungem
Standovi Netolickému při hlavičkování málem spadly trenýrky


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

LETOS NAPOSLEDY VENKU
27/05/2014
V neděli dopoledne sehrajeme poslední ligové utkání na hřišti soupeře. V západočeském lázeňském městě se utkáme s mužstvem 1. FC KARLOVY VARY.
Zatímco domácímu mužstvu nejde o nic jiného než pouze o prestiž, u nás je stále ještě ve hře boj o setrvání v elitní osmičce i pro příští rok.
Vary figurují na 13. místě tabulky s 28 body, bilancí 8 - 4 - 16 a skórem 42:64. Na podzim jsme na domácím hřišti po neslaném-nemastném výkonu vyhráli 2:0. Ale podzim je podzim a jaro je jaro. I když se domácímu týmu na jaře příliš nedaří, dokázali porazit Beroun, Roudnici a dokonce překvapivě i Kladno.
Papírově sice jsme favority, budeme chtít 3 body, ale chtít můžeme. Důležité bude to, s jakou formou přijedeme a kolik nám toho domácí povolí.
KDYBY NĚKDO CHTĚL OCHUTNAT 13. PRAMEN, MŮŽE JET S NÁMI - BUDEME JENOM RÁDI!
Conny


REMÍZY PROSTĚ NEBEREME!
SK BENEŠOV - FC PÍSEK 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Benešov, 24. 5. 2014, 10:00 hod., 16 °C - zataženo

24/05/2014
3 BODY ZACHRAŇOVAL KAPITÁN VACEK
Ještě 7 minut před koncem zápasu to vypadalo na to, že s mužstvem Písku budeme remizovat. Pak se ale probíjel do vápna vystřídavší Jakub Horký, byl podražen a nařízenou penaltu proměnil neomylně kapitán mužstva Karel Vacek, který tak mužstvu zajistil veledůležité 3 body.
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Muž, který zařídil dnešní 3 body -
kapitán Karel Vacek
Na jaře skvělá forma, dnes asi
nejlepší náš hráč - Vojta Přitasil
Jakub Vosáhlo po celé utkání zásoboval spoluhráče skvělými centry
Standa Netolický si dnes
určitě odehrál své optimum
Luboš Balata se moc snaží, ale sám
dobře ví, že to není nejlepší
Vítězná koupel v podání
Michala Rezka

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DŮLEŽITÝ BOJ O SETRVÁNÍ V ELITNÍ OSMIČCE
21/05/2014
V sobotu nás čeká velmi důležitý souboj, který může hodně napovědět o tom, zda i pro příští rok bude pro náš klub zachováno účinkování v 1. České lize dorostu. Bude to ale nesmírně těžké, protože mužstvo z jižních Čech, FC PÍSEK, je týmem z elitní "TOP FOUR".
Naši hosté totiž figurují na 4. místě tabulky s 52 body, bilancí 15 - 6 - 6 a skórem 50:42. Na jaře je dokázalo porazit pouze jediné mužstvo, dosavadní suverén ligy - Baník Sokolov. Remizovat dokázali s tak silnými mužstvy jako jsou např. Ústí, Kladno, Dukla, Táborsko...
Půjde tedy o boj na ostří nože, navíc my máme Písku co oplácet. Na podzim jsme na jejich půdě prohráli 1:3. Jestli se nám ale podaří zopakovat náš výkon z 2. půle proti Dukle, nemuselo by být nic ztraceno. Přesto si myslím, že hosté přijíždějí v pozici favorita. Ale to Kladno přijíždělo také a jak dopadlo?
PŘIJĎTE - JEDNÁ SE O PŘEDPOSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ V SEZÓNĚ !
Conny


VÍTĚZNOU ŠŇŮRU PŘETNULA DUKLA
SK BENEŠOV - DUKLA PRAHA 1 : 2 (0:2)
Mistrovský zápas - Benešov /UMT, 18. 5. 2014, 10:00 hod., 9 °C - mrholení

18/05/2014
ZÁPAS DVOU ROZDÍLNÝCH POLOČASŮ
V 1. poločase měla Dukla Praha velkou převahu (držení míče tak 80:20%), kterou dokázala zúročit 2 brankami. Ve 2. poločase zase hrálo jednoznačně prim naše mužstvo, ale z obrovského tlaku jsme dokázali pouze snížit z penalty na 1:2. A protože možná největší šanci v zápase jsme již v nastaveném času promarnili, nedokázali jsme ze zápasu vytěžit ani jediný bod.
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

První gól vsítil do naší sítě již v 11. min.
David Cvrček (druhý zleva)
Patrik Vyhlídal v nesmlouvavém
hlavičkovém souboji
David Verner skluzem připravuje o
míč D. Farkaše z Dukly
David Cettl pronásleduje kapitána
Dukly Damiána Farkaše
Vojtěch Přitasil se snaží zabrániit autovému vhazování soupeře
Dominik Vlasák bojuje s
pražským V. Brabencem

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

PŘÍMÝ SOUBOJ O 6. MÍSTO
12/05/2014
Po skvělém ukončení náročného "Anglického týdne" nám zbývají do konce soutěže sehrát ještě 4 zápasy. Pochopitelně bychom chtěli i v následujícím utkání potvrdit svoji vítěznou šňůru zápasů bez porážky, ale rozhodně se nám tuto skutečnost pokusí přerušit velmi silné mužstvo z metropole - DUKLA PRAHA.
Všichni, kdo s námi byli na podzim v Praze si pamatují na gólovou přestřelku, při které padlo dohromady 9 branek! My jsme ale byli o gól úspěšnější a získali 3 body. To si určitě Dukla pamatuje a stoprocentně nám bude chtít tuto porážku oplatit.
Pikantní na nedělním zápase bude i to, že se jedná o přímý souboj o 6. místo, přičemž vítěz duelu bude mít mnohem klidnější spaní, co se týká setrvání v elitní osmičce.
V současnosti naši soupeři figurují na 7. místě tabulky s 42 body (o 3 méně než naše mužstvo), bilancí 12 - 6 - 8 a skórem 68:45. Na jaře se jim vede podobně jako nám - získali 18 bodů a i skóre je velice podobné našemu.
Je tedy nad slunce jasné, že v neděli můžeme očekávat neskutečné drama, kdy se střetnou dvě výkonostně naprosto stejná mužstva, přičemž výsledek si tipnout nedokáže asi nikdo!
A TO SI PŘECE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMŮŽETE NECHAT UJÍT !
Conny


Lepší se to !

ANGLICKÝ TÝDEN SKONČIL: 3 zápasy, 9 bodů, skóre 9:1 !!!
FF VOŠ a SOŠ ROUDNICE - SK BENEŠOV 0 : 3 (0:0)
Mistrovský zápas - Dobříň, 10. 5. 2014, 10:15 hod., 15 °C - jasno

10/05/2014
ANI ROUDNICE NEDOKÁZALA PŘETRHNOUT NAŠI UŽ ČTYŘNÁSOBNOU VÍTĚZNOU ŠŇŮRU!
Zbývalo 15 minut dokonce a my se se pomalu začali připravovat na naši vůbec první remízu v soutěži. Pak ale zaúřadoval Jakub Horký, který se prokličkoval mezi domácími obránci a Zdendovi Haškovi nezbylo nic jiného, než napálit balón do sítě. V 78. minutě napodobil Kubu Luboš Balata, který ale prakticky z brankové čáry dokázal fantasticky skórovat sám a o 10 minut později zkázu domácích dokonal "Angličanem" z trestného kopu Jakub Vosáhlo. Rozhodčí pak raději ukončil utkání o 2 minuty dříve.... A my jsme si mohli zakřičet: "Ó Leila!!!"
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

DNES ZA NÁS STŘÍLELI GÓLY:
75. minuta - Zdeněk HAŠEK - 0:1
(po průniku a přihrávce J. Horkého)
88. minuta - Luboš BALATA - 0:2
(po individuálním průniku)
89. minuta - Jakub VOSÁHLO - 0:3
(přesně provedený trestný kop)
Golman J. Kondelík společně
s D. Vernerem odvracejí nebezpečí
Ondřej Cettl obírá o míč
roudnického hráče D. Hemra
David Verner překonává v hlavičkovém
souboji domácího T. Konečného

Stoupáme výš - na jaře už osmí!

SÉRIE VÍTĚZSTVÍ I NADÁLE POKRAČUJE!
FK LITVÍNOV - SK BENEŠOV 1 : 3 (1:1)
Mistrovský zápas - Litvínov, 7. 5. 2014, 10:00 hod., 14 °C - polojasno

07/05/2014
VYDAŘENÉ STŘÍDÁNÍ
I nadále jsou naši hráči naladěni na vítěznou vlnu a dnes zvítězili už potřetí v řadě. Sice jsme prohrávali od 12. minuty 0:1, ale do přestávky, možná už v nastavení, se úplně přesně opakovala situace z neděle, kdy střílený centr J. Kubálka zakončil hlavou nechytatelně D. Verner a srovnal stav.
Neskonale šťastnou ruku při střídání měl dnes trenér Matoušek, když se mu oba dva vystřídavší Kubové (Vosáhlo a Horký) po minimálním pobytu na hřišti odměnili každý jednou brankou a zařídili tak naše vítězství.
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Takhle padla ve 12. minutě
jediná branka do naší sítě....
... a takhle srovnával stav na 1:1
ve 46. minutě David Verner (2)
Karel Vacek přehlavičkoval
litvínovského Erlitze
Standa Netolický, hlavně ve druhé půli, zahrál na výbornou
"Uskřípnutý" Černý (11) v presu
O. Cettla (16) a V. Přitasila (3)
Zdeněk Hašek právě připravil o míč
nejlepšího hráče domácích Kocúra


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

"ANGLICKÝ TÝDEN" POKRAČUJE
04/05/2014
Po parádním sobotním vystoupení našeho mužstva na domácím hřišti proti velmi silnému Kladnu nás již ve středu čeká 2. zápas tzv. "Anglického týdne", kdy během 6 dní sehrajeme 3 mistrovské zápasy. Naším příštím soupeřem bude FK LITVÍNOV, který je na jaře k nepoznání a zatímco za celý podzim získal pouhé 3 body a skončil na posledním místě, na jaře jich už dokázal nasbírat neuvěřitelných 15 (!!!) a vyšvihnul se na 14. místo v tabulce.
Získal tedy celkem 18 bodů, jeho celková bilance je 5 - 3 - 16 (ale na jaře 4 - 3 - 2) a skóre 25:51 (na jaře ale 13:8). Určitě nepůjde o nějakou selanku, protože dokázal porazit např. Motorlet, Táborsko i Doubravku (tedy týmy, se kterými jsme na jaře prohráli) a remizovat např. s Berounem. ale i s Budějovicemi. Doma na podzim jsme sice vyhráli po velmi chabém výkonu tak-tak 2:0 a abychom zvítězili i teď v Litvínově - to by musel přijít stejný výkon jako proti Kladnu. Rozhodně se o to pokusíme.
A hned v sobotu, se budeme moc a moc snažit oplatit porážku mužstvu VOŠ a SOŠ ROUDNICI n./Labem, která na nás na podzim překvapivě porazila na našem hřišti 2:1 a uloupila nám tak všechny 3 body.
Snad se to podaří, protože Roudnice na jaře nepodává, stejně jako my, nijak oslnivé výkony a dokázala 2x zvítězit (FA Praha a Rokycany) a 1x remizovat (Budějovice!). Celkově je v tabulce na 12. místě s 28 body, bilancí 9 - 1 - 14 a s pasivním skórem 48:66. Tady by to tedy mělo být o něco snažší než v Litvínově, ale znáte to...
TĚŠÍME SE, ŽE ALESPOŇ NĚKTEŘÍ FANOUŠCI NÁS PŘIJEDOU PODPOŘIT !
Conny


"KLOBOUK DOLŮ!"
SK BENEŠOV - SK KLADNO 3 : 0 (1:0)
Mistrovský zápas - Benešov, 3. 5. 2014, 17:00 hod., 7 °C - zataženo

03/05/2014
NEJLEPŠÍ VÝKON JARA
Favorizovanému Kladnu jsme "vyfoukli", troufám si říci, díky našemu nejlepšímu výkonu v jarní části soutěže všechny 3 body. Bylo to jednoznačné vítězství naší vůle nad fotbalovým umem hostů, kteří sice byli možná herně vyspělejší, ale nebylo jim to, proti našemu nadšeně bojujícímu týmu, nic platné. I když naše vysoká výhra je možná pro ně až moc krutá. Ale takový už je někdy fotbal...
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Luboš Balata dnes
odehrál velký zápas

Dominik Vlasák se dnes
dvakrát trefil do černého
Tato střela kladenského Krause
skončila bezpečně v náruči golmana

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DALŠÍ TĚŽKÝ SOUPEŘ
01/05/2014
Netradičně již tuto sobotu přivítáme na našem stadionu dalšího velmi těžkého soupeře. Nejedná se o nikoho jiného než o mužstvo SK KLADNO.
Tento tým si vede na jaře opravdu skvěle a v dosavadním průběhu ještě neprohrál, čímž si drží v jarní tabulce famózní 2. místo. Pouze 2x remizoval: se suverénním Sokolovem a s Pískem.
Celkově Kladno figuruje na 4. místě tabulky se 46 body (o 10 víc než naši), s bilancí 14 - 4 - 5 a skórem 81:35. Ti, kteří byli s námi na podzim na Kladně určitě mají v paměti velice dramatický zápas, kdy jsme bránili naše jednobrankové vedení z 1. poločasu (branku vstřelil L. Balata), skvělý výkon obrany v čele s brankářem J. Kondelíkem a to jsme ještě mohli vítězství pojistit z pokutového kopu, který ale v úplném závěru M. Rezek neproměnil.
Nebudeme si zastírat, že hosté jsou jasným favoritem. Když ale na hřišti necháme všechny své síly (stejně jako na podzim), určitá, i když poněkud menší šance uspět, tady rozhodně je.. Je to kluci všechno na vás!
PŘIJĎTE URČITĚ! DRAMA Z PODZIMNÍHO KLADNA SE MŮŽE KLIDNĚ OPAKOVAT!
Conny


Poskočili jsme o 3 místa nahoru!

DOMÁCÍ ZLOMIL NÁŠ TROJITÝ ÚDER PO PŮLHODINCE UTKÁNÍ
1. FC ROKYCANY - SK BENEŠOV 1 : 5 (0:3)
Mistrovský zápas - Rokycany, 27. 4. 2014, 10:00 hod., 15 °C - jasno

30/04/2014
BĚHEM TŘÍ MINUT JSME DALI 3 GÓLY!
V rozmezí 36. - 39. minuty se našim hráčům v dnešním zápase podařil, pro nás nevídaný, kousek: Nejprve kapitán Karel Vlasák z penalty, poté David Verner hlavou a do třetice všeho dobrého obhodil Dominik Vlasák domácího brankáře a rázem jsme vedli 3:0.
To domácí určitě hodně nalomilo a i když dokázali při zlepšeném výkonu po přestávce snížit na 1:3, přišel v 71. minutě další dvojúder, kdy během 2 minut naše vítězství na konečných 5:1 navýšili znovu Karel Vacek a konečně se trefil i Luboš Balata.
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Michal Rezek se snaží odebrat
míč domácímu Kropáčkovi
Kuba Vosáhlo "natěsno"
s kapitánem domácích Pfeiferem
Luboš Balata (1 gól) prochází mezi
Sefzigem (6) a Pfeiferem (11)
Jakub Kondelík s jistotou odvrací
vyboxováním míč od své branky
Karel Vacek (dnes vsítil 2 branky) při
hlavičkovém souboji se Špicem
Dominik Vlasák (střelec 1 branky)
uniká domácímu Trnkovi

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

BOJ O ELITNÍ OSMIČKU
24/04/2014
Další zápas může hodně napovědět, zda si i pro příští sezónu zajistíme účinkování v 1. České lize dorostu U19. O toto umístění se v přímém souboji utkáme s mužstvem FC ROKYCANY.
Mužstvo Rokycan je v současnosti v tabulce o jeden stupínek pod námi (9. místo) a chybí jim na dotažení se na nás 4 body. Bilanci mají 9 - 2 - 11 a skóre 39:63. V podzimním duelu jsme vcelku v poklidu doma vyhráli 4:0, ALE - podzim je podzim a jaro je jaro.
Rokycanům se, stejně jako nám, na jaře příliš nedaří a získali "jen 7 bodů. Poslední 3 zápasy prohráli, ale dokázali, na rozdíl od nás, porazit Budějovice, dále FA Prahu a remizovat s Pískem. Vysoko prohráli s Kladnem a Duklou (pokaždé 1:7). Dá se tedy konstatovat, že jde o hratelného soupeře podobné výkonnosti, jakou máme v současnosti my.
Jak vše dopadne budeme vědět v neděli kolem poledne. V případě našeho vítězství by to byl velmi důležitý krok k zachování ligové příslušnosti i pro příští rok. Tak uvidíme...
DO ROKYCAN JE TO "POUHÝCH" 124 KM - SKALNÍ FANDOVÉ SI TO URČITĚ NENECHAJÍ UJÍT!
Conny


Nepříliš lichotivé srovnání

ŠANCE: SOKOLOV 2 = 2 GÓLY, BENEŠOV 6 = 0 GÓLŮ
SK BENEŠOV - FK BANÍK SOKOLOV 0 : 2 (0:1)
Mistrovský zápas - Benešov, 20. 4. 2014, 10:00 hod., 17 °C - jasno

20/04/2014
TO JE POTOM TĚŽKÉ...
I když hráči vedoucího Sokolova byli ve všech fotbalových dovednostech lepší než naše mužstvo, dokázali jsme s nimi sehrát vcelku vyrovnanou partii. Na šance jsme dokonce vyhráli 6:2, ale co je to platné, když na góly prohrajeme 0:2.
Opět vyplavala na povrch naše, snad už chronická, nemohoucnost proměňovat vyložené šance (Netolickým a Balatou počínaje a Vernerem, Přitasilem a Breburdou konče)
Takže všechno bylo jasné - Sokolovu k vítězství stačila jediná, velmi povedená, střela do šibenice (Kondelík bez šance) a jeden dobře sebraný odražený míč po našem nepodařeném odkopu (Verner). A bylo vymalováno!
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Luboš Balata byl dnes na hřišti
prakticky neviditelný
Michal Rezek hlavičkou odvrací nebezpečí od naší brány
Kapitán Karel Vacek v těsném
kontaktu se sokolovským Lacinou

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

OKAMŽIK PRAVDY NASTÁVÁ
17/04/2014
Již tuto neděli můžou naši hráči předvést, že série porážek opravdu skončila a můžou se pokusit vytáhnout se na mužstvo z opačného pólu tabulky než před týdnem. Soupeřem našeho mužstva totiž bude současný lídr tabulky FK BANÍK SOKOLOV.
Kdo byl na podzim s námi v Sokolově, tak určitě má v paměti snad nejdramatičtější zápas našeho mužstva, kde jsme s velice silným mužstvem sehráli naprosto vyrovnanou partii, když jsme dvakrát vedli, domácí po poločase otočili výsledek ale naši hráči znovu srovnali stav a nakonec jsme prohráli gólem, který byl dosažen, podle nás, nepříliš čistým způsobem a který znamenal naši porážku 4:5.
Dosavadní průběh jarní části soutěže staví do pozice jasného favorita mužstvo Sokolova. Zatímco my jsme na jaře získali hubených 6 bodů, hosté jich nasbírali 16, když 5x zvítězili a pouze jedenkrát ztratili 2 body za remízu s Kladnem 3:3. Tím pádem nejenže smazali jednobodovou ztrátu na vítěze podzimu Motorlet, ale dokonce, při nepříliš přesvědčivých výsledcích svého rivala, navýšili svůj náskok v čele tabulky na 3 body!
Je tedy navýsost jasné, že i od nás si budou chtít odvézt plný bodový zisk a teď záleží jen na nás, zda budeme schopni jim tuto snahu překazit. Určitě se budeme snažit jim tento záměr ztížit a snad i nějaký ten bod jim uloupnout. Jak to všechno dopadne se ale dozvíme až v neděli po dvanácté hodině.....
MŮŽETE PŘI TOM CHYBĚT? NO VIDÍTE, NEMŮŽETE - TAK PŘIJĎTE FANDIT!
Conny


KONEČNĚ !!!
PFA PRAHA - SK BENEŠOV 0 : 4 (0:2)
Mistrovský zápas - Praha - Střížkov / UMT, 13. 4. 2014, 10:15 hod., 12 °C - proměnlivo

13/04/2014
SÉRIE PORÁŽEK PŘERUŠENA
Před zápasem jsem prohlásil, že nic jiného než 3 body nás nezajímají. A to se také stalo. Je pravda, že jsme hráli zřejmě s nejslabším soupeřem v soutěži, ale výkon byl mnohem zodpovědnější (stopeři K. Vacek a D. Verner), bojovnější (J. Vosáhlo, L. Balata, O. Cettl, V. Přitasil) a navíc byl podpořen jistotou v brance (J. Kondelík)
Utkání mohlo klidně dopadnout dvouciferným výsledkem v náš prospěch, protože jako obvykle bylo mnoho šancí zmařeno. To by se nám už v příštím zápase se silným Sokolovem opět mohlo vymstít... Ale - "ZAPLAŤPÁNBŮ!"
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Dúsledné atakování domácího golmana Provazníka V. Přítasilem
Stanislav Netolický se střelecky
bohužel opět neprosadil
Kapitán Karel Vacek přehlavičkoval
o 15 cm vyššího Šimrala

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

DALŠÍ PŘÍLEŽITOST K NÁPRAVĚ
09/04/2014
Tuto neděli budou mít naši hráči další, možná že největší, možnost napravit si svoje značně pošramocené sebevědomí. S kým jiným by to, proboha, mělo být, když ne s posledním mužstvem tabulky POVLTAVSKOU FOTBALOVOU AKADEMIÍ PRAHA.
Pražský team ze Střížkova v dosavadních 5-ti jarních zápasech ani jednou nezvítězil a jeho skóre na jaře je velice tristní - 1:26 (!!!). Je tedy nad slunce jasné, že v utkání jsme vysokým favoritem a nic jiného než vítězství spojené se ziskem 3 bodů nás nemůže uspokojit.
Pokusíme se zapomenout i na náš podzimní duel, kdy jsme horko-těžko vyhráli 1:0 brankou Standy Netolického. Dalších, nejméně 10 šancí jsme však tenkrát promarnili... A to ještě náš golman Jakub Kondelík (už by měl konečně v Praze nastoupit) v posledních minutách zlikvidoval "loženku" hostí a zachránil tak naše velmi hubené vítězství. Tak snad se situace nubude opakovat, vše půjde jak "po másle" a kluci se konečně chytí.
PRAHA = jen pouhých 55 km! TAK URČITĚ PŘIJEĎTE FANDIT!
Conny


ČERNÁ SÉRIE POKRAČUJE I NADÁLE....
SK BENEŠOV - SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 1 : 3 (1:1)
Mistrovský zápas - Benešov, 5. 4. 2014, 10:00 hod., 10 °C - oblačno

05/04/2014
REPARÁT JSME NEZVLÁDLI
Dnes dopoledne jsme obdrželi na domácím hřišti další porážku v řadě, která už má varující číslo 4. Někdy se to tak prostě stává, že prohraje lepší mužstvo - tentokráte jsme to bohužel byli opět my.
Budějovičtí byli téměř stoprocentní v proměňování šancí, zatímco my, jako obvykle, zahazovali jednu za druhou. Je pravdou, že dnes jsme měli i obrovskou smůlu, protože např. Vackovu hlavičku vykopával hostující obránce z brankové čáry a střela Vyhlídala z úvodu 2. půle doslova "lízala" levou tyč....
Nic - je to pryč a my se teď musíme hlavně soustředit na další zápas s FA Praha, kde se snad konečně chytíme!
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Vojta Přitasil dal náš jediný gól a byl
nejlepším hráčem na hřišti
Jakub Horký blokuje střelu
budějického útočníka

Golman J. Kondelík sledoval utkání
pouze z tribuny spolu se svou sestrou


POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

SLOŽÍME UŽ KONEČNĚ REPARÁT?
02/04/2014
Tři porážky v řadě za sebou + nulový bodový zisk. Tak vypadá černá série našeho mužstva, kterou se budeme snažit přerušit v právě nastávajícím kole, kdy na domácím trávníku (doufám) přivítáme jihočeský policejní klub SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE.
V podzimní části jsme na jihu Čech uspěli, když jsme v bojovném utkání uloupili domácím všechny 3 body a zvítězili 3:1. O góly se tehdy podělili 2x Netolický (mohl by si konečně na "staré časy" vzpomenout) a 1x Přitasil.
Budějovice jsou na 12. místě tabulky (5 míst pod námi) a mají 22 bodů (na nás ztracejí 8 bodů), bilanci 5 - 7 - 7 a skóre 36:37. Na jaře ještě nezvítězili, pouze 2x remizovali (Roudnice a Dukla (!!!) a 2x prohráli (Rokycany a Kladno).
Z těchto statistik by se dalo říct, že v utkání jsme mírným favoritem. Tak ať to kluci dokáží a konečně složí úspěšně reparát.
VŠICHNI FANOUŠCI VÍTÁNI - URČITĚ PŘIJĎTE!
Conny


DO TŘETICE VŠEHO ZLÉHO
SK SENCO DOUBRAVKA - SK BENEŠOV 4 : 2 (1:2)
Mistrovský zápas - Plzeň, 30. 3. 2014, 15:00 hod., 17 °C - jasno

30/03/2014
NA SOUPEŘE JSME PROSTĚ NESTAČILI
Soupeř byl jednoznačně hned od začátku lepší, ale přesto jsme v poločase paradoxně vedli, když zvláště druhá branka v podání Luboše Balaty z otočky byla parádní.
Ve druhém poločase domácí zvýšili otáčky a třemi brankami otočili výsledek ve svůj prospěch. Dle trenéra Matouška zcela propadla stopérská dvojice D. Verner & K. Vacek a na hrotu laxní a neustále dotčený a "uražený" S. Netolický.
Domácí byli po celý zápas jednoznačně lepší ve všech herních činnostech a zvítězili naprosto zaslouženě. My jsme už odehráli 3. zápas v řadě s nulovým bodovým ziskem, tentokráte možná s zatím nejlepším mužstvem.
Začíná přituhovat...
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Střelec naší druhé branky
Luboš Balata proti přesile
Vojta Přitasil atakuje
domácího Jakuba Šroubka
Standa Netolický dnes
nebyl prakticky vidět

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

UŽ BYCHOM CHTĚLI ZASE BODOVAT !
27/03/2014
V neděli odpoledne proběhne v Plzni další díl seriálu 1. České ligy dorostu U19, kde se utkáme s mužstvem SK SENCO DOUBRAVKA.
Na podzim jsme doma dokázali zvítězit 4:2, když se o naše góly podělili Luboš Balata se Standou Netolickým, kteří oba mířili do černého dvakrát. Vzpomínám si, že utkání bylo tehdy vedeno velice korektním a slušným způsobem z obou stran a nikdo z hráčů se neuchyloval k nějakým zákeřnostem. Tak doufám, že tomu bude také tak i v neděli na Doubravce a že se nebude opakovat průběh z minulé neděle.
Mužstvo domácích je v tabulce o 4 stupínky pod námi na 11. místě, s 21 body (-9), bilancí 6 - 3 - 9 a skórem 39:39. Na jaře dvakrát těsně prohráli (Kladno, Dukla) a rozdrtili Roudnici 7:3.
Rozhodně nás nečeká nic lehkého a budeme-li chtít nějak bodově uspět (a to rozhodně budeme chtít), budeme muset pořádně "makat". Dobrá zpráva je ta, že už zřejmě po nemoci nastoupí do obrany uzdravený David Verner.
TAK PŘIJEĎTE FANDIT - KAREL KRÁLÍČEK PÍŠE, ŽE SE JEDNÁ O POUHÝCH 134 KM!
Conny


UTKÁNÍ PLNÉ EMOCÍ
SK BENEŠOV - FC MAS TÁBORSKO 3 : 4 (2:2)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 23. 3. 2014, 10:00 hod., 5 °C - trvalý déšť

22/03/2014
ANI DVOJÍ VEDENÍ NÁM NESTAČILO
V nepřetržitém dešti a dosti značné zimě jsme po 30-ti minutách vedli 2:0, ale do přestávky jsme stačili tento slibný náskok prohospodařit.
Ve druhé půli jsme se ještě jednou ujali vedení 3:2. Pak ale přišly momenty, které do fotbalu příliš nepatří a náš golman Jakub Kondelík musel být dokonce vystřídán, protože nedokázal udržet svoje emoce na uzdě.
Do naší branky musel tedy nastoupit náhradní golman Denis Dvořák a ve vypjaté atmosféře se podařil hostům dokonalý obrat, když za zbývajících 20 minut nasázeli našemu mužstvu 2 branky a zvítězili 4:3.
Nutno poznamenat, že hosté byli po celý zápas lepším mužstvem a my jsme, i když jsme dvakrát vedli, tentokrát tahali za kratší konec...
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

32. minuta utkání a Dominik Vlasák
zvyšuje hlavou po rohu na 2:0
Tímto gólem do šatny srovnali
Táborští stav poločasu na 2:2
Luboš Balata se snaží uniknout
dvěma táborským hráčům

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

MÁME CO VRACET !
19/03/2014
Pamětníci určitě ještě mají kdesi ve své paměti zasunuto naše podzimní utkání za příšerného deště na takřka neregulérním terénu a kde jsme obdrželi druhého "bůra" v soutěži. Ano - jedná se o utkání s naším nedělním soupeřem, kterým není nikdo jiný než FC MAS TÁBORSKO.
Od té doby ale uplynulo spousty vody a my máme co oplácet. V současnosti je náš příští soupeř v tabulce o stupínek níže na 6. místě s 29 body, bilancí 8 - 5 - 4 a se skórem 36 : 24. V neděli tedy jistě půjde o dramatický souboj dvou kvalitních sousedů v tabulce, kde výsledkově může být všechno možné.
Nepředpokládám, že situace z podzimu se bude opakovat. Myslím si, že půjde o velice vyrovnaný duel a doufám, že pro nás se šťastným koncem. Kluci na to určitě mají a když budeme mít trochu toho nezbytného "štěstíčka" tak vše dobře dopadne!
TAK PŘIJĎTE FANDIT A ZAŽÍT SI VŠE NA VLASTNÍ KŮŽI!
Conny


Z "VĚTRNÉ HŮRKY" ODJÍŽDÍME BEZ BODU
FK MOTORLET PRAHA - SK BENEŠOV 1 : 0 (0:0)
Mistrovský zápas - Jinonice / UMT, 15. 3. 2014, 14:30 hod., 7 °C - přeháňky

15/03/2014
TŘI NAŠE "OBŘÍ" NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE A JEDNA PODAŘENÁ "STANDARDKA" DOMÁCÍCH ROZHODLY O NAŠÍ TĚSNÉ PORÁŽCE
V naprosto vyrovnaném utkání rozhodly o naší porážce především tři OBŘÍ neproměněné šance Rezka, Balaty a Netolického a jedna podařená standardka soupeře.
Utkání alespoň z 20% ovlivňoval velmi silný vítr, který v první půli tlačil naše mužstvo a ve druhé zase domácí. Nutno ale podotknout, že naši kluci bojovali z plných sil a i když prohra mrzí, podali jsme proti lídrovi soutěže důstojný výkon za který se nemusíme vůbec stydět. Znovu opakuji - škoda těch nevyužitých šancí...
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

S takovým počasím se museli hráči
vyrovnávat v začátku utkání

Nebezpečí před F. Maškem (15)
odvrací kapitán Karel Vacek

Kuba Horký a Ondra Cettl v souboji
s motorletským hráčem

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

JEDEME NA HŘIŠTĚ LÍDRA SOUTĚŽE!
13/03/2014
Jestliže jsme v zahajovacím kole jarní části soutěže přivítali doma zřejmě nejslabší tým ligy, v sobotu nás čeká pravý opak - lídr soutěže FK MOTORLET PRAHA.
Domácí v současnosti kralují ligové tabulce, když dokázali nasbírat o 10 bodů více než naše mužstvo - mají jich tedy 40, bilance 13 - 1 - 2 (remizovali v divoké přestřelce s vynikajícím Ústím 4:4 a prohráli pouze se Sokolovem 0:3 a trochu překvapivě s Rokycany 2:3), skóre mají vysoce aktivní 56:21.
Jak jste si jistě všimli, postoupili jsme už na 4. místo v tabulce a v případě úspěchu na Motorletu při příznivé konstalci hvězd, bychom se mohli dokonce přiblížit na dostřel 3. mužstvu, což je Ústí n. / Labem. Bude to ale nesmírně těžké a snad už kluci definitivně vymazali ze svých hlav drtivou porážku z podzimního kola na domácím hřišti 0:5!
Na druhou stranu jsme v přípravě sehráli vyrovnané, nebo dokonce i vítězné duely s mužstvy, která jsou na úrovni Motorletu, nebo ještě výše (Slavia U18, Bohemians 1905 a Sparta U17), takže se snad nemusíme bát, že by se podzimní debakl opakoval. Každopádně i zisk jednoho bodu by pro nás byl úspěchem!
PRAHA - BENEŠOV = 44 KM. TAK SI ROZHODNĚ NENECHTE TENTO, MOŽNÁ VRCHOL JARNÍ SEZÓNY UJÍT A PŘIJEĎTE NÁS PODPOŘIT!
ConnyPOVINNÉ 3 BODY JSOU DOMA
SK BENEŠOV - ČESKÝ LEV UNION BEROUN 4 : 0 (3:0)
Mistrovský zápas - Benešov / UMT, 8. 3. 2014, 10:00 hod., 6°C

08/03/2014
POTĚŠIL JEN VÝSLEDEK
I když výkon našeho mužstva nebyl zdaleka ideální, s zřejmě nejslabším účastníkem soutěže jsme si snadno poradili a vysoko zvítězili. Zvláště 2. poločas se nám ale absolutně nepovedl. Střeleckou formu z přípravy si udržuje Dominik Vlasák, autor 2 gólů.
PÁNOVÉ POZOR - S takovým výkonem, jako jste předvedli ve 2. půli, si za týden na Motorletu vyseknete pěknou ostudu a vyfasujete jako na podzim "bůra"!
Sestavu a komentář k zápasu najdete >>>ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Náš úvodní gól vstřelil
(konečně!) Jakub Horký
Dominik Vlasák se dnes do
černého trefil dvakrát
Tenhle souboj Kubu Vosáhla
asi dost bolel

POZVÁNKA
na
1. ČESKOU LIGU DOROSTENCŮ - U19

UŽ JE TO TADY!!!
05/03/2014
To, na co jsme celou krutou a nekonečnou zimučekali, je konečně tady. Ano - v tuto sobotu se otvírá opona jarní části 1. České ligy dorostenců U19, do které chceme i my výrazně promluvit. Prvním soupeřem nám bude ČESKÝ LEV UNION BEROUN.
Chceme-li si udržet, nebo dokonce vylepšit naše současné velmi pěkné postavení v tabulce, tak naším jediným úkolem je v tomto utkání zvítězit a získat 3 body. Nemělo by to být nic nemožného, protože Berounští figurují v tabulce na předposledním, 15. místě se ziskem 6-ti bodů, bilancí 2 - 0 - 13 a se skórem 21:60. Dokázali zvítězit pouze nad FA Praha a Doubravkou.
Po velice podařených přípravných zápasech jsem optimistou a pevně věřím v jasné vítězství. S kým už bychom měli proboha vyhrát, než právě s Berounem? Není to nijaké snižování, či podceňování soupeře, ale prostě papírovým favoritem je jednoznačně naše mužstvo!
DOUFÁME, ŽE SI PREMIÉRU URČITĚ NENECHÁTE UJÍT A DOSTAVÍTE SE V HOJNÉM POČTU!
Conny


Příprava řečí čísel

03/03/2014
Včerejším vítězným utkáním nám skončila příprava na jarní část 1. České ligy dorostu - U19. Určitě vás bude zajímat, jak vše vypadá řečí čísel. Podívejte se sami:
Celkem jsme sehráli 9 zápasů, z toho 6x vyhráli ani jednou jsme neremizovali a 2x jsme prohráli. Skóre je vysoce aktivní 37:9.
Střelci: O 37 zasáhů v síti soupeřů se postaralo celkem 13 hráčů. Nejpřesnější mušku měl Dominik Vlasák, který vsítil 6 branek. Následují ho hned 3 hráči Stanislav Netolický, Luboš Balata a Ondřej Cettl s 5-ti zásahy do černého.
Asistence: V této kategorii byl opět nejlepší Dominik Vlasák, který si připsal 6 gólových asistencí. Následují znovu tři hráči Jakub Horký, Luboš Balata a Michal Rezek se 4-mi nahrávkami. V této kategorii bylo zapsáno 13 hráčů.
Produktivita: Jednoduchým sečtením pak vychází celková produktivita. V tabulce evidujeme celkem 17 hráčů, kteří získali alespoň 1 bod. vítězem se stává Dominik Vlasák který získali celkem 12 bodů. Druhé místo obsadil Luboš Balata , který získal 9 bodů, třetí je Stanislav Netolický s 8-mi body a čtvrté místo obsadil Patrik Vyhlídal, který nasbíral bodů 7. Bez zisku jediného bodu zůstali Martin Straka, Ondřej Zach a celkem pochopitelně i golman Jakub Kondelík

ZÁPASY
STŘELCI
ASISTENCE
PRODUKTIVITA
Dominik Vlasák
Luboš Balata
Stanislav Netolický
Patrik Vyhlídal
1. místo - 12 bodů
2. místo - 9 bodů
3. místo - 8 bodů
4. místo - 7 bodů

Conny

GENERÁLKA DOPADLA NA VÝBORNOU
SK BENEŠOV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 4 : 2 (2:1)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 2.3. 2014, 10:00 hod.

02/03/2014
POSLEDNÍ PŘÍPRAVA PŘED LIGOU BYLA VÍTĚZNÁ
Za ideálního jarního počasí předvedla obě mužstva velice pohledný fotbal, kdy oba týmy "jezdili nahoru-dolů" a který byl navíc okořeněný šesti góly. My jsme dali o dva více a i když nás velice kvalitní soupeř občas přehrával, dokázali jsme zápas dovést do vítězného konce.
Celý seriál přípravných zápasů nás přesvědčil o tom, že bychom v nastávající mistrovské soutěži nemuseli hrát žádné druhé housle a určitě zároveň vlil zdravé sebevědomí do žil všech našich hráčů.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Dominik Vlasák hrál skvěle v 1.půli.
Ve druhé spíše slavil svoje narozeniny

Vojta Přitasil
v akrobatickém zákroku
"Panenkovsky" vstřelenou penaltou
pečetil Karel Vacek naše vítězství

POZVÁNKA NA FOTBAL

28/02/2014
ZÁVĚR PŘÍPRAVY
První březnový víkend bude ve znamení posledního (již devátého) přípravného zápasu před ostrým vstupem do ligy. Na naše hřiště zavítá účastník 1. České ligy dorostenců U19 (skupiny B) - FK VIKTORIA ŽIŽKOV..
Žižkovští figurují po podzimu na 7. místě tabulky, s 27 body, bilancí 9 - 0 - 6 a skórem 50:28. Určitě měli navíc, ale po celou sezónu je, podle dostupných informací, trápila velká marodka mužstva a prakticky žádný zápas nesehráli v ideální sestavě.
V neděli poznáme na vlastní kůži, zda už mají všechny své klíčové hráče fit a pevně věřím, že duel bude na 100% velmi zajímavý a myslím si, že i vyrovnaný.
KONEČNĚ PŘIJĎTE TO POSOUDIT SAMI - POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ S KVALITNÍM SOUPEŘEM SI PŘECE NENECHÁTE UJÍT!
Conny


VE VYROVNANÉM DUELU JSME TENTOKRÁT TĚSNĚ PROHRÁLI
FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD - SK BENEŠOV 1 : 0 (1:0)
Přípravný zápas - HAVLÍČKŮV BROD / UMT - 22. 2. 2014, 12:00 hod.

22/02/2014
NEJTĚSNĚJŠÍ MOŽNÁ PORÁŽKA
V naprosto vyrovnaném střetnutí, kdy my jsme byli lepším mužstvem v první půli, domácí naopak byli lepší v půli druhé. Paradoxně rozhodující gól jsme dostali v závěru 1. poločasu...
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Vojta Přitasil na postu pravého obránce se připravuje rozehrát
Kuba Kondelík 2x mužstvo podržel a
na obdržené brance nemá vinu

Bojovník Ondřej Cettl při
presinku na polovině soupeře


POZVÁNKA NA FOTBAL

19/02/2014
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS MIMO DOMÁCÍ HŘIŠTĚ
Před zahájením jarní části ligy čekají na naše mužstvo ještě tři poslední přípravné zápasy. Na závěr přípravy trenér zvolil za soupeře opět mnohem kvalitnější mužstva, než se kterými jsme hráli v poslední době. Prvním z nich je účastník 1. Moravské ligy U-19 FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD, se kterým se utkáme na jeho půdě.
S tímto soupeřem se setkáváme, stejně jako před zahájením podzimní části ligy. Tehdy jsme na svém hřišti dokázali ve velkém vedru v srpnu 2013 sebevědomého soupeře jednoznačně porazit vysoko 5:2.
Mužstvo Havlíčkova Brodu skončilo po podzimní části 1. Moravské ligy (což je obdobou naší soutěže) ze 14. účastníků na nepříliš lichotivém 11. místě s 12-ti body, bilancí 3 - 3 - 8 a pasivním skórem 21:30.
Budeme tedy svědky určitého porovnání úrovně fotbalu v Čechách a na Moravě. Troufám si ale opět tvrdit, že v utkání jsme mírným favoritem.
PŘIJEĎTE SE NA ZÁPAS PODÍVAT - PODLE NAŠEHO VEDOUCÍHO KARLA KRÁLÍČKA SE JEDNÁ O CESTU DLOUHOU POUHÝCH 93 KM!
Conny


NEDĚLNÍ GÓLOVÉ HODY
SK BENEŠOV - SK HORNÍ MĚCHOLUPY 11 : 0 (5:0)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 16. 2. 2014, 10:00 hod.

16/02/2014
DNES SE TREFIL DO ČERNÉHO SKORO KAŽDÝ
Naše nejvyšší výhra v přípravě se zrodila i proto, že hosté měli na postu golmana pravého obránce, který si prostě se střelami našich hráčů nedokázal poradit. A že jich bylo!
Od začátku mělo utkání jednoznačný průběh s příchutí naší exhibice, kdy jsme Měcholupům sázeli jeden gól za druhým a mnoho nechybělo k dosažení plného tuctu....
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Nástup mužstev
Typický postoj Luboše Balaty
Hlavičkuje Kuba Vosáhlo

POZVÁNKA NA FOTBAL

12/02/2014
PŘIJEDE 3. NEJLEPŠÍ MUŽSTVO PRAŽSKÉHO PŘEBORU - KASA.CZ
Po týdnu prázdnin můžeme v neděli posoudit jak hráči dodržovali trenérovo doporučení individuálních tréninků a jak na tom budou s fyzickou formou. Prověří je pražský klub SK HORNÍ MĚCHOLUPY.
Tým Horních Měcholup je účastníkem nesmírně vyrovnaného Pražského přeboru, kdy rozdíl mezi 1. a 6. mužstvem je pouhých 6 bodů! Náš soupeř po podzimu okupuje 3. místo se ztrátou 6 bodů na vedoucí FC Tempo Praha. Získalo jich celkem 24 při bilanci 7 - 3 - 3 a skórem 40:23. Nebude se tedy jednat o žádné "nazdárky", přesto si troufám tvrdit, že v utkání jsme favoritem.
PŘIJĎTE SE NA SROVNÁNÍ PODÍVAT - DOKONCE MÁ BÝT VYLOŽENĚ JARNÍ POČASÍ, TEKŽE SNAD NEBUDEME MRZNOUT!
ConnyZATÍM NEJVYŠŠÍ VÍTĚZSTVÍ
FC GRAFFIN VLAŠIM - SK BENEŠOV 0 : 8 (0:3)
Přípravný zápas - VLAŠIM / UMT - 5. 2. 2014, 18:00 hod.

09/02/2014
STŘEDOČESKÉ DERBY S JASNÝM VÝSLEDKEM
I když výsledkově i herně bylo utkání celkem jednoznačné, nepůsobili domácí odevzdaným dojmem a několikrát dokázali ohrozit Pavla Šimáčka v brance, který v tomto utkání nahradil brankářskou jedničku Kubu Kondelíka. Hattrickem se blýsknul Dominik Vlasák.
SESTAVA:
Šimáček - Zach (61. Jírů), Verner (31. Vacek), Hašek, Přitasil (61. Rezek) - Cettl (31. Balata), Balata (31. Vlasák), Rezek (31. Vyhlídal) - Jírů (61. Breburda), Vosáhlo (31. Balata) - Breburda (31. Horký)
BRANKY:
3 - Vlasák, 2 - Cettl, 1 - Breburda, Vyhlídal, Balata
Conny


VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ V TRÉNINKOVÉM TEMPU
SK BENEŠOV - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE 4 : 0 (2:0)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 2. 2. 2014, 10:00 hod.

26/01/2014
"NA HROMNICE O 4 GÓLY VÍCE"
Více než patrný výkonnostní rozdíl obou mužstev způsobil, že jsme v tréninkovém tempu dokázali snadno a vysoko zvítězit. A kdyby ještě byly využity všechny naše jasné šance (zvláště ve 2. půli) mohl být výsledek dvojciferný.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je sice >>>ZDE<<< (ale ani s dnešním světlem si moc můj aparát nedokázal poradit
Conny

Patrik Vyhlídal se dnes
trefil hned dvakrát do černého
Standa Netolický asi umí v současnosti dávat góly jenom hlavou
Dnešní oslavenec Karel Vacek
odehrál vynikající utkání

POZVÁNKA NA FOTBAL

31/01/2014
PŘIJEDE SOUPEŘ NAŠEHO "BÉČKA"
Tuto neděli přivítáme na své "umělce" jeden z nejlepších celků Krajského přeboru v kategorii U19 a zároveň soupeře našeho B-mužstva FK NERATOVICE - BYŠKOVICE .
Náš nedělní soupeř skončil po podzimní části soutěže na velmi pěkném 3. místě s 28 body, bilancí 9 - 1 - 5 a s lehce pasivním skórem 31:34. Naší rezervu doma rozdrtili 5:1.
Nebudeme si zastírat, že jsme v tomto duelu jasným favoritem, ale rozhodně nepůjde z naší strany o žádné podcenění a i když samozřejmě nejde o mužstvo takových kvalit s jakými jsme se doposud v přípravě setkávali, můžou nás pěkně pozlobit a potrápit. Navíc motivace hostů se na nás "vytáhnout" může být veliká.
PŘIJĎTE SE PODÍVAT - MŮŽE JÍT O ZAJÍMAVÝ DUEL!
Conny


INFO
ODCHODY + ROZPIS ZÁPASŮ
M. Šach
A. Strnad
27/12/2014
V prosinci 2013, resp. v lednu 2014 došlo k odchodu dvou hráčů z našeho kádru. Jedná se o brankáře Martina Šacha (FK Kunice) a útočníka Aleše Strnada (TJ Sokol Struhařov).
Oběma děkujeme za účinkování a pomoc v SK Benešov a přejeme v nových působištích mnoho sportovních ale i osobních úspěchů.
V sekci ROZPIS ZÁPASŮ najdete upravený neoficiální přehled termínů zápasů našeho mužstva. Upozorňuji, že může ještě dojít k určitým dílčím úpravám. Rozpis zápasů B-mužstva najdete >>>ZDE<<<
Conny

PRO SPARTU AŽ PŘÍLIŠ KRUTÁ PROHRA
SK BENEŠOV - AC SPARTA PRAHA U17 4 : 1 (0:1)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 26. 1. 2014, 13:00 hod.

26/01/2014
GÓLOVÁ SMRŠŤ VE DRUHÉ PŮLI ZCELA OTOČILA ZÁPAS
Vítězství nad Spartou potěší vždy, i když se jedná o mladší mužstvo. V dnešním vyrovnaném utkání o výsledku rozhodla naše "supergólová" desetiminutovka ve 2. poločase, kdy jsme dokázali hostům nasázet 4 branky (2x Balata, 1x Verner a Netolický). Možná to pro silně sebevědomé mužstvo bylo až příliš kruté....
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Standa Netolický se po dlouhé
době opět trefil do černého
Karel Vacek sehrál
výborný zápas
Nekompromisní zastavení hráče
Sparty dvojicí V. Přitasil - K. Vacek (11)

25/01/2014
Tisková oprava dle radia JEREVAN:
Fotbal se Spartou se zítra hraje, ale nejedná se o AC SPARTU PRAHA U19, nýbrž o AC SPARTU PRAHA U17.Vyjde to asi pro naše mužstvo nastejno, protože Sparťanská U17 vede suveréně ligu!
Conny

POZVÁNKA NA FOTBAL
24/01/2014
JEDNOZNAČNĚ NEJTĚŽŠÍ SOUPEŘ V PŘÍPRAVĚ
Jestli má někdo opravdu důkladně prověřit výkonnost našeho týmu, pak to může být jedině jedno z nejlepších mužstev v České republice v kategorii U19 - AC SPARTA PRAHA.
Sparta si po podzimu drží 3. místo v extraligové tabulce se ztrátou 8-mi bodů na vedoucí Slavii. Bilanci mají 14 - 6 - 3 a skóre 52 : 28. Má několik hráčů v reprezentaci (otázkou je, zda přijedou) a opravdu silný tým, který když o přestávce vystřídá 6 hráčů a nasadí 6 nových, tak se to na výkonu vůbec nepozná - taková tam je vyrovnanost a kvalita!
Nicméně - naši kluci už dokázali v předcházejících přípravných utkáních, že dokáží udržet krok i s jinými, velice silnýmí mužstvy - tak proč to nezkusit i proti Spartě? Hlavně se z ní nepo.... a bude to dobrý!
PŘIJĎTE KLUKY POVZBUDIT - SE SPARTOU SE SETKÁVÁME DOST VYJÍMEČNĚ!
Conny

PRVNÍ VÝHRA V PŘÍPRAVĚ - A VYSOKÁ!
SK BENEŠOV - FC MAS TÁBORSKO 4 : 0 (2:0)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 19. 1. 2014, 14:00 hod.

19/01/2014
VÍTĚZSTVÍ MOHLO BÝT JEŠTĚ VYŠŠÍ
Za téměř jarního počasí (+9°C) jsme si snadno poradili s naším rivalem z ligové soutěže a dokázali jsme vysoko zvítězit. Poslední čtvrthodina byla už ve znamení naší exhibice a mužstvo z jihu Čech jsme prakticky nepustili na naší polovinu.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
Conny

Patrik Vyhlídal dnes předvedl
nadstandardní výkon
Zdeněk Hašek působil v 1. půli
v pozici stopera naprosto suveréně
Michal Rezek jako vždy
nesmírně obětavý

POZVÁNKA NA FOTBAL
16/01/2014
PŘÍPRAVA POKRAČUJE OPĚT DOMA
Mužstvo, které přijede v neděli na naši domácí půdu, má možná o něco menší výkonost než naši předchozí soupeři, nicméně všichni máme dobře v paměti vzájemný mistrovský zápas, kdy táborské hřiště bylo na hranici regulérnosti a domácí nám za nepřetržitého lijáku nasázeli nepopulárního "bůra". Ano, vzpomínáte si dobře - přijede FC MAS TÁBORSKO.
Jak všichni víme, Táborsko skončilo po podzimní části soutěže o dva stupínky pod námi na 7. místě s 25 body. Jako obvykle půjde o naprosto vyrovnané utkání bez favorita.
TO SI PŘECE NEMŮŽETE NECHAT UJÍT, NE?
Conny

JEŠTĚ LÉPE NEŽ PROTI SLAVII
BOHEMIANS 1905 - SK BENEŠOV 2 : 1 (2:1)
Přípravný zápas - ŠEBEROV / UMT - 15. 1. 2014, 16:30 hod.

15/01/2014
VYROVNANÁ PARTIE
Ani ve druhém utkání se silným soupeřem jsme sice nedokázali zvítězit, nicméně v našem mužstvu panovala po zápase velká spokojenost, protože díky svojí vůli spojenou s velkou bojovností jsme sehráli s extraligovým účastníkem prakticky vyrovnanou partii.
P: S. Fotky berte s rezervou - při daném osvětlení můj přístroj bohužel "nestíhá"
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
Conny

Golman Kuba Kondelík si vzal rady trenéra k srdci a mužstvo podržel
Těsně před zápasem....
Michal Rezek v souboji s
vršovickým Tomášem Přibylem

POZVÁNKA NA FOTBAL
13/01/2014
DALŠÍ PŘÍPRAVA NA ŠEBEROVĚ
Seriál přípravných zápasů před jarní částí ligy pokračuje již tuto středu na umělé trávě v Šeberově, kde nás čeká extraligový účastník BOHEMIANS 1905 .
Klokani jsou v extraligové tabulce U19 po podzimu s 29 body na 14. místě (z 22 účastníků) s bilancí 8V - 5R - 10 P a skórem 39:43. Určitě se bude jednat o mužstvo, které má ještě větší potenciál a sílu než náš minulý soupeř Slavia a máme se tedy na co těšit!
Určitou pikantností zápasu je i to, že v našem mužstvu hostují 2 hráči z Bohemky - golman Jakub Kondelík a útočník Jakub Horký.
PŘIJEĎTE SE PODÍVAT - ŠEBEROV JE NA OKRAJI PRAHY!
Conny

NA ÚVOD PORÁŽKA ZA KTEROU SE NEMUSÍME STYDĚT
SK BENEŠOV - SK SLAVIA PRAHA "B" (U18) 1 : 3 (1:2)
Přípravný zápas - BENEŠOV / UMT - 12. 1. 2014, 10:00 hod.

12/01/2014
DRUHÝ POLOČAS TÉMĚŘ VYROVNANÝ
Vysoký favorit z Prahy měl po celý zápas podle očekávání převahu, která však, zvláště ve 2. poločase, nebyla nijak moc výrazná. Je jasné, že Slávisté jsou rychlejší, jsou mnohem lepší na míči než naše mužstvo, nicméně bojovnost a snaha našich kluků hrát fotbal byla příjemným překvapením, které určitě udělalo radost přítomným divákům.
Sestavu a komentář k zápasu najdete ZDE >>>
FOTOGALERIE je >>>ZDE<<<
VIDEO ze zápasu >>>ZDE<<<
Conny

Nový muž v našich barvách
Jakub Horký skóroval z penalty
Náš golman Kuba Kondelík v obležení
Slávistů odvrací míč od své branky
Luboš Balata moc chtěl, ale formu
prozatím hledá

POZVÁNKA NA FOTBAL
08/01/2014
PŘÍPRAVA NA JARO ZAČALA!
Tento týden začala příprava na jarní část 1. České ligy dorostenců. Trenér Luděk Matoušek má k dispozici celý kádr z podzimní části, ke kterému se připojili, konečně uzdravený kapitán Karel Vacek a velkou posilou určitě bude i Jakub Horký, který přichází na půlroční hostování z Bohemians 1905. Ze stejného klubu zůstává další půlrok na hostování také golmanská jednička Jakub Kondelík. Všichni hráči jsou po zdravotní stránce v pořádku, s menšími problémy se potýkají P. Breburda a J. Jírů.
Jako prvního soupeře si zvolil trenér opravdu těžké sousto - suveréně vedoucí tým B-skupiny 1. ČL dorostu U19 - SK SLAVII PRAHA "B" (U18).
Tento tým dokázal v dosavadním průběhu soutěže nasázet soupeřům jednoznačně nejvíce branek (celkem 87) a zároveň jich nejméně obdržel (celkem 16). Na podzim se náš nedělní soupeř 13x radoval z vítězství a pouze 2x odešel poražen (V Kolíně 2:3 a v Chrudimi 0:2). Již z této bilance vyplývá, že to teda určitě bude "NĚCO"!
PROTO VÁS VŠECHNY ZVEME - PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA ROZJEZD NAŠEHO MUŽSTVA!
Conny

POČET NÁVŠTĚV
04/01/2014
Dnes, před několika vteřinami, bylo na počitadle přístupů dosaženo čísla 5.000, což znamená, že právě tolik čtenářů navštívilo naše stránky. Máme z toho pochopitelně radost a já za sebe slibuji, že se budu snažit udržet úroveň webu minimálně na stejné úrovni jako dosud.
Conny

ZIMNÍ PŘÍPRAVA
LEDEN 2014 - BŘEZEN 2014

07/12/2013
V následujících tabulkách najdete tyto podstatné informace:
1) Týdenní rozpis tréninků na umělé trávě
2) Termíny přípravných zápasů v období leden 2014 až březen 2014, jak je sjednali trenér Luděk Matoušek a vedoucí mužstva Karel Králíček. A můžu vám předem předeslat. že to bude NĚCO!
Conny

!!! POZOR !!! 21.12. 2013 PROVEDENA ZMĚNA V TERMÍNECH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ !!! POZOR !!!

Conny
 

Neoficiální stránky SK Benešov - U19
admin: Ing. Jiří Kondelík
email: info@conny.cz
07/2013 ©